Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Tρία πουλάκια κάθονταν. Οι μόνοι που φιμώνουν τους Έλληνες είναι οι ψευτοδημοκράτες που φυλακίσανε την Χρυσή Αυγή χωρίς κατηγορίες και βγάλανε νόμους για την άρνηση του Ολοκαυτώματος ή την απαγόρευση συσσιτίων σε Έλληνες κλπ.
Ψευτοδημοκράτες, δήθεν ανθρωπιστές που έχουν επιτεθεί σε όλη τη Μέση Ανατολή στο όνομα του ανθρωπισμού και μετά μας υποχρεώνουν να γίνουμε ξένοι στον τόπο μας με τους πολέμους που προκαλούν.






Μην ξανατολμήσεις να πιάσεις τους αρχαίους Έλληνες στο στόμα σου, αυτοί χύσανε το αίμα τους για να υπερασπιστούν την χώρα από τους Πέρσες που εσύ σήμερα θες να είναι στα hot spot.
Αν ζούσες στην αρχαία Ελλάδα, θα είχες μια θέση στον Καιάδα.
Θα στο πω απλά είσαι 18 χρονών και πήγες στην Χρυσή Αυγή που δε ξέρεις καν τα οικονομικά συστήματα και μπορεί να βαριέσαι να δουλέψεις και σου φταίνε οι ξένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα στο πω απλά είσαι 18 χρονών και πήγες στην Χρυσή Αυγή που δε ξέρεις καν τα οικονομικά συστήματα και μπορεί να βαριέσαι να δουλέψεις και σου φταίνε οι ξένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

ΜΜ τρολ προφίλ δλδ και Νεοδημοκράτης
Αν όμως δεν είναι ΝΔ τι σχέση έχει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
https://www.newsbomb.gr/images/news/2016/04/27/sos-themata-istorias.pdf
παιδια οι απαντησεις για το Β.1 α,β
και το β2.β,γ απο που προκυπτουν...σας παρακαλω πειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Για οποιον δν ξερει να διαβαζει το θεμα ειναι πανελληνιες 2016 αν θελετε κανονιστε μια ωρα να πλακωθειτε με την ησυχια δν μας ενδιαφερει εμας που δινουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα στο πω απλά είσαι 18 χρονών και πήγες στην Χρυσή Αυγή που δε ξέρεις καν τα οικονομικά συστήματα και μπορεί να βαριέσαι να δουλέψεις και σου φταίνε οι ξένοι

Eνώ εσύ τα ξέρεις τα οικονομικά συστήματα θες να μας πεις. χαχαχαχαχα, κλαιω.
Άσε που δεν έχεις δουλέψει επίσης ποτέ σου, οπότε άσε τα ποιος βαριέται και τι και τις εξυπνάδες γενικά.


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Όσο πάει γίνεται χειρότερο.
1) Δεν αντικρούεις τις θέσεις μου με επιχειρήματα
2) Προβαίνεις σε υπεκφυγή αυτών, εκθέτοντας για πολλοστή φορά στερεοτυπικά και ρατσιστικά παραλληρήματα.
3) Βασικά, εσείς συνηθίζεται να κάνετε επίκληση στους αρχαίους Έλληνες, εκεί που σας παίρνει και συμφέρει, δίχως να έχετε ιδέα ούτε από ιστορία, ούτε από τις αρχές, ούτε από τις αρετές, ούτε από τα ιδεώδη που με περηφάνια πρέσβευαν και τους επικαλείται όλος ο κόσμος παγκοσμίως.
4) Απ'ότι ξέρω οι φασίστες δεν είχαν θέση στην Ελλάδα, οπότε μάλλον κερδίζεις επάξια την θέση που αναφέρεις.

1) Ποια επιχειρήματα, το παραλήρημα;

4) Ποια ιδεώδη κ αρχές. αυτές τις ψευτιές για το ολυμπιακό πνεύμα, το άθλημα του ντόπινγκ και των πολυεθνικών; Άνοιξε κανά βιβλίο να μάθεις ότι οι βάρβαροι δεν είχαν δικαίωμα ούτε από μακρυά να πατήσουν στους ολυμπιακούς.

ΥΓ, σταμάτα να χαλάς στο θέμα, τα υπόλοιπα παιδιά και γω ενδιαφερόμαστε να συζητήσουμε για τις πανελλαδικές.
Εδώ είναι τόπικ για εμας τους μαθητές, όχι για δαπίτες που έχουν αποφοιτήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Eνώ εσύ τα ξέρεις τα οικονομικά συστήματα θες να μας πεις. χαχαχαχαχα, κλαιω.
Άσε που δεν έχεις δουλέψει επίσης ποτέ σου, οπότε άσε τα ποιος βαριέται και τι και τις εξυπνάδες γενικά.

Για να γράφω πολιτικη 1 8 (που μαθαίνεις αυτα) και να τρέχω για πολλά θέματα σχολή και εκτός σχολής δείχνει ποιος βαριέται και ποιος οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να γράφω πολιτικη 1 8 (που μαθαίνεις αυτα) και να τρέχω για πολλά θέματα σχολή και εκτός σχολής δείχνει ποιος βαριέται και ποιος οχι

άντε τράβα πίσω στις Σοφάδες που κατέβηκες Αθήνα για να μας το παίζεις γνώστης.

Εδώ δεν κατάφερες καν να μπεις Ασοεε και θα μας το παίξεις και φιλόσοφος στα φόρουμς.

Άντε μη με νευριάζεις μεσημεριάτικα, έχω να διαβάσω και ανισώσεις τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
άντε τράβα πίσω στις Σοφάδες που κατέβηκες Αθήνα για να μας το παίζεις γνώστης.

Εδώ δεν κατάφερες καν να μπεις Ασοεε και θα μας το παίξεις και φιλόσοφος στα φόρουμς.

Άντε μη με νευριάζεις μεσημεριάτικα, έχω να διαβάσω και ανισώσεις τώρα.

Δλδ το οικονομικο νομικης ειναι χαλια σχολη οκ σε αφηνω να διαβασεις αλλα δε ξερεις τι σ γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Eνώ εσύ τα ξέρεις τα οικονομικά συστήματα θες να μας πεις. χαχαχαχαχα, κλαιω.
Άσε που δεν έχεις δουλέψει επίσης ποτέ σου, οπότε άσε τα ποιος βαριέται και τι και τις εξυπνάδες γενικά.




1) Ποια επιχειρήματα, το παραλήρημα;

4) Ποια ιδεώδη κ αρχές. αυτές τις ψευτιές για το ολυμπιακό πνεύμα, το άθλημα του ντόπινγκ και των πολυεθνικών; Άνοιξε κανά βιβλίο να μάθεις ότι οι βάρβαροι δεν είχαν δικαίωμα ούτε από μακρυά να πατήσουν στους ολυμπιακούς.

ΥΓ, σταμάτα να χαλάς στο θέμα, τα υπόλοιπα παιδιά και γω ενδιαφερόμαστε να συζητήσουμε για τις πανελλαδικές.
Εδώ είναι τόπικ για εμας τους μαθητές, όχι για δαπίτες που έχουν αποφοιτήσει.

Από την Πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα.
Άρες μάρες κουκουνάρες.

Συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά δίνω και εγώ πανελλήνιες φέτος και ας μην είμαι δαπίτης. :P

Επειδή είδα ότι θίγεις τον συνάδελφο που φοιτεί στο Οικονομικό του ΕΚΠΑ, έχω να σου πω ότι κοντός ψαλμός αλληλούια και θα δούμε και εσύ που θα καταφέρεις να περάσεις. Πρόσεξε μην περάσεις καμιά Διοίκηση Επιχειρήσεων Χίου και θαλασσοπνιχτείς μαζί με τους "λαθρομετανάστες" που τόσο πολύ κράζεις.

Σωτήρη, μην συμμερίζεσαι ένα 18χρονο, που δεν έχει εισαχθεί καν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, ούτε έχει βγεί στη ζωή, έξω από το safety zone της οικογενείας του και που δεν βουτάει τη γλώσσα στο μυαλό του πριν μιλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosBusbis

Νεοφερμένος

Ο GiorgosBusbis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
αφηνουμε το διαβασμα παιρνουμε ποπ κορν και γελαμε με το παραλληλημα του χρυσαυγουλου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
αφηνουμε το διαβασμα παιρνουμε ποπ κορν και γελαμε με το παραλληλημα του χρυσαυγουλου :P

Τη διάθεση θα σας φτιάξει αυτό που είναι πολύ βασικό γιατί ο καιρός πλησιάζει

Από την Πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα.
Άρες μάρες κουκουνάρες.

Συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά δίνω και εγώ πανελλήνιες φέτος και ας μην είμαι δαπίτης. :P

Επειδή είδα ότι θίγεις τον συνάδελφο που φοιτεί στο Οικονομικό του ΕΚΠΑ, έχω να σου πω ότι κοντός ψαλμός αλληλούια και θα δούμε και εσύ που θα καταφέρεις να περάσεις. Πρόσεξε μην περάσεις καμιά Διοίκηση Επιχειρήσεων Χίου και θαλασσοπνιχτείς μαζί με τους "λαθρομετανάστες" που τόσο πολύ κράζεις.

Σωτήρη, μην συμμερίζεσαι ένα 18χρονο, που δεν έχει εισαχθεί καν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, ούτε έχει βγεί στη ζωή, έξω από το safety zone της οικογενείας του και που δεν βουτάει τη γλώσσα στο μυαλό του πριν μιλήσει.

Μωρέ θα περάσει κανένα Διοίκηση επιχειρήσεων Λευκάδας που έχει 3.000 μόρια και θα γελάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προς άπαντες: Εδώ είναι θέμα για πανελλήνιες και συμμετέχουμε μόνο οι μαθητές.

Όσοι έχουν τελειώσει το σχολείο να φύγουν απ το τόπικ.

Μωρέ θα περάσει κανένα Διοίκηση επιχειρήσεων Λευκάδας που έχει 3.000 μόρια και θα γελάω

Περισσότερο από όσο γελάω εγώ με τη μούρη σου, αποκλείεται να γελάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Προς άπαντες: Εδώ είναι θέμα για πανελλήνιες, εγώ ας πούμε δίνω πανελλήνιες και θέλω να συμμετέχετε και οι απόφοιτοι γιατί μας δίνετε πολύ σωστές συμβουλές και χρειαζόμαστε την πείρα σας. Αντίθετα, φασιστάκια σαν τον Giannis Greek δεν θα έπρεπε να συμμετέχουν πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αντίθετα, φασιστάκια σαν τον Giannis Greek δεν θα έπρεπε να συμμετέχουν πουθενά.
Ενώ εσύ μ'αυτά που γράφεις δεν φαίνεσαι καθόλου φασιστάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Περισσότερο από όσο γελάω εγώ με τη μούρη σου, αποκλείεται να γελάς.
Κάτσε γιατί ακόμα δεν μπήκες στο χορό των Πανελληνίων και μη ξεχνάς εγώ έβαλα φώτο του εαυτού μου γιατί δε ντρέπομαι μάντεψε ποιος ντρέπεται.
Και ξεκίνα από τα βασικά Λόλα να 1 μήλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Πως μπορεις να λες καποιον φασιστα και μετα να του λες οτι δεν πρεπει να συμμετεχει πουθενα;; ειναι λιγο ειρωνεια.
Χαλαρωστε λιγο παιδια. Αν ειχε αλλη φωτο προφιλ ειμαι βεβαιη οτι δεν θα γινοταν ολο αυτο... γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν εξεφρασε καμια βαρια αποψη ο τυπος πριν τον θιξετε. Ας πιστευει ο καθενας οτι γουσταρει. Δεν υπαρχει λογος να γινεται ολο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Για να μπορεις να συμμετεχεις στη Δημοκρατια πρεπει να εισαι και Δημοκρατικος. Τι μαθαινουμε εδω και ενα χρονο στο γνωστο ρε θεωρητικαριοι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Για να μπορεις να συμμετεχεις στη Δημοκρατια πρεπει να εισαι και Δημοκρατικος. Τι μαθαινουμε εδω και ενα χρονο στο γνωστο ρε θεωρητικαριοι;;

Μωρέ να συμμετάσχει αλλά εγώ θα του απαντήσω όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Παίδες σταματήστε το topic είναι για τις πανελλήνιες 2016 μην εξαναγκαστεί η ομάδα διαχείρισης του φόρουμ να το κλειδώσει βδομάδες πριν τις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top