[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariaslmr

Νεοφερμένος

Η mariaslmr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στην Ώθηση πάντως στα 312 άτομα, ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 19.514 και μόλις 35 άτομα πάνω από 19.000. Η εικόνα αυτή υποδηλώνει ότι Ιατρική Αθηνων πάνω από 19.100 ακατόρθωτο. Επιβεβαιωνονται τα λεγόμενα μου και αναμένουμε οριακά πάνω από 19 την Ιατρική Αθηνών (ενδέχεται καΙ οριακά κατω, με συμπίεση των αριστούχων στην κλίμακα 18500-19000 που σημαίνει ότι γύρω στα 18500 (ίσως και 18600) θα είναι η τελευταία Ιατρική.

Δεν είχες πει ότι δεν μπορείς να βγάλεις εκτίμηση, λόγω της μη ανακοίνωσης της κλιμάκωσης; Είχες πει ότι όποιος προβεί σε εκτίμηση έχει θράσος κτλ. Σίγουρα είναι ένα δείγμα το ischool, αλλά όχι και τόσο καλό αν θυμηθούμε παλιότερα τρολλς, κά. Έχει αλλάξει κάτι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Παιδιά έχω βγάλει 18150 πώς με βλέπετε για Βιολογικό ΑΠΘ; έδωσα 3η φορά, ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! Μπορεί κάποιος ή κάποια να μου εξηγήσει τη διαδικασία της αναβαθμολόγησης και πόσο κοστίζει; Στέλνονται στην ίδια πόλη όπου βαθμολογήθηκαν; Δεν εννοώ όταν υπάρχει απόκλιση μεταξύ των 2 βαθμολογητών και μπαίνει 3ος,αλλά όταν εμείς επιλέγουμε να στείλουμε ένα (ή παραπάνω) γραπτό για αναβαθμολόγηση.Θεωρώ πως αδικήθηκα στην Έκθεση και ήλπιζα να γράψω τουλάχιστον 4-5 βαθμούς παραπάνω!

Δεν υφίσταται αναβαθμολόγηση.
Το μόνο που γίνεται είναι να δεις το γραπτό σου πληρώνοντας ένα παράβολο, νομίζω 50€.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δεν υφίσταται αναβαθμολόγηση.
Το μόνο που γίνεται είναι να δεις το γραπτό σου πληρώνοντας ένα παράβολο, νομίζω 50€.

Α μάλιστα..σε ευχαριστώ για την απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Δεν είχες πει ότι δεν μπορείς να βγάλεις εκτίμηση, λόγω της μη ανακοίνωσης της κλιμάκωσης; Είχες πει ότι όποιος προβεί σε εκτίμηση έχει θράσος κτλ. Σίγουρα είναι ένα δείγμα το ischool, αλλά όχι και τόσο καλό αν θυμηθούμε παλιότερα τρολλς, κά. Έχει αλλάξει κάτι; :)

εχουν βγει στατιστικα για καθε μαθημα οποτε μπορεις να καταλαβεις περιπου πως θα ειναι η κλιμακωση απλα με καποια αποκλιση επισης αν δεις 5 σχολεια και δεις πως γραφουν τα παιδια που πηγαιναν για υψηλες σχολες μπορεις να βγαλεις αρκετα συμπερσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Παιδιά,έχει επιχειρήσει κανείς να ζητήσει να δει το απόκομμα του τετραδιου με την αναλυτική βαθμολογία;
Γενικά επιτρέπεται να το δει ένας μαθητής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
φαιη μην στεναχωριεσαι, δεν αξιζει,οτι εγινε εγινε,τωρα φροντισε να περασεις καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
με 17157 υπαρχει πιθανοτητα για ψυχολογια παντειο χρηστο? περυσι ειχε 17478
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ορίστε και οι δικοί μου βαθμοί

Αρχαία: 15,1
Ιστορία: 19,2
Έκθεση : 15,5
Λατινικά: 19,9
Βιολογία Γενικής : 19,4

ΣΥΝΟΛΟ: 1ο = 17247
3ο = 16206

Περνάω Φιλολογία ΑΠΘ ή έστω Αγγλική Φιλολογία με Αγγλικα γύρω στο 17?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ofoumarikaponos

Νεοφερμένος

Η ofoumarikaponos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Η αδερφή μου έδωσε φέτος πανελλήνιες και συγκέντρωσε 17997 μόρια στο πεδίο με τα ιατρικά (3ο το λενε ακόμα νομίζω??). Υπάρχει περίπτωση να πιάνει κτηνιατρική, φαρμακευτική ή οδοντιατρική?? Γενικά θεωρώ ότι οι βάσεις θα είναι περίπου σαν τις περσινές, με μικρή άνοδο, γτ ναι μεν τα θέματα τους ήταν σχετικά εύκολα, αλλά δεν έχουν το προφορικο βαθμό να τους βοηθα και επισης εκαψε κόσμο η εκθεση που μετραει 20%. Η αερφή μου έγραψε 15 έκθεση και την έριξε πολύ... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ευτυχως καλα νομιζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
https://#####.gr/Comments.aspx?qId=88370
Παιδιά τι πιστεύετε για αυτό; Δεν ξέρω τι να πιστέψω! (Κάτι ανάλογο έγινε και στην πόλη μου με ξεκάθαρη σφαγή. Μόνο ένα λύκειο τη γλίτωσε γενικευμένα, με υψηλότατους βαθμούς!). Καταλαβαίνω πως πρέπει να δεχόμαστε την αποτυχία μας αλλά αυτό εδώ με υποψιάζει αρκετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δυστηχως επεσα αρκετα εξω στις προβλεψεις και εβγαλα 13.000 μορια με το παλιο συστημα.Πιστευετε οι βασεις με το παλιο να αναιβουνε πανω απο 1000 μορια;;;Ειμαι 1200 μορια πανω απο δασολογια απθ που με ενδιαφερει και -200 απο γεωλογια απθ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frosoas

Νεοφερμένος

Η frosoas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρχαια: 17,8
Ιστορια: 18.8
Λατινικα: 19.9
Εκθεση: 17.1
18350
λετε περναω ψυχολογια απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
https://#####.gr/Comments.aspx?qId=88370
Παιδιά τι πιστεύετε για αυτό; Δεν ξέρω τι να πιστέψω! (Κάτι ανάλογο έγινε και στην πόλη μου με ξεκάθαρη σφαγή. Μόνο ένα λύκειο τη γλίτωσε γενικευμένα, με υψηλότατους βαθμούς!). Καταλαβαίνω πως πρέπει να δεχόμαστε την αποτυχία μας αλλά αυτό εδώ με υποψιάζει αρκετά...
φέτος η έκθεση ήταν δύσκολη και με κακές διατυπώσεις. αυτά τα σχόλια περί εύκολων θεμάτων και "σαμποταζ" είναι για εσωτερική "φροντηστηριακή" κατανάλωση. Απλά, υποθέτω, κάποια παιδιά, επειδή τους φάνηκε κατανοητό το θέμα, υπερεκτίμησαν τις, ήδη υποκειμενικές απ' τη φύση του μαθήματος, επιδόσεις τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν είχες πει ότι δεν μπορείς να βγάλεις εκτίμηση, λόγω της μη ανακοίνωσης της κλιμάκωσης; Είχες πει ότι όποιος προβεί σε εκτίμηση έχει θράσος κτλ. Σίγουρα είναι ένα δείγμα το ischool, αλλά όχι και τόσο καλό αν θυμηθούμε παλιότερα τρολλς, κά. Έχει αλλάξει κάτι; :)

1) Έχω πάρει δειγματοληψια από όλα τα 6 σχολεία της περιοχής μου
2) Έχουμε τις βαθμολογίες στο κάθε μάθημα
3) Το φροντιστήριο Ώθηση είναι το πιο επιτυχημένο φροντιστήριο και οι επιδόσεις των μαθητών Επιβεβαιωνουν τα λεγόμενα μου που όπως έχω πει είναι περισσότερο βάσει διαίσθησης μετά τα χρόνια αναλύσεων.

Σαφώς και έχουν θράσος όσοι κάνουν ειδικές εκτιμήσεις. Η Ιατρική είναι η πιο safe επειδή είναι η αφρόκρεμα της θετικής και ξέρεις πάνω κάτω πόσο γράφουν. Γενικές τάσεις ασφαλώς παρατηρουνται αλλά μέχρι εκεί.

Κάποιοι με μια ανάγνωση του 5λεπτου έλεγαν περί 19,5 της Ιατρικής. Εκτιμώ τον οποιοδήποτε έχει χάσει ώρες πάνω στη σύγκριση και το ψάξιμο σε ένα παζλ με χαμένα κομμάτια.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι η έκρηξη σου και η συμπεριφορά σου. Την Χρόνια μας το 2011 γιατί σε θυμάμαι ότι περασες στους 10 τελευταίους με χαμηλα για τα τότε περσινά δεδομένα αν θυμάμαι καλά γύρω στο 14. Ήμουν ο πρώτος και ο μόνος που μιλούσε για θεαματικές πτώσεις 500 μορίων στα κεντρικα πολυτεχνεία , 300+ μορια στις Ιατρικές και ως και 2000 μορια στα περιφερειακά τμήματα και όλοι εμφάνιζαν ελαφρά κάθοδο.

Είμαι ένας άνθρωπος που έχω δαπανήσει άπειρες ώρες με μελέτη δεδομένων, που έχω βρει τρόπους και τις γνώσεις για να προβαίνω σε ορθή στατιστική συμπερασματολογια με φυσικά την πιθανότητα να βγω εκτός ( αφού δεν υπάρχουν όλα τα δεδομένα που χρειαζονται).

Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Η αδερφή μου έδωσε φέτος πανελλήνιες και συγκέντρωσε 17997 μόρια στο πεδίο με τα ιατρικά (3ο το λενε ακόμα νομίζω??). Υπάρχει περίπτωση να πιάνει κτηνιατρική, φαρμακευτική ή οδοντιατρική?? Γενικά θεωρώ ότι οι βάσεις θα είναι περίπου σαν τις περσινές, με μικρή άνοδο, γτ ναι μεν τα θέματα τους ήταν σχετικά εύκολα, αλλά δεν έχουν το προφορικο βαθμό να τους βοηθα και επισης εκαψε κόσμο η εκθεση που μετραει 20%. Η αερφή μου έγραψε 15 έκθεση και την έριξε πολύ... :mad:
Αν όπως λες υπάρξει μικρή άνοδος, τότε λογικά περνάει κτηνιατρική και ίσως φαρμακευτική. Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
https://#####.gr/Comments.aspx?qId=88370
Παιδιά τι πιστεύετε για αυτό; Δεν ξέρω τι να πιστέψω! (Κάτι ανάλογο έγινε και στην πόλη μου με ξεκάθαρη σφαγή. Μόνο ένα λύκειο τη γλίτωσε γενικευμένα, με υψηλότατους βαθμούς!). Καταλαβαίνω πως πρέπει να δεχόμαστε την αποτυχία μας αλλά αυτό εδώ με υποψιάζει αρκετά...

Τι είναι αυτο; Δε το ανοίγει...

https://#####.gr/Comments.aspx?qId=88370
Παιδιά τι πιστεύετε για αυτό; Δεν ξέρω τι να πιστέψω! (Κάτι ανάλογο έγινε και στην πόλη μου με ξεκάθαρη σφαγή. Μόνο ένα λύκειο τη γλίτωσε γενικευμένα, με υψηλότατους βαθμούς!). Καταλαβαίνω πως πρέπει να δεχόμαστε την αποτυχία μας αλλά αυτό εδώ με υποψιάζει αρκετά...

Τι είναι αυτό; Δε το ανοίγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top