[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kallste

Νεοφερμένος

Η kallste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ! μακαρι....δεν ενδιαφερομαι για αλλη σχολη πλην των ιατρικων και η αληθεια ειναι οτι με ολα οσα ακουγονται εχω πελαγωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Μπα...όλοι φέρνουν την καταστροφή! Αν η Ιατρική ΔΠΘ πάει 18900 οι άλλες ιατρικές που θα πάνε; Η ΣΣΑΣ που θα πάει;
Εδώ φτάσαμε με την υπερβολή...να βγάζουν τα παιδιά 19k και να μην είναι σίγουροι αν θα περάσουν στην Ιατρική Αλεξανδρούπολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
επειδή υπάρχουν βλαμμένοι που λένε ιατρικές όλες πάνω από 19000 δε σημαίνει ότι πρέπει να αγχώνουν τους υποψηφίους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
επειδή υπάρχουν βλαμμένοι που λένε ιατρικές όλες πάνω από 19000 δε σημαίνει ότι πρέπει να αγχώνουν τους υποψηφίους
Και οι υποψήφιοι όμως, δεν πρέπει να δίνουν δικαίωμα να τους αγχώνουν, όταν ξέρουν ότι δεν μπορούν να προβλεφθούν οι βάσεις εφόσον το σύστημα είναι καινούργιο. Όταν οι μισοί+ είναι σε φάση "Έβγαλα y μόρια..Έχω ελπίδα για ιατρική;", "Πόσο θα πέσουν τα παραϊατρικά;", "Έβγαλα χ μόρια. Να ξεχάσω τη νομική Αθηνών;", εεε τότε προκαλούν την τύχη τους και φέρνουν οι ίδιοι τον εαυτό τους σε κακή κατάσταση. Και αυτό το λέω, επειδή κυκλοφορεί τρομερή παραπληροφόρηση παντού (στα φόρουμ, σε άρθρα κλπ) όσον αφορά τις βάσεις και με το να εμπιστεύονται ό,τι διαβάζουν στο ίντερνετ από τα κομματόσκυλα τους δημοσιογραφίσκους, θα βρεθούν προ εκπλήξεως.

edit: Και γω έκανα το λάθος και καθησύχασα μερικούς λέγοντας ότι είναι μέσα εκεί που θέλουν. Αν και το πίστευα, κακώς το έκανα. Δεν έπρεπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
οριστε ενα μηχανογραφικο στο 85% της ολοκληρωσης του

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ώρα για κλάμα για τις διάφορες Stavroules του φόρουμ που έχουν τσακωθεί με την πραγματικότητα, αποτρέποντας το ασύστολο τρόλλινγκ (ξέρουν αυτές):

Γλώσσα:18
Φυσική:20
Χημεία:19.1
Μαθηματικα:18.5
Σύνολο: 18.925
ΗΜΜΥ ΕΜΠ σου 'ρχομαι.
παοκαρα με θυμασαι ρε? βλεπω ουτε ομαδα αλλαξες , ουτε μυαλο εβαλες ακομα..1 χρονο ρε φιλε δεν μεγαλωσες καθολου? τι διαολο κανει αυτη η κοινωνια :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
παοκαρα με θυμασαι ρε? βλεπω ουτε ομαδα αλλαξες , ουτε μυαλο εβαλες ακομα..1 χρονο ρε φιλε δεν μεγαλωσες καθολου? τι διαολο κανει αυτη η κοινωνια :D:D


ξαναέδωσε αυτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ξαναέδωσε αυτος;
φιλε μου δεν ξερω τι κανει αυτος..το μονο που ξερω ειναι οτι ηδονιζεται με το να τρολλαρει :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
φιλε μου δεν ξερω τι κανει αυτος..το μονο που ξερω ειναι οτι ηδονιζεται με το να τρολλαρει :D:D

λοιπον εψαξα το προφιλ του αλλα αν και ειμαι ΠΑΟΚ οπως και αυτος εχουμε διαφορα χαρακτηρα....μαλλον τρολλαρει διοτι περσι εδωσε για θεωρητικη ή τελος παντων καιγόταν για θερωρητικες σχολες...το να ερχεται ως ηδη τελειοφοιτος την επομενη χρονια. να δινει θετικες σπουδες και να βγαζει 18..φευγα .χμμ βρωμαει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η Ίριδα Κωνσταντοπούλου από το σχολείο της Ώθησης έβγαλε 19.720 .
Όπως και η Λυδία Μουτζούρη από το 4ο Λύκειο Πατρών έβγαλε 19.720.
Η Ηρώ Γρηγοράκη από το Πολυκλαδικό Λύκειο Χανίων έβγαλε 19.713.
Μια κοπέλα σε λύκειο Αγρινίου έβγαλε 19.700.
Η Κωνσταντίνα Ψυχογυιού μαθήτρια από το Πειραματικό Λυκείου Ηρακλείου έβγαλε 19.667 μόρια.
Η Μαρία Μοδέ από το 2ο Λύκειο Πατρών έβγαλε 19.640.
Η Άννα Τσίγκανου έβγαλε 19.608.

Ο Παντελής μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε έως τις βάσεις για να δούμε αν πέρασε 1ος με 19.800 στη Νομική Θεσσαλονίκης,

Προστίθενται μια κοπέλα από το Ανατόλια της Θεσσαλονίκης με 19.714!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους ,

η ακριβής μου βαθμολογία είναι 19.760 μόρια , καθώς όταν σας τα ανακοίνωσα αρχικά δεν τα είχα δει από το σύστημα και με κάλεσαν από το σχολείο. Όχι βέβαια ότι έχει μεγάλη σημασία. Όπως ιδιαίτερη σημασία δεν έχει για εμένα το εάν είμαι όντως πρώτος. Πάντως , το πρωί της Δευτέρας ήμουν καλεσμένος στην εκπομπή "Πρώτη Γραμμή" του τηλεοπτικού σταθμού ΣΚΑΙ με απευθείας σύνδεση από τη Θεσσαλονίκη.

Έχω υπόψη μου τους μαθητές που αναφέρεις , Χρήστο , αλλά έχω την εντύπωση πως οι περισσότεροι είναι από τη Θετική κατεύθυνση και κάποιοι έδιναν δεύτερη φορά. Συγχαρητήρια ,φυσικά, στους μαθητές και καλή συνέχεια.

Εάν θέλετε να δείτε πως ( ; ) είμαι , πατήστε εδώ : https://www.alli-apopsi.gr/paideia-episteme/protos-ton-proton-apo-gel.html

Τέλος , εάν είχε ενοχλήσει κάποιον η διατύπωσή μου στην ανάρτηση όπου ανέφερα τους βαθμούς μου , να ζητήσω συγγνώμη , καθώς ήμουν ενθουσιασμένος από την ένταση της στιγμής.

Καλή συνέχεια παιδιά ,

Παντελής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είσαι ο πρώτος των πρώτων!! Μπράβο Παντελή!!!
19.760 το κοντέρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Είσαι ο πρώτος των πρώτων!! Μπράβο Παντελή!!!
19.760 το κοντέρ!

Έτσι φαίνεται μέχρι στιγμής , Χρήστο. Σε ευχαριστώ πολύ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Έτσι φαίνεται μέχρι στιγμής , Χρήστο. Σε ευχαριστώ πολύ !
Πωπω, πως νιώθετε εσείς βρε παιδιά που βγαίνετε πρώτοι των πρώτων;;:hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Πωπω, πως νιώθετε εσείς βρε παιδιά που βγαίνετε πρώτοι των πρώτων;;:hmm::D

Δε νομίζω οτι αυτα τα παιδιά το "βλέπουν" τόσο επιτυχία. Δηλαδή ο ΔΕΣΜΗ3 γουστάρει, ασχολειται με αρχαία κείμενα και λοιπά, οπότε η επιτυχία έρχεται "φυσιολογικά". Χωρις να μηδενιζω φυσικα τη προσπάθεια που -εννοείται- κατέβαλαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Είναι ο πρώτος "πρώτος των πρώτων" Αϊ-Σκουλιώτης; Ας μας πει κάποιος παλιός.
Μεγάλες μέρες για το φόρουμ.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:eek:

μεγάλη εντύπωση εχω γιατί ππλλοί απο δω θέλουν ΗΜΜΥ ως πρώτη επιλογή.

Τι σας λένε στα σχολεία οι καθηγητές σας για αυτή την σχολή και την έχετε χρυσώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
:eek:

μεγάλη εντύπωση εχω γιατί ππλλοί απο δω θέλουν ΗΜΜΥ ως πρώτη επιλογή.

Τι σας λένε στα σχολεία οι καθηγηρές σας για αυτή την σχολή και την έχετε χρυσώσει.

Ή στα σπίτια οι πατεράδες/μανάδες. :) (σε κάποιες περιπτώσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Δε νομίζω οτι αυτα τα παιδιά το "βλέπουν" τόσο επιτυχία. Δηλαδή ο ΔΕΣΜΗ3 γουστάρει, ασχολειται με αρχαία κείμενα και λοιπά, οπότε η επιτυχία έρχεται "φυσιολογικά". Χωρις να μηδενιζω φυσικα τη προσπάθεια που -εννοείται- κατέβαλαν.

Κάπως έτσι είναι. Είναι επιτυχία από την άποψη ότι η προσπάθεια αποτυπώθηκε στο χαρτί και πήρα όσο άξιζα και ανέμενα.Η προσπάθεια προφανώς είναι μεγάλη , εάν σκεφτείς ότι δεν έκανα φροντιστηριο ( μονάχα δύο ώρες αφιλοκερδώς με οικογενειακό φίλο). Επί δύο χρόνια ασχολούμουν με αρχαίο και λατινικό πρωτότυπο κείμενο ( έκανα δηλαδη και κάποια άγνωστα Λατινικά κείμενα).Όσο για το τι νιώθω ; Ικανοποίηση.

Είναι ο πρώτος "πρώτος των πρώτων" Αϊ-Σκουλιώτης; Ας μας πει κάποιος παλιός.
Μεγάλες μέρες για το φόρουμ.:clapup:

Χαχαχα. Μεγάλες στιγμές; Πέρυσι ξεκίνησα εγώ στο Φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Κάπως έτσι είναι. Είναι επιτυχία από την άποψη ότι η προσπάθεια αποτυπώθηκε στο χαρτί και πήρα όσο άξιζα και ανέμενα.Η προσπάθεια προφανώς είναι μεγάλη , εάν σκεφτείς ότι δεν έκανα φροντιστηριο ( μονάχα δύο ώρες αφιλοκερδώς με οικογενειακό φίλο). Επί δύο χρόνια ασχολούμουν με αρχαίο και λατινικό πρωτότυπο κείμενο ( έκανα δηλαδη και κάποια άγνωστα Λατινικά κείμενα).Όσο για το τι νιώθω ; Ικανοποίηση.



Χαχαχα. Μεγάλες στιγμές; Πέρυσι ξεκίνησα εγώ στο Φόρουμ.
Σου αξίζουν συγχαρητήρια, πραγματικά! Για την επιμονή και το πείσμα σου. Η ικανοποίηση, προφανώς, θα είναι ατελείωτη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top