[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Φετος πιστευω η βαθμολογηση ηταν για τα πανηγυρια. Ενας φιλος μου εκανε λαθος πολλαπλης στη βιολογια (αυτο με τη dolly) και πηρε 99%. Χημεια εκανε επισης πολλα λαθη, περιμενε 18 και τελικα πηρε 99%. Αντιθετα ενας αλλος φιλος μου που ειχε επισης ελεγξει ολα τα αποτελεσματα οταν εβγαινε, περιμενε 18.000 και του ηρθαν ανεξηγητα χαμηλοι βαθμοι και με τρομερες αποκλισεις (εκθεση ο ενας 90, ο αλλος 66, ο τριτος 80), φυσικη 15 μορια αποκλιση κλπ και τριτος βαθμολογητης παλι και εβγαλε 14.000. Και τα παιδια αυτα τα ξερω εκ των εσω. Ο δευτερος ηταν ολη τη χρονια καλυτερος απο τον πρωτο και σταθερος μαθητης. Τελικα ενω και οι 2 περιμενανε γυρω στις 18.000, ο πρωτος εβγαλε 19400+ εχοντας κανει απειρα λαθη, ενω ο δευτερος 13.600 διχως να γνωριζει τι εχει συμβει. Τα παιδια ειναι απο το ιδιο σχολειο. Τα γραπτα του σχολειου εκεινου γενικως ειχαν ακραια περιεργα αποτελεσματα, σε σχεση με αυτο που περιμεναν τα παιδια. Μου φαινεται τρελα περιεργο, ενω πιστευα πως το συστημα ειναι σχεδον απολυτα αδιαβλητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ακούω παιδιά με 18.500 και 19.000 να κλαίγονται για τον εάν θα περάσουν στην Ιατρική ή στην Φαρμακευτική.. Γιατί όλοι είναι τόσο σίγουροι ότι οι βάσεις στις Ιατρικές θα ανέβουν κατακόρυφα; Εγώ έβγαλα 18.000 ( επιστήμες υγείας ) και απλά αισιοδοξώ! Χαρείτε το καλοκαίρι σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Στην Ώθηση πάντως στα 312 άτομα, ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 19.514 και μόλις 35 άτομα πάνω από 19.000. Η εικόνα αυτή υποδηλώνει ότι Ιατρική Αθηνων πάνω από 19.100 ακατόρθωτο. Επιβεβαιωνονται τα λεγόμενα μου και αναμένουμε οριακά πάνω από 19 την Ιατρική Αθηνών (ενδέχεται καΙ οριακά κατω, με συμπίεση των αριστούχων στην κλίμακα 18500-19000 που σημαίνει ότι γύρω στα 18500 (ίσως και 18600) θα είναι η τελευταία Ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Χρηστο μηπως θα μπορουσες να κανεις και μια εκτιμηση για τις φιλοσοφικες; Προσωπικα εβγαλα 15.721. Εχω ελπιδες για φπψ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για όλες τις ανθρωπιστικές σπουδές θα υπολογίσετε μια ελαφριά πτώση που σε κάποία τμήματα θα είναι αμελητεα (50-100 μορια) σε κάποια τμήματα θα είναι εμφανή (300-400 μορια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Το φπψ Αθηνα περυσι ηταν 15.800 καπου εκει.. οποτε επειδη φιλολογια δεν πιανω στην Αθηνα ευελπιστω να μπω στο φπψ στη δευτερη μου επιλογη.. τι στο καλο δεν θα κατεβει 100 μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Στο ΦΠΨ είσαι με το ένα ποδι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicknikolaras

Νεοφερμένος

Ο Nicknikolaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πιστεύεις χρήστο με 15.507 ειμαι μεσα για ημμυ η μμ σε βολο ξανθη κοζανη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Στις δημοσκοπήσεις να βάζετε και επιλογή ''δεν είμαι υποψήφιος'' αλλιώς το τρολάρισμα είναι δικαιολογημένο αφού το σύστημα σε αναγκάζει να τρολάρεις προκειμένου να δεις τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης.

υ.σ. εγώ έβαλα ψήφο 19-20 για να δων την ψηφοφορία αλλά την αφαίρεσα μετά....
κάθε φοράπου θα μου έρχεται στο κεφάλο το κλούβιο να δω την ψηφοφορία αναγκαστικά θα βάζω μια ψευδής επιλογή.
Μα πως; Αφού μπορείς να δεις τα αποτελέσματα και χωρίς να λάβεις μέρος στη δημοσκόπηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τουλαχιστον αυτο.. αντε να δουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thestral

Νεοφερμένος

Η Thestral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Στα παραϊατρικά πιστεύετε θα ανέβουν οι βάσεις; Σε σύγκριση με πέρσι για τη σχολη που θέλω στο 3ο πεδιο εχω 100 παραπάνω μόρια από τη βάση(αν και είδα ότι τις άλλες χρονιές οι βάσεις σε αυτή τη σχολή ήταν χαμηλότερες,πέρσι μόνο είχε ανέβει τόσο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Στα παραϊατρικά πιστεύετε θα ανέβουν οι βάσεις; Σε σύγκριση με πέρσι για τη σχολη που θέλω στο 3ο πεδιο εχω 100 παραπάνω μόρια από τη βάση(αν και είδα ότι τις άλλες χρονιές οι βάσεις σε αυτή τη σχολή ήταν χαμηλότερες,πέρσι μόνο είχε ανέβει τόσο)

ποιά σχολή θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Τουλαχιστον αυτο.. αντε να δουμε!
Τις φιλολογίες σε άλλες πόλεις τις έχεις αποκλείσει; Ενδιαφέρεσαι μόνο για Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μα πως; Αφού μπορείς να δεις τα αποτελέσματα και χωρίς να λάβεις μέρος στη δημοσκόπηση.
Ναι σωστά δεν το ειχασυνειδητοποιήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALMA1

Νεοφερμένος

Ο ALMA1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καταρχάς παιδία καλώς σας βρήκα!Εγραψα 17800 στο 5ο πεδίο.Έχω πιθανότητα για ΔΕΤ στην ασσοε ή καλύτερα να κλάψω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Στην Ώθηση πάντως στα 312 άτομα, ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 19.514 και μόλις 35 άτομα πάνω από 19.000. Η εικόνα αυτή υποδηλώνει ότι Ιατρική Αθηνων πάνω από 19.100 ακατόρθωτο. Επιβεβαιωνονται τα λεγόμενα μου και αναμένουμε οριακά πάνω από 19 την Ιατρική Αθηνών (ενδέχεται καΙ οριακά κατω, με συμπίεση των αριστούχων στην κλίμακα 18500-19000 που σημαίνει ότι γύρω στα 18500 (ίσως και 18600) θα είναι η τελευταία Ιατρική.
Άρα οδοντιατρικές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1337

Νεοφερμένος

Ο nikos1337 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια με 19004 μορια στο 3ο πεδιο στο παλαιο συστημα εχω καμια ελπιδα για Ιατρικη ΕΚΠΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
επισης πιστευω πως τα στατιστικα δεν δειχνουν τελικα και πολλα... ενας γνωστος μου πηρε βιολογια 19.3 και τον εκαψε η εκθεση 12....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! Μπορεί κάποιος ή κάποια να μου εξηγήσει τη διαδικασία της αναβαθμολόγησης και πόσο κοστίζει; Στέλνονται στην ίδια πόλη όπου βαθμολογήθηκαν; Δεν εννοώ όταν υπάρχει απόκλιση μεταξύ των 2 βαθμολογητών και μπαίνει 3ος,αλλά όταν εμείς επιλέγουμε να στείλουμε ένα (ή παραπάνω) γραπτό για αναβαθμολόγηση.Θεωρώ πως αδικήθηκα στην Έκθεση και ήλπιζα να γράψω τουλάχιστον 4-5 βαθμούς παραπάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τις φιλολογίες σε άλλες πόλεις τις έχεις αποκλείσει; Ενδιαφέρεσαι μόνο για Αθήνα;

Δυστυχως θελω Αθηνα λογω διαφορων παραγοντων.. γιατι το ξερω οτι εχω πολλες πιθανοτητες να μπω σε τμημα φιλολογιας σε αλλες πολεις ποσο μαλλον στο φπψ. Θα βαλω κι αλλες πολεις απλα θα παω με βαρια καρδια... Προς το παρον θα ψαξω κι αλλες χαμηλοβαθμες σχολες εδω Αθηνα π.χ στη Παντειο που τη πιανω και αν με ενδιαφερει κατι θα το βαλω κι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top