[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariatztztz

Νεοφερμένος

Η mariatztztz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια ειμαι καινουργια τελειωσ! αν και παρακολουθουσα τισ συζητησεις. με 18376 περναω μοριακησ βιολογιασ και γενετικησ? συγχαρητηρια σε ολουσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Πως ειδατε τους υπολοιπους συμμαθητες σας; Δεν ξερω για τα περσινα αλλα φετος στο σχολειο μου υπαρχει τεραστια συσσωρευση στο 10.000-13.000. Υπηρχαν μαθητες που περιμενα οτι θα πανε πολυ καλα και τους ειδα να απογοητευονται...
Ειναι γενικη αυτη η εικονα; Και αν ναι πως γινεται να μιλανε για ανοδο των βασεων;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως ειδατε τους υπολοιπους συμμαθητες σας; Δεν ξερω για τα περσινα αλλα φετος στο σχολειο μου υπαρχει τεραστια συσσωρευση στο 10.000-13.000. Υπηρχαν μαθητες που περιμενα οτι θα πανε πολυ καλα και τους ειδα να απογοητευονται...
Ειναι γενικη αυτη η εικονα; Και αν οχι πως γινεται να μιλανε για ανοδο των βασεων;;;
Και πέρσι έτσι ήταν τα πράγματα, πολλοί δεν έγραψαν όσο περίμεναν. Αλλά τότε δεν ήταν τόσο η Έκθεση όσο η δυσκολία π.χ. της Φυσικής ή των Αρχαίων που έριξε τους περισσότερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ το έχω πει πολλάκις ότι λέγατε βλακειες! Και το παίζατε έξυπνοι! Συνεχίζω να εμμένω ότι η Ιατρική Αθηνών θα είναι 18950-19100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
παντως με την εκθεση πραγματικα κουφά πράγματα συμβαίνουν.
εμενα σχολειο,φροντιστηριο μου λεγαν οτι δεν ημουν καλη.Το ψυλοτερο που ειχα γραψει ηταν 16:P
παω στις πανελληνιες του 14 και βλεπω αποτελεσματα 17,5 ενω ειχα ξεχασει να κανω και μια ασκηση (αγχος φουλ ).Δηλαδη αν την ειχα κανει κιολας (ηταν και η πιο ευκολη ) θα πηγαινα πανω απο 18.Και πραγματι απο το γυμνασιο μεχρι τη γ ολοι λεγανε οτι γραφω χωρις δομη .Εν τελει απλα εγραψα απλα πραγματα και λογικα.Σαν 17χρονο .
αντιθετως παιδια με εντυπωσιακο λογο που ανεκαθεν εγραφαν καλα τους ηρθαν κατι 14,5 -15.
Διαφωνω τερμα να καθοριζει την εισαγωγη σου σε μια σχολη αυτο το μαθημα.Παλι καλαν βγαλανε και τη λογοτεχνια που και εκει ο,τι να να γινοταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Μπράβο σας για τα ό,τι μόρια μαζέψατε και για την όποια προσπάθεια καταβάλατε! :D

Θυμόμαστε:
- Κάνουμε μηχανογραφικό με τις πραγματικές μας προτιμήσεις και όχι κοιτάζοντας βάσεις προηγούμενων ετών ή ακούγοντας τον φροντιστηριάρχη μας που λέει "18500 έβγαλες, θα χαραμιστείς ΤΕΙ Πινωφραπεδικής Λήμνου; :/: "
- ΔΕΝ βγάζουμε στατιστικό συμπέρασμα κοιτάζοντας τη δημοσκόπηση του παρόντος νήματος (αν δεν κάνω λάθος βγήκαν στατιστικά χθες άλλωστε, μπορείτε να κοιτάξετε εκεί αλλά δεν θα πρεπε να σας επηρεάσει ούτε αυτό στη σύνταξη του μηχανογραφικού).

Yolάρετε όσο μπορείτε το καλοκαίρι μπας και στρωθείτε γρήγορα με το που μπείτε στη σχολή και δεν γίνετε σαν κάποιους-κάποιους :whistle:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
φιλε μου koszo98 σε νοιωθω στην βιολογια ο ενας 94 και ο αλλος 85 και σκεφτομαι για ενσταση .... και εγω για σσασ ηθελα αλλα με 18077 δεν παω πουθενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φιλε μου koszo98 σε νοιωθω στην βιολογια ο ενας 94 και ο αλλος 85 και σκεφτομαι για ενσταση .... και εγω για σσασ ηθελα αλλα με 18077 δεν παω πουθενα

Τί εννοείς ένσταση; Υπάρχει τέτοια δυνατότητα; Και τί μπορείς να κερδίσεις ή να χάσεις με αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, μολις εκανα ένα account προκειμένου να κάνω μια ερώτηση! Καταρχήν εχω διαβάσει παρα πολύ ολη την χρονιά στοχεύοντας για ΣΣΑΣ και είμαι αρκετά δυσαρεστημένος. Εβγαλα 18.371 μόρια, ενώ κατά την γνωμη μου αδικηθηκα σε μεγαλο βαθμο και ο καθενας μπορεί να πει ο,τι θελει γι'αυτό!
Οσο παραξενο και αν ακουστει οι Βαθμολογια μου στην Εκθεση ηταν η εξης: Α:90 Β:63 Γ:67 και ρωταω εγω....τι καπνιζουν εκει μεσα! Πραγματικα όταν ακουσα ότι πηρα 15.7 στην εκθεση το αποδεχτηκα λεγοντας ότι είναι εκθεση...αλλα αυτό ηταν πριν τους βαθμολογητες...και το κακο είναι ότι δεν υπαρχει περιπτωση αναβαθμολογησης.
Ο βαθμος της Βιολογιας επίσης με τσατισε. Περιμενα 93 και παιρνω: Α:94 Β:82 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ! Σε ένα μαθημα που εχουν δωθει οδηγιες και δεν είναι σε κμια περιπτωση υποκειμενικο! Σε ποιον να κανω παραπονα και ποιος να με ακουσει...φαινεται ότι στην Θεσαλονικη είναι πολύ εκδικητικοι! Και δεν σκέφτονται τιποτα, ουτε τον αγωνα, ουτε τον χρονο, ουτε τον κοπο, ουτε τα ξενύχτια μας! Ευχομαι σε ολους σας καλα αποτελέσματα και να περασετε στην επιλογή πρωτης προτίμησης σας! Να εχετε ένα ομορφο καλοκαιρι !
Κωνσταντίνος

σε νοιωθω απολυτα και εγω για σσασ ηθελα και με 18077 δεν παω πουθενα .... βιολογια ο ενασ μου εβαλε 94 και ο αλλος 85 και σκεφτομαι να κανω ενσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Με 17561 για μηχανολογους μηχανικούς σε ποια πόλη με βλέπετε;

Όντως εδώ μαζεύονται πολλοί αριστουχοι, όπως και κάθε χρόνο.Συμβουλη μου: μην βγάζετε συμπεράσματα από τους βαθμούς όπου βλέπετε εδώ, πηγαίνετε στο σχολείο σας και δείτε ένα πιο αντιπροσωπευτικο δείγμα.

Και εγώ παρατήρησα μεγάλη συσσωρευση σε βαθμούς 11000-14000, συμβαίνει πάντα αυτό;

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους και καλό καλοκαίρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

koszo98

Νεοφερμένος

Ο koszo98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν νομιζω να υπαρχει τετοια δυνατοτητα από ότι λενε οι καθηγητες! Τα πραγματα εινια τελεσιδικα, οποιος καθηγητης δεν δικαιολογησε δικαια ( γιατι ότι και να μου πειτε ξερω ποσο εγραψα π.χ. στην βιολογια που είναι μαθημα αντικειμενικο) ας το κραταει για παντα μεσα του να τον βασανιζει! Η προσπαθεια μας εγινε και με το παραπανω! Υποθετω ότι δεν πρεπει να απογοητευτούμε και ας προχωρήσουμε! Αλλωστε κάθε εμποδιο για καλο :) Αν όχι ΣΣΑΣ κτηνιατρικο, απλο κτηνιατρικο γιατι όχι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομιζω να υπαρχει τετοια δυνατοτητα από ότι λενε οι καθηγητες! Τα πραγματα εινια τελεσιδικα, οποιος καθηγητης δεν δικαιολογησε δικαια ( γιατι ότι και να μου πειτε ξερω ποσο εγραψα π.χ. στην βιολογια που είναι μαθημα αντικειμενικο) ας το κραταει για παντα μεσα του να τον βασανιζει! Η προσπαθεια μας εγινε και με το παραπανω! Υποθετω ότι δεν πρεπει να απογοητευτούμε και ας προχωρήσουμε! Αλλωστε κάθε εμποδιο για καλο :) Αν όχι ΣΣΑΣ κτηνιατρικο, απλο κτηνιατρικο γιατι όχι :/

Κι εγώ πρώτη φορά το βλέπω, γ'ι' αυτό ρωτώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους σας. Συγχαρητήρια για την προσπάθεια και τον κόπο σας.
Όσο γι εσάς που δεν τα πήγατε όσο καλά στοχευατε μην απογοητευεστε, μπορεί τελικά να περάσετε στη σχολή που θέλετε, να ξαναδωσετε ή να περάσετε σε μια σχολή που αρχικά δεν είχατε σκεφτεί και τελικά να σας αρέσει. Το τελευταίο συνέβη σε εμένα, στοχευα βιολογικό πέρασα στο τμήμα ιατρικών εργαστηρίων (16η επιλογή) και μετά απο ένα χρόνο ομολογώ πως σαν σχολή μου αρέσει πάρα πάρα πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeHappy34

Νεοφερμένος

Η BeHappy34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι ? Μπαίνω για να φτιάξω το μηχανογραφικό και ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ δεν μου λέει πουθενά τι να κάνω ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Για οσα παιδια της τεχνολογικης (νεο συστημα) μπορουν να κανουν αυτην την δημοσκοπηση : https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=164911
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δυστυχώς, προβλέπεται μεγάλο τρολλάρισμα στη δημοσκόπηση.Επίσης, το δείγμα των μαθητών του iSchool είναι το λιγότερο αντιπροσωπευτικό για όλες τις χρονιές των πανελλαδικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ελπιζω πως οχι..θα δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Χωρίς προφορικά

ΓΒΠ: 14,80
Μόρια 2ο/4ο πεδίο: 13704
Μόρια 5ο πεδίο: 15705

Σκατούλες!

Ποιο τμημα θες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις δημοσκοπήσεις να βάζετε και επιλογή ''δεν είμαι υποψήφιος'' αλλιώς το τρολάρισμα είναι δικαιολογημένο αφού το σύστημα σε αναγκάζει να τρολάρεις προκειμένου να δεις τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης.

υ.σ. εγώ έβαλα ψήφο 19-20 για να δων την ψηφοφορία αλλά την αφαίρεσα μετά....
κάθε φοράπου θα μου έρχεται στο κεφάλο το κλούβιο να δω την ψηφοφορία αναγκαστικά θα βάζω μια ψευδής επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Σωστη παρατηρηση ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top