[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑndrewChatz

Νεοφερμένος

Ο ΑndrewChatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Aρχαία: 16,4 ( ο 1ος βαθμολογητής μου έβαλε 17,8 και ο 2ος 15,2 ---> ΤΡΑΓΙΚΟ)
Ιστορία: 18,9
Λατινικά:19,3
Έκθεση:16,2
Σύνολο:17.615
Ενδιαφερομαι για νομική!Πιστεύετε είμαι μέσα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Και απο εδω λοιπον...Τα Συγχαρητήριά μου, με έκανες υπερήφανη !!

Το ''συνάδελφε'' το αντιπαρέρχομαι :P Ζήσε τη αυτη τη μέρα όπως την ονειρεύεσαι...Σου στέλνω ολη μου τη θετική σκέψη και ενέργεια !
Αν όχι σε ό,τι αφορά το μελλοντικό επάγγελμά μας,μόνο και μόνο για αυτή την παράλληλη πορεία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
15810. Θα πιάσω γεωπονια Απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1337

Νεοφερμένος

Ο nikos1337 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Με το παλαιό:

Γλώσσα: 15,9
Μαθηματικά: 17,3
Φυσική Γεν. Παιδείας: 19,9
Φυσική Κατεύθυνσης: 19,6
Βιολογία Κατεύθυνσης: 19,2
Χημεία Κατεύθυνσης: 19,7

Μόρια 3ο: 19004
Μόρια 2ο/4ο: 18802

Πιστεύω πως είμαι μέσα σε Ιατρικές. Πιθανώς Πάτρα ή Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coxs

Νεοφερμένος

Ο coxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εκθεση:14.4. Μαθηματικα:19. ΑΟΘ:20. ΑΕΠΠ:19.3. Συνολο'18.430
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CEO

Νεοφερμένος

Ο CEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το πρώτο μου post στο forum (28/5/2016):

Τουλάχιστον να έχουμε ένα καλό απολυτήριο ότι και αν γίνει. :)

Οι δημοσιογράφοι γενικά δεν ξέρουν τι τους γίνεται (όσον αφορά τις εκτιμήσεις περι "εκτόξευσης" των βάσεων). Η δική μου εκτίμηση είναι πως φέτος θα πέσουν οι βάσεις αισθητά, ειδικά στις σχολές του προσανατολισμού οικονομίας και πλήροφορικής που είμαι και εγώ. Οι λόγοι για αυτή μου την εκτίμηση είναι αυτοί που ήταν γνωστοί όλη την χρονιά (φεύγουν τα εύκολα μαθήματα, φεύγουν τα προφορικά κλπ). Όσον αφορά την δυσκολία των θεμάτων, για έναν μέτρια προετοιμασμένο μαθητή δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολα πλην των μαθηματικών προσανατολισμού. Προσωπικά εκτιμώ την δική μου βαθμολογία λίγο χαμηλότερα απ' τα 14.000 μόρια.

Τι έβγαλα:

Μάθημα 1ος 2ος 3ος Τελικός Βαθμός
Έκθεση 93 76 83 17,6
ΑΟΘ 84 92 - 17,6
Μαθηματικά 33 34 - 6,7
ΑΕΠΠ 93 94 - 18,7

Μόρια: 14.223

Κομπλεντάν δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alaninikos

Νεοφερμένος

Ο alaninikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με συνολο 17500 περναω βιολογικο πατρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καταρχην συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ανταμειφθηκαν οι κοποι τους. Οσοι διαβασαν εγραψαν, οσοι δε διαβασαν δεν εγραψαν!! (Δεν υπαρχει αδικηθηκα κλπ, δε γινεται και οι 2 εξεταστες να βαθμολογησαν πολυ πιο κατω απ οτι περιμενες. Και αν γινει αυτο, υπαρχει και 3ος. Εξαλλου, δεν σας ξερουν, δεν εχουν κατι προσωπικο μαζι σας ;) )
Κατα δευτερον, μην ακουτε κανεναν "ειδικο" που ξερει απο βασεις και εκτιμησεις. Την τυφλα τους δε ξερουν, οποτε μην αγχωνεστε αν καποιος σας πει οτι δεν περνατε εκει, και μη κανετε χαζες ερωτησεις ("Με ταδε μορια περναω εκει;") Κανεις δε ξερει να σας απαντησει, ειδικα φετος που υπαρχει και νεο συστημα! Βαλτε εκει οποιες σχολες θελετε, και απλα περιμενετε τα αποτελεσματα.
Κατα τριτον, μην ακουτε τις βλακειες περι "διαρροη βασεων". ("Ο ταδε εμαθε οτι με τοσα μορια περασε εκει". Κι εγω τα πιστευα οταν εδινα πανελληνιες, πλεον το βρισκω εντελως τραγικο και βλακωδες!

Με αλλα λογια, μην επηρεαζεστε απο κανεναν, βαλτε οσες σχολες θελετε, και καλο καλοκαιρι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταρχην συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ανταμειφθηκαν οι κοποι τους. Οσοι διαβασαν εγραψαν, οσοι δε διαβασαν δεν εγραψαν!! (Δεν υπαρχει αδικηθηκα κλπ, δε γινεται και οι 2 εξεταστες να βαθμολογησαν πολυ πιο κατω απ οτι περιμενες. Και αν γινει αυτο, υπαρχει και 3ος. Εξαλλου, δεν σας ξερουν, δεν εχουν κατι προσωπικο μαζι σας ;) )
Κατα δευτερον, μην ακουτε κανεναν "ειδικο" που ξερει απο βασεις και εκτιμησεις. Την τυφλα τους δε ξερουν, οποτε μην αγχωνεστε αν καποιος σας πει οτι δεν περνατε εκει, και μη κανετε χαζες ερωτησεις ("Με ταδε μορια περναω εκει;") Κανεις δε ξερει να σας απαντησει, ειδικα φετος που υπαρχει και νεο συστημα! Βαλτε εκει οποιες σχολες θελετε, και απλα περιμενετε τα αποτελεσματα.
Κατα τριτον, μην ακουτε τις βλακειες περι "διαρροη βασεων". ("Ο ταδε εμαθε οτι με τοσα μορια περασε εκει". Κι εγω τα πιστευα οταν εδινα πανελληνιες, πλεον το βρισκω εντελως τραγικο και βλακωδες!

Με αλλα λογια, μην επηρεαζεστε απο κανεναν, βαλτε οσες σχολες θελετε, και καλο καλοκαιρι! :)
Εγώ είχα πέρσι συμμαθητή που έγραψε έκθεση:
1ος: 92 , 2ος: 75 , 3ος: 82

Τι παίρνετε εσείς οι φιλόλογοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
με 18552 μορια τι σχολες υπαρχει περιπτωση να πιανω στο πεδιο υγειας ?

Με συνολο 17500 περναω βιολογικο πατρας;

στο οριο εισαι εγω με 1000 μορια παραπανω δεν ξερω αν πιανω σιγουρα βιολογικο κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Παιδιά μπράβοοο!! Θέλω να πω πολλά πολλά συγχαρητήρια σε όλους και εύχομαι να πετύχετε να μπείτε στη σχολή που θέλετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Χανω ιατρικη απο την πουτανα την εκθεση ..ολοι ευκολα θεματ α λενε τον πουλο πηραν

το αστειο ειναι οτι απο οσο ειδα εσυ εκανες και εκτιμησεις για ιατρικη αλεξ 17.800... ενω ηθελες ιατρικη ? πολυ αντικειμενικοτητα φιλε..πολυ απλα ηθελες απλα να εχεις τυφλες ελπιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeM18

Νεοφερμένος

Ο GeorgeM18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Απο οικονομικα

Αοθ 100/100 (20)
Μαθηματικα 46/100 (9.2)
Αεππ 99/100 (19.8)
Εκθεση 81.5/100 (16.3)

Σύνολο: 15656
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
16.155 από θεωρητική :clapup: καλό μας καλοκαίρι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
το αστειο ειναι οτι απο οσο ειδα εσυ εκανες και εκτιμησεις για ιατρικη αλεξ 17.800... ενω ηθελες ιατρικη ? πολυ αντικειμενικοτητα φιλε..πολυ απλα ηθελες απλα να εχεις τυφλες ελπιδες

Εχεις δικιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εχεις δικιο

το θεμα ειναι να μην απογοητευεσαι ! εγω εδωσα δευτερη χρονια πανελληνιες και ναι σε οσους θελουν πολυ μια σχολη το συστεινω σιγουρα !ειναι δυσκολα αλλα αν θες κατι πολυ πρεπει να παλεψεις για αυτο !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Ναι φιλε εισαι πολυ σωστος !!καλη συνεχεια ναχεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια...Εγω παλι λογω οικονομικων δεν εκανα φροντιστηριο ..ειμαι θετικων σπουδων με 4ο μαθημα βιολογια και εβγαλα 6000 μορια και κατι οποτε δεν περναω σε καμια σχολη ...Να ρωτησω κατι απο την στιγμη που στο 3ο πεδιο δεν περναω σε καμια σχολη πρεπει να κανω μηχανογραφικο???
γενικα κανε δεν χανεις τιποτα ποτε δεν ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

velveteen

Νεοφερμένος

Η velveteen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Υπάρχει κάπου να δούμε πόσοι συμμετέχουν στα ειδικά μαθήματα; Γιατί στα Ισπανικά σήμερα στην αίθουσα τη δική μου έλειπαν 14 άτομα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irene_5

Νεοφερμένος

Η irene_5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Με 18727 εχω ελπιδες για ιατρικη αλεξανδρουπολης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top