Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Με βλέπω να βλέπω sons of anarchy όλο το βράδυ...
Μέχρι τώρα δεν είχα καθόλου άγχος, τώρα αρχίζω και έχω λίγο, και ανεβαίνει!
Φοβάμαι μην υπολογίζω άλλα και μου έρθει ντουβρουτζάς :( οι κόποι όλης της χρονιάς μαζεύονται σε ένα νούμερο που θα ανακοινωθεί αύριο
Σκέφτομαι να ξυπνήσω κατά τις 1, πάνω στην ώρα που θα βγουν τα αποτελέσματα ώστε να περιοριστεί το άγχος σε λίγα λεπτά αναμονής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
καλα σας αποτελεσματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Θα πάτε στα σχολεία σας να δείτε τα αποτελεσματα η απο την σελιδα του υπουργείου?

Με βλέπω να βλέπω sons of anarchy όλο το βράδυ...
Μέχρι τώρα δεν είχα καθόλου άγχος, τώρα αρχίζω και έχω λίγο, και ανεβαίνει!
Φοβάμαι μην υπολογίζω άλλα και μου έρθει ντουβρουτζάς :( οι κόποι όλης της χρονιάς μαζεύονται σε ένα νούμερο που θα ανακοινωθεί αύριο
Σκέφτομαι να ξυπνήσω κατά τις 1, πάνω στην ώρα που θα βγουν τα αποτελέσματα ώστε να περιοριστεί το άγχος σε λίγα λεπτά αναμονής
Τις προηγούμενες χρονιές ενώ έλεγαν παλι οτι θα ανακοινωθούν στις 13:00, κατά τις 10 το πρωί ή και πιο νωρίς τύχαινε 5-10 λεπτά η σελίδα του Υπουργείου να λειτουργεί...βέβαια μετα ξανα έκλεινε μεχρι τις 13:00 όπου άνοιγε κανονικά αλλά υπήρχε σοβαρό πρόβλημα στην σύνδεση λόγω της μεγάλης επισκεψιμότητας απο τους υποψηφίους. Για αυτό αρκετοί πηγαίνουν στο σχολείο ώστε να δουν αμεσως τις βαθμολογίες τους. ;)

Καλά αποτελέσματα και χωρίς άγχος! Ό,τι κάνατε ...τώρα δεν αλλάζει κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ρε παιδιά βγείτε σήμερα να ξεσκάσετε, τι να κάνετε μέσα? να κλαίτε τη μοίρα σας? συγνώμη κιόλας αλλά δεν θα πεθάνετε και για τους βαθμούς.... ό,τι έγινε, έγινε. καλά αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ρε παιδιά βγείτε σήμερα να ξεσκάσετε, τι να κάνετε μέσα? να κλαίτε τη μοίρα σας? συγνώμη κιόλας αλλά δεν θα πεθάνετε και για τους βαθμούς.... ό,τι έγινε, έγινε. καλά αποτελέσματα :)

Τώρα σα να μας λες οτι ναι μεν θα είναι σκατά οι βαθμοί :P αλλά δε πρέπει πρέπει να το πάρουμε κατάκαρδα.:lol:
*το άγχος βλέπω να με πιάνει όταν θα πέσω για ύπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά καλή μας επιτυχία αύριο:thumbsup: πότε ξεκινησαμε προετοιμασια ποτε γραψαμε ποτε ηρθε ο καιρος να βγουν τα αποτελεσματα δε καταλαβα τιποτα:) παντως τωρα οτι εγινε εγινε . μη κάθεστε μεσα τετοιες ωρες βγείτε εξω και μια χαρά γρηγορα θα περάσει και η μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τώρα σα να μας λες οτι ναι μεν θα είναι σκατά οι βαθμοί :P αλλά δε πρέπει πρέπει να το πάρουμε κατάκαρδα.:lol:
*το άγχος βλέπω να με πιάνει όταν θα πέσω για ύπνο

όχι βρε, δεν εννοούσα αυτό :) σας συμβουλεύω με βάση τη δική μου εμπειρία. εγώ είχα βγει έξω και ούτε που το σκεφτόμουν, πέρασα καλά και γύρισα σπίτι πέφτοντας πτώμα για ύπνο. την επόμενη μέρα μ' έπιασε ένα άγχος μόνο όταν άρχισαν να βγαίνουν οι βαθμοί και άρχισαν τα παιδιά να τους ποστάρουν στο ischool :P
ψυχραιμία θέλει. για όλα υπάρχουν λύσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
με σκοτωνει η αναμονη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Έχω που έχω το άγχος μου,θα 'χω και αύριο όλες τις καρακάξες που θα μου δημιουργήσουν ορέξεις για καβγά τύπου "Εθνικός σταρ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Τι ωρα θα πατε αυριο σχολειο παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πάντως δε καταλαβαίνω γιατί ενοχλεί τόσους να λένε τους βαθμούς τους. Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πω σε κανένα το πόσο έγραψα. :P

Εγώ θα πάω κατά τις 10! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Eγώ πάντως έμαθα ότι στο δικό μου σχολείο συνήθως βγαίνουν κατά τις 2, οπότε θα τα δω στο σπιτάκι μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
παιδιά μην πάτε από τόσο νωρίς. και κατά τις 11 να πάτε καλά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αυτοι που θελουν να τα δουν ονλαιν, να φανταστω δεν χρειαζονται κωδικους ή τιποτα παρομοιο.. σωστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αυτοι που θελουν να τα δουν ονλαιν, να φανταστω δεν χρειαζονται κωδικους ή τιποτα παρομοιο.. σωστα;
Χρειάζεται ο κωδικός που έγραφες και στις πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτοι που θελουν να τα δουν ονλαιν, να φανταστω δεν χρειαζονται κωδικους ή τιποτα παρομοιο.. σωστα;
Πώς δε χρειάζονται κωδικούς ρε!! :P
Βέβαια είναι ήδη γνωστοί (δηλαδή δε χρειάζεται να "βγάλεις" δικούς σου κωδικούς).

Θα είναι ο κωδικός υποψηφίου (υπάρχει στο καρτελάκι) και τα 4 αρχικά γράμματα των στοιχείων σου (π.χ. Παυλόπουλος Ελευθέριος του Ορέστη και της Σταματίας--->ΠΕΟΣ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
παιδιά μην πάτε από τόσο νωρίς. και κατά τις 11 να πάτε καλά είναι.

Εγώ θυμάμαι, πως και τις δύο ''σεζόν'' που ήμουν Πανελληνιομάχος, ύστερα από όσα είχα περάσει κατά τη διάρκεια του έτους με θέματα υγείας μου κλπ, όχι απλά δεν είχα άγχος για τα αποτελέσματα, αλλά δεν ήξερα καν πότε έβγαιναν! :P Την ημέρα της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων, κοιμόμουν μέχρι αργά, και πήγε στο σχολείο η μητέρα μου αντί εμού. (και τις δύο χρονιές) Ε, μετά γύρισε σπίτι και με ξύπνησε για να μου αναγγείλει τα 'μαντάτα'. Το κορυφαίο είναι ότι τη δεύτερη χρονιά δεν ήθελα καν να μάθω πως τα πήγα, και τελικά μπήκα στο σύστημα η ίδια δύο μέρες μετά (!), και είδα τη βαθμολογία! Με έπαιρναν τηλέφωνο φίλοι και γνωστοί για να μάθουν πως τα πήγα, και με το που άκουγαν την απάντηση "δε ξέρω ακόμα", ακολουθούσε σιωπή στη γραμμή του ακουστικού.
Υ.Γ: Ναι, ναι, ξέρω. Είμαι αλλόκοτος άνθρωπος. :P Χαχα!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
(Ξέχασα να αναφέρω ότι το παραπάνω με το ΠΕΟΣ είναι ® Δίας)

@Stavri_, πώς άντεξες; :hehe:
Εγώ σκέφτομαι να κλειδωθώ αύριο στο δωμάτιό μου και αν τα αποτελέσματα δεν είναι καλά να πηδήξω από το παράθ.... εγκχμ, όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα αύριο εγώ θα είμαι τρισευτυχισμένος με αυτό που κατάφερα ολομόναχος φέτος! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
... how many hours?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top