Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
πέρυσι που μπήκε επαναληπτικές συνδυάστηκε με την ενότητα 18 από τα πολιτικά!
Αλλά μπορεί να συνδυαστεί και με την 7 του Πρωταγόρα γιατί μιλάει για το εκπαιδευτικό σύστημα! :)
ΓΑΜΑΕΙ ο συνδυασμός, γαμάει
λέτε ή πολύ τραβηγμένο?
επίσης υπάρχουν πιθανότητες να ξαναπέσουν οι ενότητες του '13? λέω να μη δώσω σημασία, ούτε στα θέματα του οεφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αλλά φυσικά μπορεί να σταθεί και μόνη της!

Ναι εννοειται! Είναι πολυ "γεμάτη" ενότητα!!
Δύσκολη και με πολλά ερμηνευτικά!

ΓΑΜΑΕΙ ο συνδυασμός, γαμάει
λέτε ή πολύ τραβηγμένο?

Με τα μέχρι στιγμής θέματα ποτέ δε ξέρεις! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ΓΑΜΑΕΙ ο συνδυασμός, γαμάει
λέτε ή πολύ τραβηγμένο?

Τραβηγμένος ο συνδυασμός ! Ούτε ΟΕΦΕ!:clapup:

ΓΑΜΑΕΙ ο συνδυασμός, γαμάει
λέτε ή πολύ τραβηγμένο?
επίσης υπάρχουν πιθανότητες να ξαναπέσουν οι ενότητες του '13? λέω να μη δώσω σημασία, ούτε στα θέματα του οεφε

Αν δώσουμε λίγες πιθανότητες και σε αυτές, και έχοντας ήδη κάποιοι- λίγοι είτε πολλοί, αποκλείσει τα Ηθικά, τότε μένει η Πολιτεία!:/::hmm:

Ναι εννοειται! Είναι πολυ "γεμάτη" ενότητα!!
Δύσκολη και με πολλά ερμηνευτικά!



Με τα μέχρι στιγμής θέματα ποτέ δε ξέρεις! :P:P

Το αντέξαμε το σοκ με τον Κρητικό! Αλλά κάτι τέτοιο είναι αβάσταχτο! θα <<καταρρεύσω>>!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι, άμα βάλουν 20η πολιτικά, μπορούν να τη συνδυάσουν με μεταφρασμένο, ή αρκεί από μόνη της?

Θα έχει σίγουρα μεταφρασμένο! Δες επαναληπτικές 2014 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Mαθηματικα θεωρω πως θα βαλουν την αποδειξη με τη διακρινουσα απο μιγαδικους ή αυτη των τοπικων ακροτατων

Εγώ πάντως πιστεύω πως θα πέσει το Θεώρημα του Fermat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Τραβηγμένος ο συνδυασμός ! Ούτε ΟΕΦΕ !:clapup:



Αν δώσουμε λίγες πιθανότητες και σε αυτές, και έχοντας ήδη κάποιοι- λίγοι είτε πολλοί, αποκλείσει τα Ηθικά, τότε μένει η Πολιτεία!:/::hmm:



Το αντέξαμε το σοκ με τον Κρητικό! Αλλά κάτι τέτοιο είναι αβάσταχτο! θα <<καταρρεύσω>>!:worry:

πρωταγόρας όμως 2-3-4-5 (πρώτο μισό), πιστεύω είναι καλούλες, όχι?
έχω πανικοβληθεί γενικά, πρέπει μεχρι αύριο στις 10 να έχω βγάλει εισαγωγές, και μετά να ασχοληθώ με άγνωστο και γνωστό...πρωταγόρας-πολιτεία δεν πρέπει λοιπόν να μου πάρουν πάνω από 5-6 ώρες (από τον πρωταγόρα αναγκαστικά θα αφήσω τον οεφε και πολιτεία την 12η ενότητα που έπεσε το 11), και μετά να πιάσω αριστοτέλη...δε βλέπω να μένει χρόνος για γραμματική, και θα ήθελα να είχα 4 ώρες για συντακτικό-αρχικούς-γραμματικές εξαιρέσεις-λεξιλόγιο. λογικά δε θα μου απομείνει ούτε χρόνος για επανάληψη εισαγωγών και μεταφράσεων, πφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.

Εγώ πάντως πιστεύω πως θα πέσει το Θεώρημα του Fermat
επεσε ΟΕΦΕ φετος ( νομιζω) αλλα διολου απιθανο να μπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
πέρυσι που μπήκε επαναληπτικές συνδυάστηκε με την ενότητα 18 από τα πολιτικά!
Αλλά μπορεί να συνδυαστεί και με την 7 του Πρωταγόρα γιατί μιλάει για το εκπαιδευτικό σύστημα! :)

Μην λέτε τέτοια τώρα!!!!!!! Θα τους πάρει και θα τους σηκώσει αν κάνουν κάτι τέτοιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
πρωταγόρας όμως 2-3-4-5 (πρώτο μισό), πιστεύω είναι καλούλες, όχι?
έχω πανικοβληθεί γενικά, πρέπει μεχρι αύριο στις 10 να έχω βγάλει εισαγωγές, και μετά να ασχοληθώ με άγνωστο και γνωστό...πρωταγόρας-πολιτεία δεν πρέπει λοιπόν να μου πάρουν πάνω από 5-6 ώρες (από τον πρωταγόρα αναγκαστικά θα αφήσω τον οεφε και πολιτεία την 12η ενότητα που έπεσε το 11), και μετά να πιάσω αριστοτέλη...δε βλέπω να μένει χρόνος για γραμματική, και θα ήθελα να είχα 4 ώρες για συντακτικό-αρχικούς-γραμματικές εξαιρέσεις-λεξιλόγιο. λογικά δε θα μου απομείνει ούτε χρόνος για επανάληψη εισαγωγών και μεταφράσεων, πφ

Να σε πω τι θα κάνω εγώ που βρίσκομαι σε παρόμοια μοίρα. Μέχρι σήμερα που θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα της eurovision:whistle: θα έχω βγάλει την Πολιτεία, και τις εισαγωγές, και τις μεταφράσεις. Έχω ήδη βγάλει τα μισά Πολιτικά ενώ Πρωταγόρα θεωρώ απίθανο να πέσει, οπότε μια ανάγνωση, και ηθικά μόνο τις 6 ενότητες που μένουν αφαιρώντας τις περσινές και αυτές που έβαλε ο ΟΕΦΕ φέτος!Άρα η Κυριακή ανακουφίζεται κάπως!
-Βέβαια αυτήν η δική μου λογική είναι τρόπον τινά ρώσικη ρουλέτα! Δεν ενδείκνυται! Στη Λογοτεχνία με πρόδωσε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πραγματικα , μετα απο τον Κρητικο εχω σταματησει να κανω οποιαδηποτε προβλεψη!

Εχει παει δεκα παρα , ειμαι ενα πτωμα και πρεπει να κανω γραμματικη και συντακτικο μηπως και τσιμπησω καμια μοναδα απο αυτα! Διαβαστε τουλαχιστον τις μεταφρασεις ,ειναι κριμα να χασετε σιγουρο βαθμο απο αυτο ;)

Κουραγιο παιδια! Τελειωνει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Να σε πω τι θα κάνω εγώ που βρίσκομαι σε παρόμοια μοίρα. Μέχρι σήμερα που θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα της eurovision:whistle: θα έχω βγάλει την Πολιτεία, και τις εισαγωγές, και τις μεταφράσεις. Έχω ήδη βγάλει τα μισά Πολιτικά ενώ Πρωταγόρα θεωρώ απίθανο να πέσει, οπότε μια ανάγνωση, και ηθικά μόνο τις 6 ενότητες που μένουν αφαιρώντας τις περσινές και αυτές που έβαλε ο ΟΕΦΕ φέτος!Άρα η Κυριακή ανακουφίζεται κάπως!
-Βέβαια αυτήν η δική μου λογική είναι τρόπον τινά ρώσικη ρουλέτα! Δεν ενδείκνυται! Στη Λογοτεχνία με πρόδωσε!:D

Και εγώ Πολιτεία διαβάζω!!!!!!! :P Και αύριο Πολιτικά σίγουρα!!!!!!!!!
Και εγώ πάνω κάτω όπως εσένα! Αλλά καλό θα είναι να δεις μεταφράσεις Πρωταγόρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Στο study for exams , στα διαγωνισματα , το 5ο διαγωνισμα εχει αποσυρθει. Μηπως να μας υποψιασει αυτο;:hmm:
Αληθεια, εχει προλαβει κανεις να το κατεβασει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Και εγώ Πολιτεία διαβάζω!!!!!!! :P Και αύριο Πολιτικά σίγουρα!!!!!!!!!
Και εγώ πάνω κάτω όπως εσένα! Αλλά καλό θα είναι να δεις μεταφράσεις Πρωταγόρα ;)

Ναι εννοείται μεταφράσεις στανταράκια! Στα σχόλια αναφέρομαι!Ούτε καν!
Καλή σου επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Να σε πω τι θα κάνω εγώ που βρίσκομαι σε παρόμοια μοίρα. Μέχρι σήμερα που θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα της eurovision:whistle: θα έχω βγάλει την Πολιτεία, και τις εισαγωγές, και τις μεταφράσεις. Έχω ήδη βγάλει τα μισά Πολιτικά ενώ Πρωταγόρα θεωρώ απίθανο να πέσει, οπότε μια ανάγνωση, και ηθικά μόνο τις 6 ενότητες που μένουν αφαιρώντας τις περσινές και αυτές που έβαλε ο ΟΕΦΕ φέτος!Άρα η Κυριακή ανακουφίζεται κάπως!
-Βέβαια αυτήν η δική μου λογική είναι τρόπον τινά ρώσικη ρουλέτα ! Δεν ενδείκνυται! Στη Λογοτεχνία με πρόδωσε!:D
τι παρόμοια μοίρα, πλάκα μου κάνεις, εγώ το μόνο που έχω βγάλει είναι εισαγωγή αριστοτέλη, και το πρώτο μισό εισαγωγής σωκράτη (το δεύτερο δεν το διαβάζω περί δίκης, αν θέλει ας πέσει, στο καλό από 'κει...)

Στο study for exams , στα διαγωνισματα , το 5ο διαγωνισμα εχει αποσυρθει. Μηπως να μας υποψιασει αυτο;:hmm:
Αληθεια, εχει προλαβει κανεις να το κατεβασει;
παίζει να ήταν πρωταγόρας, κάτι τέτοιο θυμάμαι, ή 20η πολιτικά...ένα εκ των δύο


άσχετο, γαμώ τις υποτροπές μου γαμώ, έχω περάσει την τελευταία ώρα καπνίζοντας και διαβάζοντας στην βικιπαίδεια για βακτηριοφάγους ιούς και οπερόνια με αφορμή την βιολογία κατεύθυνσης...καμία ελπίδα

έχω φτάσει σε σημείο να βασίζομαι στο άγνωστο, παρά στο γνωστό, ειδικά δε σε εισαγωγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

georgechri97

Νεοφερμένος

Ο georgechri97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγω μαθηματικα πιστευω κανενα τοπικο ακροτατο η ΘΕΤ οπως ειπε και το παιδι παραπανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει μπει σε επαναληπτικές ή πριν το '6, αλλά από το '6 και μετά που έχω ρίξει μια ματιά δεν μπλέκουν τους μιγαδικούς με λογισμό.
Το '6 πάντως, πέσαν ως Γ θέμα.
Θα ήταν ενδιαφέρον πάντως να τα μπλέξουν αλλά αυτό σε κάποιους που δεν "πολύ πάνε" τους μιγαδικούς θα είναι μεγάλο τραύμα.

ειχε μπει το 2004[κανονικες] μιγαδικοι με αναλυση θεμα 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ δεν αφήνω τίποτα έξω. έκανα και πατάτα στη λογοτεχνία και έχασα αρκετές "σίγουρες" μοναδούλες.... Τώρα είμαι σε κατάσταση πανικού. Νομίζω πως δεν ξέρω τίποτα και είμαι έτοιμη να βάλω τα κλάματα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εγώ δεν αφήνω τίποτα έξω. έκανα και πατάτα στη λογοτεχνία και έχασα αρκετές "σίγουρες" μοναδούλες.... Τώρα είμαι σε κατάσταση πανικού. Νομίζω πως δεν ξέρω τίποτα και είμαι έτοιμη να βάλω τα κλάματα.....

χαλάρωσε, χαλάρωσε, όλα τα ξέρεις αν είχες μια επαφή όλη τη χρονιά...εγώ σου λέω, σήμερα πρωτομαθαίνω εισαγωγές και μεταφράσεις προσπαθώντας να είμαι κοντά στο βιβλίο και φυσικά θα αφήσω πολλά πράγματα εκτός, οπότε...δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι χειρότερα, πίστεψέ με.

λοιπόν, η παρούσα φάση έχει: διάβασμα μόνο 11 & 13 πολιτεία, 1-2-3-4-5(πρώτο μισό)-7 πρωταγόρα, 3-4-6-7-8-10(?) ηθικά, 13-14-15-19-20 πολιτικά και ο θεός βοηθός. ελπίζω να βγουν αύριο, από τις 1 το μεσημέρι ως τις 1 το βράδυ. Οι εισαγωγές ελπίζω να είναι εντάξει με την μία φορά που τις διαβάζω τώρα καλά, ως τις 12 αύριο το πρωί. Αυτά είχα να σας πω, αν θέλετε να μου επισημάνετε κάτι, ρίχτε το.

Ποιος ξυπνάει απ'τις 4 την δευτέρα για επανάληψη ανώμαλα-συνηρημένα ρήματα, συντακτικές εξαιρέσεις, λεξιλόγια, hot αρχικούς...ένα τιτάνιο χάλι τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos-V-

Νεοφερμένος

Ο Nikos-V- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
χαλάρωσε, χαλάρωσε, όλα τα ξέρεις αν είχες μια επαφή όλη τη χρονιά...εγώ σου λέω, σήμερα πρωτομαθαίνω εισαγωγές και μεταφράσεις προσπαθώντας να είμαι κοντά στο βιβλίο και φυσικά θα αφήσω πολλά πράγματα εκτός, οπότε...δεν υπάρχει περίπτωση να είσαι χειρότερα, πίστεψέ με.

λοιπόν, η παρούσα φάση έχει: διάβασμα μόνο 11 & 13 πολιτεία, 1-2-3-4-5(πρώτο μισό)-7 πρωταγόρα, 3-4-6-7-8-10(?) ηθικά, 13-14-15-19-20 πολιτικά και ο θεός βοηθός. ελπίζω να βγουν αύριο, από τις 1 το μεσημέρι ως τις 1 το βράδυ. Οι εισαγωγές ελπίζω να είναι εντάξει με την μία φορά που τις διαβάζω τώρα καλά, ως τις 12 αύριο το πρωί. Αυτά είχα να σας πω, αν θέλετε να μου επισημάνετε κάτι, ρίχτε το.

Ποιος ξυπνάει απ'τις 4 την δευτέρα για επανάληψη ανώμαλα-συνηρημένα ρήματα, συντακτικές εξαιρέσεις, λεξιλόγια, hot αρχικούς...ένα τιτάνιο χάλι τα πάντα.

Θα σου προτεινα να διαβασεις και τα 2 σχολια βιβλιου της 12 των πολιτκων(τελεια και αυταρκεια) Ειναι βασικες εννοιες των πολιτικων και θα μπορουσαν να σε βοηθησουν σε σχετικες ερωτησεις στην αναπτυξη! Τωρα αν δεν σου βγαινει η ωρα να τα μαθεις απ'εξω απλα καντα μια αναγνωση να παρεις μια ιδεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top