Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μια χαρα τα πηγαινω σκιζω εσκισα και στα μαθηματικα και στο αοδε

Με 14-15 εκθεση , με 19 βιολογια γενικης και με ΑΟΔΕ 15-16, πιστευετε ειναι εφικτος ο στοχος μου για 16κ+? Γιατι σημερα με το ΑΟΔΕ αγχωθηκα που ολοι αριστευσαν ενω εγω οχι :(

Μη λες βαθμους γιατι η σουμα γινεται στο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω....δεδομένου ότι ο cha0s βρήκε το θέμα της έκθεσης και ο jj! το κείμενο της λογοτεχνίας είτε η επιτροπή βλέπει τα θέματα συζήτησης του iSchool είτε είστε τυχεροί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Πραγματικά πέθανα στα γέλια,όταν αντίκρισα το θέμα της λογοτεχνίας. βασικά ακόμα γελάω

Και εγώ γιατί το σκεφτόμουν χθες :P Γελούσα για 5 λεπτά :P
Είχα ξαναγράψει το 2013 Κρητικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Plot twist: ο jj! και ο cha0s είναι η επιτροπή!

:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fadingfeather

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Επειδή ήμουν δεύτερο θρανίο, είχα συνεννοηθεί με την μπροστινή μου να τους τρολλάραμε μόλις παίρναμε τα θέματα λέγοντας πως έπεσε αμάρτημα.. Έλα μου όμως που άρχισα να λύνομαι στο γέλιο μόλις είδα το "Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ"! Νομίζω για κάποιον που είχε κάνει μια απλή επανάληψη χθες η προχθές ήταν βατά τα θέματα, δε ζητούσαν κάτι παράλογο. Η μόνη απροσδιοριστία ήταν στην ερώτηση με το φως που ήταν πολύ γενική. Ας ελπίσουμε πως θα συνεχίσουμε δυναμικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Όντως ;)

Αρχαία τι λέτε?
Πολιτεία 11-12-13 και Πολιτικά 20 ??? Όλοι αυτά λένε!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Λοιπον επειδη εγω δινω και προφορικα μου εχει πει καθηγητης (παει εκει και τους γκαστρώνει).
Με άλλα λόγια ψυχολογια στα υψη αυτην την βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Λοιπον επειδη εγω δινω και προφορικα μου εχει πει καθηγητης (παει εκει και τους γκαστρώνει).
Με άλλα λόγια ψυχολογια στα υψη αυτην την βδομαδα
Τιλέ ρε μαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
δεν ξέρω εισαγωγές αρχαία, να πανικοβληθώ?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όντως ;)

Αρχαία τι λέτε?
Πολιτεία 11-12-13 και Πολιτικά 20 ??? Όλοι αυτά λένε!!!!!!!!!!

Μωρέ λες; Αν είναι να κάτσω να τα διαβάσω λίγο όχι πως στοχεύω κάπου απλά για να πω πώς κάτι έκανα ξέρω γω. Τελευταία φορά που θα διαβάσω αρχαία κείμενα στη ζωή μου. Ας του δώσω να καταλάβει. :'(

δεν ξέρω εισαγωγές αρχαία, να πανικοβληθώ?:whistle:

Δεν είσαι η μόνη! Είμαστε μαζί σε αυτό. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εεε αυτά μου είπαν εμένα! Το θέμα είναι να πουν και οι υπόλοιποι :P Δεν ακούω γνώμες!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Αριστοτελης φορεβα

Τουλάχιστον εχει εύκολες μεταφράσεις :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
δεν ξέρω εισαγωγές αρχαία, να πανικοβληθώ?:whistle:
Όχι ακόμα. Δες πρώτα τα θέματα και αν δεν σου αρέσουν, σκηνοθετείς μια κρίση πανικού και πας στις επαναληπτικές.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αριστοτελης φορεβα

Τουλάχιστον εχει εύκολες μεταφράσεις :Ρ
Αχ, loony :P Τελικά πολύ ταιριάζουν τα γούστα μας στα μαθήματα :hehe:
Οκ, τα ηθικά νικομάχεια μπορεί να έχουν γίνει σούπα, αλλά μπορούν να ξαναπέσουν. Το ίδιο και τα πολιτικά που έπεσαν το 2013 (:hehe:).

Μου την σπάνε οι μεταφράσεις του Πλάτωνα... Άσε που τα σχόλια έχουν το χάλι τους το μαύρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Αχ, loony :P Τελικά πολύ ταιριάζουν τα γούστα μας στα μαθήματα :hehe:
Οκ, τα ηθικά νικομάχεια μπορεί να έχουν γίνει σούπα, αλλά μπορούν να ξαναπέσουν. Το ίδιο και τα πολιτικά που έπεσαν το 2013 (:hehe:).

Μου την σπάνε οι μεταφράσεις του Πλάτωνα... Άσε που τα σχόλια έχουν το χάλι τους το μαύρο :P

Η περιγραφή του σπηλαίου παίζει να μου πήρε και δίωρο να τη μάθω. Βασικά τι λέω, ακόμα δεν τη ξέρω :P

Και φυσικά μπορούν να ξαναπέσουν ηθικά, είδαμε τι έγινε με τον κρητικό... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Στο Γ1 έβαλα μεταγραφή....Ναι ξέρω ,ήταν αντιγραφή.Εννοείται ότι η μπάλα πήρε και το Γ2 ως συνέχεια του Γ1. Το Γ3 δεν είδα ότι ήταν θνησιγόνο.

Το Δ ήταν επίσης δύσκολο αλλά πρέπει να το έχω σωστό. Στο Δ2 ή 3 δεν θυμάμαι πήρε τρεις περιπτώσεις παρόλο που οι λύσεις του Πακαμισά(φροντιστήριο) δεν τις εμπεριέχουν.Πήρα και την περίπτωση το ένα από τα δύο να εδράζεται σε φυλετικό χρωμόσωμα ενώ το άλλο όχι αφού δεν είναι ομόλογα.
Εγω εβγαλα το τριτο και μαλλον ειναι σωστο καμμια διατυπωση φοβαμαι
Απο δ εκτος του δ1 και το δ4 αλλα απο την λογικη μου ( ε κατι θα εχω παρει) το πολυ να εχω πιασει 10 μοναδες
Με εχει πιασει μια απογοητευση να πω την αληθεια
Με τα χιλια ζορια εχω παρει κοντα ενα 15-16.5 ενω ηθελα πανω απο 18
Το δ2 εντομεταξυ ζητουσε γαμετες και δεν ηξερα τι να κανω και αντεγραψα το τμημα και εγραψα οτι ειναι το α:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδες τι λετε για αρχαια??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavyrey

Νεοφερμένος

Η stavyrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Απο την αρχή της σχολικής χρονιάς πίστευα ότι θα πέσει Πολιτεία, αλλά πλέον φοβάμαι και Ηθικά με αυτά που έχω δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top