Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δε μπορω να βρω ορεξη για διαβασμα...απλα δε μπορώ.
Ούτε εγώ μπορώ προφανώς λίγοι μπορουν (μπορεί και κανένας).
Ουσιαστικά σκέψου κάτι καινούργιο δε θα μάθεις τώρα ότι ήταν να το μάθεις το έμαθες οπότε η λύση είναι μια πρέπει να χαλαρώσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Εγώ έγραφα μία έκθεση και μία περίληψη το μήνα και τα πηγαίνω πολύ καλά...Δε νομίζω ότι η επιτυχία στην έκθεση προέρχεται από την εμπειρία.

Η εμπειρία παίζει καθοριστικό ρόλο. Διαμορφώνεις μία πεπατημένη, μία βάση πάνω στην οποία γράφεις και θέτεις τα επιχειρήματα σου. Άμα δώσεις σε κάποιον να παπαγαλίσει μία φωτοτυπία για το Χ θέμα, θα αραδιάσει απλά ένα σωρό επιχειρήματα, όμως θα χάνει σε δομή και έκφραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouloman

Νεοφερμένος

Ο Pouloman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Η εμπειρία παίζει καθοριστικό ρόλο. Διαμορφώνεις μία πεπατημένη, μία βάση πάνω στην οποία γράφεις και θέτεις τα επιχειρήματα σου. Άμα δώσεις σε κάποιον να παπαγαλίσει μία φωτοτυπία για το Χ θέμα, θα αραδιάσει απλά ένα σωρό επιχειρήματα, όμως θα χάνει σε δομή και έκφραση.

Συμφωνώ και εγώ ότι χρειάζεται μια εμπειρία για να γράψεις έκθεση.
Πρέπει να μάθεις τον δικό σου προσωπικό τρόπο γραφής και να δουλέψεις σε αυτόν, να τον αναπτύξεις μέχρις όταν να είσαι ικανός να δημιουργείς μία σωστή δομή και να εκφράζεσαι με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Ο λόγος γενικά στην έκθεση πρέπει να ρέει, έτσι ώστε όταν πάει ο άλλος να σου τη διορθώσει να μη κολλάει από εδώ και από εκεί. Έτσι εξασφαλίζεται ένας ικανοποιητικός βαθμός στην έκθεση. Επιπλέον είναι πιο σημαντική, κατά τη γνώμη μου, η σύνδεση των επιχειρημάτων / παραγράφων και η ροή του λόγου, παρά τα πολλά επιχειρήματα που δεν κολάνε μεταξύ τους και κουράζουν αυτόν που τα διαβάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ούτε εγώ μπορώ προφανώς λίγοι μπορουν (μπορεί και κανένας).
Ουσιαστικά σκέψου κάτι καινούργιο δε θα μάθεις τώρα ότι ήταν να το μάθεις το έμαθες οπότε η λύση είναι μια πρέπει να χαλαρώσουμε

Σωτήρη δε ξέρω κατά πόσο είναι ενθαρρυντικά τα σχόλια σου :Ρ Όσο αφορά στα προφορικά μαθήματα τύπου ΑΟΔΕ και Βιολογίας, προφανώς και το διάβασμα δεν έχει ολοκληρωθεί, άσε μας να ελπίζουμε at least.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου εδω είμαστε .
Ναι. Θα είσαστε φοιτητές και θα δίνετε στα "μικρά" του 98 συμβουλές του τύπου "Μην αγχώνεστε, δεν είναι και τίποτα το τρομερό οι πανελλήνιες".
Υ.Γ. Προς το παρόν, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σωτήρη δε ξέρω κατά πόσο είναι ενθαρρυντικά τα σχόλια σου :Ρ Όσο αφορά στα προφορικά μαθήματα τύπου ΑΟΔΕ προφανώς και το διάβασμα δεν έχει ολοκληρωθεί, άσε μας να ελπίζουμε at least.
Κοίτα έχω βγάλει την ύλη του αοδε δε ξέρω και εγώ πόσες φορές απτήν αρχή της χρονιάς.
Σήμερα το πρωι σε 2 ώρες εβγαλα το 2 κεφάλαιο χτες σε 3 το πρωτο και τις προαλλες σε 3 το 3.
Μπόρει να το έω βγάλει 5-6 φορές.
Θα το βγάλω και 2 φορές μέσα σε 1,5 μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι Μ.

Νεοφερμένος

Η Μαρακι Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
οι θετικο-τεχνολογικοι θα το καταλαβουν και ισως να γελασουν εγω γελασα παντως :P
Ποια ειναι η διαφορα της Αννας απο την Ιωαννα?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. Μια στροφορμη ( Ιω ) χαχαχχαχααχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
οι θετικο-τεχνολογικοι θα το καταλαβουν και ισως να γελασουν εγω γελασα παντως :P
Ποια ειναι η διαφορα της Αννας απο την Ιωαννα?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. Μια στροφορμη ( Ιω ) χαχαχχαχααχα:P
Ποια ειναι η παραγωγος της μαριαςπενταγιοτισσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ποια ειναι η παραγωγος της μαριαςπενταγιοτισσας

5 μαριες τετραγιοτισσες
Θεωρητική είμαι , απλά ήθελα να σπάσω την σιωπή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ποια ειναι η παραγωγος της μαριαςπενταγιοτισσας

Μηδέν γιατί (5i)' = 0
Επειδή το έγραψε με ο, δηλαδή γιοτ, μου έκανε για imaginary number :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα22

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γιατί να μην μπορούσαμε της θετικής να παραλείψουμε τη δεύτερη εβδομάδα (πλην της φυσικής) και να κρατήσουμε την έκθεση με τις βιολογίες; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Άντε παιδιά ύπνο!!!!!!!!!!!!!
Αύριο τελευταία μέρα........................ Και μεθαύριο ΔΕΥΤΕΡΑ :P
Κοιμηθείτε για να είστε ξεκούραστοι αύριο, ώστε να μην σας βγει κούραση την Δευτέρα!
Εμάς μας είπαν να είμαστε στο σχολείο 7:45 ....
Διάβασα όλη τη θεωρία στην έκθεση και αύριο θα πιαστώ με θέματα!!!!!!
Πάω για ύπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλό ξημέρωμα :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αχ παιδιά μου καλή επιτυχία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αχ παιδιά μου καλή επιτυχία!!!!

Χρήστο είσαι στο τμήμα που θέλω να περάσω χαχα ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POSITIVE

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Θέλω την άποψη σας για τον τροπο ανάπτυξης στις περσινές επαναληπτικές. Έχω βρει 3 διαφορετικές απαντήσεις σε διαφορά site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Κοίτα έχω βγάλει την ύλη του αοδε δε ξέρω και εγώ πόσες φορές απτήν αρχή της χρονιάς.
Σήμερα το πρωι σε 2 ώρες εβγαλα το 2 κεφάλαιο χτες σε 3 το πρωτο και τις προαλλες σε 3 το 3.
Μπόρει να το έω βγάλει 5-6 φορές.
Θα το βγάλω και 2 φορές μέσα σε 1,5 μέρα

Επίτηδες το κάνεις έτσι; :confused::eek:
Ειλικρινά δε θέλω να ξέρω περισσότερα χαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Μην με αντιγράφεις -_- Σε πρόλαβα!

Χρήστο είσαι στο τμήμα που θέλω να περάσω χαχα ^_^

Στο εύχομαι αγαπητή μου Κατερίνα!!!
Είναι το καλύτερο <3 χαχα
Εσύ μπαίνεις εγώ αποφοιτώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plato97

Νεοφερμένος

Ο Plato97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θέλω την άποψη σας για τον τροπο ανάπτυξης στις περσινές επαναληπτικές. Έχω βρει 3 διαφορετικές απαντήσεις σε διαφορά site.
Παραδείγματα και ορισμός είναι φίλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top