Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δύο λεπτομέρειες για τη βιολογία γενικής γιατί λόγω κακής διατύπωσης του σχολικού υπάρχει παρανοήση πάνω στο θέμα:
1) Τα γκουανό δεν είναι τα ψαροφάγα πουλιά στη Χιλή αλλά τα περιττώματά τους(ναι ξέρω πολύ ενδιαφέρον)
2)Οι δευτερογενείς ρύποι(στο φωτοχημικό νέφος) παράγονται από την αντίδραση των πρωτογενών με το οξυγόνο της ατμόσφαιρας υπό την επίδραση ηλιακής ακτινοβολίας και όχι από την αντίδραση των πρωτογενών μεταξύ τους.
Δεν ξέρω αν είχατε καταλάβει λάθος και σεις αυτά τα σημεία απλώς τα επισημαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Δεν υποφερεται αλλο αυτη η κατασταση!! :wacko: 6,5 ωρες τωρα προσπαθω να διαβασω ΑΟΔΕ και εχω βγαλει μονο το 1.4... Ευτυχως που το δινουμε την 1η εβδομαδα να φυγει γρηγορα αυτος ο βραχνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν υποφερεται αλλο αυτη η κατασταση!! :wacko: 6,5 ωρες τωρα προσπαθω να διαβασω ΑΟΔΕ και εχω βγαλει μονο το 1.4... Ευτυχως που το δινουμε την 1η εβδομαδα να φυγει γρηγορα αυτος ο βραχνας!
Πόοοοσο σε νιώθω πραγματικα δεν εχεις ιδεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγώ πάω τώρα να διαβάσω ΑΟΔΕ. Ευελπιστώ ότι θα βγάλω ότι έμεινε από το 3, θα ρίξω μια ματιά και σε αυτά που δεν θυμάμαι πολύ και θα είμαι μια χαρά. Όλα αυτά μέχρι τις 7-8 γιατί μετά έχει Βιολογία. Και να μην βγουν, και αύριο μέρα είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εκθεση?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgechri97

Νεοφερμένος

Ο georgechri97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εκθεση θα δω λιγο τη θεωρια κυριακη απογευμα.. δε νομιζω να διαβασω θεματα, θα αυτοσχεδιασω. Eξαλλου καθε βδομαδα εγραφα εκθεση μεσα στη χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
επειδη το ελυσα προσφατα και συγκεκριμενα χθες, ο φυσικος μου με διαβεβαιωσε πως αμα βαλουν 3ο θεμα ντοπλερ ( που το θεωρει αδυνατο) δε θα ειναι σαν αυτο των επαναληπτικων γιατι θα φάνε πάλι κράξιμο..εγώ πιστεύω ή ηλεκτρική ή στάσιμο ή άμα έχουν αγριες διαθεσεις και θελουν να μας ξεκω-αυτώσουν-, ασκηση με φως
Πραγματικα αν βαλουν ασκηση με φως θα γινει χαμος.Νταξ θεμα γεωμετριας ειναι,αλλα δεν ειναι και το καλυτερο...
Εγω ειμαι πεπεισμενη για ηλεκτρικη ταλαντωση αν και οι καθηγητες διαφωνουν σε αυτο...
Τελος παντων ας βαλουν ο,τι θελουν αρκει να μπορεσουμε να το παλεψουμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χ.Φ

Νεοφερμένος

Ο Χ.Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Στην έκθεση ότι μάθαμε όλη τη χρονιά το μάθαμε...... Μια γρήγορη ματια στα θέματα, στις ασκήσεις (κανα δίωρο το πολύ....) την Κυριακή και ο Θεός βοηθός....
Και άγνωστο επίσης....... (εγώ αγνωστο μπορεί να πιάσω και 19 στα 20). Εγώ που δεν στοχεύω σε υψηλόβαθμη σχολή και δεν πολυδιαβάζω έκθεση έχω γράψει 35 έκθεση και 23 περίληψη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
έχω αγχωθεί τόσο πολύ! με πιάνει κατά διαστήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
(αν απευθύνθηκες σε εμένα) Έκθεση έβγαλα σήμερα το πρωί θεωρία ακόμα μια φορά. Αύριο θα δω τα "SOS" θέματα λίγο και Κυριακή όλα τα υπόλοιπα. Δεν θεωρώ πως έχει σημασία να κάνω κάτι παραπάνω. Επικεντρώνομαι στο να έχω βγάλει μέχρι 2ο κεφάλαιο Βιολογία μέχρι την Δευτέρα (απλή ανάγνωση) ώστε να έχω όλη την Τρίτη για το 3ο και μια καλή ανακεφαλαίωση. Αν μου μείνει χρόνος και για ΑΟΔΕ ενδιάμεσα, καλώς. Αλλιώς από Τετάρτη :P

έχω αγχωθεί τόσο πολύ! με πιάνει κατά διαστήματα...
Και εμένα με πιάνει ώρες-ώρες. Όχι για το τι θα γράψω, με αυτό έχω συμβιβαστεί. Απλά σκέφτομαι πως θα είναι εκεί... μέσα στην τάξη όταν γράφουμε, ή έξω όταν περιμένουμε να μπούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Και εμένα με πιάνει ώρες-ώρες. Όχι για το τι θα γράψω, με αυτό έχω συμβιβαστεί. Απλά σκέφτομαι πως θα είναι εκεί... μέσα στην τάξη όταν γράφουμε, ή έξω όταν περιμένουμε να μπούμε.
Eγώ πραγματικά δε ξέρω πως θα αντιδρω εκείνες τις στιγμές..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Eγώ πραγματικά δε ξέρω πως θα αντιδρω εκείνες τις στιγμές..:worry:

Δεν είναι το θέμα μου πως θα αντιδρώ, εμένα. Τι θα σκέφτομαι, φοβάμαι. Οτιδήποτε ακούσω ή δω εκείνη τη στιγμή αποτελεί αφορμή για μακροπερίοδο στοχασμό περί ζωής και λοιπών αποφάσεων κατά τη διάρκεια της :whistle:
(Δεν είχα πάντα ψυχολογικά, φέτος εμφανίστηκαν. Νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
παιδια λυνεται καινουργιες ασκησεις ή λυνετε λυμενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
παιδια λυνεται καινουργιες ασκησεις ή λυνετε λυμενες?
Τις τελευταιες μερες λυμενες.Μονο οταν κανω μαθημα με τους καθηγητες κοιταμε καμια περιεργη μαζι.Βεβαια θα προτιμουσα να τις ελυνα αλλα ειναι χρονοβορο...Ομως και να τις κοιτας παλι κατι σου μενει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Τις τελευταιες μερες λυμενες.Μονο οταν κανω μαθημα με τους καθηγητες κοιταμε καμια περιεργη μαζι.Βεβαια θα προτιμουσα να τις ελυνα αλλα ειναι χρονοβορο...Ομως και να τις κοιτας παλι κατι σου μενει...

απλα σε διαφορα μαθηματα ( π.χ σημερα χημεια φυσικη ) εβλεπα κατι δυσκολες και επειδη μερικες δεν με εβγαιναν σωστες απογοητευτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γιαννη μην απογοητευεσαι.Καλυτερα να τις κοιτας τοτε θα σου μεινουν..Αλλωστε μπορει να εισαι κουρασμενος και να μην σου βγαινουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Έχουν αρχίσει και μου έρχονται ευχές για καλή επιτυχία και τα λοιπά και τα λοιπά .. το καλύτερο όμως είναι ότι όλα τα μηνύματα είναι ότι έχουν τον ίδιο επίλογο: "είμαστε σίγουροι ότι θα σκίσεις" εε αφού είστε σίγουροι εσείς παιδιά μου έτσι θα ναι :P :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αυτοί θα απογοητευτούν. :P
Εμείς έχουμε συμφιλιωθεί με την ιδέα της αποτυχίας. Μηδέν εις το πηλίκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgechri97

Νεοφερμένος

Ο georgechri97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μια χαρα θα τα πατε !!! χαλαρωστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Αυτοί θα απογοητευτούν. :P
Εμείς έχουμε συμφιλιωθεί με την ιδέα της αποτυχίας. Μηδέν εις το πηλίκο.

Αυτό είναι το χειρότερο, ρε συ. Όταν μου λένε ότι θα τα πάω μια χαρά και ότι είμαι έτοιμος, είναι για να με καθησυχάσουν ή για να πουν στους εαυτούς τους ότι υπερβάλω (που ως ένα βαθμό ίσως και να ισχύει για τους περισσότερους) και δεν θα τα πάω όσο κακά περιμένω; Αλήθεια θέλω να τους ρωτήσω, αλλά ποιος δεν παρεξηγείται με τέτοιες ερωτήσεις; :whistle:

Edit: Πάντως χειρότερα με κάνουν όταν το λένε. Καλύτερα να μου έλεγαν ότι όπως και να τα πάω δεν πειράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top