Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Πέρσι έπεσε στις επαναληπτικές η 20η στα Πολιτικά... Πιστεύετε πως έχει πιθανότητες να μπει?
Γιατί διάβασα πιο πάνω αυτά που γράφατε!!!!!!
Εγώ σκέφτομαι 1-2-3-4-7 Πρωταγόρα, 11η Πολιτεία και από Ηθικά 5-6-7-8 .......!
Τι λέτε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ουχ! Με προβλημάτισες. Θέλω κι εγώ να κουρέψω το γκαζόν και σκέφτομαι μήπως κάποιο παιδί στη γειτονιά θέλει να μελετήσει.


Δεν είπα για τον ανθρωπο που κουρεύει το γκαζόν , για το γεγονός ότι δεν μπορώ να συγκεντρωθω μίλησα... μην παρεξηγείς διαρκώς ο,τι βλέπεις στο φόρουμ .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Ρε μπας και εισαι γειτονας μου; :P Zω αυτο το δράμα καθημερινά + του οτι εχω και μια γειτονισσα η οποία το καλοκαίρι βγαινει εξώ με τη γούνα της και αναρωτιεται αν καποιος ειναι μέσα της..:rofl:
Μέσα σε ποια; Τη γούνα; Ή τη γειτόνισσα; :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγραφα βιολογια κατ σημερα
Εκτος το οτι καταλαβα οτι την θεωρια δεν την εχω μαθει τελεια , στο δ εκανα μια μαλακια τρελη στο δ1 και οταν καταλαβα οτι το χω λαθος εγραψα μια οχι τοσο καλη αιτιολογηση
Ελπιζω να μη μου συμβει την αλλη βδομαδα αυτο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μέσα σε ποια; Τη γούνα; Ή τη γειτόνισσα; :laugh:
Το 2ο....:hehe: Της έχει ξεφύγει εδώ και κάτι χρόνια..βγαινει εξω με γουνα και σκουφια το καλοκαιρι :laugh:
back on topic, εχει υπερβολικη ζεστη..πως θα αντεξουμε; Σκεφτομαι οτι τουλαχιστον τελος του μηνος ολα θα ειναι παρελθον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μου έχει σπάσει τα νεύρα ένας γείτονας .... κουρεύει εδώ και 4 ώρες το γκαζόν του και δεν μπορώ με τίποτα να συγκεντρωθω ...και δεν μπορώ να καταλάβω επίσης και τι ακριβώς κουρεύει τόσες ώρες ?! Πόσες φορές το έχει περάσει την τύχη μου μεσα ?! ... θα πάθω νευρικό κλωνισμο .... :verymad: :verymad: :verymad:
Ας μην γελιόμαστε τώρα είχες σκοπό να διαβάσεις? :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Όσοι πάτε σχολείο, σας έχουν πει λεπτομέριες για την Δευτέρα 18/5; Τι ώρα θα πάτε, πως θα είστε χωρισμένοι κλπ; Υποθέτω πως κάπου θα υπάρχουν αναρτημένες οι αίθουσες που γράφουμε, αλλά αγχώνομαι. Θέλω να πάω κάποια μέρα από βδομάδα, αλλά δεν θέλω να "χαραμίσω" ένα ολόκληρο πρωί διαβάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
δεν χρειάζεται να σας πουν κάτι. θα πάτε κατά τις 8 (γιατί κατά τις 9 έρχονται τα θέματα) και θα σας πουν εκεί σε ποιες αίθουσες θα πάτε. κάθε φορά, ανάλογα και με το μάθημα θα σας χωρίζουν ανάλογα με το όνομα, την κατεύθυνση, το μάθημα επιλογής κλπ. μην αγχώνεσαι, οι καθηγητές τα φροντίζουν αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι από τις δύο προηγούμενες χρονιές ότι είχε κολλημένες κόλλες Α4 στους τοίχους, στις οποίες έδειχνε με βελάκια πού είναι η κάθε αίθουσα, ενώ παράλληλα σε κάθε αίθουσα έγραφε πχ. "εξεταστικό κέντρο 267, αίθουσα 15" (ξέρω 'γω). Κάτι τέτοιο πιστεύω ότι θα γίνει και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τι στιγμή που γράφω αυτά, ένα παιδάκι ακριβώς κάτω από το παράθυρό μου παίζει τη φυσαρμόνικά του. Στις 13:30 θα αρχίσει ο από πάνω να τραγουδάει έντεχνα, και στις 15:30 θα δεχθεί επίσκεψη η γειτόνισσα από φίλη της, να σχολιάσουν τα ζουμπούλια και τα τριαντάφυλλά της. Κάπου στο υπόλοιπο της ημέρας μπορεί να ρίξει και ένα καβγά στο τηλέφωνο με το γκόμενό της η από δίπλα και μόνο αν τα βρουν δεν θα βάλει αισιοδοξοκαψουροαπελευθεωτικά τραγούδια στο τέρμα για το επόμενο δίωρο.
Πλέον έχω συνηθίσει. Στην χειρότερη βάζω τίποτα στο youtube (τύπου rolling thunder and rain 10 hours version :P ) και φοράω ακουστικά.
Πάντως, αν και στην αρχή μου φαινόταν λογικό το σενάριο να τους κάνω παρατήρηση για ησυχία (πράγμα που δεν θα έκανα ποτέ γιατί ντρέπομαι), πλέον νομίζω πως θα ήμουν περίεργος να απαιτούσα κάτι τέτοιο. Επειδή εγώ χρειάζομαι ησυχία; Πολύ αυταρχικό.

Μου έχει σπάσει τα νεύρα ένας γείτονας .... κουρεύει εδώ και 4 ώρες το γκαζόν του και δεν μπορώ με τίποτα να συγκεντρωθω ...και δεν μπορώ να καταλάβω επίσης και τι ακριβώς κουρεύει τόσες ώρες ?! Πόσες φορές το έχει περάσει την τύχη μου μεσα ?! ... θα πάθω νευρικό κλωνισμο .... :verymad: :verymad: :verymad:

Παιδιά σας καταλαβαίνω απόλυτα.Μένω απέναντι από μαγαζί που κάνει βαφτίσεις,γάμους και πανηγύρια...Και εγώ έχω φτάσει στο αμήν να καλέσω την αστυνομία αλλά δεν το έκανα.Όπως και να'χει δεν είναι πολλοί αυτοί που έχουν το προνόμιο(!) να ακούν τη Θώδη live ενώ διαβάζουν μαθηματικά κατεύθυνσης. :/:

Εγραφα βιολογια κατ σημερα
Εκτος το οτι καταλαβα οτι την θεωρια δεν την εχω μαθει τελεια , στο δ εκανα μια μαλακια τρελη στο δ1 και οταν καταλαβα οτι το χω λαθος εγραψα μια οχι τοσο καλη αιτιολογηση
Ελπιζω να μη μου συμβει την αλλη βδομαδα αυτο:(

Αν λες για τον ΟΕΦΕ η θεωρία που είχε δεν ήταν και η πιο εύκολη.Μην αγχώνεσαι , αν σε καθυσυχάζει να σου πω ότι ούτε και εγώ την ξέρω τέλεια τη θεωρία παρόλο που την έχω διαβάσει 40 φορές από περισυ. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ας μην γελιόμαστε τώρα είχες σκοπό να διαβάσεις? :P :hehe:
Μαιρα αλλοι εχουν αλλοι οχι αναλογα τις καταστασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos977

Νεοφερμένος

Ο manos977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
πεστο και ετσι (ολα αυτα που σου ειπα ειναι στην μικρο οικονομια ( το δεντρο) οχι στην μακρο οικονομια (δασος).
Απλα κοιτας τι εχει περιπου μια επειχηρηση μεσα της
(Εδω επιχειρηση μπορει να ειναι οτι δηποτε).
Μπορουν να σε βαλουν ασκηση ξέρω και με στρέματα γης (σταθερα) και με αγρότες που τα καλιέργούνε.
Λέω σταθερα γτ καποιος μπορει να αγοράσει στρέματα γης περισσότερα η να τα πουλήσει

Φαινεται πιο ενδιαφερον απο το αοδε..εσυ δινεις αοδε εισαι τεχνολογικη; Αν ναι ποιο σου φαινεται δυσκολοτερο αοθ η αοδε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ας μην γελιόμαστε τώρα είχες σκοπό να διαβάσεις? :P :hehe:

Χαχαχαχ σήμερα προσπαθώ , αλήθεια..!! :P:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Φαινεται πιο ενδιαφερον απο το αοδε..εσυ δινεις αοδε εισαι τεχνολογικη; Αν ναι ποιο σου φαινεται δυσκολοτερο αοθ η αοδε;
ναι δίνω αοδε.
Ποιο πολύ εμένα μου αρέσει το αοθ και το θερω ποιο ευκολο (βασικα το ποιο ευκολο) γιατί ειναι μεθοδολογιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos977

Νεοφερμένος

Ο manos977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ναι δίνω αοδε.
Ποιο πολύ εμένα μου αρέσει το αοθ και το θερω ποιο ευκολο (βασικα το ποιο ευκολο) γιατί ειναι μεθοδολογιες

Το φανταζομουν και μενα η βιολογια γενικης μου φαινεται αρκετα ευκολοτερη να τη μαθω ως θεωρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δεν είπα για τον ανθρωπο που κουρεύει το γκαζόν , για το γεγονός ότι δεν μπορώ να συγκεντρωθω μίλησα... μην παρεξηγείς διαρκώς ο,τι βλέπεις στο φόρουμ .....

Damn it. Κι ο δικός μου γείτονας κουρεύει.
Βέβαια μέσα σ όλα τα αλλα μένω και σε απόσταση αναπνοής από την εκκλησία και κάθε 3 και λίγο μας τρυπάνε τα αυτιά με τις καμπάνες. Σήμερα και χτες τους χτυπάει ο κωλοσυναγερμός και δε μπορούν να τον κλείσουν οι άσχετοι .
Περνάμε ωραία γενικώς... το κωλοχώρι μου μέσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πέρσι έπεσε στις επαναληπτικές η 20η στα Πολιτικά... Πιστεύετε πως έχει πιθανότητες να μπει?
Γιατί διάβασα πιο πάνω αυτά που γράφατε!!!!!!
Εγώ σκέφτομαι 1-2-3-4-7 Πρωταγόρα, 11η Πολιτεία και από Ηθικά 5-6-7-8 .......!
Τι λέτε????

Έτσι όπως τα έγραψες σου προτείνω να τα διαβάσεις όλα.
Αν δεν είχε μπει επαναληπτικές η 20 των Πολιτικών, θα είχα μια άλφα ''βεβαιότητα'' ότι θα μπει.
Όμως φέτος δεν μου φαίνεται απίθανο να μπει ο Πρωταγόρας ή ακόμα και η Πολιτεία.
Γενικά δεν αποκλείω τίποτα φέτος με εξαίρεση την 1,2 και όσα έβαλε ο ΟΕΦΕ από τα Ηθικά.

Προσοχή και στα μεταφρασμένα, τα ερμηνευτικά οφείλουμε να τα ξέρουμε, γιατί αν μπει μεταφρασμένο, το σχόλιο βιβλίου θα δώσει βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
δεν χρειάζεται να σας πουν κάτι. θα πάτε κατά τις 8 (γιατί κατά τις 9 έρχονται τα θέματα) και θα σας πουν εκεί σε ποιες αίθουσες θα πάτε. κάθε φορά, ανάλογα και με το μάθημα θα σας χωρίζουν ανάλογα με το όνομα, την κατεύθυνση, το μάθημα επιλογής κλπ. μην αγχώνεσαι, οι καθηγητές τα φροντίζουν αυτά.

Δηλαδή αν είμαι κατά τις 7:45 εκεί θα είμαι καλυμένος...
Στην επίσημη ανακοίνωση γράφει ότι η προσέλευση των μαθητών στα εξεταστικά κέντρα γίνεται μέχρι τις 8:00. Γι' αυτό είπα μήπως πρέπει να είμαστε νωρίτερα εκεί, ώστε μέχρι τις 8 να έχουμε μπει στις αίθουσες. Όχι;
Και τα θέματα γιατί φτάνουν 9; 8:30 δεν είναι κανονικά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δηλαδή αν είμαι κατά τις 7:45 εκεί θα είμαι καλυμένος...
Στην επίσημη ανακοίνωση γράφει ότι η προσέλευση των μαθητών στα εξεταστικά κέντρα γίνεται μέχρι τις 8:00. Γι' αυτό είπα μήπως πρέπει να είμαστε νωρίτερα εκεί, ώστε μέχρι τις 8 να έχουμε μπει στις αίθουσες. Όχι;
Και τα θέματα γιατί φτάνουν 9; 8:30 δεν είναι κανονικά; :P
Εντάξει, στην έκθεση πιστεύω ότι θα έρθουν πιο νωρίς απ' όλες τις υπόλοιπες ημέρες, γιατί όλοι οι μαθητές θα γράψουν αυτό το μάθημα. Στα επόμενα μαθήματα, που για το σχολείο θα είναι 3 και παραπάνω (πχ το 2ο μάθημα [μαθήματα γενικής παιδείας επιλογής], το 3ο μάθημα [Λογοτεχνία Θεωρητικής, Βιολογία Θετικής, ΑΟΔΕ/Χημεία-Βιοχημεία Τεχνολογικής] και το 5ο μάθημα [Λατινικά Θεωρητικής, Χημεία Θετικής, ΑΕΠΠ/ηλεκτρολογία τεχνολογικής]), νομίζω ότι θα έχουμε μεγαλύτερες καθυστερήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δηλαδή αν είμαι κατά τις 7:45 εκεί θα είμαι καλυμένος...
Στην επίσημη ανακοίνωση γράφει ότι η προσέλευση των μαθητών στα εξεταστικά κέντρα γίνεται μέχρι τις 8:00. Γι' αυτό είπα μήπως πρέπει να είμαστε νωρίτερα εκεί, ώστε μέχρι τις 8 να έχουμε μπει στις αίθουσες. Όχι;
Και τα θέματα γιατί φτάνουν 9; 8:30 δεν είναι κανονικά; :P

κι εγώ που πήγαινα 7:45 τι καταλάβαινα? τσάμπα η αναμονή. 8 να είσαι εκεί αλλά αν έχεις άγχος τι να πω, πήγαινε νωρίτερα :P
όσο για την ώρα που φτάνουν τα θέματα, εγώ θυμάμαι πως πάντα μας τα έδιναν 9:00 ή κάπου εκεί. ίσως φταίει ότι ήμασταν σε νησί, δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top