Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
και λιγα λες! :P
Παω και'γω να κάνω μαθηματικά... :tongue: :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τι λέτε να πέσει έκθεση;Έχω ακούσει ότι ο αθλητισμός παίζει πολυ να ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τι λέτε να πέσει έκθεση;Έχω ακούσει ότι ο αθλητισμός παίζει πολυ να ισχύει;
Τοσα ωραια θεματα εχουν, αυτο πρεπει να βαλουν; :P
Kαι γενικα μη πιστευετε τα "ω αυτο παιζει πολυ" "ω εχουν καιρο να το βαλουν αυτο θα πεσει φετος" κλπ. Στις πανελληνιες ολα ειναι πιθανα

Tι ελπιδες υπαρχουν για να μπει ασκηση με 10% στη βιολογια φετος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Tι ελπιδες υπαρχουν για να μπει ασκηση με 10% στη βιολογια φετος;;
Ε, μπήκε πέρυσι 4ο θέμα ρε :/:
Η μοναδική μας ελπίδα είναι να "κάψει" ο ΟΕΦΕ άσκηση από το 1ο κεφάλαιο :P Οπότε ή θα μπει το θέμα με τις πάπιες (aka 4ο 2013) ή θα μπει από το 2ο κεφάλαιο.

(btw, θυμάμαι που όλοι παραπονιούνταν για τα θέματα στη βιολογία γενικής το 2013, ότι ήταν τα πιο δύσκολα μέχρι τότε, δεν ήταν ξεκάθαρα κλπ. Κατά τη γνώμη μου, τίποτα από αυτά δεν ισχύει, απλώς οι μαθητές παραπονέθηκαν απλώς για να παραπονεθούν :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
(btw, θυμάμαι που όλοι παραπονιούνταν για τα θέματα στη βιολογία γενικής το 2013, ότι ήταν τα πιο δύσκολα μέχρι τότε, δεν ήταν ξεκάθαρα κλπ. Κατά τη γνώμη μου, τίποτα από αυτά δεν ισχύει, απλώς οι μαθητές παραπονέθηκαν απλώς για να παραπονεθούν :P)

και το '12 υπήρχαν παράπονα. συνήθως, όταν οι μαθητές κλαίγονται για θέματα βιολογίας είναι επειδή είναι λίγο tricky το θέμα και ξεχνούν να γράψουν κάποια λεπτομέρεια ή δεν απαντούν το θέμα ολοκληρωμένα. αλλά γενικώς δεν είναι δύσκολη η βιολογία, το θέμα είναι να συγκεντρωθείτε εκείνη την ώρα και να συνδυάσετε τις γνώσεις σας όπου χρειαστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πειραζει αν δε τα γραφουμε αυτολεξεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πειραζει αν δε τα γραφουμε αυτολεξεί;

καμία σχέση. το ίδιο άγχος είχα κι εγώ, την ώρα μάλιστα που έγραφα γιατί μου διέφευγαν κάποιες λέξεις. αλλά τελικά έγραψα πολύ καλά και απ' όπου μου έκοψαν μονάδες ήταν από δική μου απροσεξία. οπότε no αγχος, θα σκίσετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Δυσκολη ευκολη εγραφα την προηγουμενη κυριακη βιολογια και αν και εγραψα αριστα τωρα που διαβαζω για την φροντηστηριακη προσομιωση νομιζω πως ειμαι χρυσοψαρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Κατά πόσο είναι εφικτό να γράψει κανείς σε όλα τα μαθήματα γύρω στο 12-13; Από τη στιγμή που δεν διάβαζε και όπως θα έπρεπε μέσα σε όλη τη χρονιά, αναφέρομαι στη θεωρητική κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εγώ παιδιά έχω δει θέματα πανελληνιών στην έκθεση θεμάτων 2014,2013,2012 και γράφω σε νορμάλ επίπεδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κατά πόσο είναι εφικτό να γράψει κανείς σε όλα τα μαθήματα γύρω στο 12-13; Από τη στιγμή που δεν διάβαζε και όπως θα έπρεπε μέσα σε όλη τη χρονιά, αναφέρομαι στη θεωρητική κατεύθυνση.

δεν είναι και τόσο δύσκολο όσο νομίζεις. αν προσπαθήσεις πολύ, μπορείς να πιάσεις και 15 και 16. είναι μαθήματα τελείως υποκειμενικά (βλ. έκθεση και λογοτεχνία) που όσο και να διαβάσεις, τον βαθμό δύσκολα τον προβλέπεις σωστά. είναι και άλλα (βλ. ιστορία και λατινικά) που είναι ντε φάκτο. το ξέρεις? το γράφεις και παίρνεις μονάδες. σε αυτά να στοχεύεις κυρίως. μπορεί να σου ανεβάσουν πολύ τη βαθμολογία, αν διαβάσεις, ειδικά η ιστορία που είναι και μάθημα βαρύτητας. το ίδιο και η βιολογία άμα στοχεύεις για σχολές 3ου πεδίου. ε αρχαία, είναι το παλούκι της θεωρητικής. αν δεν τα πας καλά με γραμματική/συντακτικό, η συμβουλή μου είναι να διαβάσεις καλά το γνωστό. τουλάχιστον από εκεί μπορείς να πιάσεις αρκετές μονάδες. στείλε μου μήνυμα να το συζητήσουμε, αν θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
στο αβαταρ σου ειναι η μαναρα η kristen stewart? :P



Εγώ πιστευω και 3ο θεμα εχουν πιθανοτητες να μπουν!


Ρε εγώ κοιμηθηκα νωρις χθες για να ξυπνησω νωρις σημερα για να διαβασω και ξυπνησα τωρα :angry:


ναι δεν ειναι υπέροχη ?? στην συγκεκριμένη φωτο τουλάχιστον.
καλα εγω δν ειχα κοιμηθεί ενα βράδυ για να διαβάσω και καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
ναι δεν ειναι υπέροχη ?? στην συγκεκριμένη φωτο τουλάχιστον.
καλα εγω δν ειχα κοιμηθεί ενα βράδυ για να διαβάσω και καλά..
she's my type :redface:
Σε λιγο ξεκιναει η "ολονυχτια" μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
she's my type :redface:
Σε λιγο ξεκιναει η "ολονυχτια" μου...:P

όντως;; της μοιάζω ξέρεις (και καλά)..χαχχαα:whistle:
δεν κοιμάσαι καλύτερα να έχεις δυνάμεις για αύριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
όντως;; της μοιάζω ξέρεις (και καλά)..χαχχαα:whistle:
δεν κοιμάσαι καλύτερα να έχεις δυνάμεις για αύριο??
:hehe:
άσε με τωρα που βρηκα την ορεξη,μη παει χαμένη.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros.Nikw

Νεοφερμένος

Ο petros.Nikw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
:hehe:
άσε με τωρα που βρηκα την ορεξη,μη παει χαμένη.. :hehe:

όντως της μοιάζει..επειδη την ξέρω την κοπέλα ^^
μπορεί να ειναι υπερένταση..αλλα να μην ειναι αποδωτικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αυτο που οταν ανοιγω το βιβλιο αμεσως χασμουριεμαι,ποτε θα σταματησει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά τα θέματα του οεφε αναρτώνται και στο νετ ?? Και αν ναι τι ώρα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι δεν ειναι υπέροχη ?? στην συγκεκριμένη φωτο τουλάχιστον.
καλα εγω δν ειχα κοιμηθεί ενα βράδυ για να διαβάσω και καλά..
τελικά θα δώσεις φέτος;;;

Παιδιά τα θέματα του οεφε αναρτώνται και στο νετ ?? Και αν ναι τι ώρα ??
νομίζω ότι δεν αναρτώνται την μέρα που κληρώνονται τα θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
τελικά θα δώσεις φέτος;;;


νομίζω ότι δεν αναρτώνται την μέρα που κληρώνονται τα θέματα...

Οκκ ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top