Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Ατομα γραφουν στην εκθεση πολυ καλυτερα απο μενα ακομα και αν διαβαζουν πολυ λιγοτερο σε αυτο το μαθημα
Οτι και να κανω πανω απο 15 δεν εχω γραψει

Αστο φιλε μην στενοχωριέσαι, δεν έχει σημασία και εγώ εγραφα 18,19,20 και αυτο που πήρα τελικά δεν είχε καμιά σχέση με αυτούς τους βαθμούς, ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ σε ποιον θα πέσεις. :(:(:( Η έκθεση είναι ένας αστάθμητος παράγοντας, που ποτέ δεν μπορείς να υπολογισεισ πόσο θα πάρεισ:mad:
Γι'αυτό διάβασε όσο περισσότερο μπορείς σε ΟΛΑ τα μαθηματα, γιατι και να μην πας τόσο καλά όσο θα ήθελες σε αυτό εάν πας καλά στα υπολοιπα δεν θα σου στοιχίσει τόσο. Βέβαια εξαρταται και σε ποιο τμημα θεσ, γιατι ήξερα άτομο που εκθεση εγραψε 12, φυσ. κατ 14 και στα υπολοιπα πήγε παρα πολύ καλά και έβγαλε 18000 μόρια, αλλά πήγε σε ενα χαμηλοβαθμο τμημα επειδή του άρεσε:)
Κάνε ότι καλυτερο μπορείς και θα δεις ΤΙΠΟΤΑ δεν θα παει χαμένο, ούτε η κούραση, ούτε τα ξενύχτια, ούτε το άγχος αλλά και ούτε τα όνειρα σου.:clapup::clapup::clapup: Να το θυμάσαι αυτό.:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proxy

Νεοφερμένος

Ο Proxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κάνοντας επαναληψη στις ηλεκτρικες ταλαντωσεις.. https://i.imgur.com/9T1kgIr.webm
Ειναι ισως το μονο 'τμημα' της φυσικης που απλα παιρνω τους τυπους και δεν καταλαβαινω τι μου γινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παιδιά οι απαντήσεις του οεφε πότε βγαίνουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Τι έπεσε οεφε ??
Ενημερώστε με:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Πόσο αισχος αυτα τα μαθηματικα δε τα μπορώ άλλο...τα σιχαθηκα


oh well, my condolences :/:
η ευχή σου έπιασε τόπο,έσκισα αχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
η ευχή σου έπιασε τόπο,έσκισα αχαχ
Όντως ή .... :redface:?
Εγώ σημερα ξεκινησα επαναληψη βιολογια 1ο κεφ και για καποιο περιεργο λογο το διαβασμα που κανω ειναι πολυ εποικοδομητικο, μη τα ματιασω βεβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Όντως ή .... :redface:?
Εγώ σημερα ξεκινησα επαναληψη βιολογια 1ο κεφ και για καποιο περιεργο λογο το διαβασμα που κανω ειναι πολυ εποικοδομητικο, μη τα ματιασω βεβαια :P
κανα 12 να γραψα :( εγώ γράφω την τεταρτη σε όλη την ύλη βιολογία.....κ δεν έχω τελειώσει ακόμα επανάληψη, δυο μέρες τώρα δεν διαβασα τίποτα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
δεν ειναι ασχημο το 12 στα μαθηματικα ( δε ξερω βεβαια τι μαθητρια εισαι και τι βαθμο θες σε αυτα) Εγω παρακαλω για 12αρι. Εχω απομακρυνει τις ελπιδες μου πλεον απο αυτο το μαθημα..
ΜΗΝ αγχωνεσαι για τη βιολογια, αληθεια, μεσα σε 1μιση ωριτσα εβγαλα τα 3/4 του 1ου κεφαλαιου. Βγαινει αρκετα ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
δεν ειναι ασχημο το 12 στα μαθηματικα ( δε ξερω βεβαια τι μαθητρια εισαι και τι βαθμο θες σε αυτα) Εγω παρακαλω για 12αρι. Εχω απομακρυνει τις ελπιδες μου πλεον απο αυτο το μαθημα..
ΜΗΝ αγχωνεσαι για τη βιολογια, αληθεια, μεσα σε 1μιση ωριτσα εβγαλα τα 3/4 του 1ου κεφαλαιου. Βγαινει αρκετα ευκολα
δεν ξέρω τι παθαίνει το κινητό και δεν κάνει παράθεση,anyway,στην ίδια μοίρα είμαστε, τα μαθηματικά πάντα με φόβιζαν κ επειδή η πορεία μου δείχνει οτι ο,τι φοβάμαι περισσότερο κ σε ότι στοχεύω χαμηλά με εκδικείται, προσπαθώ να τα διαβάζω με θέληση, μην βάζεις τόσο χαμηλό στόχο, δεν αξιζει να χάσουμε την σχολή που θέλουμε εξαιτίας αυτών ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα0506

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα0506 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ΟΕΦΕ έπεσε αίτια και συνέπειες φανατισμού,σχετικά εύκολα αλλά πολλά υποερωτηματα ρε παιδιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
μόνο εγώ ξύπνια τέτοια ώρα προσπαθώντας μια αάσκηση που δεν μου βγαίνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Κάνοντας επαναληψη στις ηλεκτρικες ταλαντωσεις.. https://i.imgur.com/9T1kgIr.webm
Ειναι ισως το μονο 'τμημα' της φυσικης που απλα παιρνω τους τυπους και δεν καταλαβαινω τι μου γινεται..

Καλά δεν είσαι ο μόνος.Και φέτος πολύ φοβάμαι ότι θα πέσουν ηλεκτρικές 2ο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Οι ηλεκτρικες ταλαντωσεις ειναι δυσκολες
Μια προσπαθεια θελει και τις κατανοουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Λεβέντες μου και γυναικάρες μου, αγαπητοί μαχηταί των Πανελληνίων, λίγος καιρός έμεινε! Πάμε δυνατά με ψυχραιμία και τσαμπουκά! Σκεφτείτε μόνο το "Μετά" και πάρτε κουράγιο. Έρχεται το Καλοκαιράκι με παραλία, ξαπλώστρα, ρακέτες, παιχνίδια, βόλτες, άραγμα και ...ΥΠΝΟΣ μέχρι όποτε γουστάρετε!!:D

Και μια χειροποίητη μαντινάδα από εμένα για όλους εσάς:

Ο κόσμος το'χει τούμπανο και εγώ κρυφό καμάρι,
η κούραση με έπνιξε, με πλάκωσαν τα βάρη!

Τα βάρη ειν' δυσβάσταχτα, αγχωτικά κυρίως,
μα Πανελλήνιες είναι αυτές, δύσκολες...παγκοσμίως!

Όμως τελειώνουν όλα αυτά, έρχεται Καλοκαίρι!
Θα κάψω τα βιβλία μου ωσάν τον μπουρλοτιέρη!

Η δοκιμασία τώρα αυτή, εφτάνει πια στο τέλος,
φεύγει των εξετάσεων το δύσκολο το σκέλος!

Στη θέση τους έρχεται ευθύς, βόλτες και παραλία,
θα πάρω τη διασκέδαση τώρα εργολαβία!


Γι αυτό κουράγιο παίρνω, μαζί με ψυχραιμία,
το μέλλον ατενίζω με ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΦΥΓΑΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΜΑΧΟΙ ΜΟΥ!



Υ.Γ: Σε λίγο καιρό οι Ηλεκτρικές Ταλαντώσεις θα αντικατασταθούν από μη φθίνουσες ταλαντώσεις στην... αιώρα της παραλίας! Υπομονή! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αστο φιλε μην στενοχωριέσαι, δεν έχει σημασία και εγώ εγραφα 18,19,20 και αυτο που πήρα τελικά δεν είχε καμιά σχέση με αυτούς τους βαθμούς, ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ σε ποιον θα πέσεις. :(:(:( Η έκθεση είναι ένας αστάθμητος παράγοντας, που ποτέ δεν μπορείς να υπολογισεισ πόσο θα πάρεισ:mad:
Γι'αυτό διάβασε όσο περισσότερο μπορείς σε ΟΛΑ τα μαθηματα, γιατι και να μην πας τόσο καλά όσο θα ήθελες σε αυτό εάν πας καλά στα υπολοιπα δεν θα σου στοιχίσει τόσο. Βέβαια εξαρταται και σε ποιο τμημα θεσ, γιατι ήξερα άτομο που εκθεση εγραψε 12, φυσ. κατ 14 και στα υπολοιπα πήγε παρα πολύ καλά και έβγαλε 18000 μόρια, αλλά πήγε σε ενα χαμηλοβαθμο τμημα επειδή του άρεσε:)
Κάνε ότι καλυτερο μπορείς και θα δεις ΤΙΠΟΤΑ δεν θα παει χαμένο, ούτε η κούραση, ούτε τα ξενύχτια, ούτε το άγχος αλλά και ούτε τα όνειρα σου.:clapup::clapup::clapup: Να το θυμάσαι αυτό.:):)

Το θεμα μου δυστηχως ειναι ο χρονος
Γραφω περιληψη οκ
Κανω εκθεση μετα για να φυγει και δεν εχω χρονο για τα υπολοιπα να τα δω καλα
Οποτε κανω χαζα λαθη
Ξερω πχ οτι απο τις 35 εχω περιπου 22
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ΟΕΦΕ έπεσε αίτια και συνέπειες φανατισμού,σχετικά εύκολα αλλά πολλά υποερωτηματα ρε παιδιά..
Το ήδη καμένο θέμα "έκαψαν" κι αυτοί... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Το ήδη καμένο θέμα "έκαψαν" κι αυτοί... :P

Πραγματικά εντελώς ξεκουδουνο θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πολλοί απο εσας νιώθετε κουρασμένοι απ'ο,τι βλεπω αλλα μην τα παρατάτε τωρα :clapup: Να φτιάξετε ενα προγραμμα διαβάσματος και να προσπαθήσετε να το τηρήσετε. Για τους τεχνολογικούς εχω να προτείνω καλη επανάληψη στο ΑΟΔΕ και θεωρία στο ΑΕΠΠ (μην αφήσετε την θεωρία :hehe: ) Αν εχετε τελειώσει την ύλη και στα μαθηματικα, κατευθυνσης και γενικής, προτείνω και εκει να διαβάσετε θεωρία. Γενικά, σας βάζουν να λύνετε τοσες ασκησεις και αφήνουν τη θεωρία για τελευταία στιγμη,καλυτερα να τη διαβάσετε απο τωρα! Παμε δυνατααα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
μόνο εγώ ξύπνια τέτοια ώρα προσπαθώντας μια αάσκηση που δεν μου βγαίνει..
στο αβαταρ σου ειναι η μαναρα η kristen stewart? :P

Καλά δεν είσαι ο μόνος.Και φέτος πολύ φοβάμαι ότι θα πέσουν ηλεκτρικές 2ο θεμα.

Εγώ πιστευω και 3ο θεμα εχουν πιθανοτητες να μπουν!


Ρε εγώ κοιμηθηκα νωρις χθες για να ξυπνησω νωρις σημερα για να διαβασω και ξυπνησα τωρα :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω που θελω να κοιμαμαι και μεχρι τωρα κοιμαμαι λιγοτερες ωρες τι να πω:P ?
Αντε πολυ μας ξεσκισε αυτη η βλακεια φτανει πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top