Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Την έχετε τελειώσει την ύλη στα μαθ κατ ;Εγω κοντεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είχα περίπατο σήμερα οπότε πήγα. Από αύριο stop!

Lost FTW Ultra. Ουσιαστικά έχω τελειώσει την ύλη. Μόνο ολοκληρώματα με ΘΜΤ και ανισώσεις μου έχουν μείνει.

Τα ολοκληρώματα είναι ωραία αλλά νιώθω ότι είναι κάπως <<ξένα>> ακόμη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Είχα περίπατο σήμερα οπότε πήγα. Από αύριο stop!

Lost FTW Ultra
. Ουσιαστικά έχω τελειώσει την ύλη. Μόνο ολοκληρώματα με ΘΜΤ και ανισώσεις μου έχουν μείνει.

Τα ολοκληρώματα είναι ωραία αλλά νιώθω ότι είναι κάπως <<ξένα>> ακόμη... :)
Έλα ρε Fedde έτσι 8)
Και'μενα ολοκληρωματα με θμτ και ανισωσεις μου'χουν μεινει ενω παραλληλα κανω επαναληψεις σε μιγαδικους

Δεν ξερω
Καμμια 35αρια:P
Θα παρω και τις +50
κομπλέ εισαι

με τα ολοκληρώματα πώς τα πάτε;
Σχετικα καλα αλλα ειναι μερικες ασκησεις που δε μπορω καν να ξεκινησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rodriguez

Νεοφερμένος

Ο Rodriguez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδιά το πάσχα να ξεκουραστείτε κιόλας. 2 μερούλες τις χρειάζεστε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ρε παίδες να ρωτήσω, ...εχω ακούσει ότι το monster ή το redbull κλπ κλπ είναι πολύ καλά για να είσαι σε εγρήγορση όλη την μέρα ή αν δεν θες να κοιμηθείς...το έχει δοκιμάσει κανείς για το διάβασμα ή θα έχω υπερκινητικοτητα και δεν θα μπορώ να συγκεντρωθω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Το πιστεύετε οτι μετά θα καθομαστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Το πιστεύετε οτι μετά θα καθομαστε;

Σε 1.6 μήνες ελευθεριαααααααά...!! Σκέφτομαι ότι όπου να ναι μπαίνει ο Απρίλιος και ότι δίνουμε Μάιο και είμαι σε φάση:clapup::clapup::clapup::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μιας και τελείωσα κι εγώ την ύλη (:redface: :happy:), ας κάνω την αποτίμηση της ύλης (τα πιο δύσκολα κομμάτια της:P):

Αρχαία κατεύθυνσης: Το δυνατό μου χαρτί, αλλά συνάμα το πιο απαιτητικό μάθημα της κατεύθυνσης. Μου φάνηκε δύσκολη η εισαγωγή του Πλάτωνα, καθώς είχε πολλά περιττά στοιχεία και ήταν γραμμένη με τον πιο άθλιο τρόπο (runner up: το κομμάτι "εν οιδα ότι ουδέν οιδα").
Ιστορία κατεύθυνσης: Το δεύτερο "βαρύ πυροβολικό" της κατεύθυνσης. Αν και στο σύνολό της ευκολότερη στην αποστήθισή της από τις εισαγωγές του γνωστού, εν τούτοις το 5ο κεφάλαιο (παρευξείνιος πολιτισμός) ήταν ό,τι πιο άθλιο και κακογραμμένο έχω διαβάσει. Μου προκάλεσε αηδία που έπρεπε να συγκρατήσω τόσες άχρηστες πληροφορίες για να είμαι καλυμμένος, αν και εφόσον πέσει κάτι από εκεί στις εξετάσεις.
Λογοτεχνία κατεύθυνσης: Για να πω την πικρή αλήθεια, ο χρόνος που αφιερώνω για τη μελέτη αυτού του μαθήματος είναι μακράν ο πενιχρότερος. Το αντιμετωπίζω ως "διάλειμμα" από το διάβασμα για τις πανελλήνιες, καθώς στην ουσία διαβάσω διηγήματα/ποιήματα. Η ώρα περνούσε ευχάριστα, αλλά σκοπεύω μέσα στο Πάσχα να εντατικοποιήσω το διάβασμά μου. Το κείμενο που δε μου άρεσε καθόλου ήταν ο Ελεγκτής. Αν και αγαπώ τα ποιήματα, αυτό μου φάνηκε πολύ στριφνό.
Λατινικά: Ήταν η έκπληξη της φετινής χρονιάς. Προσπάθησα πάρα πολύ να καλύψω τα τεράστια κενά που είχα από πέρυσι και το πέτυχα. Συνεχίζω να έχω μία "προκατάληψη" απέναντί τους, κυρίως γιατί δεν τα πήρα από την αρχή με καλό μάτι, αλλά χαίρομαι πάρα πολύ που κατάφερα να βελτιώσω σημαντικά την επίδοσή μου. Δεν αντιμετώπισα πολλές δυσκολίες, αντιθέτως, τα "δύσκολα" κείμενα της "δεκάδας του 40" μού φάνηκαν βατά και πιο κοντά στο στυλ των πανελληνίων. Το μόνο κακό είναι η συσσώρευση (σχεδόν) όλων των συντακτικών φαινομένων στη φετινή ύλη.
Βιολογία: Αν και το τμήμα μου το καταράστηκε ο θεός, ο Αλλάχ, ο Βούδας και ο Όσιρις ΜΑΖΙ, τελικά κατάφερα να τα βγάλω ολομόναχος εις πέρας.Στο σχολείο είμαστε πάρα πολύ πίσω και τρέχουμε 5-5 τα μαθήματα :hehe:. Λίγο οι συγκυρίες, οι εκδρομές, οι αργίες, οι επέτειοι, οι περίπατοι, οι γιορτές, κλπ, χάσαμε πάρα πολλά μαθήματα στη Βιολογία. Η ύλη πάντως είναι μικρή και χρειάζεται πολύ καλή κατανόηση. Ευτυχώς είχα μεράκι και ασχολήθηκα μόνος μου. Το μόνο αρνητικό είναι το 3ο κεφάλαιο, που, αν και πολύ εύκολο, υπάρχουν μέσα άχρηστες "εισαγωγικές" ιστορίες. Κατά τα άλλα, η ύλη είναι πολύ ενδιαφέρουσα και εύκολη στη μελέτη της.
Έκθεση: Το bonus μου, όπως την αποκαλώ :P Μπορεί να είναι το μάθημα που κανείς δεν μπορεί να πει με ασφάλεια ότι έγραψε καλά ή χάλια, αλλά μπορώ να πω είναι ότι η φετινή μου επίδοση είναι εξαιρετική, μιας και δεν έχω πέσει κάτω από 16 σε όσα διαγωνίσματα έχω γράψει. Ευτυχώς μου δόθηκε απλόχερα η πολύ σημαντική για εμένα βοήθεια των καθηγητών του σχολείου, όχι μόνο του καθηγητή της έκθεσης, αλλά και άλλων, οι οποίοι προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν διορθώνοντάς μου άπειρες εκθέσεις :P (νομίζω ότι φέτος έγραψα γύρω στις 30-35 :P). Πιστεύω ότι θα τα πάω πολύ καλά και σε αυτό το μάθημα και εύχομαι να πέσει θέμα, για το οποίο μπορώ να γράψω άνετα και να έχω πολλές ιδέες.

Αυτά πάνω-κάτω. Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους και ραντεβού στο πανεπιστήμιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Σε 1μιση μηνα οντως ελευθερια!! :)

όσοι εχετε twitter, you gotta see το #panellinies2015.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ρε παίδες να ρωτήσω, ...εχω ακούσει ότι το monster ή το redbull κλπ κλπ είναι πολύ καλά για να είσαι σε εγρήγορση όλη την μέρα ή αν δεν θες να κοιμηθείς...το έχει δοκιμάσει κανείς για το διάβασμα ή θα έχω υπερκινητικοτητα και δεν θα μπορώ να συγκεντρωθω?

Μπορεί να το δοκιμάσω μια από αυτές τις μέρες. Αν και μου ακούγεται για μούφα, η αλήθεια είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λιγο ζορικες μου φαινονται οι ασκησεις στα ολοκληρωματα με θμτ κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Μπορεί να το δοκιμάσω μια από αυτές τις μέρες. Αν και μου ακούγεται για μούφα, η αλήθεια είναι.

Όταν το δοκιμάσεις διαφωτισε μας αν μπορείς..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σε 1μιση μηνα οντως ελευθερια!! :)

όσοι εχετε twitter, you gotta see το #panellinies2015.
Instagram ρε :P #panellinies2015
Ανεβαζουν ολα τα γκομενακια φωτογραφιες και λενε δεν αντεχουν :P
Τσ τσ τσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Instagram ρε :P #panellinies2015
Ανεβαζουν ολα τα γκομενακια φωτογραφιες και λενε δεν αντεχουν :P
Τσ τσ τσ
τα ιδια γινονται στο twitter ρε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι η μόνη που με το που άρχισαν οι πανελληνιες διέγραψε Facebook/Twitter/instagram και παρόλα αυτά ακόμα με αποσυντονιζει το κινητό ...τι κάνω λάθος με την ζωή μου ?!?!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι η μόνη που με το που άρχισαν οι πανελληνιες διέγραψε Facebook/Twitter/instagram και παρόλα αυτά ακόμα με αποσυντονιζει το κινητό ...τι κάνω λάθος με την ζωή μου ?!?!:worry:

Βαλε την sim σε ενα κινητο των 20 ευρω, και θα σου πω εγω μετα αν θα σε αποσυντονισει παλι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κατ' αρχας εισαι ολη μερα στο ischool και δευτερον λαι εγω ειμαι ολη μερα μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Βαλε την sim σε ενα κινητο των 20 ευρω, και θα σου πω εγω μετα αν θα σε αποσυντονισει παλι..:P

Ρε άσε έκανα την μακακία και πήρα καινουργιο κιν και παίρνει ευρωπαϊκή sim που είναι πιο μικρή από αυτές που παίρνουν τα παλαιολιθικά κινητά και βαριέμαι να πάω να την μετατρεψω, έιναι ολόκληρη διαδικασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Προγραμμα για Πασχα βγαλαμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top