Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και τα ειδικά μαθήματα θα τα δώσετε αρκετά νωρις απ'ο,τι βλεπω. Ευτυχως γιατι πέρσι έφτασε σχεδον Ιούλιος... Εχω μια αδυναμία παραπανω σε αυτούς που θα δωσουν σχεδιο γιατι καταλαβαίνω πως ειναι να εχουν τελειώσει ολοι με τις εξετάσεις και εσυ να χτυπάς εξάωρα.. Οποτε αν χρειαστείτε κατι,στείλτε πμ :P

Παιδιά,λίγος καιρός έμεινε..Μην αγχωνεστε,διαβάστε οσο μπορείτε και να μην κανετε απαισιόδοξες σκέψεις. Προσπαθούσατε εναν ολόκληρο χρονο,για να μην αναφερθώ και στο διάβασμα στην α και στη Β λυκειου. Εμεις και τόσα αλλα άτομα εχουν περάσει εκει που ήθελαν,εσεις γιατι οχι δηλαδη; :P Σκεφτείτε μονο τις ξέγνοιαστες καλοκαιρινές διακοπές και το νέο ξεκινημα που σας περιμένει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Τον καιρό πριν τις πανελλήνιες φαίνεται ένα βουνό, τελικά δεν είναι τίποτα παραπάνω από τις εξετάσεις του σχολείου. Την ώρα της εξέτασης τα πολλά ψυχολογικά πάνε περίπατο, όσο απίστευτο και αν φαίνεται. Όσοι πάντως έχετε σιγά σιγά το αίσθημα της ανυπομονησίας βρίσκεστε στον σωστό δρόμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παιδια ξερετε ποσο ειναι το οριο των απουσιων(δικαιολογημενων..)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
παιδια ξερετε ποσο ειναι το οριο των απουσιων(δικαιολογημενων..)?

60 νομίζω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε παιδια τωρα τελευταια η αποδοση μου εχει πεσει και τα διαγωνισματα μου κυμαινονται στο 70-85
Πιστευετε οτι με την προσομιωση και την επαναληψη μπορω να το παω στο 80-95
Διαβαζω πολυ αλλα οι κοποι μου δεν βγαινουν στο χαρτι οπου δεν ξερω τι συμβαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ρε παιδια τωρα τελευταια η αποδοση μου εχει πεσει και τα διαγωνισματα μου κυμαινονται στο 70-85
Πιστευετε οτι με την προσομιωση και την επαναληψη μπορω να το παω στο 80-95
Διαβαζω πολυ αλλα οι κοποι μου δεν βγαινουν στο χαρτι οπου δεν ξερω τι συμβαινει

Αν λύνεις θέματα στυλ - επιπέδου οεφε μπορώ εγώ να σου πω τι συμβαίνει :ρ ...αν όχι τότε απλά κουράστηκες ή μπλόκαρε το μυαλό σου ....η επανάληψη πάντως σίγουρα θα βοηθήσει πάρα πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παιδια ξερετε ποσο ειναι το οριο των απουσιων(δικαιολογημενων..)?
Νομίζω είναι 64 δικαιολογημένες και 50 αδικαιολόγητες. Επίσης δεν μπορείς να δικαιολογήσεις πάνω από 2 μέρες συνεχόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ισχύουν ακριβώς όσα είπε η Hagring. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά γαμωτο δεν αντέχω θέλω να τα παρατησω...μονο αποτυχίες τελευταία, τίποτα άλλο ...αποτυχιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Αυριο γράφω 2 διαγωνισματα και δε ξερω ποιο να πρωτοδιαβασω :worry:
Αυτη τη στιγμη θελω απλα να ερθει το καλοκαιρι, ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DagDrommer

Νεοφερμένος

Η DagDrommer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια καλησπερα =] ο προφορικος βαθμος σε ενα μαθημα θεωρειται ο βαθμος των τριμηνων ή αυτος που προκυπτει σε συνδυασμο με τις πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
παιδια καλησπερα =] ο προφορικος βαθμος σε ενα μαθημα θεωρειται ο βαθμος των τριμηνων ή αυτος που προκυπτει σε συνδυασμο με τις πανελληνιες?
Προφορικός βαθμός=(Βαθμός Α' τετραμήνου+Βαθμός Β' τετραμήνου)/2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DagDrommer

Νεοφερμένος

Η DagDrommer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σ ευχαριστώ jj!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αυριο γράφω 2 διαγωνισματα και δε ξερω ποιο να πρωτοδιαβασω :worry:
Αυτη τη στιγμη θελω απλα να ερθει το καλοκαιρι, ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα

τι γράφεις ρε φιλε.
Εγώ ήταν να γράψω μαθηματικά γενικής πιθανότητες αλλά θα κάνουμε μάθημα κατεύθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
τι γράφεις ρε φιλε.
Εγώ ήταν να γράψω μαθηματικά γενικής πιθανότητες αλλά θα κάνουμε μάθημα κατεύθυνσης
Βιολογια και αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω
Βλεπω οτι προσπαθω αλλα...
Αν ειναι να μην γραψω ας μην ερθει το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είστε καλά; :P Ό,τι και να γίνει,να απολαύσετε τις διακοπές σας το καλοκαίρι και να ξεκουραστείτε. Aν κάτι πάει στραβά,υπάρχουν κι άλλες επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Καλα λεει η μεθεξις! Νταξ κανεις μας δε θελει να μη γραψει καλα αλλα η γλυκα του καλοκαιριου θα μας κανει να το ξεχασουμε στη περιπτωση που δε παμε καλα!Μεχρι τοτε ομως, στρωνουμε κωλο κατω και διαβασμα!! Εεεελα να μη μας παιρνει απο κατωω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Είστε καλά; :P Ό,τι και να γίνει,να απολαύσετε τις διακοπές σας το καλοκαίρι και να ξεκουραστείτε. Aν κάτι πάει στραβά,υπάρχουν κι άλλες επιλογές.

ναι καλά είναι και τα χωράφια δλδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top