Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
πώς πάτε παιδάκιααα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
πώς πάτε παιδάκιααα;


Κοντευω να τελειωσω την υλη στα περισσοτερα μαθηματα αλλα από θεμα ψυχολογιας ειμαι χαλια:/:. Αυτον τον καιρο κουραζομαι πολυ και εχω χασει καθε ορεξη για διαβασμα. ποση υπομονη να κανω πια? :(
Εσεις πως ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ την Δευτέρα έκανα μετακόμιση το γραφείο μου από τον κάτω όροφο (που δεν μένουμε πλέον) στον πάνω........... Και πετάω :yahoo:
Δεν έχω ξεκολλήσει από το βιβλίο!!!!!!!!!!!!!!!! Μιλάμε για άλλη διάθεση!!!!!!!!!!!!!!!! Ελπίζω να συνεχιστεί :redface: Χιχιχι........ :P
Έβαλα μπρος και την ιστορία που είχα μείνει πίσω για να την τελειώσω! Τέλος του μήνα λογικά θα έχω βγάλει την ύλη σε όλα τα μαθήματα εκτός από έκθεση και βιολογία!!!!!!!!!!

10 που αρχίζουν οι δηλώσεις για πανελλήνιες, είδα πως θέλει οι απόφοιτοι να έχουν μαζί τους απολυτήριο και το πιστοποιητικό πρόσβασης από προηγούμενες εξετάσεις!!!!!!!!!!! Και έλεγε μάλιστα πως όσοι δεν διαθέτουν πιστοποιητικό πρόσβασης ακολουθούν κάποια άλλη διαδικασία! Σωστά παιδιά?
Μην πάω στο Λύκειο και μου ζητάν κι άλλα γιατί θα τρελαθώ πάνω-κάτω :worry: :P

Για όσους έχουν κουραστεί να θυμίσω πως είχαν ένα στόχο.....να μην το ξεχνάνε και να πολεμήσουν για αυτόν και δεν θα το μετανιώσουν καθόλου!!!!!!!
Κουράγιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο περνάει ο καιρός!!!!!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τις τελευταίες μέρες, είμαι αισιόδοξη και αυτό με έχει βοηθήσει πολύ, διαβάζω μέχρι αργά κ έχω αλλον αερα... Κάποιες φορές βέβαια το αγχος δεν μπορώ να το αποβάλλω... Ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα, δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω πως φτάνουμε στο τέλος...κ δεν βλεπω την ώρα να έρθει το καλοκαίρι :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αυτα τα ολοκληρωματα μου εχουν βγαλει τη πιστη
Τα μισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Υπαρχει καμιά πληροφορια για την ημερομηνια των πανελλαδικων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πήρατε βαθμούς καλέ? Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πόσο μου αρέσουν τα ελπιδοφόρα μηνύματα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πήρατε βαθμούς καλέ? Ο.ο

Εμείς πήραμε. ΜΟ 19,6 . 20 σε όλα εκτός από μαθηματικά 15 και φυσική 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτα τα ολοκληρωματα μου εχουν βγαλει τη πιστη
Τα μισω
Είδες τι σιχαμένα είναι; -.- Εγώ τα λέω σκουλήκια πάντως. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
οι πινακες στην αεππ τι ωραιοι που ειναι!! ξεπεταω τις ασκησεις στο λεπτο
στερεο δεν σχολιαζω καν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Είδες τι σιχαμένα είναι; -.- Εγώ τα λέω σκουλήκια πάντως. :hehe:
απαισιο κεφαλαιο
και αν ακουσα κανεναν υποστηριχτη του θα πεσει φαπα:P
αν πιασω 15 στο τελος παρτιι :/:
γραφω και αυριο
οι πινακες στην αεππ τι ωραιοι που ειναι!! ξεπεταω τις ασκησεις στο λεπτο
στερεο δεν σχολιαζω καν..

στερεο τελικα ειναι πολυ ωραιο κεφαλαιο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
απαισιο κεφαλαιο
και αν ακουσα κανεναν υποστηριχτη του θα πεσει φαπα:P
αν πιασω 15 στο τελος παρτιι :/:
γραφω και αυριο
Θέλουν εξάσκηση τα σκασμένα. Υπομονή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Οι πίνακες είναι το καλύτερο κεφάλαιο ρε, τα υποπρογραμματα είναι ψιλοσκατά.
Σε καμία βδομάδα τελειωνω φυσική και ΑΕΠΠ (μου χει μένει μόνο ένα θεωρητικό κομμάτι), σε δυο μαθηματικά και μετά επιτελους επαναλήψεις.
Ξερει κανείς πότε σταματάμε ακριβώς αν δεν έχουμε απουσίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ξερει κανείς πότε σταματάμε ακριβώς αν δεν έχουμε απουσίες;
Θα πρέπει να πηγαίνεις μια φορά την βδομάδα να δικαιολογείς απουσίες πάντως. Έγώ όταν μπήκε ο Απρίλιος σταμάτησα να πηγαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω λεω να πηγαινω αν ειμαι καλα μεχρι και την παρασκευη πριν το σαββατο του λαζαρου
3 απριλη δηλαδη
Μετα μια φορα τη βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σε εμας όσοι δεν είχαν απουσίες σταμάτησαν να έρχονται μετα τις 25 Μαρτίου. Εγω σταμάτησα να πηγαίνω κάπου εκει,στις αρχές Απριλίου. Μια φορά αποφάσισα να παω σχολειο και το μετάνιωσα και έφυγα γιατι δεν κάναμε απολύτως τιποτα. Οποτε αν δεν εχετε κάποιον καθηγητή που πραγματικα αξιζει, μην ξαναπατήσετε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πρέπει να δουν πόσες απουσίες θα κάνουν και πότε θα πηγαίνουν για να δικαιολογούν. Σε εμάς πάντως μια φορά τη βδομάδα που πήγαινα στο 3ωρο μας έδιωχναν. Και στο τέλος που πήρα βαθμούς είδα ότι οι απουσίες που έγραφε ήταν πολύ λιγότερες από αυτές που είχα κάνει. Αν έχετε καλούς καθηγητές δεν τις περνάνε καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγώ από Απρίλη δε ξαναπάτησα..και ένας πολύ καλός καθηγητής έκανε πολύ καλό Άγνωστο..Δε πάτησα..βαριόμουν..τσάάάκ το 12 στα Αρχαία:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εγω πρέπει να'χω 19 απουσιες,δε ξέρω ποτε θα σταματησω να πηγαινω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top