Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Το πρώτο μου "ξενύχτι" για διάβασμα το 2015!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν μπορω να μαθω την εισαγωγη των Ηθικων Νικομαχειων...:sick::sick::ermm::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Έλα εύκολη είναι! Πού να δεις και των πολιτικών....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Έλα εύκολη είναι! Πού να δεις και των πολιτικών....

Πλακα κανεις???:P:PΕχω δυο μερες και δν την εχω τελειωσει ακομα,ειναι πανδυσκολη..!!
Οσο για τα Πολιτικα δν ξερω ακομα γιατι δν την εχουμε κανει...Οπως και να εχει ομως επειδη ειναι οι τελευταιες εισαγωγες ειναι διαφορετικα γιατι λες ενταξει τελευταιες ειναι ας κανω ενα κουραγιο...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ την είχα μάθει πολύ εύκολα θυμάμαι! Μου άρεσαν οι ορισμοί αυτοί της ευδαιμονίας γιατί την προηγούμενη χρονιά έτυχε να μας τους λέει μία φιλόλογος!
Αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι, ναι, είναι λίγο δύσκολη εκεί με τον ορισμό του Αριστοτέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σχετικά χαλαρά σήμερα, με επανάληψη Φυσική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Καλό κουράγιο. Για μένα η επανάληψη Φυσικής ήταν ανυπόφορη. Και ακόμη μου έμεινε στάσιμο και συμβολή :(

Αύριο γράφω ΑΟΔΕ μέχρι και Παρακίνηση και δε ξέρω τίποτα από το 3
ο. Όλε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εξορθολογισμός της ύλης:
Έκθεση: ✔
Βιολογία: ✔
Ιστορία: ✔
Λογοτεχνία: ✔
Λατινικά: ✔+
Αρχαία: ✘

Στα Αρχαία δεν έχω κάνει σχεδόν τίποτα και έχω αγχωθεί. Ίσως να μην προλάβω να τελειώσω την ύλη μέχρι το Μάρτιο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Καλό κουράγιο. Για μένα η επανάληψη Φυσικής ήταν ανυπόφορη. Και ακόμη μου έμεινε στάσιμο και συμβολή :(

Αύριο γράφω ΑΟΔΕ μέχρι και Παρακίνηση και δε ξέρω τίποτα από το 3
ο. Όλε! :P

Φυσικη κάνατε επαναληψη σε όλα;
Εγώ στερεό δεν εκανα ασκησεις. :/: Μόνο λίγο λυμενες διάβασα.

Αν σου πω ότι για τα Μαθηματικά είμαι πλέον πιο αισιόδοξος από οποιοδήποτε άλλο μάθημα?Ακόμα και από τη Βιολογία.:P

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω από όλα και ευτυχία..Υπομονή,μείνανε 4,5 μήνες.

Αν θυμάμαι καλά στοχεύεις μαθηματικό και λυνεις διακοσα βοηθήματα. :P
Maybe because of that. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εξορθολογισμός της ύλης:
Έκθεση: ✔
Βιολογία: ✔
Ιστορία: ✔
Λογοτεχνία: ✔
Λατινικά: ✔+
Αρχαία: ✘

Στα Αρχαία δεν έχω κάνει σχεδόν τίποτα και έχω αγχωθεί. Ίσως να μην προλάβω να τελειώσω την ύλη μέχρι το Μάρτιο :(

Εγώ από ύλη ολόκληρη έχω τελειώσει αρχαία.
Λατινικά θα τελειώσω στο επόμενο μάθημα (είμαι στο 48)
Ιστορία αρχές Φεβρουαρίου όπως το βλέπω
Λογοτεχνία μας είπε αρχές-μέσα Φλεβάρη (έχω κάνει Κρητικό, Βιζυηνό, όνειρο, Δαρείο, Μελαγχολία, Παυλόπουλο)
Έκθεση τί να πω....
Βιολογία είμαι στη μέση του δεύτερου κεφαλαίου.

Μην αγχώνεσαι. Δε βοηθάει σε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Καλη χρονια και απο εμενα με υγεια και περισσοτερο χαμογελο!:)

Αυτες τις μερες των διακοπων, ενω ηθελα να κανω μια γερη επαναληψη σε ολα τα μαθηματα δεν προλαβα να κανω σωστη επαναληψη οπως ηθελα..:worry: Βαριεμαι απιστευτα,δυσκολευομαι να συγκεντρωθω και καταληγω στο κρεβατι χωρις να κανω απολυτως τιποτα. (LOL)
Διαβασα σοβαρα μονο οταν ειχαμε διαγωνισματα στο Φροντ (πριν την Πρωτοχρονια)
Απο αυριο ομως θα αρχισω στο φουλ γιατι δεν θελω να χαλαρωσω τωρα και να παει χαμενος ο κοπος μου.
Τωρα καταλαβαινω ποσο ψυχοφθορα ειναι η διαδικασια των Πανελληνιων:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • κατάλογος.jpg
    κατάλογος.jpg
    5.3 KB · Εμφανίσεις: 996

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν μπορω να μαθω την εισαγωγη των Ηθικων Νικομαχειων...:sick::sick::ermm::ermm:

εγώ θυμάμαι ότι ήταν η αγαπημένη μου! πάντως σίγουρα είναι πιο εύκολη από την εισαγωγή του Πρωταγόρα :/:

Καλη χρονια και απο εμενα με υγεια και περισσοτερο χαμογελο!:)

Αυτες τις μερες των διακοπων, ενω ηθελα να κανω μια γερη επαναληψη σε ολα τα μαθηματα δεν προλαβα να κανω σωστη επαναληψη οπως ηθελα..:worry: Βαριεμαι απιστευτα,δυσκολευομαι να συγκεντρωθω και καταληγω στο κρεβατι χωρις να κανω απολυτως τιποτα. (LOL)
Διαβασα σοβαρα μονο οταν ειχαμε διαγωνισματα στο Φροντ (πριν την Πρωτοχρονια)
Απο αυριο ομως θα αρχισω στο φουλ γιατι δεν θελω να χαλαρωσω τωρα και να παει χαμενος ο κοπος μου.
Τωρα καταλαβαινω ποσο ψυχοφθορα ειναι η διαδικασια των Πανελληνιων:no:

Μην αγχώνεσαι! Κάτσε ξεκουράσου, αν νιώθεις πως το χρειάζεσαι! Η φίλη μου από τη σχολή δεν είχε διαβάσει τίποτα τα Χριστούγεννα και έβγαλε 17.899 μόρια (αυτό δεν σημαίνει πως όλοι μπορούν να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα, σου λέω απλά πως αν έχεις κάνει αρκετή προσπάθεια μπορείς να δώσεις στον εαυτό σου αυτό που χρειάζεται: χαλάρωση!)

Εξορθολογισμός της ύλης:
Έκθεση: ✔
Βιολογία: ✔
Ιστορία: ✔
Λογοτεχνία: ✔
Λατινικά: ✔+
Αρχαία: ✘

Στα Αρχαία δεν έχω κάνει σχεδόν τίποτα και έχω αγχωθεί. Ίσως να μην προλάβω να τελειώσω την ύλη μέχρι το Μάρτιο :(

Που ακριβώς είσαι στην ύλη των αρχαίων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Που ακριβώς είσαι στην ύλη των αρχαίων?
Τελείωσα τον Πλάτωνα (Πρωταγόρας+Πολιτεία), το θέμα είναι όμως ότι όσο καλά ξέρω τη μετάφραση και τα ερμηνευτικά σχόλια των κειμένων, τόσο λιγότερο ξέρω την εισαγωγή (γενική (σωκράτη), πλάτωνα, πρωταγόρα και πολιτεία). Έχω φτάσει σε απελπιστικό σημείο, να βλέπω ερωτήσεις εισαγωγής και να λέω "τι είναι αυτό;":hehe:
Πίστευα ότι θα προλάβω να κάνω μία γερή επανάληψη στα αρχαία. Μέχρι πέρυσι τα αρχαία ήταν το δυνατό μου χαρτί, αλλά φέτος είναι το χειρότερό μου μάθημα (από άποψη επίδοσης). Ξέρω ότι, παρ'όλο που είμαι από τους καλύτερους στο άγνωστο (όχι να το παινευτώ... :P), αν δεν τα πάω καλά στο γνωστό θα είμαι για να με κλαίνε οι ρέγγες. Όπως επίσης ξέρω ότι το άγνωστο δεν πρέπει να το εμπιστεύεσαι για να σου δώσει βαθμούς :hehe:
Αχ και βαχ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Η μαγκια είναι στο άγνωστο.
(Λέω τωρα εγώ της τεχνολογικής...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Έκατσα τώρα να κάνω επανάληψη στα μαθηματικα, αλλά ΔΕ μου βγαινει..δε μπορώ.Κωλύομαι! I'm so done with πανελληνιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
And I'm so dumped with panellinies. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η μαγκια είναι στο άγνωστο.
(Λέω τωρα εγώ της τεχνολογικής...)
Ναι αλλά πιάνει μόνο 8 μονάδες στις 20:P
Το βαρύ πυροβολικό (12 μονάδες) είναι το γνωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
σοβαρα πως θα διαβασω εκθεση για την τεταρτη??
δεν εχω κανει τιποτα και εχω δυο διαγωνισματα να βγαλω


p.s
παιζει να μην χωραω στα ρουχα μου σε λιγους μηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Στις Πανελλήνιες ειναι σχεδόν σίγουρο οτι θα πάρεις κιλά, γιαυτο καλύτερα να το απολαύσετε γιατί μετα θα πέσει σκληρή δίαιτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Θα τα χάσουμε στις ενδοσχολικες, μην αγνωνεσαι. Πάντως ευκαιρία να παχυνουν καποια αγορακια. Να πιανουμε και μεις.


Και γω βαριέμαι να γράψω έκθεση... χρωσταω δυο, ε λέω να παω τη μια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top