Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Αλλη ορεξη δεν ειχα να βλεπω τις παλιοφατσες των συμμαθητων κ των καθηγητων ολη μερα ολη νυχτα. Παιρνεις τη γκομενα σου μετα κ πας οπου θελεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ούτε εμείς θα πάμε εκδρομή,καθώς δεν μαζεύτηκαν άτομα,αλλιώς σκεφτόμουν να πάω.Αλλά τώρα ίσα ίσα με βόλεψε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Oύτε εμείς είχαμε πάει πέρσι γιατί όλοι ήθελαν να διαβάσουν. Στεναχωρήθηκα που την έχασα, αλλά με αποζημίωσε το καλοκαίρι..!
Πάντως αν έχεις παρέα να πας, βοηθάει πολύ στο "ξέσκασμα", αρκεί βέβαια να μην κρατήσει δύο εβδομάδες πριν και δύο εβδομάδες μετά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αυτοι που δεν εχουν στοχο σοβαρο θα εχουν προβλημα μετα την εκδρομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
To 10% θα ισχύσει φέτος; Και αν ναι, για τους απόφοιτους του 2014 ή και για του 2013;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
σιγά τόσες εκδρομές θα πάω στην ζωή μου δηλαδή!
Όσες εκδρομές και να πας στη ζωή σου, καμία δεν θα είναι σαν την "πενταήμερη".
αυτή εκδρομή, είναι κάτι το οποίο θα σας μείνει αξέχαστο, είναι από τις καλύτερες μαθητικές αναμνήσεις!
Η δική μου "πενταήμερη" έγινε την άνοιξη και όχι στην ξενέρα του χειμώνα (επειδή αυτό συμφέρει τα τουριστικά γραφεία). Θεωρώ ότι ο Απρίλιος είναι η καλύτερη εποχή για δύο λόγους: α) Έχεις τελειώσει την ύλη σου και η εκδρομή είναι η τελευταία ανάπαυλα πριν την τελική ευθεία για τις εξετάσεις και β) Το συναισθηματικό κλίμα είναι εντελώς διαφορετικό, καθώς είναι η στιγμή που αποχαιρετάς της μαθητική ζωή.
ποιος ο λόγος να τρως στην μάπα τον καθένα από το σχολείο;
Εδώ θα πάω πάσο για την περίπτωση που το κλίμα στο σχολείο σου είναι "κρύο" και οι συμμαθητές δεν είναι "δεμένοι" μεταξύ τους.
μερικα φροντιστηρια εδω δεν αφηνουν τα φροντιστηρια να πανε τα παιδια εκδρομη (γαιδουρινο).
Και τι είναι τα φροντιστήρια για να σας επιβάλουν τι θα κάνετε; Κηδεμόνες σας ή ...πεθερές; Εσείς πληρώνετε και αυτά πρέπει να προσαρμοστούν στις επιλογές σας.
Είναι ανάλογα το κλίμα που υπάρχει στο σχολείο σου. Αν περνάτε καλά όλοι μαζί,θα θες να πας, αλλά αν δεν ταιριάζετε και απλά θα αναγκαστείς να τους έχεις στο κεφάλι σου, συν το ότι δεν θα έχεις την παρέα σου,ε,πιστεύω ότι δεν αξίζει.
Εδώ δεν μπορώ να διαφωνήσω.
Αλλά η 5ήμερη ΔΕΝ είναι 5 ημέρες. Για τον Μ.Ο. είναι 7 ημέρες προετοιμασία, 5 ημέρες εκδρομή (6 αν μετρήσεις το χρόνο ταξιδιού), και ~10 ημέρες επαναφοράς στην πραγματικότητα των Πανελληνίων. Έτσι, οι 5 ημέρες γίνονται 3 εβδομάδες, για κάποιους, ίσως, και 1 μήνας ........ Θέλω να πάω 5ήμερη για να περάσω καλά ή για να μεθύσω και να γινω κομμάτια?
Νομίζω ότι αυτά είναι υπερβολές. Κι εγώ πήγα "πενταήμερη". Διάβαζα κανονικά μέχρι το απόγευμα της παραμονής της αναχώρησης. Στην εκδρομή ούτε μέθυσα ούτε έγινα "κομμάτια" (ίσως γιατί αυτό δεν είναι του χαρακτήρα μου ή γιατί δεν ήμουνα το στερημένο που βρήκε ευκαιρία να ξεσαλώσει). Μετά την επιστροφή, ξεκουράστηκα μία ημέρα και την επόμενη βρήκα ξανά το ρυθμό μου.
μη νoμιζεις και στην τελικη οτι οποιος δεν παει θα κατσει να διαβασει....
Αυτό ισχύει. Παιδιά που δεν πήγαν εκδρομή με αποκλειστικό σκοπό "να διαβάσουν και να καλύψουν κενά" δεν πέτυχαν το στόχο τους, καθώς η ψυχολογία τους ήταν τέτοια που τους εμπόδιζε να μελετήσουν.



Υ.Γ. Όσοι πάτε εκδρομή, καλά να περάσετε και να αποφύγετε τις υπερβολές. Όσοι δεν πάτε, (τι άλλο; ), καλό διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Μην διαβάζω βλακείες σας παρακαλώ. Σε καμία περίπτωση μην αφήσετε την εκδρομή σας. Θα το μετανιώσετε πολύ πικρά. 5 μέρες, δεν σας σώζουν, έχετε άπλετο χρόνο μπροστά σας! Συν, ότι αυτή εκδρομή, είναι κάτι το οποίο θα σας μείνει αξέχαστο, είναι από τις καλύτερες μαθητικές αναμνήσεις!
So, go for it :)

Αποτέλεσε λύτρωση που δεν ξαναείδα από τα 18 μου, τους συμμαθητές μου ξανά στη ζωή μου. Δεν μετανιώνω ύστερα από κάποια χρόνια. Δεν κατηγορώ τα παιδιά. Τα παιδιά λειτουργούν(με) ως παιδιά. Απλά δεν «κολλήσαμε». Είχαμε τελείως διαφορετικό way of thinking. Ίσως επειδή δεν είχα πέσει ποτέ στην παγίδα του νεοπλουτισμού (επειδή έπαιζε πολύ εκείνα τα χρόνια με τη φούσκα του Πασοκ). Κριτήριο επιλογής ανθρώπων για παρέα: πόσο μεγάλη τσέπη είχες με όλα τα συνεπακόλουθα. Πήγα άλλες εκδρομές που μου έμειναν αξέχαστες και γενικά απολαμβάνω κάθε στιγμή της ζωής μου, αξέχαστα. Δεν δίνω σημασία στη φύση των γεγονότων όσο στην ομορφιά τους, δηλαδή, στους ανθρώπους. Μια εκδρομή είναι ένα γεγονός. Από μόνη της δεν λέει κάτι. Γενικά είμαι αντίθετος σε οτιδήποτε επιβάλλεται εθιμοτυπικά, επειδή έτσι πρέπει, από μικρός. Επειδή στην Γ' Λυκείου έχει καθιερωθεί αυτό το "πανηγύρι" μου τη δίνει, σαν φιέστα που έχει καταντήσει. Εκείνη τη χρονιά ήταν φρέσκο ένα δυστύχημα που συγκλόνισε το πανελλήνιο, με μαθητές που σκοτώθηκαν στα Τέμπη, στο πέταλο του Μαλιακού, από ένα φορτηγό που κατά τη σύγκρουση με εκδρομικό λεωφορείο, τους "καρατόμησε" με φύλλα μελαμίνης (ξύλου) που είχε στην καρότσα. Όποτε το επαναφέρω, σαν συμβάν στη μνήμη, ξεσπάω σε λυγμούς. Δεν θέλω να πω με αυτό κάτι, απλά εμένα ίσως με είχε επηρεάσει και αυτό ψυχολογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Όσοι σκοπεύετε να πάτε 5ήμερη, μην γελιέστε με παραμυθάκια του στυλ "Με 5 μέρες διάβασμα δεν σώζεται κανείς".
Η αλήθεια είναι ότι, ναι, 5 μέρες δεν θα αποτελέσουν το λόγο επιτυχίας/αποτυχίας στις Πανελλήνιες.

Αλλά η 5ήμερη ΔΕΝ είναι 5 ημέρες. Για τον Μ.Ο. είναι 7 ημέρες προετοιμασία, 5 ημέρες εκδρομή (6 αν μετρήσεις το χρόνο ταξιδιού), και ~10 ημέρες επαναφοράς στην πραγματικότητα των Πανελληνίων. Έτσι, οι 5 ημέρες γίνονται 3 εβδομάδες, για κάποιους, ίσως, και 1 μήνας.

Όσοι από εσάς σκοπεύετε να πάτε, βάλτε τα πράγματα κάτω και σκεφτείτε:
Είστε ικανοποιημένοι με τον εαυτό σας σε θέμα διαβάσματος? Μπορείτε να ξεπεράσετε την ανυπομονησία/άγχος/ενθουσιασμό του "Σε 3 μέρες φεύγω 5ήμερη στο εξωτερικό"? Είστε πεπεισμένοι ότι μόλις γυρίσετε θα επανέλθετε στο πρόγραμμα σας μετά από 1-2 ημέρες και όχι 1-2 εβδομάδες? Θέλω να πάω 5ήμερη για να περάσω καλά ή για να μεθύσω και να γινω κομμάτια?

Οι περισσότεροι από αυτούς που δώσαμε μαζί Πανελλήνιες έχασαν την μπάλα στο τρίτο. Μέχρι να φύγουν για 5ήμερη βρίσκονταν σε ικανοποιητικό/εξαιρετικό σημείο, αλλά αφού γύρισαν έχασαν τα αυγά και τα πασχάλια. Κυρίως, γιατί παρα-χαλάρωσαν και μετά δεν μπορούσαν να ξανα-μπουν σε πρόγραμμα....
Λίγο υπερβολικό, δεν χάνεις ολόκληρη χρονιά για 5 μέρες (ναι οκ γίνονται 10 μέρες με τα υπόλοιπα παρατράγουδα και όχι 3 εβδομάδες :confused:) ιδιαίτερα αν η 5ήμερη γίνει το Δεκέμβρη, τώρα αν γίνει τον Απρίλη αυτό είναι ιστορία για άλλη νύχτα. Και εγώ που δεν πήγα στην 5ήμερη τι κατάλαβα; Έκατσα και έκανα την πιο βαρετή και λιγότερο εξεταζόμενη παράγραφο στα μαθηματικά: Ρυθμός Μεταβολής :sick: :sick: :sick: :sick:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Ρυθμός Μεταβολής :sick: :sick: :sick: :sick:.

από τα ωραιότερα πεδία μελέτης των Μαθηματικών...ως αφετηρία εξερεύνησης του κόσμου της Φυσικής! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
από τα ωραιότερα πεδία μελέτης των Μαθηματικών...ως αφετηρία εξερεύνησης του κόσμου της Φυσικής! :redface::P
Ναι γιατί όλα τα κινητά στην πραγματικότητα έχουν ως τροχιά τη γραφική παράσταση της :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
7 ωρες σχολειο και 10 ωρες φροντιστηριο. Και καπως ετσι περναμε(νε) τα 17 μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
7 ωρες σχολειο και 10 ωρες φροντιστηριο. Και καπως ετσι περναμε(νε) τα 17 μας....

κατσε να μπεις στην τριτοβαθμια να εχεις 12ωρα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
κατσε να μπεις στην τριτοβαθμια να εχεις 12ωρα :whistle:

φιλε ας μπω στη σχολη που θελω κι ας εχω και 15ωρα, που στην συγκεκριμενη θα εχω δηλαδη.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
αφού δώσω πανελλήνιες εξετάσεις και καταφέρω να πιάσω την σχολή που επιθυμώ αλλά δεν έχω τελειώσει ακόμα με την πρώτη μου σχολή,θα έχω την δυνατότητα να εγγραφώ στη δεύτερη σχολή ένα χρόνο αργότερα;

Όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Έκατσα και έκανα την πιο βαρετή και λιγότερο εξεταζόμενη παράγραφο στα μαθηματικά: Ρυθμός Μεταβολής :sick: :sick: :sick: :sick:.

Εγώ έβγαλα επανάληψη Ηγεσία/Παρακίνηση/Ομάδες. Ποιος από τους δύο πιστεύεις ότι πέρασε χειρότερα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα επανάληψη Ηγεσία/Παρακίνηση/Ομάδες. Ποιος από τους δύο πιστεύεις ότι πέρασε χειρότερα?:D
Πάω πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όσοι σκοπεύετε να πάτε 5ήμερη, μην γελιέστε με παραμυθάκια του στυλ "Με 5 μέρες διάβασμα δεν σώζεται κανείς".
Η αλήθεια είναι ότι, ναι, 5 μέρες δεν θα αποτελέσουν το λόγο επιτυχίας/αποτυχίας στις Πανελλήνιες.

Αλλά η 5ήμερη ΔΕΝ είναι 5 ημέρες. Για τον Μ.Ο. είναι 7 ημέρες προετοιμασία, 5 ημέρες εκδρομή (6 αν μετρήσεις το χρόνο ταξιδιού), και ~10 ημέρες επαναφοράς στην πραγματικότητα των Πανελληνίων. Έτσι, οι 5 ημέρες γίνονται 3 εβδομάδες, για κάποιους, ίσως, και 1 μήνας.

Όσοι από εσάς σκοπεύετε να πάτε, βάλτε τα πράγματα κάτω και σκεφτείτε:
Είστε ικανοποιημένοι με τον εαυτό σας σε θέμα διαβάσματος? Μπορείτε να ξεπεράσετε την ανυπομονησία/άγχος/ενθουσιασμό του "Σε 3 μέρες φεύγω 5ήμερη στο εξωτερικό"? Είστε πεπεισμένοι ότι μόλις γυρίσετε θα επανέλθετε στο πρόγραμμα σας μετά από 1-2 ημέρες και όχι 1-2 εβδομάδες? Θέλω να πάω 5ήμερη για να περάσω καλά ή για να μεθύσω και να γινω κομμάτια?

Οι περισσότεροι από αυτούς που δώσαμε μαζί Πανελλήνιες έχασαν την μπάλα στο τρίτο. Μέχρι να φύγουν για 5ήμερη βρίσκονταν σε ικανοποιητικό/εξαιρετικό σημείο, αλλά αφού γύρισαν έχασαν τα αυγά και τα πασχάλια. Κυρίως, γιατί παρα-χαλάρωσαν και μετά δεν μπορούσαν να ξανα-μπουν σε πρόγραμμα....
Ότι δηλαδή αν ξύνομαι εγώ όλη τη χρονιά με 5-7 μέρες που δεν θα πάω εκδρομή και θα κάτσω σπίτι θα με έρθει η θεία φώτηση να διαβάσω ότι δεν διάβασα όλη τη χρονιά. Έλεος με την καταστροφολογία σχετικά με την 5ήμρη. Αν έχεις το μυαλό στο κεφάλι μια χαρά θα επανέλθεις. Οκ θα σε πάρει μετά το γυρισμό καμιά βδομάδα να μπεις σε φουλ πρόγραμμα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα διαβάσεις. Εγώ θεωρώ ότι η 5ήμερη (ή 7ήμερη) είναι μια πάρα πολύ ωραία και μοναδική εμπειρία ειδικά αν έχεις καλή παρέα και αξίζει ο κόπος να πας. Εμείς είχαμε πάει Κωνσταντινούπολη και ήταν τουλάχιστον καταπληκτικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Τι μαργαριταρια ειναι αυτοι οι ρυθμοι μεταβολης?
Δεν καταλαβαινω τιποτα:eek::
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Τι μαργαριταρια ειναι αυτοι οι ρυθμοι μεταβολης?
Δεν καταλαβαινω τιποτα:eek::

Και εγώ την ίδια ακριβώς αντίδραση με εσένα είχα πέρσι όταν έκανα αυτό το κεφάλαιο! Μην αναφέρω το σοκ που ένιωσα όταν κατάλαβα ότι ένα ερώτημα από το Θέμα Γ ήταν ρυθμός μεταβολής.... Ήταν όμως τόσο γελοίο το ερώτημα που πραγματικά μόνο τη θεωρία να είχες διαβάσει χωρίς ασκήσεις το έβγαζες...:P
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να μπει και κάποιο παλούκι τέτοιο ερώτημα, απλά αν έχεις κατανοήσει τη θεωρία αυτού ειδικά του κεφαλαίου μην φοβάσαι κανένα τέτοιο θέμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μακαρι αν και δεν το βλεπω....πραγματικα ειναι πολυ δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top