Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Θα ήθελα να ακούσω το πόσο χρόνο διαβάζετε κάθε μέρα και πόσο χρόνο σας παίρνει το κάθε μάθημα την εβδομάδα για τους Θετικοτεχνολογικούς.

αυτο που ρωτας ειναι σχετικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Θα ήθελα να ακούσω το πόσο χρόνο διαβάζετε κάθε μέρα και πόσο χρόνο σας παίρνει το κάθε μάθημα την εβδομάδα για τους Θετικοτεχνολογικούς.

Προσωπικά δεν έχω σταθερό πρόγραμμα, μόνο στη βιολογία κατ αφιερώνω κάθε μέρα τουλάχιστον 1,30 ώρα. Μπορεί να μέρα να διαβάζω μόνο φυσική ενώ την επόμενη μόνο μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πείτε ρε παιδιά καλή επιτυχία και σε εμάς του 96 που ξανάδινουμε......;)
και εσυ? Αντε καλε μας επιτυχια :P

Εγω ξαναδινω και εχω μια απορεια.. εσεις που πατε κανονικα ακομη σχολειο στα μαθηματικα κατευθυνσης σε πιο κεφαλαιο ειστε? Γιατι νιωθω οτι διαβαζω πολυ αργα χδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Δεν παλεύονται άλλο οι ασκήσεις στα Λατινικά :P Τις βαρέθηκα! Αλλά μ'αρέσουν! Μαζόχα ε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν παλεύονται άλλο οι ασκήσεις στα Λατινικά :P Τις βαρέθηκα! Αλλά μ'αρέσουν! Μαζόχα ε? :redface:

ρεε είναι πολύ βαρετές και μερικές όσο απλές και αν φαίνονται θα υπάρχουν μικρές παγιδούλες! :devil:
εγώ τα ρήματα έχω να ξεμπλέξω τώρα, με τα υπόλοιπα καλά τα πάω, βασικά είναι και ανάλογα τα κέφια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
ρεε είναι πολύ βαρετές και μερικές όσο απλές και αν φαίνονται θα υπάρχουν μικρές παγιδούλες! :devil:
εγώ τα ρήματα έχω να ξεμπλέξω τώρα, με τα υπόλοιπα καλά τα πάω, βασικά είναι και ανάλογα τα κέφια μου..

Και εμένα τα ρήματα με χαλάν! Τα άλλα είναι ευκολούτσικα ;)
Όλοι έτσι! :P Και μετά έχω να κάνω και άγνωστο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και εμένα τα ρήματα με χαλάν! Τα άλλα είναι ευκολούτσικα ;)
Όλοι έτσι! :P Και μετά έχω να κάνω και άγνωστο :worry:

Ετσι ακριβώς, τουλάχιστον δεν είναι όπως τα αρχαία που έχει και ευκτική. Απλά δεν θα παλευόταν.
Και γώ έχω ένα άγνωστο, βασικά έχω να κάνω αρκετά, μέχρι τον Μάιο δηλαδή θα χω όλο και κάτι να κάνω, ποτέ δεν θα μου μένει ώρα για ξεκούραση άσχετα που εγώ ξεκουράζομαι την ώρα του διαβάσματος. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ετσι ακριβώς, τουλάχιστον δεν είναι όπως τα αρχαία που έχει και ευκτική. Απλά δεν θα παλευόταν.
Και γώ έχω ένα άγνωστο, βασικά έχω να κάνω αρκετά, μέχρι τον Μάιο δηλαδή θα χω όλο και κάτι να κάνω, ποτέ δεν θα μου μένει ώρα για ξεκούραση άσχετα που εγώ ξεκουράζομαι την ώρα του διαβάσματος. :hehe:

Χαχαχα... :P
Καλά πάμε :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
και εσυ? Αντε καλε μας επιτυχια :P

Εγω ξαναδινω και εχω μια απορεια.. εσεις που πατε κανονικα ακομη σχολειο στα μαθηματικα κατευθυνσης σε πιο κεφαλαιο ειστε? Γιατι νιωθω οτι διαβαζω πολυ αργα χδ
Να σας πω την αληθεια και εγω ξαναδινω για δευτερη φορα.Ειμαι θετικη και στοχευω για ιατρικη.Αντε καλη επιτυχια σε ολους μας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
και εσυ? Αντε καλε μας επιτυχια :P

Εγω ξαναδινω και εχω μια απορεια.. εσεις που πατε κανονικα ακομη σχολειο στα μαθηματικα κατευθυνσης σε πιο κεφαλαιο ειστε? Γιατι νιωθω οτι διαβαζω πολυ αργα χδ

Σημερα στο σχολειο τελειωσαμε τους μιγαδικους και αυριο μπαινουμε αναλυση.
Καλη επιτυχια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ενταξει μειωση υλης λεει..καλο ειναι :P

Σημερα στο σχολειο τελειωσαμε τους μιγαδικους και αυριο μπαινουμε αναλυση.
Καλη επιτυχια !!
Τοτε παω μια χαρα :P Ευχαριστωω παρα πολυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδια η μειωση της υλης μποτει να ναι και φημες το ρωτησα και ετσι μ ειπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στα αρχαία δεν έχει αλλάξει η ύλη. Ίδια είναι :P (σύμφωνα με το έγγραφο τροποποίησης)

Νομίζω ότι εξέδωσαν αυτή την τροποποίηση, επειδή υπάρχει ένα ζήτημα με τη νέα δομή των βιβλίων (τουλάχιστον όσον αφορά τα αρχαία), γιατί στο ΦΕΚ υπήρχαν οι σελίδες της έκδοσης 2013 και όχι της 2014 (που έχουμε εμείς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ε επισης ουτε αοδε εχει αλλαξει κατι για πληροφορικη δε ξερω ακομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ούτε ΑΕΠΠ έχει αλλάξει η ύλη νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδες τι αλλαγες εγιναν στο αεεπ και στο αοδε γιατι ξαναδινω και πρεπει να ξερω.Να μου πει καποιος αν γνωριζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Φούμαρα των δημοσιογράφων για να αυξήσουν την κυκλοφορία. Η ύλη παρέμεινε ίδια με πριν, απλώς την έδωσαν σε κεφάλαια. Τώρα δεν είναι "σελ 31-39", αλλά Κεφάλαιο 1.2...
Για όσους έχουν μπερδευτεί, ορισμένα φετινά βιβλία έχουν άλλη διάταξη σελιδών από τα περσινά. Ωστόσο, η ύλη πρωτοανακοινώθηκε με βάση τα περσινά βιβλία και υπήρχαν ανακρίβειες. Η ανακοίνωση αυτή διορθώνει αυτό ακριβώς το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
παιδάκια πως τα πάτε με το διάβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FayBeliebe

Νεοφερμένος

Η FayBeliebe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Την βιολογια κατ πώς την μαθαίνετε;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top