Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και οι παραγωγοι μονοι τους δεν λενε κατι.Τα ωραια αρχιζουν στα συνδιαστικα

ακριβώς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Και οι παραγωγοι μονοι τους δεν λενε κατι.Τα ωραια αρχιζουν στα συνδιαστικα
Τι να πω,μακαρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Καλά μην χαίρεσαι τόσο.Και εγώ στην αρχή τα ίδια έλεγα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αντε να μπει και ο Ιούνιος γιατί σαν πολύ να κουραστήκαμε. :P (εγώ ειδικά....:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Απορώ τι θα γράψω βιολογία γενικής :P
Στα υπόλοιπα τμήματα έγινε κυριολεκτικά σφαγή.

Ελπίζω εμείς που θα γράψουμε τελευταίοι να τύχουμε σε νορμάλ θέματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εσείς της θετικής στη Βιολογία που βρίσκεστε στην ύλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδιά, Βιολογία Γενικής που είστε στην ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αντε να μπει και ο Ιούνιος γιατί σαν πολύ να κουραστήκαμε. :P (εγώ ειδικά....:lol:)

Αυτη εισαι!
Summer '15 :clapup:
Μεχρι τοτε τι κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αυτη εισαι!
Summer '15 :clapup:
Μεχρι τοτε τι κανουμε...

Δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά, απλά υπομονή μόνο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σημερα που δεν εχω φροντ το πολυ να εχω διαβασει 2 ωρες
Η βαρεμαρα στο φουλ σημερα μεχρι χθες καλα τα πηγαινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Παιδιά, Βιολογία Γενικής που είστε στην ύλη;
Μπαινω στο ανθρωπος και περιβαλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Μπαινω στο ανθρωπος και περιβαλλον!

ποπο τι μου θυμησες τώρα.... :')

(ζόρικο κεφάλαιο)

αλλα ενταξει θα χεις τοσο χρονο για επαναληψεις.

και μια που συγκινηθηκα (η περσινη χροννια ειχε τοσα σκαμπανεβασματα..ηταν τοσο πως να το πω.;γεματη!) θελω να πω καλη επιτυχια σε ολους μεσα απο την καρδια μου .

ψτ;

ολα καλά θα πάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Βιογεωχημικοι κύκλοι

Αυτό το πούστικο το μάθημα εδώ μου καθόταν :mad: Το έμαθα την παραμονή της εξέτασης :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kougami

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kougami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Πιστευω φετος θα πεσουν δυσκολα ((( και δεν θα περασω ημμυ ((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδια να ξεκουραζεστε και λιγο και να βγαινετε οποτε υπαρχει η ευκαιρια. Θα το δειτε με αλλο ματι το διαβασμα. Πιο ηρεμα. Δεν παλευεται αλλιως. Μην ακουτε τους αλλους που λενε οτι καθε βραδυ ξενυχτανε και δεν βγαινουν γιατι διαβαζουν, διοτι αυτα συνηθως σας τα λενε για να σας αγχωσουν. Ενω αν φροντισετε τον εαυτο σας και εχετε πιστη σε αυτον, τοτε ολα καλα θα πανε. Εγω αυτα δεν τα εκανα. Ημουν αγχωμενη πολυ, δεν εβγαινα καθολου και ειχα μια ταση να υποτιμαω τον εαυτο μου με αυτα που ελεγαν οι γυρω μου... Με αποτελεσμα να μην γραψω τοσο καλα οσο θα μπορουσα, ασχετα που περασα σε μια σχολη με την οποια ειμαι πολυ ευχαριστημενη και μου αρεσει πολυ. Αυτο που θελω να πω ειναι να προσπαθησετε να δωσετε τον καλυτερο σας εαυτο, φροντιζοντας πανω απο ολα να ειστε εσεις καλα. Διοτι η ψυχολογια σας σε αυτη τη δυσκολη χρονια διαδραματιζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρολο. Καλη συνεχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Παιδια να ξεκουραζεστε και λιγο και να βγαινετε οποτε υπαρχει η ευκαιρια. Θα το δειτε με αλλο ματι το διαβασμα. Πιο ηρεμα. Δεν παλευεται αλλιως. Μην ακουτε τους αλλους που λενε οτι καθε βραδυ ξενυχτανε και δεν βγαινουν γιατι διαβαζουν, διοτι αυτα συνηθως σας τα λενε για να σας αγχωσουν. Ενω αν φροντισετε τον εαυτο σας και εχετε πιστη σε αυτον, τοτε ολα καλα θα πανε. Εγω αυτα δεν τα εκανα. Ημουν αγχωμενη πολυ, δεν εβγαινα καθολου και ειχα μια ταση να υποτιμαω τον εαυτο μου με αυτα που ελεγαν οι γυρω μου... Με αποτελεσμα να μην γραψω τοσο καλα οσο θα μπορουσα, ασχετα που περασα σε μια σχολη με την οποια ειμαι πολυ ευχαριστημενη και μου αρεσει πολυ. Αυτο που θελω να πω ειναι να προσπαθησετε να δωσετε τον καλυτερο σας εαυτο, φροντιζοντας πανω απο ολα να ειστε εσεις καλα. Διοτι η ψυχολογια σας σε αυτη τη δυσκολη χρονια διαδραματιζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρολο. Καλη συνεχεια :)

Πες τα χρυσόστομη, γιατί δεν ακούνε :P καλό μήνα παιδάκια, 6 μήνες μόνο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
λιγη ξεκουραση δεν βλαπτει
ωρα για πενταημερη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι-κη

Νεοφερμένος

Η φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αυτό το πούστικο το μάθημα εδώ μου καθόταν :mad: Το έμαθα την παραμονή της εξέτασης :redface:

οντως ηταν λιγο ζορικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτό το πούστικο το μάθημα εδώ μου καθόταν :mad: Το έμαθα την παραμονή της εξέτασης :redface:
Εμένα ο κύκλος του άνθρακα.. Σχεδιάγραμμα με ζωγραφιές έκανα για να το θυμάμαι.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top