[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μια ερώτηση εσείς όταν τελειώσετε τα φροντιστήρεια τώρα στα καλοκαιρινά θα ξεκουραστείτε μια βδομάδα ή θα ξεκινήσετε κατευθίαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Μια ερώτηση εσείς όταν τελειώσετε τα φροντιστήρεια τώρα στα καλοκαιρινά θα ξεκουραστείτε μια βδομάδα ή θα ξεκινήσετε κατευθίαν


οχι μονο 1 βδομαδα βρε.. εγω θα κλεισω τα παντα απο τις 15 ιουλιου με 15 αυγουστου..:) πρεπει να ξεκουραστεις αρκετα αλλιως θα τα παρατησεις απ'τα Χριστουγεννα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TimeLady

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Με έχει πιάσει άγχος από τώρα...
Νομίζω οτι δεν πάω καλά:P
σε καταλαβαινω απολυτα! κι εγω μεσα στο αγχος ειμαι...τι κατευθυνση εισαι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Παιδιά για πείτε για πρόγραμμα πως διαβάζετε; Ας γράψει κάποιος σωστό πρόγραμμα διαβάσματος. (Τεχνολογική Κατεύθυνση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδες μια ερωτηση... καποιος που ειναι θετικη κατευθυνση...ποσα μορια χανει στο 2ο και 4ο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Δεν χάνεις μόρια απλά αντί για τη βιολογία κατεύθυνσης και τη χημεία, συντελεστή έχουν η Φυσική κατεύθυνσης (0.7) και τα Μαθηματικά κατεύθυνσης (1.3) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Αυριο γραφω το πρωτο ημιδιαγωνισμα στην βιολογια κατ :D

Παιδιά για πείτε για πρόγραμμα πως διαβάζετε; Ας γράψει κάποιος σωστό πρόγραμμα διαβάσματος. (Τεχνολογική Κατεύθυνση)

Θα σου πω μονο για μαθηματικα και φυσικη γιατι ειμαι θετικη. Η φυσικη δεν μου παιρνει πολυ ωρα, 45 λεπτα μαξ, βεβαια ειναι και αναλογως τι εχω να διαβασω και ποσες ασκησεις να λυσω. Μαθηματικα χρειαζομαι περιπου 1-1:30 ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Δεν χάνεις μόρια απλά αντί για τη βιολογία κατεύθυνσης και τη χημεία, συντελεστή έχουν η Φυσική κατεύθυνσης (0.7) και τα Μαθηματικά κατεύθυνσης (1.3) :)
Απλα εβαζα νουμερα στον υπολογισμο μοριων για να δω πως δουλευει και μου βγαζε αλλα για το 2ο αλλα για το 3ο
Μαλλον σχετιζεται με τον βαθμο στο μαθημα βαρυτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Παιδες αφηστε το διαβασμα σημερα γιατι εχει αμερικη vs βελγιο και ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΥΒΑ ΣΗΜΕΡΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Παιδες αφηστε το διαβασμα σημερα γιατι εχει αμερικη vs βελγιο και ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΥΒΑ ΣΗΜΕΡΑ.

τι τραβατε κι εσεις... εχετε και διαβασμα εχετε και μουντιαλ....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω αγχωθεί που δεν έχω ξεκινήσει ακόμη. Στο φροντ που πήγα ο Διεύθυντης μου είπε πως γέμισαν τα Καλοκαιρινά τμήματα οπότε μου πρότεινε να κάνω 1ο κεφάλαιο φυσ κ μαθ με τον αδερφό μου και να ξεκινήσω 20 αυγούστου με τους προχωρημένους (αυτούς που κάνουν τώρα θερινά) ή να ξεκινήσω από την αρχή με τους καινούργιους τέλη Αυγούστου. Λέτε να 'χω πρόβλημα; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Αν νιωθεις οτι θες να ξεκινησεις, κανε μαθηματα με τον αδερφο και βλεπεις πως θα παει. Παρε πρωτα μια ιδεα και αποφασιζεις μετα. Προβλημα, αν διαβαζεις συστηματικα τον χειμωνα, δεν θα εχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Θέλω λίγο. Βασικά, Μαθ. μπορώ να κάνω γτ είναι τζίνιους και τα θυμάται καλά αλλά Φυσική για τις ταλαντώσεις δεν τον πολυεμπιστεύομαι.

Λες να πάρω το ρίσκο, ε; Ίσως κάνω επαναλήψεις και ξεκινήσω Αύγουστο τότε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θέλω λίγο. Βασικά, Μαθ. μπορώ να κάνω γτ είναι τζίνιους και τα θυμάται καλά αλλά Φυσική για τις ταλαντώσεις δεν τον πολυεμπιστεύομαι.

Λες να πάρω το ρίσκο, ε; Ίσως κάνω επαναλήψεις και ξεκινήσω Αύγουστο τότε
Μην αγχώνεσαι! Και άλλα παιδιά δεν έκαναν θερινά και ξεκίνησαν τον Αύγουστο. Αν το θες τόσο πολύ μπορείς να αρχίσεις στα μαθηματικά τους μιγαδικούς (δεν είναι τίποτα τραγικό) και λύσε ασκήσεις. Φυσική ξεκίνα από τις ταλαντώσεις με ένα βοήθημα αν θες. Επίσης αν έχεις τίποτα κενά σε κάτι που θες να τα καλύψεις έχεις χρόνο το καλοκαίρι. Ηρέμησε όμως πρώτα από όλα και ξεκουράσου. Έχεις μεγάλη χρονιά μπροστά σου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Μπορεις να βρεις στο youtube βιντεο απο διαφορα φροντιστηρια για τα μαθηματα. Εγω τουλαχιστον ετσι την εβγαλα τις προηγουμενες 2 χρονιες που δεν πηγαινα φροντ. Παρε κανα βοηθημα και ο,τι απορια εχεις την ρωτας εδω στην τελικη. Γενικοτερα, ριξε μια ματια σε ολα τα βιβλια, δεν εχεις να χασεις κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι! Και άλλα παιδιά δεν έκαναν θερινά και ξεκίνησαν τον Αύγουστο. Αν το θες τόσο πολύ μπορείς να αρχίσεις στα μαθηματικά τους μιγαδικούς (δεν είναι τίποτα τραγικό) και λύσε ασκήσεις. Φυσική ξεκίνα από τις ταλαντώσεις με ένα βοήθημα αν θες. Επίσης αν έχεις τίποτα κενά σε κάτι που θες να τα καλύψεις έχεις χρόνο το καλοκαίρι. Ηρέμησε όμως πρώτα από όλα και ξεκουράσου. Έχεις μεγάλη χρονιά μπροστά σου. :D

Πολύ ενθαρρυντικό το μήνυμα αυτό από μια που τα έχει περάσει ήδη. Thanks :)

Μπορεις να βρεις στο youtube βιντεο απο διαφορα φροντιστηρια για τα μαθηματα. Εγω τουλαχιστον ετσι την εβγαλα τις προηγουμενες 2 χρονιες που δεν πηγαινα φροντ. Παρε κανα βοηθημα και ο,τι απορια εχεις την ρωτας εδω στην τελικη. Γενικοτερα, ριξε μια ματια σε ολα τα βιβλια, δεν εχεις να χασεις κατι.
Αυτό με τα βίντεο θα το κοιτάξω right away και αν είναι από 1 Αυγούστου σιγά σιγά θα ξεκινήσω Μιγαδικούς κ με βίντεο Ταλαντώσεις σε χαλαρούς ρυθμούς. Ωραίος ρε :D

Until then, επαναλήψεις...

Καλό διάβασμα κ καλή ξεκούραση πρωτίστως να 'χουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ελεύθερο πολυ καλά πιστεύω, γραμμικό όχι όσο καλά ήθελα, αλλά σε σχέση με άλλους ίσως λίγο καλύτερα. Δύσκολα έβγαινε τέλεια σε έξι ώρες, πολλοί αντιμετωπίσαμε προβλήματα... Γενικά, ήταν κουραστικές μέρες για εμένα που χρειάστηκε να ανεβω Θεσσαλονίκη :P
Να περιορίσετε το άγχος,δεν κάνει καλό!

Congats:clapup::clapup::clapup::clapup:
Καλό καλοκαίρι να έχεις και καλή φοιτητική ζωή από Σεπτέμβρη:D:D:clapup:

σε καταλαβαινω απολυτα! κι εγω μεσα στο αγχος ειμαι...τι κατευθυνση εισαι? :)

Τεχνολογική και τρελαίνομαι.
(κυριολεκτικά):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top