[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
παιδια γεια σας ειμαι καινουργια εδω και επισης ειμαι καινουργια στο θεμα με τα φροντιστηρια.. απο 1η ιουλιου ξεκιναω προετοιμασια για 3η λυκειου και πανελληνιες.. οπως προειπα ειναι η 1η φορα που θα παω σε φροντιστηριο και ηθελα να ρωτησω κατι για τα αρχαια(ειμαι θεωρητικη κατευθυνση)μου ειπαν 2 ωρες την εβδομαδα εναλλαξ γνωστο-αγνωστο δεν ειναι λιγες?μου φαινεται πολυ λιγο εχω ακουσει απο αλλα παιδια οτι θα κανουν μεχρι και 5 ωρες...εσεις τι πιστευετε?δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα στο τμημα θα ειμαστε 4 ατομα!
'

Μην ακους τι λενε οι αλλοι. Και εγω και πολλοι συμμαθητες μου μονο δυο ωρες καναμε στα αρχαια, εναλλαξ οπως ειπες κι εσυ. Μην αναλωνεσαι στα ιδιαιτερα και στα φροντηστηρια, λιγες ωρες μαθηματων και αρκετο διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Το εχω δει. Απλα εμεις κανουμε αναλυση και αλγεβρα σε ξεχωριστες ωρες και με διαφορετικους καθηγητες. Γινεται σε ολα τα φροντιστηρια αυτο ;

Όχι. Ο καταμερισμός των μαθημάτων είναι θέμα του φροντιστήριου.

Εμείς, για παράδειγμα, κάναμε Μαθηματικά και Φυσική κατεύθυνσης με 2 καθηγητές (σε κάθε μάθημα).
Μαθηματικά, ο πρώτος μας έκανες Μιγαδικούς, Συναρτήσεις, Συνέχεια, Κανόνες Παραγώγισης και Συνάρτηση Ολοκλήρωμα. Ο δεύτερος έκανες Όρια, Ορισμό Παραγώγου, Ορισμένο και Αόριστο Ολοκλήρωμα. Με τον δεύτερο καθηγητή ξεκινήσαμε μάθημα, αφού είχαμε βγάλει τις συναρτήσεις με τον πρώτο. Δηλαδή, από τα Όρια και μετά, κάναμε 2 διαφορετικά κεφάλαια της ύλης ταυτόχρονα.
Φυσική, με τον πρώτο καθηγητή κάναμε θεωρία και 3ο/4ο θέμα (ασκήσεις), με τον δεύτερο κάναμε 2ο θέμα (επιλογή σωστής απάντησης και αιτιολόγηση).

Η ύλη της άλγεβρας είναι εντελώς διαφορετική από την ύλη της ανάλυσης και, συνεπώς, δίνεται η δυνατότητα να διδαχθεί παράλληλα. Σκέψου το σαν δύο εντελώς διαφορετικά μαθήματα. Φαντάσου, σε εμάς, που έχουμε 3 διαφορετικά φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης, ακολουθούνται 3 διαφορετικά συστήματα. Το 1ο είναι το δικό μας, το 2ο ξεκινούσε από Συναρτήσεις, έκανε Όρια, γυρνούσε να κάνει Μιγαδικούς και επέστρεφε να τελειώσει την Ανάλυση. Το 3ο, ξεκινούσε από Μιγαδικούς και συνέχιζε ένα-ένα τα κεφάλαια μέχρι το τέλος. Από τις εκτιμήσεις φίλων μου από τα δύο άλλα φροντιστήρια έχω συμπεράνει ότι, δεν μετράει τόσο τι σύστημα θα ακολουθήσει το φροντιστήριο σου, όσο το τι προσωπικό διάβασμα θα κάνεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
DumeNuke πολυ ηλιθιο το συστημα που ακολουθουσε το φροντηστηριο σου .
Καθαρα για εντυπωσιασμο πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Σημερα εκανα λογοτεχνια πρωτο μάθημά αφηγηματικες τεχνικες και τέτοια ...ελπίζω να κειμενα να ειναι πιο ενδιαφέροντά γιατι βαρεθηκα την ζωη μου και μου χάλασε την ψυχολογία! !!

Πφφ.. ναι, είναι βαρετά αυτά. Εγώ σήμερα έχω γνωστό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μην ακους τι λενε οι αλλοι. Και εγω και πολλοι συμμαθητες μου μονο δυο ωρες καναμε στα αρχαια, εναλλαξ οπως ειπες κι εσυ. Μην αναλωνεσαι στα ιδιαιτερα και στα φροντηστηρια, λιγες ωρες μαθηματων και αρκετο διαβασμα.

ναι σιγουρα το προσωπικο μου διαβασμα θα κανει οοολη την δουλεια απλα δεν ηξερα και εδω μου φανηκε το καλυτερο μερος για να ενημερωθω! οπως και να εχει ευχαριστω για την απαντηση!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
ναι σιγουρα το προσωπικο μου διαβασμα θα κανει οοολη την δουλεια απλα δεν ηξερα και εδω μου φανηκε το καλυτερο μερος για να ενημερωθω! οπως και να εχει ευχαριστω για την απαντηση!!:)

τιποτα :) απλα να θυμασαι οτι ο καθε μαθητης ειναι διαφορετικος και αναλογα με τις ελλειψεις/δυνατοτητες του θα κανει και τα αναλογα ιδιαιτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
DumeNuke πολυ ηλιθιο το συστημα που ακολουθουσε το φροντηστηριο σου .
Καθαρα για εντυπωσιασμο πιστευω.

Δεν βαριέσαι. Εμείς να γράψαμε καλά και ας είναι όσο ηλίθιο θέλει το σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Πωω σκεφτομαι τον εαυτο μου 1 χρονο πριν και πονοκεφαλιαζω :p Τιποτα, μην μασατε θα περασει τοσο γρηγορα που δεν θα το καταλαβαιτε. Ισως η πιο γρηγορη χρονια της ζωης μου. Το καλοκαιρι να περασει και μετα με το σχολειο θα μπειτε σε μια σειρα. Καλο κουραγιο και καλη επιτυχια ευχομαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros-Foivos

Νεοφερμένος

Ο Spiros-Foivos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά και συμμαθητές . Ψάχνω και εγώ τώρα πως να αξιοποιήσω το καλοκαίρι και τι πρέπει να κάνω . Στην β' ήμουν θετική αλλα τώρα αλλάζω για τεχνολογική καθώς δεν με ενδιαφέρει το 3ο πεδίο . Θα ήθελα να ρωτησω αν πιστεύεται πως ειναι καλύτερη επιλογή η προετοιμασία απο τώρα η απο τον αύγουστο μέχρι τώρα δεν πήγα φροντιστήριο και έβγαζα τα απαραίτητα με ιδιαίτερα . Επίσης ενδείκνυται και η προετοιμασία σε αοδε-πληρο ? Και οσοι κάνετε μαθηματικά κατ. πια υλη θα έχετε βγάλει μεχρι τον σεπτέμβριο ? Ωχ.. αρχισε το σφιξιμο στο στομάχι ....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Όχι. Ο καταμερισμός των μαθημάτων είναι θέμα του φροντιστήριου.

Εμείς, για παράδειγμα, κάναμε Μαθηματικά και Φυσική κατεύθυνσης με 2 καθηγητές (σε κάθε μάθημα).
Μαθηματικά, ο πρώτος μας έκανες Μιγαδικούς, Συναρτήσεις, Συνέχεια, Κανόνες Παραγώγισης και Συνάρτηση Ολοκλήρωμα. Ο δεύτερος έκανες Όρια, Ορισμό Παραγώγου, Ορισμένο και Αόριστο Ολοκλήρωμα. Με τον δεύτερο καθηγητή ξεκινήσαμε μάθημα, αφού είχαμε βγάλει τις συναρτήσεις με τον πρώτο. Δηλαδή, από τα Όρια και μετά, κάναμε 2 διαφορετικά κεφάλαια της ύλης ταυτόχρονα.
Φυσική, με τον πρώτο καθηγητή κάναμε θεωρία και 3ο/4ο θέμα (ασκήσεις), με τον δεύτερο κάναμε 2ο θέμα (επιλογή σωστής απάντησης και αιτιολόγηση).

Η ύλη της άλγεβρας είναι εντελώς διαφορετική από την ύλη της ανάλυσης και, συνεπώς, δίνεται η δυνατότητα να διδαχθεί παράλληλα. Σκέψου το σαν δύο εντελώς διαφορετικά μαθήματα. Φαντάσου, σε εμάς, που έχουμε 3 διαφορετικά φροντιστήρια μέσης εκπαίδευσης, ακολουθούνται 3 διαφορετικά συστήματα. Το 1ο είναι το δικό μας, το 2ο ξεκινούσε από Συναρτήσεις, έκανε Όρια, γυρνούσε να κάνει Μιγαδικούς και επέστρεφε να τελειώσει την Ανάλυση. Το 3ο, ξεκινούσε από Μιγαδικούς και συνέχιζε ένα-ένα τα κεφάλαια μέχρι το τέλος. Από τις εκτιμήσεις φίλων μου από τα δύο άλλα φροντιστήρια έχω συμπεράνει ότι, δεν μετράει τόσο τι σύστημα θα ακολουθήσει το φροντιστήριο σου, όσο το τι προσωπικό διάβασμα θα κάνεις εσύ.

Ασχετο αλλα εχω την εντυπωση οτι το αοριστο ολοκλ ειναι εκτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ξεκινα τωρα τωρα μεχρι τελος Ιουλιου να μπεις σε μια σειρα, να δεις τους καθηγητες κλπ. Μετα συνεχιζεις κανονικα απο τελη Αυγουστου.

Ασχετο αλλα εχω την εντυπωση οτι το αοριστο ολοκλ ειναι εκτος.

Εκτος ειναι αλλα χρειαζεται καμια φορα. Δεν ειναι τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά και συμμαθητές . Ψάχνω και εγώ τώρα πως να αξιοποιήσω το καλοκαίρι και τι πρέπει να κάνω . Στην β' ήμουν θετική αλλα τώρα αλλάζω για τεχνολογική καθώς δεν με ενδιαφέρει το 3ο πεδίο . Θα ήθελα να ρωτησω αν πιστεύεται πως ειναι καλύτερη επιλογή η προετοιμασία απο τώρα η απο τον αύγουστο μέχρι τώρα δεν πήγα φροντιστήριο και έβγαζα τα απαραίτητα με ιδιαίτερα . Επίσης ενδείκνυται και η προετοιμασία σε αοδε-πληρο ? Και οσοι κάνετε μαθηματικά κατ. πια υλη θα έχετε βγάλει μεχρι τον σεπτέμβριο ? Ωχ.. αρχισε το σφιξιμο στο στομάχι ....:/:

ΑΟΔΕ και ΑΕΠΠ δεν χρειάζεται να ξεκινήσεις απο τωρα. Ωστόσο, καλό θα ήταν να ξεκινήσεις μαθηματικα και φυσικη. Εγώ είχα ξεκινήσει μαθηματικα απο τον χειμώνα της β λυκειου και μέχρι να αρχίσουν τα σχολεία είχα βγάλει μιγαδικους, συναρτησεις και όρια :P (και όλοι μας τα εχουμε παει καλα στις εξετάσεις, οποτε μην αρχίσετε να λέτε οτι ήταν πολυ νωρίς κλπ κλπ). Θα μπορούσες να κανεις κάποια ιδιαίτερα τωρα να μπεις στο πνεύμα των μιγαδικων στα μαθηματικα και των ταλαντωσεων στη φυσικη και μετα να συνεχίσεις μόνος σου, ώστε να βγάλεις τουλάχιστον αυτα τα κεφάλαια το καλοκαίρι. Αλλα μην αγχωνεσαι, πήγαινε με τον ρυθμό που σε βολεύει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ξεκινα τωρα τωρα μεχρι τελος Ιουλιου να μπεις σε μια σειρα, να δεις τους καθηγητες κλπ. Μετα συνεχιζεις κανονικα απο τελη Αυγουστου.



Εκτος ειναι αλλα χρειαζεται καμια φορα. Δεν ειναι τιποτα...

Nαι και εγω το χρησημοποιουσα αν εβρισκα καμια διαφορικη παλουκι αλλα ευχομουν να μην πεσει κατι τετοιο εξετασεις διοτι μπωρει να μην ειναι δεκτη η απαντηση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ε σιγα το κανεις στο προχειρο και βαζεις παραγουσα κατευθειαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Ε σιγα το κανεις στο προχειρο και βαζεις παραγουσα κατευθειαν...

Ναι, γράφεις "παρατηρούμε οτι..." :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ε ενταξει μαγκια σου αν τη βρηκες με τη μια δεν θα σου πει κανεις τιποτα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
αντιμετωπίζω πρόβλημα στα λατινικά...β' λυκείου ξεκίνησα τα λατινικά χωρίς φροντιστήριο παρά μόνο στο σχολείο..και εδώ ξεκινάει και το πρόβλημα μου,λοιπόν η καθηγήτρια που ανέλαβε να μας διδάξει την ύλη των λατινικών της β' λυκείου όλη την χρονιά δε μας έμαθε τίποτα,πέρα από 3-4 άτομα που έκαναν φροντιστήριο όλοι οι υπόλοιποι αντιμετωπίζαμε πρόβλημα,το θέμα είναι ότι ενώ διάβαζα δεν έκανε κατανοητό το μάθημα της και τώρα νιώθω ότι έχω κενά.θα μπορέσω να τα καλύψω αυτά τα κενά?ή στο φροντιστήριο θα τρέχω με την ύλη της 3ης λυκείου και θα τα κάνω σαλάτα?δεν έχω θέμα να διαβάζω μόνη μου για να καλύψω κενά απλά ανησυχώ,είναι εφικτό αυτό?μέσα σε ένα καλοκαίρι να ξεκινήσω νέα ύλη και να προσπαθώ να καλύψω και την παλιά?έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο?
:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
αντιμετωπίζω πρόβλημα στα λατινικά...β' λυκείου ξεκίνησα τα λατινικά χωρίς φροντιστήριο παρά μόνο στο σχολείο..και εδώ ξεκινάει και το πρόβλημα μου,λοιπόν η καθηγήτρια που ανέλαβε να μας διδάξει την ύλη των λατινικών της β' λυκείου όλη την χρονιά δε μας έμαθε τίποτα,πέρα από 3-4 άτομα που έκαναν φροντιστήριο όλοι οι υπόλοιποι αντιμετωπίζαμε πρόβλημα,το θέμα είναι ότι ενώ διάβαζα δεν έκανε κατανοητό το μάθημα της και τώρα νιώθω ότι έχω κενά.θα μπορέσω να τα καλύψω αυτά τα κενά?ή στο φροντιστήριο θα τρέχω με την ύλη της 3ης λυκείου και θα τα κάνω σαλάτα?δεν έχω θέμα να διαβάζω μόνη μου για να καλύψω κενά απλά ανησυχώ,είναι εφικτό αυτό?μέσα σε ένα καλοκαίρι να ξεκινήσω νέα ύλη και να προσπαθώ να καλύψω και την παλιά?έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο?
:/

Κι εγω στη β' λυκειου δεν εκανα φροντηστηριο στα λατινικα η καθηγητρια ομως ηταν εξαιρετικη στη δουλεια της και δεν ειχαμε προβλημα... τα λατινικα δεν ειναι δυσκολα. Πες στον καθηγητη/τρια σου να σου λυσει οποιες αποριες εχεις, διαβασε τα της β' λυκειου και μετα προχωρα στης γ'... δεν εχει νοημα να προχωρησεις με κενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Κι εγω στη β' λυκειου δεν εκανα φροντηστηριο στα λατινικα η καθηγητρια ομως ηταν εξαιρετικη στη δουλεια της και δεν ειχαμε προβλημα... τα λατινικα δεν ειναι δυσκολα. Πες στον καθηγητη/τρια σου να σου λυσει οποιες αποριες εχεις, διαβασε τα της β' λυκειου και μετα προχωρα στης γ'... δεν εχει νοημα να προχωρησεις με κενα.

εμενα μονο εξαιρετικη δεν ηταν,πραγματικα απορω πως εγινε φιλολογος...εφιαλτης σου λεω!απλα στο φροντιστηριο θα ειμαι και με αλλα ατομα που λογικα δε θα εχουν κενα..αυτο δε θα δυσκολεψει λιγο τη θεση μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
2 ώρες μαθηματικά κατ. σήμερα. Εισαγωγή στις συναρτήσεις, ορισμός συνάρτησης και γραφικής παράστασης και απλές ασκήσεις.:D

Αύριο έχουμε 5 ώρες:P
2 ώρες Βιολογία, 2 Φυσική κατ. και 1 προγραμμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top