[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εκανα αν και μπορω να σε βεβαιωσω οτι μαλλον ηταν περιττα. Στο αγνωστο οκ, βοηθανε ομως στο γνωστο που παλι παπαγαλια θελει δεν ειναι και τοοοσο απαραιτητο. Καλα σιγουρα στις αλλες δυο κατευθυνσεις χρειαζεστε εξασκηση, εκει δε διαφωνω :P
Τα ιδιαιτερα οντως βοηθουν στην οργανωση αλλα πιστευω ειναι κριμα να πεταγονται ετσι τα λεφτα των γονιων για να μπει το παιδι σε προγραμμα. Ειναι ΠΟΛΥ σημαντικο να εχεις προγραμμα και να μην ξεφευγεις απλα ο καθηγητης μονο αυτο μπορει να προσφερει. Προσφερει και τις γνωσεις του οκ, αλλα χωρις προσωπικη προσπαθεια.....

Όταν κάποιος βάζει στόχους και θέλει να τους πετύχει πραγματικά τους τηρεί..
Δεν έκανα ούτε μια ώρα ιδιαίτερα/φροντιστήρια αλλά η οργάνωση μου ήταν πάντα όπως έπρεπε με εξαίρεση κάποιες μέρες που έτυχαν κάποια θέματα..
Αυτό με έβγαλε εκτός προγράμματος ως απρόοπτο και μετά ψιλοξενέρωσα αλλά είχα στόχους, οπότε επέστρεψα στο πρόγραμμα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
πιστευεις να υπαρχει περιπτωση σε καποια τμηματα που θεωρουνται καλα να λενε περισσοτερα πραγματα απο τι σε αλλα ή και γενικως να κανουν ποιο καλες ασκησεις?γιατι αυτο δε θα ναι δικαιο εγω π.χ εχω μπει στο γ5 προς το παρων

Εγω δεν θα το δεχομουν,ελα μην μου πεις οτι αυτοι στο γ1 ειναι πιο εξυπνοι απο σενα η εμενα η τον αλλον,απλα καποιοι εχουν καβαλησει το καλαμι αλλα η πτωση δεν θα ειναι και τοσο ωραια,εχω πολλα τετοια παραδειγματα.Μην σε απασχολει εσενα παντως,κανε δουλεια σου και θα τα πας μια χαρα,εννοειτε πως αν καποιος απο το τμημα γ1 δεν γραψει καλα τον κοροιδευεις μεχρι θανατου,ετσι πρεπει :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οκ καταλαβα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
πιστευεις να υπαρχει περιπτωση σε καποια τμηματα που θεωρουνται καλα να λενε περισσοτερα πραγματα απο τι σε αλλα ή και γενικως να κανουν ποιο καλες ασκησεις?γιατι αυτο δε θα ναι δικαιο εγω π.χ εχω μπει στο γ5 προς το παρων

Ανάλογα τον καθηγητή. Κάποιοι ίσως να το κανουν, άλλοι οχι. Για παράδειγμα, ο καθηγητής μου στα μαθηματικα, ακόμα και αν είχε μια απορία ένα παιδί και τον έβαζε να λύσει μια άσκηση, θα την έκανε και στα επόμενα τμήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγω δεν θα το δεχομουν,ελα μην μου πεις οτι αυτοι στο γ1 ειναι πιο εξυπνοι απο σενα η εμενα η τον αλλον,απλα καποιοι εχουν καβαλησει το καλαμι αλλα η πτωση δεν θα ειναι και τοσο ωραια,εχω πολλα τετοια παραδειγματα.Μην σε απασχολει εσενα παντως,κανε δουλεια σου και θα τα πας μια χαρα,εννοειτε πως αν καποιος απο το τμημα γ1 δεν γραψει καλα τον κοροιδευεις μεχρι θανατου,ετσι πρεπει :) .

Ελπιζω να αντιλαμβανεσαι οτι με αυτη τη λογικη δεν προχωρας..Αν αξιζεις να εισαι στο Γ1,θα εισαι,μην ανυσηχεις καθολου.Δεν σε βαλανε ενω πιστευεις οτι το αξιζεις?Κατα 99%,αν τους πεις θελω να παω στο ταδε τμημα,θα σε πανε είτε στο ιδιο είτε οσο πιο κοντα γινεται σε αυτο,καθως θα φοβουνται οτι τα λεφτα τους θα πεταξουν γι αλλο φροντηστηριο.Το θεμα ειναι..θα ανταπεξελθεις?Εχω δει παιδια να ειναι στο δευτερο ή στο τριτο καλυτερο τμημα,να ζητανε να πανε στο "καλυτερο",και μεσα σε 2 βδομαδες να λενε πηγαιντε με πισω.Ειναι απλα πολλες φορες διαφορετικο το επιπεδο των μαθητων.Συνεχιζεις στο τμημα σου δουλευοντας σκληρα,και αμα οντως οι καθηγητες αντιληφθουν οτι εχεις δυνατοτητες για μεγαλυτερα πραγματα,θα σε μετακινησουν.
Τη φαση με την κοροϊδια δεν την αντιλαμβανομαι πολυ καλα..οτι τι?επειδη δεν τα πηγε καλα να τον κοροιδεψεις?Ζεις στο 2014,σε μια και καλα πολιτισμενη κοινωνια,να φερεσαι αναλογως.

Καλη επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ελπιζω να αντιλαμβανεσαι οτι με αυτη τη λογικη δεν προχωρας..Αν αξιζεις να εισαι στο Γ1,θα εισαι,μην ανυσηχεις καθολου.Δεν σε βαλανε ενω πιστευεις οτι το αξιζεις?Κατα 99%,αν τους πεις θελω να παω στο ταδε τμημα,θα σε πανε είτε στο ιδιο είτε οσο πιο κοντα γινεται σε αυτο,καθως θα φοβουνται οτι τα λεφτα τους θα πεταξουν γι αλλο φροντηστηριο.Το θεμα ειναι..θα ανταπεξελθεις?Εχω δει παιδια να ειναι στο δευτερο ή στο τριτο καλυτερο τμημα,να ζητανε να πανε στο "καλυτερο",και μεσα σε 2 βδομαδες να λενε πηγαιντε με πισω.Ειναι απλα πολλες φορες διαφορετικο το επιπεδο των μαθητων.Συνεχιζεις στο τμημα σου δουλευοντας σκληρα,και αμα οντως οι καθηγητες αντιληφθουν οτι εχεις δυνατοτητες για μεγαλυτερα πραγματα,θα σε μετακινησουν.
Τη φαση με την κοροϊδια δεν την αντιλαμβανομαι πολυ καλα..οτι τι?επειδη δεν τα πηγε καλα να τον κοροιδεψεις?Ζεις στο 2014,σε μια και καλα πολιτισμενη κοινωνια,να φερεσαι αναλογως.

Καλη επιτυχια :)

Ναι ξαφνικα γεμισαμε πανεξυπνους και θεοχαζους,οποτε ας τους καταταξουμε σε τμηματα αλλα τοσο μυαλο εχει η κοινωνια μας,νομιζει οτι για να γραψεις μαθηματικα/φυσικη/πανελληνιες ενα καλο βαθμο πρεπει να εισαι ο einstein,και αν γραψεις τοσο τοτε εισαι οντως εξυπνος,pathetic.Θα φερομαι οπως θελω,οταν καποιος μου το πεζει εξυπνος επειδη ειναι στο γ1 και εγω στο γ3 αλλα αυτος γραφει 3 τοτε θα παθει τα ιδια αλλα 10 φορες χειροτερα γιατι ο καλος ο θεουλης δεν μου εδωσε την καταλληλη εξυπναδα για να παω γ1 αλλα την καταλληλη κακια για να τον κοροιδευω και να τον κανω να νιωσει σκουπιδι :devil:


P.S:Φανταζομαι οτι το καλη επιτυχια πηγαινει για την εγγραφη στην σχολη μου,γιατι εδινα φετος εγω ;) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια το προβλημα μου να αντιγραφω γρηγορα απ το πινακα για να μη τα σβησουν και να κανω και ωραια γραμματα μονο εγω το χω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ναι ξαφνικα γεμισαμε πανεξυπνους και θεοχαζους,οποτε ας τους καταταξουμε σε τμηματα αλλα τοσο μυαλο εχει η κοινωνια μας,νομιζει οτι για να γραψεις μαθηματικα/φυσικη/πανελληνιες ενα καλο βαθμο πρεπει να εισαι ο einstein,και αν γραψεις τοσο τοτε εισαι οντως εξυπνος,pathetic.Θα φερομαι οπως θελω,οταν καποιος μου το πεζει εξυπνος επειδη ειναι στο γ1 και εγω στο γ3 αλλα αυτος γραφει 3 τοτε θα παθει τα ιδια αλλα 10 φορες χειροτερα γιατι ο καλος ο θεουλης δεν μου εδωσε την καταλληλη εξυπναδα για να παω γ1 αλλα την καταλληλη κακια για να τον κοροιδευω και να τον κανω να νιωσει σκουπιδι :devil:


P.S:Φανταζομαι οτι το καλη επιτυχια πηγαινει για την εγγραφη στην σχολη μου,γιατι εδινα φετος εγω ;) .

Πρωτα απ' ολα,ο θεσμος των Πανελλαδικων δεν εξεταζει σε καμια περιπτωση την εξυπναδα.Σε καμια ομως. Εξεταζει το ποσο καλα εχεις "κατανοησει" την υλη που εχεις διδαχθει (αν και οι περισσοτεροι απλα μαθαινουν μηχανιστικα,ειτε προκειται για μαθηματικα-φυσικη ειτε για αρχαια-λατινικα).Ναι οκ,αμα ερχεται και σου τριβει στα μουτρα και επιδεικνυει το οτι ειναι σε "καλυτερο" τμημα,το χειροτερο δεν ειναι να τον χλευασεις,αλλα να τον αφησεις να καυχιεται και αν τελικα αποτυχει,να μην ασχοληθεις καν μαζι του.Αξια του δινεις.
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι το οτι αν καποιος ειναι σε ενα σχετικα κατωτερο τμημα,δε σημαινει οτι ειναι λιγοτερο εξυπνος σε καμια περιπτωση.Σημαινει οτι ισως να εχει καποια κενα απο αλλες ταξεις,ισως να βαριεται να δουλεψει,ή στην τελικη,ο ιδιος δεν εχει μεγαλους στοχους και το εχει δηλωσει απο πριν.

(Το καλη επιτυχια πηγαινει προς ολους τους υποψηφιους του φορουμ φιλε,ειτε υποψηφιους πανελλαδικων ειτε υποψηφιους εισακτεους σε σχολες :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πρωτα απ' ολα,ο θεσμος των Πανελλαδικων δεν εξεταζει σε καμια περιπτωση την εξυπναδα.Σε καμια ομως. Εξεταζει το ποσο καλα εχεις "κατανοησει" την υλη που εχεις διδαχθει (αν και οι περισσοτεροι απλα μαθαινουν μηχανιστικα,ειτε προκειται για μαθηματικα-φυσικη ειτε για αρχαια-λατινικα).Ναι οκ,αμα ερχεται και σου τριβει στα μουτρα και επιδεικνυει το οτι ειναι σε "καλυτερο" τμημα,το χειροτερο δεν ειναι να τον χλευασεις,αλλα να τον αφησεις να καυχιεται και αν τελικα αποτυχει,να μην ασχοληθεις καν μαζι του.Αξια του δινεις.
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι το οτι αν καποιος ειναι σε ενα σχετικα κατωτερο τμημα,δε σημαινει οτι ειναι λιγοτερο εξυπνος σε καμια περιπτωση.Σημαινει οτι ισως να εχει καποια κενα απο αλλες ταξεις,ισως να βαριεται να δουλεψει,ή στην τελικη,ο ιδιος δεν εχει μεγαλους στοχους και το εχει δηλωσει απο πριν.

(Το καλη επιτυχια πηγαινει προς ολους τους υποψηφιους του φορουμ φιλε,ειτε υποψηφιους πανελλαδικων ειτε υποψηφιους εισακτεους σε σχολες :) )
Συμφωνω.
Παντως η αποψη που επικρατει ειναι αυτο π ποσταρα πριν,δηλαδη οτι οι εξετασεις καθοριζουν το ποσο εξυπνος η χαζος ειναι καποιος :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Συμφωνω.
Παντως η αποψη που επικρατει ειναι αυτο π ποσταρα πριν,δηλαδη οτι οι εξετασεις καθοριζουν το ποσο εξυπνος η χαζος ειναι καποιος :/:

Δυστυχως στο μυαλο του Ελληνα ετσι εχει καθιερωθει.Τοσοι ανθρωποι καταφερνουν να κανουν τα ονειρα τους πραγματικοτητα με εξυπνες πραξεις,με ή χωρις πτυχια,και παλι εξυπνος θεωρειται ο φοιτητης ιατρικης,τον οποιο κατα πασα πιθανοτητα πιεσαν οι γονεις του να μπει (no offense για την ιατρικη,ειναι ομως απο τα πιο γνωστα παραδειγματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Συμφωνω.
Παντως η αποψη που επικρατει ειναι αυτο π ποσταρα πριν,δηλαδη οτι οι εξετασεις καθοριζουν το ποσο εξυπνος η χαζος ειναι καποιος :/:
Εγώ πάντως πιστεύω ότι οι εξετάσεις εξετάζουν δεξιότητες όπως την επιμονή και την...υπομονή σου,το πείσμα, την ικανότητά σου να αποδίδεις σε αγχώδεις καταστάσεις,κτλ. Για παράδειγμα,όσο έξυπνος και να είσαι,αν αφήσεις το άγχος σου να σε κυριεύσει, την πάτησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
σημερα εκανα το πρωτο μαθημα στη λογοτεχνια και στα λατινικα κατευθυνσης γ' λυκειου! Αν και ειναι αρχη ειμαι πολυ ευχαριστημενη :P
αυριο εχω 2ωρο αγνωστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charis97

Νεοφερμένος

Ο Charis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι παιδια;
Η βιολογια (Θετικη κατευθ) βγαινει σχετικα γρηγορα η υλη; Με καθημερινο διαβασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Πρωτο μαθημα σημερα. Ηταν καλα :P
Στο φροντιστηριο σας χωριζουν τα μαθηματικα κατ σε αναλυση και αλγεβρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Στο φροντιστηριο σας χωριζουν τα μαθηματικα κατ σε αναλυση και αλγεβρα ;

Ο διαχωρισμός υπάρχει στο σχολικό. Η άλγεβρα περιλαμβάνεις τους πίνακες (εκτός ύλης) και τους μιγαδικούς. Η ανάλυση είναι όλο το υπόλοιπο βιβλίο (συναρτήσεις, όρια, συνέχεια, παράγωγοι, ολοκληρώματα, θεωρήματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Σημερα εκανα λογοτεχνια πρωτο μάθημά αφηγηματικες τεχνικες και τέτοια ...ελπίζω να κειμενα να ειναι πιο ενδιαφέροντά γιατι βαρεθηκα την ζωη μου και μου χάλασε την ψυχολογία! !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ πάντως πιστεύω ότι οι εξετάσεις εξετάζουν δεξιότητες όπως την επιμονή και την...υπομονή σου,το πείσμα, την ικανότητά σου να αποδίδεις σε αγχώδεις καταστάσεις,κτλ.

Αυτό ακριβώς που λέει η μεθ είναι. Δείχνει μέχρι ένα σημείο επίπεδο νοημοσύνης αλλά δε μπορούμε να κρίνουμε από αυτό και μόνο εάν ένας είναι έξυπνος ή ανόητος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ο διαχωρισμός υπάρχει στο σχολικό. Η άλγεβρα περιλαμβάνεις τους πίνακες (εκτός ύλης) και τους μιγαδικούς. Η ανάλυση είναι όλο το υπόλοιπο βιβλίο (συναρτήσεις, όρια, συνέχεια, παράγωγοι, ολοκληρώματα, θεωρήματα).
Το εχω δει. Απλα εμεις κανουμε αναλυση και αλγεβρα σε ξεχωριστες ωρες και με διαφορετικους καθηγητες. Γινεται σε ολα τα φροντιστηρια αυτο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς που λέει η μεθ είναι. Δείχνει μέχρι ένα σημείο επίπεδο νοημοσύνης αλλά δε μπορούμε να κρίνουμε από αυτό και μόνο εάν ένας είναι έξυπνος ή ανόητος
Ναι απλώς οι πανελλήνιες δείχνουν σε ελάχιστο ποσοστό το επίπεδο νοημοσύνης του καθένα. Έχω δει παιδιά που πραγματικά το άξιζαν να μπουν και δεν μπήκαν και παιδιά λίγο πιο μέτρια και κατάφεραν και μπήκαν (και μπράβο τους βασικά)
Γενικά η όλη άποψή μου περί του τίνος πράγματος τελικά αποδεικνύουν οι Πανελλήνιες είναι αυτή.

Δεν αναφέρομαι σε όλα τα μαθήματα,αλλά σε κάποια συγκεκριμένα
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια γεια σας ειμαι καινουργια εδω και επισης ειμαι καινουργια στο θεμα με τα φροντιστηρια.. απο 1η ιουλιου ξεκιναω προετοιμασια για 3η λυκειου και πανελληνιες.. οπως προειπα ειναι η 1η φορα που θα παω σε φροντιστηριο και ηθελα να ρωτησω κατι για τα αρχαια(ειμαι θεωρητικη κατευθυνση)μου ειπαν 2 ωρες την εβδομαδα εναλλαξ γνωστο-αγνωστο δεν ειναι λιγες?μου φαινεται πολυ λιγο εχω ακουσει απο αλλα παιδια οτι θα κανουν μεχρι και 5 ωρες...εσεις τι πιστευετε?δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα στο τμημα θα ειμαστε 4 ατομα!
'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top