[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
18 ώρες; :hmm:

Όχι υπερβολές ρε παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και εγώ φαντάστηκα παιδιά ότι είναι λίγο πολλές. Επτά ώρες Μαθ. Κατ μες στη ζέστη δε παλεύονται. Θα το κοιτάξω. Ίσως δε πάω στα Καλοκαιρινά και ξεκινήσω μια και καλή τέλη Αυγούστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ πάντως πέρυσι δεν έκανα ούτε μια ώρα μάθημα το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω 11 ώρες για Μαθηματικά, Φυσική Προγραμματισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πω πω..θα τρελαθείτε με τόσες ώρες μέσα στο κατακαλόκαιρο...Εγώ προσωπικά που είμαι θεωριτική και κάνω ιδιαίτερα θα έχω πρόγραμμα 8 ωρών την εβδομάδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Συνειδητοποιώ ότι παρατηρείται πολύ συχνά το φαινόμενο οποίος έχει τις περισσότερες ωρες φροντιστήριο να ειναι και καλα πιο μάγκας, πιο διαβαστερος κλπ κλπ. Και αυτό το είδα απο παιδια της χρονιάς μου που είχαν ξερω γω 20 ωρες τη βδομάδα, το έπαιζαν "ασε με, όλη μερα διαβάζω και εχω 5-6,6-7, 8-10 ουτε χρόνο για φαί δεν εχω.." με ενα υφακι ενω τόσο την ώρα του μαθήματος όσο και έξω απο αυτό ήταν γιουχου! Και εγω παρασύρθηκα, μη νομίζετε, ήθελα να κανω 8 ωρες και έκανα 10 τελικά.. Και μια χαρά έγραψα..Οποτε μην υπερφορτωνεστε ουτε τωρα ουτε μέσα στη χρονια. Το προσωπικό διάβασμα ειναι το α και το ω, το φροντιστήριο ειναι απλώς για καθοδήγηση.

Φιλικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Πάντως παιδιά αν έχετε το δίλημμα Τεχνολογική ή Θετική και δε θέλετε κάποια σχολή του 3ου πεδίου,διαλέξτε την τεχνολογική.
Όσο και να σας αρέσουν η βιολογία και η χημεία ή αν δε σας αρέσει ο προγραμματισμός ή/και το ΑΟΔΕ θα σας τρώνε πολύ χρόνο αυτά τα δύο μαθήματα και κυρίως η βιολογία.Καλύτερα σε αυτό το χρόνο να κάνετε μια άσκηση παραπάνω στα μαθηματικά και τη φυσική.

Κατά τ'άλλα σας εύχομαι καλή δύναμη και κουράγιο.Δείξτε υπομονή γιατί μερικές μέρες που θα έρθουν θα είναι δύσκολες.Δεν το λέω για να σας τρομάξω.Άλλωστε,να είστε σίγουροι ότι κάποια στιγμή θα τελειώσει όλο αυτό και μετά αρχίζουν τα ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Συνειδητοποιώ ότι παρατηρείται πολύ συχνά το φαινόμενο οποίος έχει τις περισσότερες ωρες φροντιστήριο να ειναι και καλα πιο μάγκας, πιο διαβαστερος κλπ κλπ. Και αυτό το είδα απο παιδια της χρονιάς μου που είχαν ξερω γω 20 ωρες τη βδομάδα, το έπαιζαν "ασε με, όλη μερα διαβάζω και εχω 5-6,6-7, 8-10 ουτε χρόνο για φαί δεν εχω.." με ενα υφακι ενω τόσο την ώρα του μαθήματος όσο και έξω απο αυτό ήταν γιουχου! Και εγω παρασύρθηκα, μη νομίζετε, ήθελα να κανω 8 ωρες και έκανα 10 τελικά.. Και μια χαρά έγραψα..Οποτε μην υπερφορτωνεστε ουτε τωρα ουτε μέσα στη χρονια. Το προσωπικό διάβασμα ειναι το α και το ω, το φροντιστήριο ειναι απλώς για καθοδήγηση.

Φιλικά :)

Καταλαβαινω που αναφερεσαι. Εγω μεσα σ αυτες τις 20 ωρες δε θα κανω μονο την υλη της γ αλλα θα καλυψω και καποια κενα που εχω τα οποια θα τα βρω μπροστα μου. Γι αυτο πηγα σ αυτο το φροντιστηριο και δεν επελεξα καποιο αλλο με 10 ωρες καθαρα γ λυκειου. Μονος μου αποκλειστικα ισως να μην μπορουσα να καλυψω τα κενα μου γιατι μπορει να νομιζα οτι κατι το ξερω, να το βρω μπροστα μου ξερωγω τον Απριλιο και να μην εχω αρκετο χρονο να το καλυψω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πω πω..θα τρελαθείτε με τόσες ώρες μέσα στο κατακαλόκαιρο...Εγώ προσωπικά που είμαι θεωριτική και κάνω ιδιαίτερα θα έχω πρόγραμμα 8 ωρών την εβδομάδα..

Πάντα η Θεωρητική έχει πιο λίγες ώρες από τις 2 άλλες κατευθύνσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καταλαβαινω που αναφερεσαι. Εγω μεσα σ αυτες τις 20 ωρες δε θα κανω μονο την υλη της γ αλλα θα καλυψω και καποια κενα που εχω τα οποια θα τα βρω μπροστα μου. Γι αυτο πηγα σ αυτο το φροντιστηριο και δεν επελεξα καποιο αλλο με 10 ωρες καθαρα γ λυκειου. Μονος μου αποκλειστικα ισως να μην μπορουσα να καλυψω τα κενα μου γιατι μπορει να νομιζα οτι κατι το ξερω, να το βρω μπροστα μου ξερωγω τον Απριλιο και να μην εχω αρκετο χρονο να το καλυψω :)

Η αλήθεια ειναι ότι δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε σένα αλλα με αφορμή το προγραμμα σου μίλησα γενικά.. Όμως να σε ρωτήσω χρειάζεσαι 10 ωρες τη βδομάδα για να καλύψεις κενά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafess13

Νεοφερμένος

Ο kafess13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
καλη μας αρχη παιδια, οσοι ειναι τεχνολογικη θα πανε φροντηστηριο στο αοδε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
καλη μας αρχη παιδια, οσοι ειναι τεχνολογικη θα πανε φροντηστηριο στο αοδε?

Όχι, θα το μάθω μόνη μου, δεν πρόκειται να πληρώσω για να παπαγαλίσω το ΑΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όχι, θα το μάθω μόνη μου, δεν πρόκειται να πληρώσω για να παπαγαλίσω το ΑΟΔΕ.
Για το ΑΟΔΕ ένας είναι ο κατάλληλος βοηθός: Ο πατέρας ή (πιο καλά) η μητέρα που θα κρατά το βιβλίο και θα του το λες (και θα τσακώνεστε), όπως στα θρησκευτικά στη Γ δημοτικού. Ούτε φροντιστήρια ούτε κουραφέξαλα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Η αλήθεια ειναι ότι δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε σένα αλλα με αφορμή το προγραμμα σου μίλησα γενικά.. Όμως να σε ρωτήσω χρειάζεσαι 10 ωρες τη βδομάδα για να καλύψεις κενά;

Μα δεν ειπα οτι αναφερεσαι σε μενα :P
Το 10 ηταν συμβολικος αριθμος.


Παιδια κατι off the record. Το σωστο ειναι πανελλαδικες οχι πανελληνιες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
το ιδιο ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Για το ΑΟΔΕ ένας είναι ο κατάλληλος βοηθός: Ο πατέρας ή (πιο καλά) η μητέρα που θα κρατά το βιβλίο και θα του το λες (και θα τσακώνεστε), όπως στα θρησκευτικά στη Γ δημοτικού. Ούτε φροντιστήρια ούτε κουραφέξαλα.[/COLOR]



Οι trollομπαμπάδες είναι καλύτεροι από τις μαμάδες, για αυτό το σκοπό.
-Τι είναι επικοινωνία?
...
-Συγκράτησε το αυτό και πες μου τα πλεονεκτήματα των ομάδων.
....
-Στοπ. Η επιχείρηση ως θεσμός.
....
-Θυμήσου την ερώτηση που σου έκανα πριν ένα δεκάλεπτο, το σημείο όπου σταμάτησες και συνέχισε.
:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
το ιδιο ειναι....

Πανελληνιες --> για ολους τους Ελληνες και μονο, ειτε μενουν Ελλαδα ειτε οχι.
Πανελλαδικες --> για ολους τους υποψηφιους που μενουν Ελλαδα ανεξαρτητως Εθνικοτητας.

Δεν δινουν εξετασεις μονο οι Ελληνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πανελληνιες --> για ολους τους Ελληνες και μονο, ειτε μενουν Ελλαδα ειτε οχι.
Πανελλαδικες --> για ολους τους υποψηφιους που μενουν Ελλαδα ανεξαρτητως Εθνικοτητας.

Δεν δινουν εξετασεις μονο οι Ελληνες.

τρολλαρεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Οχι απλα εχω κοιταξει το λεξικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top