[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Τρέξιμο με φούτερ και το 'χασες:P

Καλά, εμείς Μιχάλη πρέπει να είμαστε διαρκώς σε φόρμα. :P

Εγώ θα τα κόψω όλα αυτή τη βδομάδα. Τέλος σειρές, θα διαγράψω το fb (το είχα απενεργοποιημένο όλο αυτό το διάστημα), θα σταματήσω το γυμναστήριο από Αύγουστο, ίσως σηκώσω το pc. Να δω τι θα μου μείνει...

Θα πηγαίνω πάντως καθ' όλη τη διάρκεια της χρονιάς στο γήπεδο για λίγο τρέξιμο 1-2 φορές τη βδομάδα. Εσείς τι σκοπεύετε να κάνετε;

PS: Είμαι ο μόνος που δεν έχω παίξει τπτ πέρα από counter strike, cod? :P

Εγώ θα σταματήσω γυμναστήριο αρχές σεπτεμβρίου, αλλά δεν νομίζω να σταματήσω εντελώς την γυμναστική.
Καλά στο φβ πάνω από 5 λεπτά δεν μπαίνω την ημέρα, είναι βαρετό.
Για το ischool λέω να το κλείσω στο τέλος του καλοκαιριού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Βοηθήματα του μεταιχμίου για θεωρητική είναι εντάξει; :)

Καλα ειναι, αλλα μην κολλας μονο σε έναν εκδοτικο οικο, κοιτα καλα το περιεχομενο ολων των βοηθημάτων για να δεις ποιο σε εξυπηρετει καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ, πάντως, θέλω να πάρω κιλά, μπας και μπορέσω να αποκτήσω το πολυπόθητο volume που θέλω στους μυς :P
Προς το παρόν τρώω 4 γύρους και δεν παίρνω γραμμάριο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Εγώ, πάντως, θέλω να πάρω κιλά, μπας και μπορέσω να αποκτήσω το πολυπόθητο volume που θέλω στους μυς :P
Προς το παρόν τρώω 4 γύρους και δεν παίρνω γραμμάριο :'(

Πώς το κάνεις αυτό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εγώ, πάντως, θέλω να πάρω κιλά, μπας και μπορέσω να αποκτήσω το πολυπόθητο volume που θέλω στους μυς :P
Προς το παρόν τρώω 4 γύρους και δεν παίρνω γραμμάριο :'(

δεν ξερω πως πρεπει να νιωσω μετα απο αυτο το ποστ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω θα μεινω κουκλι χεχε
Τζει ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μπορεί να με διαφωτίσει και μένα κάποιος με την ιστορία γενικής; είμαι ανάμεσα σε αυτήν και τη βιολογία. Δε μπορώ να βρω κανέναν που να την έχει δώσει εδώ μέσα :P :P :P ισχύει ότι έχει ανακρίβειες;


βιολογια 100%
όπως έχω γράψει και πριν έχεις αρνητική βαθμολόγηση στην ιστορία... και δεν λέει να χασεις το 100

Εγω παιδιά κατι άλλο θέλω να ρωτήσω... Ολοι εσεις που δωσατε και ολοι εσεις που θα δωσετε πανελληνιες τι κανατε και τι θα κανετε με το facebook ? Με απασχολει πολυ αυτο το ζητημα...

λιγο φβ την ημερα τον γιατρό κάνει περα...

μια ερώτηση βρε παιδια, κυριως εσεις που πεζαιτε ηλεκτρονικα παιχνιδια, τι σκέφτεστε να κάνετε με αυτο το θεμα? εγώ λεω να βγάλω το πσ εξω στο σαλανι και να χρησιμοποιήσω το νετβοοκ που μας είχαν δώσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και εγώ έμπαινα πάντα πολύ συχνά στο ίντερνετ,όχι φβ,στο μπλογκ μου κυρίως. Αλλά φέτος είχα τόσο τρέξιμο και διάβασμα που έκανα καμιά εβδομάδα να χρησιμοποιήσω υπολογιστή και ούτε που το καταλάβαινα. Δεν νομίζω να έχετε πρόβλημα. Αν σας χαλαρώνει,μπορείτε να μπαίνετε λίγο,κυρίως το σαββατοκύριακο που θα διαβάζετε για διαγωνίσματα, για να χαλαρώσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω 22/07, τεχνολογική κατ. και βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
χαχαχα αυτο ειναι το πνευμα το υποψηφιου πανελληνιομαχου πριν γευτει τη γλυκα των εξετασεων!! :P ετσι, ξεκινηστε δυναμικα!

Μηηη μου κόβεις τα φτερά!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Των Ιωαννίνων πως σας φαίνεται? :hmm:

από ότι έχω ακούσει είναι από τα πιο δύσκολα αλλά και πιο καλά στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγω φετος εκλεισα το φβ τον Σεπτεμβρη και το ανοιξα ξανα πριν 3-4 μερες(το ειχα ανοιξει και ενδιαμεσα αλλα για πολυ λιγο). Πραγματικα, συνηθισα χωρις φβ και προτιμουσα ετσι,αφου τωρα που το ανοιξα λεω "βλακεια εκανα μωρε,βαρετο τελειως". Γενικα το λαπτοπ το ανοιγα σχεδον καθημερινα,αλλα οχι για πολυ και εβλεπα 1 επεισοδιο τη βδομαδα. Μια περιοδο βεβαια εκανα μερες να το ανοιξω,αλλα δε με ενοιαζε.
Αυτο που εχω να πω εγω στους φετινους ειναι να μη κανετε υπερβολες σε τιποτα και τα πραγματα δεν ειναι τοσο τραγικα οπως ακουτε και νομιζετε! Θα περασει ο καιρος και δε θα το παρετε χαμπαρι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα και καλη μας επιτυχια! Πραγματικα ανυπομονουσα χρονια τωρα για την στιγμη που θα δωσω Παγκυπριες! :clapup:
Μια απορια εχω παιδια, στην Ελλαδα οι περισσοτεροι απο εσας ξεκινατε προετοιμασια απο το καλοκαιρι;
Εδω στην Κυπρο αποτι βλεπω η προετοιμασια μας για τις Παγκυπριες εξαιτασεις ειναι εντελως διαφορετικη σε σχεση με εσας μιας και το νωριτερο να ξεκινησουμε προετοιμασια ειναι τελη του Αυγουστου. Βεβαια αν θελω καθομαι και διαβαζω και εγω απο το καλοκαιρι αλλα στην Κυπρο αυτο φαινεται υπερβολικα παραλογο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
κατι ακυρο...για επαλήθευση πράξεων στα μαθηματικα μπορειτε μα χρησιμοποιήσετε αυτό -> https://www.wolframalpha.com/ (και οχι μονο,εχει και γραφικες παραστασεις,πεδια ορισμου....)

γενικα με βοηθησε αρκετά φετος και είπα να το μοιραστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.

Tέλειο σαιτ! Και όχι μόνο για μαθηματικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Κι εγώ τον τελευταίο μήνα τον έχω βγάλει υον υπολογιστή από το δωμάτιο και κάθομαι πολύ λιγότερο στο πσ. Πλέον ανοίγω μια φορά στις 4 μέρες το νετμπουκ για μισή ώρα και μπορώ να κάθομαι να διαβάζω για ώρες χωρίς να να απουγκεντρωνομαι. Βγαλτον και θα δεις θα σαρεσει, βρίσκεις να κάνεις αλλά πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ λέω από Σεπτέμβρη να απενεργοποιήσω το φέισμπουκ. Όσο να 'ναι σου αποσπά την προσοχή :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παίδες τι λέτε; Πώς ζείτε χωρίς πισί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Θα αναγκαστούμε να ζήσουμε. :P Εγώ ξέρω ότι δεν έχω μέτρο σ'αυτά τα θέματα, αν ανοίξω τον υπολογιστή "για μισή ώρα", θα μείνω εκεί για κανένα τρίωρο τουλάχιστον. Και απλώς θέτω προτεραιότητες, αν χάσω τη σχολή από δική μου βλακεία, επειδή χάζευα στο ίντερνετ και δεν διἀβαζα, δεν θα μου το συγχωρήσω ποτέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top