[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ αρχίζω 3/7 με μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μαλιστα..γ' λυκειου η τελευταια μας χρονια στο σχολειο!
Φετος πρεπει να τα δωσουμε ολα και να ανταμειφθουν οι κοποι μας .!
Εγω ειμαι τεχνολογικη στον κλαδο παραγωγης με μαθημα επιλογης μαθηματικα γενικης.
Ευχομαι σε ολα τα παιδια καλο διαβασμα και καλη επιτυχια στις πανελληνιες!
(ενας χρονος ειναι θα περασει!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ανυπομονώ όσο δεν πάει, την Δευτέρα γράφω Γεωμετρία και εγώ σήμερα έπιασα ταλαντώσεις :P

Όσο για τον συνονόματο, καμία σχέση :)

Χαχαχ οκκ ειπα γτ είσασταν κοντα και σε περιοχές :P :P

χαχαχα αυτο ειναι το πνευμα το υποψηφιου πανελληνιομαχου πριν γευτει τη γλυκα των εξετασεων!! :P ετσι, ξεκινηστε δυναμικα!

Χα χαχ μην μας το χαλας τώρα!! Πες κανεναν λογο της παρηγοριάς του στυλ "ναι παιδια ,οι πανελλήνιες ειναι ενας μεγαλος μυθος ή θα περασουν πριν καν το καταλάβετε " .....αυτο ηθελες να πεις εε? ?εεεεε? ?αυτα δεν ισχυουν? ???? (Πες ναι :P )
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα... Κι ενώ άλλες χρονιές λέγαμε άντε να τελειώνουμε τις εξετάσεις, να ξεφαντώσουμε, να ξεκουραστούμε, να διαγράψουμε κάθε μάθημα, να μη ξέρουμε τι θα πει σχολείο, να αναρωτιόμαστε τι μέρα είναι κι άλλα ωραία, φέτος όλα τόσο διαφορετικά! Μαθήματα, άγχος -κυρίως των καθηγητών- να βγεί ένα μέρος της ύλης, κούραση και πίεση. Κ όλα αυτά μόνο η αρχή, γιατί ο χειμώνας.... έρχεται και τη βαρυχειμωνι΄μάλλον θα τη νιώσουμε περισσότερο από κάθε άλλη χρονιά!
Καλό κουράγιο και καλη δύναμη σε όλους μας! Όλα θα πάνε καλά!
Φιικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πραγματικά δε θα καταλάβετε τίποτα.Δεν έχω συνειδητοποίησει ότι τελείωσα.Σαν χθες μου φαίνεται που περίμενα πότε θα αρχίσω φρο.
Αυτή η σχολική χρονιά πέρασε πιο γρήγορα από οποιαδήποτε άλλη.
Το καλοκαίρι μην κάνετε υπερβολές γιατί το χειμώνα θα τα βρείτε σκούρα.Τουλάχιστον ανα 2 μέρες να βγαίνετε για κανά καφέ ή να πηγαίνετε για μπάνιο. Ποιοτικό διάβασμα χρειάζεται όχι πολύωρο. :)
Καλή δύναμη και καλή αρχή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Nikmil τι εννοείς με το περσινό βατερλο... Για πες τι είχε γίνει δηλαδή γιατί δν είχα ακούσει τπτ....

Έπεσαν δυσκολότερα από άλλες χρονιές και ακόμα και καλοί μαθητές έπεσαν κάτω από 17-18. Ισως,βέβαια,και να το είχαν υποτιμήσει το μάθημα μιας και ανέκαθεν έμπαιναν εύκολα θέματα,ειδικά για άτομα θετ./τεχν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω ακομα δεν εχω συνιδιτοποιησει οτι αρχιζουμε και θα μου ρθει σαν χειροβομβιδα ...
Αυτο που λενε οι μεγαλοι:P οτι περναει γρηγορα μακαρι να ισχυει...αλλα και παλι δεν μας βλεπω καλα χεχε
Καλη αρχη σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα... Κι ενώ άλλες χρονιές λέγαμε άντε να τελειώνουμε τις εξετάσεις, να ξεφαντώσουμε, να ξεκουραστούμε, να διαγράψουμε κάθε μάθημα, να μη ξέρουμε τι θα πει σχολείο, να αναρωτιόμαστε τι μέρα είναι κι άλλα ωραία, φέτος όλα τόσο διαφορετικά! Μαθήματα, άγχος -κυρίως των καθηγητών- να βγεί ένα μέρος της ύλης, κούραση και πίεση. Κ όλα αυτά μόνο η αρχή, γιατί ο χειμώνας.... έρχεται και τη βαρυχειμωνι΄μάλλον θα τη νιώσουμε περισσότερο από κάθε άλλη χρονιά!
Καλό κουράγιο και καλη δύναμη σε όλους μας! Όλα θα πάνε καλά!
Φιικά

Χαλαρωσε καλεε!!δεν μας πανε και για σφαγη! ! (Ελπίζω τουλάχιστον :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧριστιάνναΤ.

Νεοφερμένος

Η ΧριστιάνναΤ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Επιτέλους ήρθε η σειρά μας! Προσωπικά με έχει κυριεύσει ο ενθουσιασμός..καλό κουράγιο σε όλους μας!
Τα όνειρα μας είναι κάπου εκεί έξω και μας περιμένουν να τα πραγματοποιήσουμε..ένας χρόνος είναι..θα ζοριστούμε αλλά στην τελική θα τα καταφέρουμε! Και ξέρετε γιατί; Γιατί έχουμε στόχους! Keep the spirit up! Καλή και δύνατη αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια να τηρειτε το προγραμμα σας και να μην επηρεαζεστε απο τους αλλους οι οιποι θα λενε οτι εχουν βγαλει την υλη απο τον οκτωβριο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
να μην επηρεαζεστε απο τους αλλους οι οιποι θα λενε οτι εχουν βγαλει την υλη απο τον οκτωβριο....:)
Αυτους ξερουμε πολυ καλα που θα τους γραψουμε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
σχεδόν ένας μήνας είναι,θα περάσει,αλλά να περάσει με διάβασμα...αν βάλουμε ένα πρόγραμμα θα έχουμε χρόνο για όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω στις 23 προετοιμασία, δλδ τη μέρα που τελειώνω με τις εξετάσεις -.-

Crap. No vacations this year!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
η ξεκουραση χρειαζεται απαραιτητως..
συγκρατηστε δυναμεις, γιατι θα σας χρειαστον ιδιαιτερα μετα τα χριστουγεννα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αυτά πες τα στον αδερφό μου που θέλει από Δεύτερα να καλύψουμε και το παραμικρό κενό που ενδέχεται να έχω από τις προηγούμενες τάξεις σε Φυσική κ Μαθηματικά ενώ παράλληλα θα μαθαίνω ΑΟΔΕ. Θα τον ψήσω να μου αφήσει κανένα 20ήμερο χωρίς να ανοίξω βιβλίο πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτά πες τα στον αδερφό μου που θέλει από Δεύτερα να καλύψουμε και το παραμικρό κενό που ενδέχεται να έχω από τις προηγούμενες τάξεις σε Φυσική κ Μαθηματικά ενώ παράλληλα θα μαθαίνω ΑΟΔΕ. Θα τον ψήσω να μου αφήσει κανένα 20ήμερο χωρίς να ανοίξω βιβλίο πάντως
Βασικά,αν θέλει πες του να αντέξεις και να μη φτάσεις προς το τέλος του χρόνου να διαβάζεις και να νιώθεις ότι διαβάζεις Κινέζικα το 20ήμερο,επιβάλλεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
οι πανελληνιες ειναι ενας αγωνας δρομου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
fairygirl θα μου φέρει ως παράδειγμα τον εαυτό του... :P

Θα βρω κάτι να του πω, σιγά μην είναι τόσο αυστηρός.

ΕΙΡΗΝΙΚΟΣ απ'ότι φαίνεται είναι. Και μάλιστα ιδιαίτερα επίπονος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Αυτά πες τα στον αδερφό μου που θέλει από Δεύτερα να καλύψουμε και το παραμικρό κενό που ενδέχεται να έχω από τις προηγούμενες τάξεις σε Φυσική κ Μαθηματικά ενώ παράλληλα θα μαθαίνω ΑΟΔΕ. Θα τον ψήσω να μου αφήσει κανένα 20ήμερο χωρίς να ανοίξω βιβλίο πάντως
Ο αδερφος σου κανει μαθημα?? (οποσδηποτε πρεπει να σε αφησει το καλοκαιρι γιατι αλλιως προβλεπω να τα φτυνεις πριν μπουμε στα χριστουγεννα):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

math57

Νεοφερμένος

Ο math57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γεια σας :) Είμαι καινούργια στην σελίδα.Στην Β' Λυκείου ήμουν θετική και τώρα θα πάω Τεχνολογική.Απο τη Δευτέρα θα ξεκινήσω τα Θερινά μαθήματα και μπορώ να πω πως έχω αγχωθεί πολύ.Απο σχολές με ενδιαφέρουν κυρίως τμήματα των Μαθηματικών και λίγο της Πληροφορικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top