Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Οι μισοί θα πάτε Αθηνα, οι άλλοι μισοί Θεσσαλονικη, εγω θα ειμαι στη μέση, Βολοοοο :slourp:
κ αυτη που ειναι για πατρα??:( στην απ'ε3ω??? :D χεχεεχε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
3ερουμε τιποτα καινουργιο σχετικα με την ανακοινωση των βασεων??:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια σας ευχαριστω κι εγω με τη σειρα μου για την ευχαριστη συντροφια που μου κρατησατε ολη τη χρονια. Αν και δεν ημουν εγγεγραμενο μελος αισθανθηκα μελος της παρεας και ενιωθα τη συμπαρασταση σας. Τωρα πραγματι δε γραφουν πολλοι σε αυτο το θεμα...
Συμφωνω κι εγω με το να γνωριστουμε με καποιον τροπο! Αν θελετε στειλτε π.μ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
αν θέλετε,ανταλλάζουμε φβ :P (στείλτε πμ)
3ερουμε τιποτα καινουργιο σχετικα με την ανακοινωση των βασεων??:):)
κάποιοι εδώ μέσα είχαν πει για τις 26... Λογικά την τελευταία εβδομάδα θα βγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Όποιος/όποια θέλει να μοιραστούμε fb ας στείλει π.μ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Το θέμα αυτό μοιάζει τόσο μακρινό... Πράγματι, ειδικά τις τελευταίες μέρες που δε γινόταν με τίποτα να διαβάσω έμπαινα εδώ, έβλεπα άλλους με το ίδιο πρόβλημα και ανακουφιζόμουν. Να 'στε καλά παιδιά!
Πάντως πιο πολύ μου έλειψαν οι διακοπές των Χριστουγέννων και του Πάσχα γιατί ακόμα και τότε έπρεπε να βγάλω ύλη. Δεν ένοιωσα καθόλου το Christmas spirit, σαν να πέρασαν οι γιορτές και να μη με ακούμπησαν... Φέτος όμως θα κατέβω με άλλο αέρα...φοιτητικό :P
Κι εγώ Αθήνα by the way... :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το θέμα αυτό μοιάζει τόσο μακρινό... Πράγματι, ειδικά τις τελευταίες μέρες που δε γινόταν με τίποτα να διαβάσω έμπαινα εδώ, έβλεπα άλλους με το ίδιο πρόβλημα και ανακουφιζόμουν. Να 'στε καλά παιδιά!
Πάντως πιο πολύ μου έλειψαν οι διακοπές των Χριστουγέννων και του Πάσχα γιατί ακόμα και τότε έπρεπε να βγάλω ύλη. Δεν ένοιωσα καθόλου το Christmas spirit, σαν να πέρασαν οι γιορτές και να μη με ακούμπησαν... Φέτος όμως θα κατέβω με άλλο αέρα...φοιτητικό :P
Κι εγώ Αθήνα by the way... :hello:

Athens babeeeeeeee!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Θεσσαλονικη σε λεω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Κι εγω με τη σειρα μου, εχω να πω οτι αν και δεν εγραφα συχνα, σας διαβαζα κι αυτο με βοηθουσε, αφου ενιωθα οτι πολλοι συμμεριζονται τις ανησυχιες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πραγματικά πιστεύω ότι χωρίς το ischool θα είχα βγάλει λιγότερα μόρια στις πανελλήνιες δεν κάνω πλάκα.Σας ευχαριστώ όλους για την παρέα που κάναμε όλη τη χρονιά τελικά πέρασα ωραία τον προηγούμενο χειμώνα.Καλή συνέχεια από εδώ και πέρα σας εύχομαι σε ότι και αν κάνετε!

Και εγώ για Αθήνα είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
3ερουμε τιποτα καινουργιο σχετικα με την ανακοινωση των βασεων??:):)

Σε 20 μερες περιπου θα ξερουμε.
Πως φευγει ετσι το καλοκαιρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σε 20 μερες περιπου θα ξερουμε.
Πως φευγει ετσι το καλοκαιρι...
Να φύγει , να πάει στο καλό , να φύγουμε και εμείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Να φύγει , να πάει στο καλό , να φύγουμε και εμείς. :P
Αχ μη τα λετε αυτα και περιμενω μετεγγραφηηη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Να φύγει , να πάει στο καλό , να φύγουμε και εμείς. :P

Ε οχι και να φυγει η καλυτερη εποχη του χρονου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ε οχι και να φυγει η καλυτερη εποχη του χρονου....

Προσωπικά προτιμώ το χειμώνα :/: όχι τον αυτόν που πέρασε, γενικά μιλάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Απο Οκτωβριο και παλι διαβασμα.

Τι να κανουμε..ολη μας η ζωη διαβασμα θα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Προσωπικά προτιμώ το χειμώνα :/: όχι τον αυτόν που πέρασε, γενικά μιλάω :P
Κι εγώ.
Βασικά θέλω να φύγει γιατί ανυπομονώ να αλλάξω παραστάσεις.Δεν παλεύεται άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Κι εγώ.
Βασικά θέλω να φύγει γιατί ανυπομονώ να αλλάξω παραστάσεις.Δεν παλεύεται άλλο.

Ακριβώς. Να μπει λίγο περιπέτεια στη ζωή μας. Βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Συμφωνω με τους προλαλησαντες!! Να φυγουμε να παμε στο καλο :D
Εγω χθες ειδα εφιαλτη οτι επρεπε να ξαναδωσω πανελληνιες και δεν ειχα προετοιμαστει καταλληλα για τα λατινικα και με ειχε πιασει αγχος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παντως ρε παιδια, μετα το τελος των πανελληνιων, δε νιωθετε πιο δυνατοι και πιο ολοκληρωμενοι;;
Οπως και να το κανουμε αυτη η διαδικασια ηταν μεν επιπονη, αλλα μας βοηθησε και λιγο με το ευατο μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top