Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

glotos

Νεοφερμένος

Ο glotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Από δημοσίευμα στον τύπο:
Το άλλοθι είναι αστείο. Τα μπάνια του λαού ίσως είναι η αιτία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia4ml

Νεοφερμένος

Η Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
πωω περιγραφεις εμεναα ακριβως ομως! χαχα :P ανυπομονω να ρθει ο σεπτεμβρης να φυγωω!

Και οι δυο σας περιγράφετε απόλυτα εμένα. χαχαχαχα:D

:clapup: Παιδιά κι εγώ με τη σειρά μου θέλω να σας ευχαριστήσω.. Έχω γράψει ελάχιστα μηνύματα, αλλά πάντα με βοηθούσαν οι συζητήσεις σας.. Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι και καλά αποτελέσματα εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannisss

Νεοφερμένος

Ο giannisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τελικά μάθαμε πότε θα μας ανακοινώσουν τις βάσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Είπαν; Ποιοι είπαν; Μη μου λες τέτοια και θα πάω για σπίτι στις 29-30 :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δεν ειναι τιποτα σιγουρο...μην αγχωνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Το ελπίζω γιατί το έχω ξαναδιαβάσει αυτό το "είπαν" εδώ τριγύρω :P και έχω αρχίσει να ανησυχώ :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Είπαν; Ποιοι είπαν; Μη μου λες τέτοια και θα πάω για σπίτι στις 29-30 :worry:

δεν το ανακοινωσαν επισημα κ εγω απο καποια παιδια εδω μεσα το εμα8α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μονο μη μας πιασει ο Σεπτεμβρης...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
οι εγγραφες στις σχολες ποτε γινονται συνηθως?
δηλαδη μολις ανακοινωθουν οι βασεις και μαθουμε που περασαμε, μπορουμε μετα απο μερικες μερες να εγγραφουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Μονο μη μας πιασει ο Σεπτεμβρης...:worry:
δε νομιζω ρε συ να παμε σεπτεμβρη
οι εγγραφες στις σχολες ποτε γινονται συνηθως?
δηλαδη μολις ανακοινωθουν οι βασεις και μαθουμε που περασαμε, μπορουμε μετα απο μερικες μερες να εγγραφουμε?
η γραμματεια κα8ε σχολησ ανακοινωνει μια περιοδο που μεσα σ αυτη γινονται οι εγγραφεσ :) ανυπομονεισ βλεπω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δε νομιζω ρε συ να παμε σεπτεμβρη
Καλα απ αυτους ολα να τα περιμενεις :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
η γραμματεια κα8ε σχολησ ανακοινωνει μια περιοδο που μεσα σ αυτη γινονται οι εγγραφεσ :) ανυπομονεισ βλεπω :D

Θελω να παω να ετοιμασω το σπιτακι μου :D :D
Και ποτε ανακοινωνει η γραμματεια την ημερομηνια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Θελω να παω να ετοιμασω το σπιτακι μου :D :D
Και ποτε ανακοινωνει η γραμματεια την ημερομηνια? :P
κ εγω:D:D:D σε 1-2 βδομαδεσ 8α παω να ψα3ω :clapup::clapup::clapup::clapup:
δεν 3ερω ακριβωσ αλλα βγαζει ανακοινωση η κα8ε σχολη στο site τησ κ λεει το χρονικο διαστημα που μπορουν να πανε οι πρωτοετεισ να γραφτουν :D μετα τισ βασεισ εννοειται :) ποιο τμημα σε ενδιαφερει?? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
κ εγω:D:D:D σε 1-2 βδομαδεσ 8α παω να ψα3ω :clapup::clapup::clapup::clapup:
δεν 3ερω ακριβωσ αλλα βγαζει ανακοινωση η κα8ε σχολη στο site τησ κ λεει το χρονικο διαστημα που μπορουν να πανε οι πρωτοετεισ να γραφτουν :D μετα τισ βασεισ εννοειται :) ποιο τμημα σε ενδιαφερει?? ;)

αγγλικης φιλολογιας στο ΕΚΠΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
αγγλικης φιλολογιας στο ΕΚΠΑ :P
αααααα αργητε ακομα εσεισ τισ α8ηνασ :P απο οσο 3ερω το πανεπιστημιο τησ πατρασ ανοιγει πρωτα γυρω στησ 29/9 κ των α8ηνων 10-15/10 :):):)
https://www.enl.uoa.gr/anakoinoseis-kai-ekdhloseis.html
εδω ειναι οι ανακοινωσεισ του τμηματοσ σ οποτε εδω οταν ειναι 8α ανεβασουν σχετικο μηνυμα :P

μπορει να φανει πολυ ακυρη η ερωτηση μ αλλα e-class εχουν ολα τα πανεπιστημια κ τα τμηματα?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εν τω μεταξύ, βλέπω παιδιά που έχω να δω καιρό έξω και έχουμε αλλάξει αρκετά,χαλαρώσαμε,μας έφυγε το άγχος, που ούτε τους καταλαβαίνω αμέσως, ούτε αυτοί με καταλαβαίνουν αμέσως
αααχ, τέλειωσαν οι πανελλήνιες και γίναμε άνθρωποι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εσεις πως θα ψαξετε για σπιτιι? απο ιντερνετ η απο κοντα?:confused: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
εσεις πως θα ψαξετε για σπιτιι? απο ιντερνετ η απο κοντα?:confused: :/:

Από το διαδίκτυο σε παραπέμπουν κυρίως σε μεσιτικά. Από κοντά λέω εγώ, ποδαράτοι και στην έσχατη με μια χρυσή ευκαιρία στο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ρεε εσεις πως θα ψαξετε για σπιτιι? απο ιντερνετ η απο κοντα?:confused: :/:
απο κοντα 8α παμε σε κανα περιπτερο να παρουμε καμια τοπικη εφημεριδα με αγγελιες-ενοικιασεισ σπιτιων ολο κ κανα ενοικιαστηριο 8α βρουμε κολλημενο σε καμια κολωνα ολο κ καποιον 8α ρωτησουμε :D:D:D:D

απο ιντερνετ αλλα βλεπεισ αλλα σ δειχνουν ετσι εχω ακουσει με προφαση οτι αυτο π ειδεσ νοικιαστηκε εχω να σ δει3ω ενα αλλο :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top