Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ακομα στις Πανελληνιες του 2014 ειμαστε;;; Τελιωσε το πανηγυρι ρε παιδια... Αραξτε.

Έλα ρε, είδες και που πήγες εσύ και τέλειωσε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Οι βάεσις ποτε βγαίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Μια απο τα ιδια και εγω! Απο Οκτωβριο ερχονται τα καλυτερα! ;-) :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Οι βάσεις συνήθως βγαίνουν τέλη Αυγούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μέχρι 23 Ιουνίου ενδοσχολικά. 1 Ιουλίου βγαίνουν τα αποτελέσματα. Μέχρι τις 10-15 Ιουλίου εύρεση για σπίτι.
Τέλη Αυγούστου βγαίνουν οι βάσεις και αρχές Σεπεμβρίου γίνονται οι εγγραφές. Τον Οκτώβρη αρχίζουν τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Eγω δεν μπορω να καταλανω για ποιο λογο οι βασεις καθυστερουν τοσο πολυ καθε χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Από δημοσίευμα στον τύπο:

[...]Αξιοσημείωτο πάντως είναι το φαινόμενο του υπερβολικά μεγάλου χρόνου επεξεργασίας των μηχανογραφικών δελτίων και εξαγωγής των τελικών βάσεων. Η Τουρκία με 2.000.000 υποψηφίους και η Κίνα με 9.500.000 υποψηφίους έχουν αποτελέσματα σε 10 μέρες, ενώ η χώρα μας με μόνο 105.000 μηχανογραφικά χρειάζεται περίπου ενάμιση μήνα για να βγάλει τις βάσεις! Βέβαια το άλλοθι του υπουργείου είναι οι προκαταρκτικές εξετάσεις για τις Στρατιωτικές Σχολές-ΤΕΦΑΑ-Αστυνομικές Σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

Reisuke

Νεοφερμένος

Ο Reisuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και λοιπον ποιοι τελειωσαμε φετος και που περασαμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δεν μπορουμε να ξερουμε απο τωρα που περασαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι κανετε πρωην πανελληνιομαχοι; πως παει η αναμονη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ολοι λενε οτι θα πρεπει αυτη την εποχη να εχουμε αγχος... μαλλον ειναι ανησυχητικο που το αγχος μου επικεντρωνεται στο αν θα πιασω τη μυγα με τη μυγοσκοτοστρα... :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ολοι λενε οτι θα πρεπει αυτη την εποχη να εχουμε αγχος... μαλλον ειναι ανησυχητικο που το αγχος μου επικεντρωνεται στο αν θα πιασω τη μυγα με τη μυγοσκοτοστρα... :whistle: :P

τι αγχος καλέ, τι είναι αυτό; :D
και εμένα οι ανησυχίες μου κάτι τέτοιες είναι... αν θα σκοτώσω τη μύγα,αν θα τελειώσει το αντηλιακό, αν θα μαυρίσω...
χαχα, αλλά οκ, για όσους δεν είναι σίγουροι για τις βάσεις, σίγουρα δεν είναι έτσι η κατάσταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
τι αγχος καλέ, τι είναι αυτό; :D

και εμένα οι ανησυχίες μου κάτι τέτοιες είναι... αν θα σκοτώσω τη μύγα,αν θα τελειώσει το αντηλιακό, αν θα μαυρίσω...
χαχα, αλλά οκ, για όσους δεν είναι σίγουροι για τις βάσεις, σίγουρα δεν είναι έτσι η κατάσταση :P

Πραγματι... αλλα ας χαρουμε λιγο ακομη την ελευθερια μας, απο Οκτωμβρη αρχιζουν ξανα τα βασανα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το θέμα που μου κράτησε συντροφιά όλη την χρονιά της γ λυκείου έχει ''αραιώσει'' πάρα πολύ...:(

Δεν έχω πει ένα ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που μπαίναμε εδώ και μοιραζόμασταν τους προβληματισμούς μας...

Αν και αργά, ευχαριστώ πολύ μάγκες, για την παρέα, για την συνομιλία, για τα πάντα αυτόν το δύσκολο χειμώνα που μας πέρασε..

Μακάρι να πετύχουμε τις στόχους μας και μια μέρα όλο μαζί το παρεάκι να τα ξαναπούμε πάλι και να θυμόμαστε τι περάσαμε αυτή τη χρονιά..

Πολλά τα άτομα που έμπαιναν εδώ,πολλές οι αναμνήσεις..

Σας πάω πολύ φιλαράκια..:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θα ήταν πολύ ωραίο να γνωριζόμασταν από κοντά ή να κρατούσαμε κάπως επαφή!! Και εγώ χαίρομαι πάρα πολύ που μοιράστηκα αυτήν την...ταλαιπωρία εμμμμ εννοώ αυτό το ωραίο ταξίδι, μαζί σας! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα ήταν πολύ ωραίο να γνωριζόμασταν από κοντά ή να κρατούσαμε κάπως επαφή!! Και εγώ χαίρομαι πάρα πολύ που μοιράστηκα αυτήν την...ταλαιπωρία εμμμμ εννοώ αυτό το ωραίο ταξίδι, μαζί σας! :hug:

Ποιος θα ειναι ΑΘΗΝΑΑ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Γενικά φέτος σε σχέση με πέρσυ δεν υπάρχουν τόσα πολλά μυνήματα. ..εγώ τώρα ηρέμησα από τις διακοπές και στέλνω με την ηρεμία μου.Αθήνα ειμαι εγω: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Οι μισοί θα πάτε Αθηνα, οι άλλοι μισοί Θεσσαλονικη, εγω θα ειμαι στη μέση, Βολοοοο :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top