Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μακάρι...:)
Εμένα με βλέπω κρήτη...:/:

Δευτερη επιλογη και εγω κρητη θα βαλωωω...
αισιοδοξια....μπορει να ειμαστε τυχεροι και να μην ανεβουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
και εγω ιατρικη θελω, εστω σε επαρχια.. Η ελπιδα ομως πεθαινει παντα τελευταια...................................................

Πόσο έβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω απιστευτα απογοητευμενος με φυσικη και εκθεση. Αν και εκθεση εινια αρκετα υποκειμενικο μαθημα οποτε χωνευεται πιο ευκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
χαχα κι εγω με τα 17.717 μπαινω ανετα!! περιμενουμε τωρα και τα ειδικα,ε?? :)
κι εγω απογοητευτηκα πολυ με το 15.4 στη λογοτεχνια και λιγο με το 15.5 στ' αρχαια (αν και το περιμενα!!).

Ναι, αντε να δουμε ποτε θα βγουν κι αυτα. Εγώ ανακουφίστηκα που είδα 13,7 στη φυσικη γιατι περίμενα βάση :hehe: Για μια μονάδα όμως θα πηγαινα για αναβαθμολογηση, ίσως να έπαιρνα κάπου στο 14,5 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πόσο έβγαλες;
καπου κοντα στα 18,200 αλλα περυσι στην αλεξανδρουπολη ηταν 18,090 και ενω θα αυξηθουν οι θεσεις παιζει το ιδιο να κανουν και οι βασεις.. Τη μια ακουω θα εχουμε μικρη πτωση στις θετικες σχολες, την αλλη ανοδο και δεν ξερω τωρα τι να πιστεψω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
καπου κοντα στα 18,200 αλλα περυσι στην αλεξανδρουπολη ηταν 18,090 και ενω θα αυξηθουν οι θεσεις παιζει το ιδιο να κανουν και οι βασεις.. Τη μια ακουω θα εχουμε μικρη πτωση στις θετικες σχολες, την αλλη ανοδο και δεν ξερω τωρα τι να πιστεψω..

Προτείνω να απολαύσουμε το καλοκαίρι. Οι βάσεις βγαίνουν τέλος αυγούστου. Ας κάνουμε το μηχανογραφικό και μετά διακοπές. Δεν πρόκειται να κάτσω να σκάσω. Μη σου πω κρήτη είναι καλύτερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Προτείνω να απολαύσουμε το καλοκαίρι. Οι βάσεις βγαίνουν τέλος αυγούστου. Ας κάνουμε το μηχανογραφικό και μετά διακοπές. Δεν πρόκειται να κάτσω να σκάσω. Μη σου πω κρήτη είναι καλύτερα. :)

Εχεις δικιο, καλες βασεις να εχουμε!!!
θα πας πουθενα το καλοκαιρι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ναι, αντε να δουμε ποτε θα βγουν κι αυτα. Εγώ ανακουφίστηκα που είδα 13,7 στη φυσικη γιατι περίμενα βάση :hehe: Για μια μονάδα όμως θα πηγαινα για αναβαθμολογηση, ίσως να έπαιρνα κάπου στο 14,5 :/:

χμμμ μην το λες!! μια καθηγητρια μου ειχε πει οτι ο τριτος βαθμολογητης δεν ασχολειται και πολυ και βγαζει απλως το μεσο ορο των προηγουμενων δυο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
θα πας πουθενα το καλοκαιρι?
Σχεδιάζω για Άνδρο..:) Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
SOS τους προφορικους μου βαθμους που τους βρισκω για να υπολογισω τα μορια;;Πρεπει να παρω τον ελεγχο απο το σχολειο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα και συγχαρητήρια στα παιδιά που πέτυχαν τον στόχο τους, όσοι δεν πετύχατε μην στεναχωριέστε, στη ζωή υπάρχουν και δεύτερες και τρίτες ευκαιρίες.

Μια βοήθεια όποιος ξέρει, ας απαντήσει στις ερωτήσεις μου:
α) Έχετε δει, γνωρίζετε παιδιά που να έχουν δώσει 3η φορά πανελλήνιες? Ποια ή γνώμη σας ?
β) Η ιδέα να πάει κάποιος στρατό και να πάρει άδεια για να δώσει πανελλήνιες πως σας φαίνεται?
γ) Έδωσα φέτος πανελλήνιες και με τα μόρια που έβγαλα δεν θα καταφέρω να πιάσω τη σχολή που θέλω κοντά στην πόλη μου, άρα σκέφτομαι την μεταγραφή με το μόνο κριτήριο να είναι το οικονομικό? Πότε πρέπει να κάνω την αίτηση? Πότε θα βγει η απόφαση? Έχω ελπίδες με μόνο ένα κριτήρια να πάρω μεταγραφή?

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, όποιος προτίθεται ας απαντήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Eίναι λίγο δύσκολο να μη σκέφτεσαι τις βάσεις αλλά θα τα καταφέρουμε! Καλά να περάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Eίναι λίγο δύσκολο να μη σκέφτεσαι τις βάσεις αλλά θα τα καταφέρουμε! Καλά να περάσεις.

Ναι εγω ειμαι σιγουρος οτι θα ειμαι ολο το καλοκαιρι αγχωμενος, αλλα τελοσπαντων.. Καλα να περασεις και εσυ!!

Καλησπέρα και συγχαρητήρια στα παιδιά που πέτυχαν τον στόχο τους, όσοι δεν πετύχατε μην στεναχωριέστε, στη ζωή υπάρχουν και δεύτερες και τρίτες ευκαιρίες.

Μια βοήθεια όποιος ξέρει, ας απαντήσει στις ερωτήσεις μου:
α) Έχετε δει, γνωρίζετε παιδιά που να έχουν δώσει 3η φορά πανελλήνιες? Ποια ή γνώμη σας ?
β) Η ιδέα να πάει κάποιος στρατό και να πάρει άδεια για να δώσει πανελλήνιες πως σας φαίνεται?
γ) Έδωσα φέτος πανελλήνιες και με τα μόρια που έβγαλα δεν θα καταφέρω να πιάσω τη σχολή που θέλω κοντά στην πόλη μου, άρα σκέφτομαι την μεταγραφή με το μόνο κριτήριο να είναι το οικονομικό? Πότε πρέπει να κάνω την αίτηση? Πότε θα βγει η απόφαση? Έχω ελπίδες με μόνο ένα κριτήρια να πάρω μεταγραφή?

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, όποιος προτίθεται ας απαντήσει!

Φιλε νομιζω την αιτηση την κανεις αφου περασεις στη σχολη.. Για παλιοτερα, πριν ποσα χρονια, οταν ισχυε η ιδια δυνατοτητα εκανες αιτηση και συνηθως η μεταγραφη γινοταν μετα απο 5-6 μηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
χμμμ μην το λες!! μια καθηγητρια μου ειχε πει οτι ο τριτος βαθμολογητης δεν ασχολειται και πολυ και βγαζει απλως το μεσο ορο των προηγουμενων δυο!!

Εμενα η φυσικός μου στο σχολειο είπε ακριβώς το αντίθετο, οτι ο τρίτος ειναι πιο προσεκτικός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εμενα η φυσικός μου στο σχολειο είπε ακριβώς το αντίθετο, οτι ο τρίτος ειναι πιο προσεκτικός :P

συνηθως τριτος βαθμολογητης ειναι ο "επικεφαλης" του βαθμολογικου,αν ειναι αυτο το μαθημα που διδασκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πότε λέτε να βγουν τα στατιστικά των επιδόσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emil'96

Νεοφερμένος

Ο Emil'96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ξερει κανεις γιατι ενω ο Γενικος Βαθμος Προσβασης ειναι 18.3 τα μορια βγαινουν 18.193 για 2ο και 4ο πεδιο ? Νομιζα οτι ειναι ΓΒΠx100.Σε καποιους αλλους υπολογιστες μοριων μου τα βγαζει 18300.
Στον προφορικο βαθμο αν εχω γραψει 15 ας πουμε και ο μεσος ορος των προφορικων ειναι 20 πρεπει να αλλαξω σε 17 τον προφορικο η βαζω 20 και η αλλαγη γινεται κατα τον υπολογισμο ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους!!! Μην ψαρώνετε με τις δημοσκοπήσεις στα διάφορα θέματα, όπως σε εκείνο των Αποτελεσμάτων. Κάποιοι τρολάρουν, ενώ ψηφίζουν κυρίως όσοι πήγαν πολύ καλά (και το διατυμπανίζουν με ανάλογες δημοσιεύσεις). Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος (χωρίς να πλησιάσω σε βαθμούς τύπου 18+) και περνάω σε σχολή της προτίμησής μου, αλλά συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια. Όσοι δεν πήγατε όσο καλά περιμένατε μην απογοητεύεστε, δείτε όλες σας τις επιλογές και αποφασίζετε!

Καλό καλοκαίρι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ξερει κανεις γιατι ενω ο Γενικος Βαθμος Προσβασης ειναι 18.3 τα μορια βγαινουν 18.193 για 2ο και 4ο πεδιο ? Νομιζα οτι ειναι ΓΒΠx100.Σε καποιους αλλους υπολογιστες μοριων μου τα βγαζει 18300.
Στον προφορικο βαθμο αν εχω γραψει 15 ας πουμε και ο μεσος ορος των προφορικων ειναι 20 πρεπει να αλλαξω σε 17 τον προφορικο η βαζω 20 και η αλλαγη γινεται κατα τον υπολογισμο ? :hmm:
Συνήθως ο ΓΒΠ είναι χαμηλότερος από τα μόρια και αφού είσαι 2ο 4ο λογικά τεχνολογική ε;Όχι βάζεις όποιον είχες το προσαρμόζει το πρόγραμμα.Κοίτα επίσης αν βάζεις . ή , γιατί μερικά δεν δέχονται το ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top