Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
κανε λιγη υπομονη, που θα παει θα μπει καποια στιγμη! :)
τωρα μπαινουν ολοι, αλλοι μπορουν, αλλοι οχι :)

Καλέ εγώ τα πήρα τα αποτελέσματα αλλά επειδή μου φαίνονται λίγο κάπως θέλω να τα δω και μέσω ιντερνετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καλέ εγώ τα πήρα τα αποτελέσματα αλλά επειδή μου φαίνονται λίγο κάπως θέλω να τα δω και μέσω ιντερνετ:P

Πατα F5 και θα μπεις δεν θα σου δειχνει εκτος λειτουργιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Πωπωπωω πως τα πηγαμε;;; δεν το πιστευω ακομα!! Κοιταζα σαν χαζη τους βαθμους και γελαγα σαν ηλιθια!!! Εβγαλα 18,285 στο 4ο πεδιο που θελω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μη στεναχωριέστε πάντως για την έκθεση. Σε μας αρκετοί έγραψαν αναπάντεχα χαμηλούς βαθμούς. Γύρω στο 15-16 ήταν οι ψηλότεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα και συγχαρητήρια στα παιδιά που πέτυχαν τον στόχο τους, όσοι δεν πετύχατε μην στεναχωριέστε, στη ζωή υπάρχουν και δεύτερες και τρίτες ευκαιρίες.

Μια βοήθεια όποιος ξέρει, ας απαντήσει στις ερωτήσεις μου:
α) Έχετε δει, γνωρίζετε παιδιά που να έχουν δώσει 3η φορά πανελλήνιες? Ποια ή γνώμη σας ?
β) Η ιδέα να πάει κάποιος στρατό και να πάρει άδεια για να δώσει πανελλήνιες πως σας φαίνεται?
γ) Έδωσα φέτος πανελλήνιες και με τα μόρια που έβγαλα δεν θα καταφέρω να πιάσω τη σχολή που θέλω κοντά στην πόλη μου, άρα σκέφτομαι την μεταγραφή με το μόνο κριτήριο να είναι το οικονομικό? Πότε πρέπει να κάνω την αίτηση? Πότε θα βγει η απόφαση? Έχω ελπίδες με μόνο ένα κριτήρια να πάρω μεταγραφή?

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, όποιος προτίθεται ας απαντήσει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ποσο περιμενες?

Τουλάχιστον 15, δυστυχώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τουλάχιστον 15, δυστυχώς..

οοο ρ γα***ο και εγω δυο μοναδες παραπανω απο αυτο που εγραψα περιμενα.. Στα αλλα πως τα πηγες, ευχαριστημενη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
οοο ρ γα***ο και εγω δυο μοναδες παραπανω απο αυτο που εγραψα περιμενα.. Στα αλλα πως τα πηγες, ευχαριστημενη?
Ευχαριστημένη, αλλά παίζει η έκθεση όχι μόνο να μου στερήσει την ιατρική, αλλά και το βιολογικό αθήνας.

Στατιστικά πότε περιμένουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Λιγο παραπανω να εβγαζα....εχω 16.840 και ολο το καλοκαιρι θα εχω αγχος για το ιστορικο αρχαιολογικο στη θεσσαλονικη που περυσι ειχε 16.687...

Παντως, δε θελω να ειμαι αχαριστος, γιατι περιμενα πολυ χαμηλοτεραα.....

Καλο καλοκαιρι σε ολουςς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Λιγο παραπανω να εβγαζα....εχω 16.840 και ολο το καλοκαιρι θα εχω αγχος για το ιστορικο αρχαιολογικο στη θεσσαλονικη που περυσι ειχε 16.687...

Παντως, δε θελω να ειμαι αχαριστος, γιατι περιμενα πολυ χαμηλοτεραα.....

Καλο καλοκαιρι σε ολουςς!!

Παρόμοια, η βιολογία αθήνας πέρσυ είχε 17390 και είμαι στο 17549...Τσίμα τσίμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λιγο παραπανω να εβγαζα....εχω 16.840 και ολο το καλοκαιρι θα εχω αγχος για το ιστορικο αρχαιολογικο στη θεσσαλονικη που περυσι ειχε 16.687...

Παντως, δε θελω να ειμαι αχαριστος, γιατι περιμενα πολυ χαμηλοτεραα.....

Καλο καλοκαιρι σε ολουςς!!

Οχι. Τελος το αγχος, μας εφαγε το χειμωνα δε θα μας φαει και το καλοκαιρι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παρόμοια, η βιολογία αθήνας πέρσυ είχε 17390 και είμαι στο 17549...Τσίμα τσίμα..

Τους εχεις κοιταξει τους εισακτεους; θα αυξηθουν η θα μειωθουν φετος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ειστε ικανοποιημενοι με τ' αποτελεσματα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ειστε ικανοποιημενοι με τ' αποτελεσματα? :)

Ναι!!! Αυτο το 17,8 στα μαθ κατ μου φάνηκε κάπως, περίμενα λιιιγο πιο πανω αλλα τι να λέμε τωρα, μια χαρά. Το άσχημο ειναι να περιμένουν οι γνωστοί σου 18+ αλλα τι με νοιάζει, εγώ με τα 17.529 περνάω εκεί που θέλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Τους εχεις κοιταξει τους εισακτεους; θα αυξηθουν η θα μειωθουν φετος;

Θα αυξηθούν κατά 5...:/:

Ειστε ικανοποιημενοι με τ' αποτελεσματα?
Μόνο με έκθεση και μαθηματικά δεν είμαι ευχαριστημένη. Κατά τα άλλα όπως περίμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Θα αυξηθούν κατά 5...:/:


Μόνο με έκθεση και μαθηματικά δεν είμαι ευχαριστημένη. Κατά τα άλλα όπως περίμενα.

Στη δικη μου θα αυξηθουν 50...μακαρι να την πιασω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Στη δικη μου θα αυξηθουν 50...μακαρι να την πιασω
Μακάρι...:)
Εμένα με βλέπω κρήτη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ναι!!! Αυτο το 17,8 στα μαθ κατ μου φάνηκε κάπως, περίμενα λιιιγο πιο πανω αλλα τι να λέμε τωρα, μια χαρά. Το άσχημο ειναι να περιμένουν οι γνωστοί σου 18+ αλλα τι με νοιάζει, εγώ με τα 17.529 περνάω εκεί που θέλω!!

χαχα κι εγω με τα 17.717 μπαινω ανετα!! περιμενουμε τωρα και τα ειδικα,ε?? :)
κι εγω απογοητευτηκα πολυ με το 15.4 στη λογοτεχνια και λιγο με το 15.5 στ' αρχαια (αν και το περιμενα!!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ευχαριστημένη, αλλά παίζει η έκθεση όχι μόνο να μου στερήσει την ιατρική, αλλά και το βιολογικό αθήνας.

Στατιστικά πότε περιμένουμε;

και εγω ιατρικη θελω, εστω σε επαρχια.. Η ελπιδα ομως πεθαινει παντα τελευταια...................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top