Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Αναρτούνε σε κάθε σχολείο σε κάποιο εμφανές σημείο (συνήθως πίνακα ανακοινώσεων ή τζάμι) φωτοτυπίες (να το πω) με τα ονόματα των υποψηφίων ανά κατεύθυνση και δίπλα τους βαθμούς σε κάθε μάθημα κατεύθυνσης..οι βαθμοί της έκθεσης και των επιλεγόμενων μαθημάτων είναι σε ξεχωριστές φωτοτυπίες με τον ίδιο τρόπο, με αλφαβητική σειρά όλους τους μαθητές..Τουλάχιστον στο δικό μου σχολείο έτσι γίνεται..δε νομίζω να γίνεται διαφορετικά στα υπόλοιπα
Κάπου διάβασα ότι δε θα ανακοινωθούν την ίδια ώρα σε όλα τα σχολεία..θυμάμαι νομίζω ότι στα νησιά θα αργήσουν να φτάσουν περισσότερο από οπουδήποτε αλλού..αν κάνω λάθος διορθώστε με ή συμπληρώστε κάτι που παρέλειψα

μη λες τετοια και μενω και σε νησι :P

Το μηχανογραφικό μπορούμε να το συμπληρώσουμε μέχρι τις 14/7;

ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Το μηχανογραφικό μπορούμε να το συμπληρώσουμε μέχρι τις 14/7;

yp

Για την ώρα το αποθηκεύεις πρόχειρα. Μόλις βγουν τα αποτελέσματα μπορείς να το οριστικοποιήσεις. Και η λήξη της προθεσμίας υποβολής (οριστικοποίησης) είναι 14 Ιουλίου.
Προσοχή: Πρέπει να γίνει οριστική αποθήκευση. Αν υπάρχει μόνο σε προσωρινή μορφή δεν θα ληφθεί υπόψιν και θα είναι σαν να μην έχει γίνει καθόλου το μηχανιγραφικό. Κοινώς, και του χρόνου.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Αναρτούνε σε κάθε σχολείο σε κάποιο εμφανές σημείο (συνήθως πίνακα ανακοινώσεων ή τζάμι) φωτοτυπίες (να το πω) με τα ονόματα των υποψηφίων ανά κατεύθυνση και δίπλα τους βαθμούς σε κάθε μάθημα κατεύθυνσης..οι βαθμοί της έκθεσης και των επιλεγόμενων μαθημάτων είναι σε ξεχωριστές φωτοτυπίες με τον ίδιο τρόπο, με αλφαβητική σειρά όλους τους μαθητές..Τουλάχιστον στο δικό μου σχολείο έτσι γίνεται..δε νομίζω να γίνεται διαφορετικά στα υπόλοιπα
Κάπου διάβασα ότι δε θα ανακοινωθούν την ίδια ώρα σε όλα τα σχολεία..θυμάμαι νομίζω ότι στα νησιά θα αργήσουν να φτάσουν περισσότερο από οπουδήποτε αλλού..αν κάνω λάθος διορθώστε με ή συμπληρώστε κάτι που παρέλειψα
Εμάς δεν κάνουν έτσι απλά κολλάνε σε έναν τοίχο φωτοτυπίες για κάθε μάθημα στις οποίες υπάρχουν τα ονόματα των μαθητών και δίπλα ο βαθμός τους .Δηλαδή έχουμε καμιά 20αριά τέτοιες φωτοτυπίες.Αυτό που λες είναι πολύ πιο οργανωμένο και δεν νομίζο να γίνεται στα περισσότερα σχολεία.Το πιο συνηθισμένο θα είναι να περάσεις από 40 χαρτιά μέχρι να βρεις τα μαθήματα που έδωσες και το όνομα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Μπηκα να ριξω μια ματι στο μηχανογραφικο και εβγαλε αυτο:
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Μπηκα να ριξω μια ματι στο μηχανογραφικο και εβγαλε αυτο:
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
και εμενα μου το εβγαλε αυτο ... συνηθως οταν πεφτει ο σερβερ λεει εκτος λειτουργιας τωρα αυτο δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν υπάρχει μόνο σε προσωρινή μορφή δεν θα ληφθεί υπόψιν και θα είναι σαν να μην έχει γίνει καθόλου το μηχανιγραφικό. Κοινώς, και του χρόνου.....:P
Φαντάσου να το πάθεις αυτό...

Μπηκα να ριξω μια ματι στο μηχανογραφικο και εβγαλε αυτο:
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
Και εμένα αυτό μου βγάζει. Άρχισαν να πέφτουν από τώρα οι servers; Tέλεια
Θα είναι ψυχοφθόρο αυτό με τους βαθμούς στο χαρτί. Φανταστείτε ο από κάτω να εχει γράψει 10 κ να το μπερδέψετε με το δικό σας. Εγω θα λιποθυμήσω αν γίνει κατι τέτοιο :Ρ . Πόσο μαλλον αν είναι δικός μου ο βαθμός.
Χαχα! Αχ,ελπίζω, αν δω κανέναν χαμηλό βαθμό εκεί που δεν το περιμένω,να το πάρω ψύχραιμα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μπηκα να ριξω μια ματι στο μηχανογραφικο και εβγαλε αυτο:
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Εμένα μου λέει ότι για σήμερα η σελίδα είναι υπό κατασκευή και για το λόγο αυτό δε λειτουργεί..Και σήμερα μου ήρθε η όρξη να κάνω το πρόχειρο!Αμάν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εμένα μου λέει ότι για σήμερα η σελίδα είναι υπό κατασκευή και για το λόγο αυτό δε λειτουργεί..Και σήμερα μου ήρθε η όρξη να κάνω το πρόχειρο!Αμάν! :P

Και εγω μπηκα να κανει προχειρα το μηχανογραφικο, αλλαα...

Ναι και μετα μπαινεις στον ιντερνετ σε εναν υπολιστη μοριων και υπολογιζεις τα μορια σου. Δεν ξερω αν ανακοινωνονται την ιδια ωρα παντως κατα τις 11 ακουσα πως θα βγουν...
Ειναι σιγουρο οτι θα βγουν την Τριτη ή θα μας τρολλαρουν την ωρα που θα παμε σχολειο και θα πουν: "ελατε αυριο" ?

οσον αφορα τα μορια, να τα υπολογισετε εδω στο ischoo. Ο υπολογιστης μοριων ειναι περα για περα αξιοπιστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
οσον αφορα τα μορια, να τα υπολογισετε εδω στο ischoo. Ο υπολογιστης μοριων ειναι περα για περα αξιοπιστος.[/QUOTE]

Δεν έχει όμως τα ειδικά μαθήματα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οσον αφορα τα μορια, να τα υπολογισετε εδω στο ischoo. Ο υπολογιστης μοριων ειναι περα για περα αξιοπιστος.

Δεν έχει όμως τα ειδικά μαθήματα :/:[/QUOTE]

Λες και δεν μπορεις να τα υπολογισεις μονη σου.


Παιδες, βαλτε και εμενα στο τσατ, σε περιπτωση που κανω ντου.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν έχει όμως τα ειδικά μαθήματα :/:
Για το σχέδιο συγκεκριμένα, αθροίζεις τους βαθμούς και πολλαπλασιάζεις με 100 νομίζω. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι για εσένα λόγω κατεύθυνσης...
Χρύσα,ε,εντάξει,έχεις μια σιγουριά παραπάνω αν το δεις σε έναν υπολογιστή μορίων. Φοβάμαι μην τα υπολογίζω λάθος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ρε παιδια ειναι σιγουρο οτι θα ανακοινωθουν την Τριτη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ρε παιδια ειναι σιγουρο οτι θα ανακοινωθουν την Τριτη??

Ναι,απολύτως σίγουρο..Τι ώρα θα ανακοινωθούν από το σχολείο δεν ξέρω όμως..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ναι,απολύτως σίγουρο..Τι ώρα θα ανακοινωθούν από το σχολείο δεν ξέρω όμως..:worry:

Καλα αυτο ειναι το λιγοτερο... παρε τηλ. στο σχολειο και ρωτα... κι αν δεν σου πουν με σιγουρια, περνα κατα τις 11, περιπου τοτε θ' ανακοινωθουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλη αναμονή! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλη αναμονή! :mad:

Ουτε εγωω...αντε να βγουν...θα μας φυγει ενα τεραστιο βαρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα σήμερα κατέβηκαν οι φίλοι μου που τέλειωσαν την εξεταστική, έπαιζε κ η εθνική και δεν το σκεφτόμουν τόσο :) Μια ψυχή που 'ναι να βγει ας βγει... 1 μέρα ακόμη και θα ξέρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Υπομονή παιδιά, γύρω στις 30 ώρες έμειναν!

Να κάνετε καλό μηχανογραφικό όμως, σαν να έχετε 19.999 μόρια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Περίπου 26 ωρες :clapup:
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα! ...Φυσικά, να ξέρετε ότι τίποτα δεν χάθηκε αν δεν γράψατε βαθμούς που αναμένατε. Η ζωή συνεχίζεται με όμορφες εκπλήξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top