Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Δεν ξερω αν θέλω να πάω να δω.Φοβάμαι ότι θα είναι δυσάρεστα τα νέα και γένικα στο σχολείο μου πέφτει πολύ κουτσομπολιό (πόσο;γιατί;ποιος;) και οι περισσότεροι ψάχνουν τρόπο να σε μειώσουν:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εγω γεμισα τον καδο της ανακυκλωσης! Νομιζω οτι απο σχολειο σε σχολειο διαφερει η ωρα ανακοινωσης! Αν εισαστε μικρο σχολειο ο ελεγχος θα τελειωσει γρηγορα και θα ανακοινωθουν νωρις! ;)

Στο δικο μας εδιναν πανελληνιες γυρω στα 80 παιδια. Ποσο θα παρει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Σημερα καθαρισα το δωματιο μου απο τα βιβλια :P κουτες, σακουλες γεμισαν απο σημειωσεις και βοηθηματα! συγκινηση :P :bye:

Εγώ κάθε φορά που έγραψα ένα μάθημα πήγαινα στον κάδο ανακύκλωσης και πετούσα όλα τα σχετικά :P

Αρχική Δημοσίευση από keep walking;4058727 Αν εισαστε μικρο σχολειο ο ελεγχος θα τελειωσει γρηγορα και θα ανακοινωθουν νωρις! ;)[/QUOTE:
Ωραία γιατί εμείς είμαστε μόλις 10 παιδιά χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Στο δικο μας εδιναν πανελληνιες γυρω στα 80 παιδια. Ποσο θα παρει? :P

Συμφωνα με τους προχειρους υπολογισμους μου 2 ωρες 24 λεπτα και 49 δευτερολεπτα! Χαχαχα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Επισης, ειναι τυχαιο που ο ΑΝΤ1 θα βαλει σημερα μια ταινια σχετικη με SAT (κατι αντιστοιχο πανελληνιες στην Αμερικη)? :P :P Νομιζω λεγεται πρωταθλητες στο σκονακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Επισης, ειναι τυχαιο που ο ΑΝΤ1 θα βαλει σημερα μια ταινια σχετικη με SAT (κατι αντιστοιχο πανελληνιες στην Αμερικη)? :P :P Νομιζω λεγεται πρωταθλητες στο σκονακι
Θα την δω. Έχω να ανοίξω τηλεόραση κάτι μέρες.
Ρε παιδιά πότε τελειώσαμε τόσο γρήγορα; Σαν χθες μου φαίνεται που είχαμε ξεκινήσει...Πόσο μάλλον όταν περιμέναμε την Έκθεση.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Θα την δω. Έχω να ανοίξω τηλεόραση κάτι μέρες.
Ρε παιδιά πότε τελειώσαμε τόσο γρήγορα; Σαν χθες μου φαίνεται που είχαμε ξεκινήσει...Πόσο μάλλον όταν περιμέναμε την Έκθεση.:worry:

Εμενα μου φαινεται σαν κατι μακρινο :) Χαιρομαι που εχω ηρεμισει και δεν εχω αλλο διαβασμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμενα μου φαινεται σαν κατι μακρινο :) Χαιρομαι που εχω ηρεμισει και δεν εχω αλλο διαβασμα :)
Και εγώ. Αλλά δεν ξέρω ώρες ώρες με πιάνει μια μελαγχολία...:P Ελπίζω με τους βαθμούς να φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και εγώ, θα έλεγα ότι το διάβασμα μου φαίνεται σαν κάτι πολύ μακρινό, αν και θυμάμαι με ακρίβεια κόμματος τα εδάφια στη βιολογία κατεύθυνσης. Αλήθεια, σου φεύγουν ποτέ από το μυαλό; :P

Και εγώ. Αλλά δεν ξέρω ώρες ώρες με πιάνει μια μελαγχολία...
Μου φαίνεται απίστευτο που δεν θα ξαναπάω στο φροντιστήριο, δεν θα κάνω μάθημα με τα ίδια παιδιά και καθηγητές, δεν θα κάνουμε χαβαλέ, δεν θα αγχωθούμε, δεν, δεν, δεν...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μου έχουν πει ότι σε λίγο καιρό θα τα έχουμε ξεχάσει :Ρ
Εγώ τα θυμάμαι τα περισσότερα.Ειδικά Ιστορία-Βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μου έχουν πει ότι σε λίγο καιρό θα τα έχουμε ξεχάσει :Ρ
Εγώ τα θυμάμαι τα περισσότερα.Ειδικά Ιστορία-Βιολογία.

Ξεχνιέται το αξέχαστο ¨εγω όταν άκουσα το χρησμό έκανα αυτες τις σκέψεις:τι λέει άραγε ο θεός για μένα και τι εννοεί;" ;;;
:sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ξεχνιέται το αξέχαστο ¨εγω όταν άκουσα το χρησμό έκανα αυτες τις σκέψεις:τι λέει άραγε ο θεός για μένα και τι εννοεί;" ;;;
:sick::sick:

εγω στα ονειρα μ βλεπω συνεχεια λογοτεχνια. βλεπω την κικη δημουλα κ το σημειο αναγνωρισεως και αρχιζω να λεω απεξω αυτα π ξερω για τη γλωσσα και τις αφηγηματικες τεχνικες. μετα νομιζω πως δεν τα εχω μαθει καλα και αρχιζω να ιδρωνω ... στο τελος ξυπναω.. και νομιζω οτι δινω πανελληνιες -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγώ, θα έλεγα ότι το διάβασμα μου φαίνεται σαν κάτι πολύ μακρινό, αν και θυμάμαι με ακρίβεια κόμματος τα εδάφια στη βιολογία κατεύθυνσης. Αλήθεια, σου φεύγουν ποτέ από το μυαλό; :P


Μου φαίνεται απίστευτο που δεν θα ξαναπάω στο φροντιστήριο, δεν θα κάνω μάθημα με τα ίδια παιδιά και καθηγητές, δεν θα κάνουμε χαβαλέ, δεν θα αγχωθούμε, δεν, δεν, δεν...:/:
Εμένα το σχολείο θα μου λείψει περισσότερο. Το Σεπτέμβριο θα μου φανεί κάπως που οι άλλοι θα πάνε κ εγώ όχι :P
Ξεχνιέται το αξέχαστο ¨εγω όταν άκουσα το χρησμό έκανα αυτες τις σκέψεις:τι λέει άραγε ο θεός για μένα και τι εννοεί;" ;;;
:sick::sick:
Μ' άρεσε αυτό :loltooth:
Η εισαγωγή Πρωταγόρα ΑΠΆΛΕΥΤΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Και εγώ, θα έλεγα ότι το διάβασμα μου φαίνεται σαν κάτι πολύ μακρινό, αν και θυμάμαι με ακρίβεια κόμματος τα εδάφια στη βιολογία κατεύθυνσης. Αλήθεια, σου φεύγουν ποτέ από το μυαλό; :P


Μου φαίνεται απίστευτο που δεν θα ξαναπάω στο φροντιστήριο, δεν θα κάνω μάθημα με τα ίδια παιδιά και καθηγητές, δεν θα κάνουμε χαβαλέ, δεν θα αγχωθούμε, δεν, δεν, δεν...:/:

το μονο πραγμα που θα σου μεινει για 2 χρονια αναλλοιωτο στο μυαλο ειναι το πειραμα του Griffith! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μου φαίνεται απίστευτο που δεν θα ξαναπάω στο φροντιστήριο, δεν θα κάνω μάθημα με τα ίδια παιδιά και καθηγητές, δεν θα κάνουμε χαβαλέ, δεν θα αγχωθούμε, δεν, δεν, δεν...:/:
Δεν πειράζει, θα κάνετε καλύτερο χαβαλέ του χρόνου. Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εμένα το σχολείο θα μου λείψει περισσότερο. Το Σεπτέμβριο θα μου φανεί κάπως που οι άλλοι θα πάνε κ εγώ όχι :P

Μ' άρεσε αυτό :loltooth:
Η εισαγωγή Πρωταγόρα ΑΠΆΛΕΥΤΗ.

πιστεψε με οταν θα γινεις και επισημως φοιτητης/φοιτητρια θα δεις ποσο ωραια ειναι και το λυκειο θα σου φαινεται τοσο χαλια και θα λες τι καλα που τελειωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
πιστεψε με οταν θα γινεις και επισημως φοιτητης/φοιτητρια θα δεις ποσο ωραια ειναι και το λυκειο θα σου φαινεται τοσο χαλια και θα λες τι καλα που τελειωσα!
Συμφωνώ όσο δε γίνεται! Νομίζω ότι το λύκειο ήταν τα πιο σπαταλημένα χρόνια της ζωής μου (ως τώρα)... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
το μονο πραγμα που θα σου μεινει για 2 χρονια αναλλοιωτο στο μυαλο ειναι το πειραμα του Griffith!
Moυ άρεσε περισσότερο του hersey-chase. :P

Aυτό το κομματάκι μέχρι τις ιδιότητες του γενετικού υλικού το είχα μάθει μονοκοπανιά, στην αρχή των θερινών. Πόσες ώρες μου είχε πάρει άγνωστο. Είχα τρομοκρατηθεί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εμένα το σχολείο θα μου λείψει περισσότερο. Το Σεπτέμβριο θα μου φανεί κάπως που οι άλλοι θα πάνε κ εγώ όχι :P
Και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που θα μου λείψει.Βασικά όχι το μάθημα αλλά η φάση με παιδιά που ξέρεις 6-12 χρόνια και μπορεί πολλούς να μην τους ξαναδείς.Καλά και κάποιοι καθηγητές θα μου λείψουν γιατί οι περισσότεροι ήταν πάρα πολύ καλοί στη δουλειά τους και ενδιαφέρονταν αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Moυ άρεσε περισσότερο του hersey-chase. :P

Aυτό το κομματάκι μέχρι τις ιδιότητες του γενετικού υλικού το είχα μάθει μονοκοπανιά, στην αρχή των θερινών. Πόσες ώρες μου είχε πάρει άγνωστο. Είχα τρομοκρατηθεί! :P

γενικα το πρωτο κεφαλαιο δεν ξεχνιεται ευκολα αν σκεφτεις οτι ο μεσος μαθητης το εχει κανει καμια 20αρια φορες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top