Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ιδια φαση και βαριεμαι κι δεν νιωθω οτι εχει ερθει καλοκαιρι,περιμενω τα αποτελεσματα και ελπιζω να εχω γραψει οσο υπολογιζω δηλαδη 17600-18200

Εγω πρεπει οπωσδηποτε να γραψω πανω απο 15.500
Μακαρι
Ελπιζω να μη με καταστρεψουν η εκθεση και η λογοτεχνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τελος!! Καλα, σημερα αγχώθηκα παρά πολυ, τα θέματα τα πήραμε στις 9.30. Αφήστε που μας έστειλαν και 3-4 διευκρινίσεις. Ο χρόνος πέρασε τόσο γρήγορα... Τουλάχιστον δεν εκανα μουτζούρες αλλα δεν πρόλαβα τον τίτλο. Κανένας άλλος που έδινε να του στείλω πμ να συζητήσουμε;; Γιατι γενικά κι αλλα παιδιά είχαν κάποια προβλήματα, στην τοποθέτηση πχ...

Εγώ άφησα την τομή αμελάνωτη, καθόλου γράμματα, καθόλου συμβολισμοί. Έβαλαν συνειδητά θέματα που δεν έβγαιναν στο εξάωρο. Και η σκοπιμότητα αυτή φάνηκε κι από τα κριτήρια βαθμολόγησης, με χαρακτηριστική μείωση στην αξιολόγηση της πληρότητας σχεδίασης. Παίζουν με τη ψυχολογία του μαθητή με άλλα λόγια.
Μέχρι στιγμής δεν έχω μιλήσει ούτε με έναν που να έχει ολοκληρώσει τα πάντα + γράμματα με 45άρι και όχι τσαπατσούλικα. Ελάχιστοι τα πρόλαβαν κι αυτοί με ελεύθερο. Τι να πρωτοσχολιάσεις? Το ότι το σχέδιο μετά από χρόνια δεν ήταν σε ακριβή κλίμακα 1:100, αλλά είχε μικρές αποκλίσεις σα να είχε γίνει κακή εκτύπωση των θεμάτων? Την εξυπνάδα που έχει υιοθετηθεί από πέρυσι, να φορτώνουν ένα σχέδιο με άπειρες γραμμές διαστάσεων (κάποιες μάλιστα παρεμβάλλονταν στο σχέδιο) που σου τρώνε πολύ χρόνο μέχρι να καταλάβεις τι βλέπει? Ντάξει, κάτι τοίχοι των 0.29cm με ξεπερνάνε. Άντε και τρίτο δεκαδικό του χρόνου.
Για την τοποθέτηση, σου πρότεινε ξεκάθαρα να τα τοποθετήσεις όπως ήταν στη φωτοτυπία γυρνόντας τα οριζόντια για να χωρέσουν.
Κακή και κακόγουστη επιλογή θέματος γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ άφησα την τομή αμελάνωτη, καθόλου γράμματα, καθόλου συμβολισμοί. Έβαλαν συνειδητά θέματα που δεν έβγαιναν στο εξάωρο. Και η σκοπιμότητα αυτή φάνηκε κι από τα κριτήρια βαθμολόγησης, με χαρακτηριστική μείωση στην αξιολόγηση της πληρότητας σχεδίασης. Παίζουν με τη ψυχολογία του μαθητή με άλλα λόγια.
Μέχρι στιγμής δεν έχω μιλήσει ούτε με έναν που να έχει ολοκληρώσει τα πάντα + γράμματα με 45άρι και όχι τσαπατσούλικα. Ελάχιστοι τα πρόλαβαν κι αυτοί με ελεύθερο. Τι να πρωτοσχολιάσεις? Το ότι το σχέδιο μετά από χρόνια δεν ήταν σε ακριβή κλίμακα 1:100, αλλά είχε μικρές αποκλίσεις σα να είχε γίνει κακή εκτύπωση των θεμάτων? Την εξυπνάδα που έχει υιοθετηθεί από πέρυσι, να φορτώνουν ένα σχέδιο με άπειρες γραμμές διαστάσεων (κάποιες μάλιστα παρεμβάλλονταν στο σχέδιο) που σου τρώνε πολύ χρόνο μέχρι να καταλάβεις τι βλέπει? Ντάξει, κάτι τοίχοι των 0.29cm με ξεπερνάνε. Άντε και τρίτο δεκαδικό του χρόνου.
Για την τοποθέτηση, σου πρότεινε ξεκάθαρα να τα τοποθετήσεις όπως ήταν στη φωτοτυπία γυρνόντας τα οριζόντια για να χωρέσουν.
Κακή και κακόγουστη επιλογή θέματος γενικά.

Μίλησα με κάποια παιδιά στο διάλειμμα και μου είπαν και αυτοί οτι είχαν προβλήματα. Στο τρίωρο δεν είχαν προλάβει να ολοκληρώσουν το μολύβι, ενώ συνήθως πρέπει περίπου μέσα σε ένα τρίωρο να έχεις βγάλει το περισσότερο, σε άλλους δεν έβγαιναν καλα τα κενά μεταξύ των σχεδίων.... Αλλα εγώ δεν το τοποθέτησα όπως έλεγε, το δοκίμασα αλλα για κάποιο λόγο δεν μου έβγαινε :/: Το μολύβι το ολοκλήρωσα στο τετραωρο (!) σχεδόν, αντε λιγο λιγότερο και τα είχα παίξει!! Έλεγα σιγά μην προλάβω να τα μελανωσω. Αλλα τελικά το πήρα στα γρήγορα, πρόλαβα αλλα φυσικά όπως είπες δεν έμεινα ευχαριστημένη με την ποιότητα μου. Ασε που έβλεπα τους άλλους γύρω μου να εχουν κανει και τον τίτλο και τα πάντα και είχα αγχωθει, έλεγα τι στο καλό, μόνο εγώ δεν πρόλαβα; Ίσως όμως τα έκαναν τσαπατσουλικα... Ούτε την πλακόστρωτη πρόλαβα να τελειώσω, την άφησα με μολύβι. Αλλα έλεγε πίσω "να σχεδιαστούν με σινική μελάνη ή με μολύβι..."...δηλαδη μπορούσαμε να κάνουμε τα πάχη με μολύβι; Μια γνωστή μου ζήτησε διευκρίνιση και νομίζω οτι της είπαν ναι, άρα ίσως να μην μου κόψουν ολόκληρη την πλακόστρωση. Τι να πω. Και πάλι βέβαια συνάντησα "έξυπνους"-αδιάφορους μαθητές μέσα στη χρονια που είπαν οτι τα έκαναν ολα μια χαρά. Τέλος πάντων... Δεν νομίζω να τα εχουν παει όλοι καλα οποτε δεν πειράζει αν δεν τα πήγαμε όπως περιμέναμε (ελπιζω).

Αντε να βγουν οι βαθμοί και μετα απο το σημερινό, δεν με νοιάζει καν τι θα γίνει. Ειλικρινά κουράστηκα και τα έδωσα ολα. Δεν θα μπορούσα να κανω κατι παραπάνω, προσπάθησα παρά πολυ για το γραμμικό ειδικά και σημερα δεν έμεινα τοςο ευχαριστημενη. Ο,τι και να γίνει, πανελληνιες δεν ξαναδινω, τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Γιατί δεν μπαίνει το τσατ? :( :(

Ελπίζω να μην έχει τα ίδια κολλήματα και τη Δευτέρα το βράδυ γιατί δεν θα μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα εκείνη τη μέρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Η τελευταία φορά που δούλεψε το τσατ για εμενα ήταν πέρσι το καλοκαίρι :whistle:
Θα δοκιμάσω αυτο που προτείνουν, να διαγράψω τα cookies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Η τελευταία φορά που δούλεψε το τσατ για εμενα ήταν πέρσι το καλοκαίρι :whistle:
Θα δοκιμάσω αυτο που προτείνουν, να διαγράψω τα cookies.

Μπήκε σε εμένα τώρα, μετά από προσπάθεια 3 ωρών..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Τουλάχιστον δε θα είμαι μόνη μου εκείνη τη μερα στο chat, έτσι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Με πέταξε εμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καντε μια λιστα οσοι θα μπειτε στο τσατ την παραμονη και βαλτε και εμενα μεσα. Να δουμε στο περιπου ποσοι μαζευομαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
count me in sobs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Κι εγώ στο chat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ σκέφτομαι ότι στο σχολείο δε θα μπορέσω να εκφραστώ ελεύθερα. Αν έρθει ο βαθμός που θέλω δε θα μπορώ να πανηγυρίσω γιατί θα σκέφτομαι τους άλλους που μπορεί να μην πήγαν καλά και αν έρθει χαμηλότερος πάλι δε θα μπορώ να πω κάτι γιατί θα με θεωρήσουν αχάριστη.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Και θα είμαι στο τσατ :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι κι εγώ στο chat. Καλή υπομονή παιδιά, πολύ λίγο έμεινε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Δευτέρα βράδυ θα δηλώσω κι εγώ το παρόν. Μέχρι να με πάρει ο ύπνος στο πληκτρολόγιο....:whistle:

ΥΓ Κανένας που να παίζει LoL ή Warface? DumeNuke και στα δύο games.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Δευτέρα βράδυ θα δηλώσω κι εγώ το παρόν. Μέχρι να με πάρει ο ύπνος στο πληκτρολόγιο....:whistle:

ΥΓ Κανένας που να παίζει LoL ή Warface? DumeNuke και στα δύο games.

Warfaceeeeeee, έπαιζα μέχρι προχτές.Το απεγκατέστησα όμως γιατί κόλλαγε λίγο..Άμα θες free fps κατέβασε το a.v.a, μιλάμε τα σπάει το παιχνίδι..το καλύτερο για μένα..

Καλημέρα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Καλημέρα, έλα να μαζευόμαστε στο chat. :P
Πώς πάει το άγχος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω να φτιάξω το τσατ και να μπω και εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top