Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Επίσημα την Τρίτη οι βαθμολογίες βγήκε το ΦΕΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Συνήθως κάνουμε ολονυχτία στο chat, πριν τα αποτελέσματα. :P

Το τσατ σε εμενα δεν δουλεύει ο,τι και να κανω :(
Αλλα δεν πειράζει, θα γράφω εδω, χαχα

Όσο πιο νωρίς κοιμηθούμε και όσο πιο αργά ξυπνήσουμε, τόσο καλύτερα, για να μην σκεφτόμαστε πολυ τους βαθμούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Προτιμώ να κοιμηθώ αργά και να ξυπνήσω όταν θα έχουν ήδη βγει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να βγουν οι βαθμολογιες στο ιντερνετ νωριτερα; ενας φιλος μου περσι τις ειχε δει στο ιντερνετ στις 9 το πρωι

πως γινεται αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στο σχολείο δεν παίζει να τους δώσουν κατα τις 11 όπως πέρυσι; Δε θα αντέξω μέχρι τις 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στο σχολείο δεν παίζει να τους δώσουν κατα τις 11 όπως πέρυσι; Δε θα αντέξω μέχρι τις 1.

αν τους εχουν ετοιμους, μπορει να τους ανακοινωσουν και νωριτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ρωτάω γιατί είδα στην ανακοίνωση του υπουργείου ότι και στο σχολείο και στο Ιντερνετ θα βγουν 1 η ώρα.
Μακάρι να τους δώσουν νωρίτερα. Έχω πει σε μια καθηγήτρια να μου το φέρει μαλακά αν είναι ανεπιθύμητα τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αφού θα τους εχουν τους βαθμούς, γιατι πρέπει να ανακοινωθούν στις 1 και οχι νωρίτερα; :/:
Ένας φίλος μου που είχε...μέσο πέρσι τους πήρε νωρίς νωρις. Λέτε αν κανένας καθηγητής ειναι καλός να μας τους πει κι εμάς νωριτερα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και εγώ. Αν και δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη.... Εγώ στο σχολείο μάλλον θα πάω. Βασικά παίζει να βγουν πριν τις 1;

Πέρυσι

Ημέρα Ανακοίνωσης Βαθμολογιών:
  • Στο ίντερνετ δημοσιεύθηκαν λίγο μετά τη μία το μεσημέρι.Ωστόσο,στις σχολικές μονάδες το υπουργείο παιδείας είχε δώσει εντολή να ανοίξουν τις πύλες στις 11,αφού ολοκληρωθούν οι απαραίτητες διεργασίες(διανομή από τη δευτεροβάθμια τα ξημερώματα των πακέτων με τις βαθμολογίες και εξακρίβωσή τους με τις ηλεκτρονικές φόρμες βαθμολογιών μέσω ενός διαδικτυακού «μηχανισμού» επικοινωνίας σχολικών μονάδων-υπουργείου).Ωστόσο,πολλά σχολεία,έχοντας ολοκληρώσει την προαπαιτούμενη διαδικασία,είπαν να μη «κουράζουν» άδικα γονείς καθώς και μαθητές και έτσι οι φύλακες(πάνε κι αυτοί....) τους άφησαν από τις εννέα.

Ημέρα Ανακοίνωσης Βάσεων:
  • Στο σχολείο δημοσιεύθηκαν στις οχτώ και κάτι το πρωί σε αντίθεση με το διαδίκτυο,που ανακοινώθηκαν στις οχτώ και σαράντα πέντε(ενώ αρχικά είχε ανακοινωθεί ότι διαδικτυακά θα ανακοινωθούν στις εννέα).

Και στις δύο περιπτώσεις,κανένα επτάλεπτο μετά το «άνοιγμα» της διαδικτυακής πλατφόρμας,το μινεντού «κατέβασε ρολά» πετώντας Error-Bad request και μένοντας αδρανές για πάνω από σαράντα λεπτά.

Πηγή:Ο διευθυτής μου :)

Παιδιά,αν αντέχετε την αναμονή μπείτε ίντερνετ αλλά δε ξέρω έχει άλλη φάση νομίζω να πας να δεις τι έκανες από το σχολείο(ίσως να 'μαι ρομαντική:redface:...ίσως να ναι που το μπαλκόνι μου βλέπει ακριβώς στο πίνακα ανακοινώσεων και τα παλαιότερα χρόνια που δεν υπήρχε ο ηλεκτρονικός «εκσυγχρονισμός»...του υπουργείου... έβλεπα την όλη αναμονή από τους τότε πανελληνιομάχους και στο τέλος να πέφτουν...συνήθως:worry: χαμόγελα..ίσως).Πάντως,όλα τα παιδιά της παρέας μου είπαμε να πάμε από νωρίς..στις επτά... στις έξι:D..να κάτσουμε και στην καφετέρια που υπάρχει δίπλα και να περιμένουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αφού θα τους εχουν τους βαθμούς, γιατι πρέπει να ανακοινωθούν στις 1 και οχι νωρίτερα; :/:
Ένας φίλος μου που είχε...μέσο πέρσι τους πήρε νωρίς νωρις. Λέτε αν κανένας καθηγητής ειναι καλός να μας τους πει κι εμάς νωριτερα; :P

το εχω σκεφτει και εγω αυτο...εχω μια καθηγητρια στο σχολειο που με παει πολυ και μου ειπε, αν τα καταφερω, θα σε παρω τηλ. να σε ενημερωσω νωριτερα...
μακαρι, γιατι σχολειο δεν παιζει να παω....

δεν τη γουσταρω την ολη κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αφού θα τους εχουν τους βαθμούς, γιατι πρέπει να ανακοινωθούν στις 1 και οχι νωρίτερα; :/:
Ένας φίλος μου που είχε...μέσο πέρσι τους πήρε νωρίς νωρις. Λέτε αν κανένας καθηγητής ειναι καλός να μας τους πει κι εμάς νωριτερα; :P
Και σε εμάς τους έδιναν πέρυσι νωρίς . Θυμάμαι γιατί είχα πάει να πάρω τους βαθμούς των ενδοσχολικών.
Στο σχολείο μου θα βγάλουν νωρίτερα απ' όλους τους χτυπητούς βαθμούς. Έτσι κάνουν κάθε χρόνο.Ελπίζω να είμαι μέσα σε αυτούς. Αν αργήσουν θα καταλάβω ότι πάτωσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αφού θα τους εχουν τους βαθμούς, γιατι πρέπει να ανακοινωθούν στις 1 και οχι νωρίτερα; :/:
Ένας φίλος μου που είχε...μέσο πέρσι τους πήρε νωρίς νωρις. Λέτε αν κανένας καθηγητής ειναι καλός να μας τους πει κι εμάς νωριτερα; :P

Εμενα περσι ο χημικος κανενα μισαωρο πριν βγουν πηγε να φυγει απο το σχολειο και μου λεει καλα τα πηγες εσυ! Γυρω στο 19 στην βιολογια και την χημεια! Δεν ξερω αλλα με ειχε αγχωσει περισσοτερο! Κατα τα αλλα οι υπολοιποι αμιλητοι και μας κρατουσαν κιολας γιατι κανανε και καμια ωρα να κολλησουν τα χαρτια στον τοιχο! Χαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Διάβασα το ποστ της Λινας και εχει δίκιο. Αλλα απο την άλλη, υπάρχουν και κάποια παιδιά στο σχολειο που δεν θα έχω καμια όρεξη να τα δω. Αχ δεν ξέρω,θα κανω ο,τι μου'ρθει εκείνη την ωρα :P και εγώ έχω κάποιους καθηγητές που με συμπαθούν και η μια μάλιστα ειναι οικογενειακή φιλη. Κατι θα γίνει, δεν μπορει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ααααα και περσι στο δικο μου σχολειο τους ανακοινωσαν 1 και 20! Μαλλον εχουμε αργοκινητους καθηγητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
το θεμα ειναι να τα εχουμε παει καλα και ας τα μαθουμε και το απογευμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
το θεμα ειναι να τα εχουμε παει καλα και ας τα μαθουμε και το απογευμα...
Ναι , να έχουμε λιποθυμίες μέχρι τότε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
το θεμα ειναι να τα εχουμε παει καλα και ας τα μαθουμε και το απογευμα...

Μην το λες! Η αγωνια τουλαχιστον για εμενα πριν τους βαθμους ειναι τεραστια! Καμια σχεση με το αγχος των εξετασεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
αυτη η αναμονη σε αγχωνει ολο και περισσοτεροο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ναι , να έχουμε λιποθυμίες μέχρι τότε. :P

Μην το λες! Η αγωνια τουλαχιστον για εμενα πριν τους βαθμους ειναι τεραστια! Καμια σχεση με το αγχος των εξετασεων!

χαχα ναι! Δεν μας βλέπω καλα μέχρι να τους πάρουμε.
Σαν ψέματα μου φαίνεται οτι σε λίγες μέρες θα βγουν οι βαθμοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
βρε πηγαιντε με τους φιλους σας, παρτε και ενα κρυο καφεδακι, να πειτε μια μαλ@κια να περασει η ωρα.
σκεφτειτε και στις πανελληνιες πως θα νιωθατε αν ησασταν καπου μονοι σαν να περιμενετε τα θεματα και πως νιωθατε μεσα στην ταξη λεγοντας αστειακια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top