Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι αποθήκευσα πρόχειρα το μηχανογραφικό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Νομίζω περίπου 10 μέρες μετά.

αυτο! μετα το τελευταιο βεβαια! δηλαδη περιπου 10 ιουλιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγώ μόλις έκανα πρόχειρη αποθήκευση. 14 σχολές έχω...
Αυτό ήταν; Δηλαδή έτσι θα είναι και όταν το φτιάχνουμε κανονικά; Σιγά τη δύσκολη υπόθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και εγώ μόλις έκανα πρόχειρη αποθήκευση. 14 σχολές έχω...
Αυτό ήταν; Δηλαδή έτσι θα είναι και όταν το φτιάχνουμε κανονικά; Σιγά τη δύσκολη υπόθεση.

Όντως,σιγά,αν είναι έτσι,μάλλον θα το κάνω μόνη μου τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Όντως,σιγά,αν είναι έτσι,μάλλον θα το κάνω μόνη μου τελικά.

Εγω μονς μου θα το κανω...η διαδικασια ειναι αστεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Είδα σήμερα τον καθηγητή των μαθηματικών και μου είπε ότι την Κυριακή θα ανακοινωθούν οι βαθμοί στο ίντερνετ και τη Δευτέρα θα πάμε να τους δούμε στα σχολεία!Μου φάνηκε περίεργο..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Είδα σήμερα τον καθηγητή των μαθηματικών και μου είπε ότι την Κυριακή θα ανακοινωθούν οι βαθμοί στο ίντερνετ και τη Δευτέρα θα πάμε να τους δούμε στα σχολεία!Μου φάνηκε περίεργο..:hmm:

δν παιζει αυτο....οι βαθμοι και στο ιντερνετ και στα σχολεια θα ανακοινωθουν τη δευτερα λογικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Άσχετο ρε παιδιά αλλά γιατί αναρτούν δημόσια σε εμάς τους κωδικούς των υποψηφίων στα τζάμια; Δεν υποτίθεται πως οι μαθητές διαλέγουν προσωπικά κωδικούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άσχετο ρε παιδιά αλλά γιατί αναρτούν δημόσια σε εμάς τους κωδικούς των υποψηφίων στα τζάμια; Δεν υποτίθεται πως οι μαθητές διαλέγουν προσωπικά κωδικούς;
Τον κωδικό ασφαλείας του μηχανογραφικού διαλέγουμε εμείς...
Ο κωδικός των υποψηφίων δεν είναι αυτός που αναγράφεται στο καρτελάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Βλεπω τις πρωτες σελιδες του θεματος Πανελληνιες 2014 και μουρχεται να τυλιχτω σε μια γωνια και να κλαιω σε εμβρυακη σταση :P

Φυσικο Κρητης σου'ρχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Και εγω μπορω να πω πως ολοκλήρωασα με επιτυχια την προσωρινη αποθήκευση του μηχανογραφικού μου 12 σχολές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Όταν φτιάξουμε το μηχανογραφικό μας μπορούμε να το επεξεργαστούμε έτσι ;
Εννοείται πριν το οριστικοποιήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Όταν φτιάξουμε το μηχανογραφικό μας μπορούμε να το επεξεργαστούμε έτσι ;
Εννοείται πριν το οριστικοποιήσουμε.

ΦΥΣΙΚΑ φίλε.:D:D:D
Πως πήγες στις πανελλήνιες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
ΦΥΣΙΚΑ φίλε.:D:D:D
Πως πήγες στις πανελλήνιες????

Τέλεια.
Πολύ καλά σύμφωνα με τις απαντήσεις που έχω δει στο ίντερνετ. Σίγουρα πολύ καλύτερα απ' όσο περίμενα..
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Τέλεια.
Πολύ καλά σύμφωνα με τις απαντήσεις που έχω δει στο ίντερνετ. Σίγουρα πολύ καλύτερα απ' όσο περίμενα..
Εσύ;

φΊΛΕ νίκο πιστεύω ότι έχω παει πάρα πολύ καλά με μόνη εξαιρεση το αεππ που πιστεύω πως θα είναι το μοναδικο μάθημα που θα με ρίξει, όχι βέβαια τόσο πολύ αλλά ξερεις παίζει και αυτο τον ρολο του στην διαμορφωση της βαθμολογιας. τεσπα καλα αποτελεσματα και καλη ξεκουραση:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
φΊΛΕ νίκο πιστεύω ότι έχω παει πάρα πολύ καλά με μόνη εξαιρεση το αεππ που πιστεύω πως θα είναι το μοναδικο μάθημα που θα με ρίξει, όχι βέβαια τόσο πολύ αλλά ξερεις παίζει και αυτο τον ρολο του στην διαμορφωση της βαθμολογιας. τεσπα καλα αποτελεσματα και καλη ξεκουραση:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Εγώ με την φυσική έχω μαλώσει οπότε αυτή είναι που θα μου στοιχίσει στο να βγάλω όσο πιο πολλά μόρια μπορώ..
Επίσης φίλε μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
φΊΛΕ νίκο πιστεύω ότι έχω παει πάρα πολύ καλά με μόνη εξαιρεση το αεππ που πιστεύω πως θα είναι το μοναδικο μάθημα που θα με ρίξει, όχι βέβαια τόσο πολύ αλλά ξερεις παίζει και αυτο τον ρολο του στην διαμορφωση της βαθμολογιας. τεσπα καλα αποτελεσματα και καλη ξεκουραση:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Καλώς ήρθες και πάλι :D Εγώ στο ΑΕΠΠ έχω χάσει μονάδες απο τα δυο πρώτα θέματα. Η φυσικη με σκότωσε. Αλλα στα υπόλοιπα έχω γράψει πολυ καλα πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλώς ήρθες και πάλι :D Εγώ στο ΑΕΠΠ έχω χάσει μονάδες απο τα δυο πρώτα θέματα. Η φυσικη με σκότωσε. Αλλα στα υπόλοιπα έχω γράψει πολυ καλα πιστεύω.

Καλως σας βρήκα και παλι. στην φυσικ΄γ πιστεύω ότι τα έχω παει καλά. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους παιδιά. :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top