Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
δλδ ποσο μπορει να μου κοστίσει;

ειλικρινα δεν εχω ιδεα. παντως μην καθεσαι να αγχωνεσαι. μας μενει μια εβδομαδα και κατι ψιλα.
απλα λογικα να το δεις το περιθωριο εχει καποια λογικη που υπαρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
και πάλι αν χάσω θα χάσω από τη δομη ?/8 γιατι γενικά αυτό με αποσχολεί στην έκθεσή μου, η έκταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
δλδ ποσο μπορει να μου κοστίσει;

αν θυμαμαι καλα 10-11 λεξεις στη σειρα
Εγώ πάντως έχω ακούσει από φιλολόγους ότι δεν μετράει και τόσο η έκταση της έκθεσης αν είσαι σωστός ως προς τη δομή,το θέμα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ρε παιδιά η εγκύκλιος για την αστυνομία πότε θα βγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Η έκθεσή μου είναι 3-3,5 σελίδες. Κανονικά γράμματα. Λέτε να μου κοστίσει αυτό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheMentat010

Νεοφερμένος

Ο TheMentat010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Χαίρε κόσμε του i-school!
Γνωρίζετε εάν οι υποψήφιοι που δίνουν ξανά, απευθύνονται στη γενική σειρά των θέσεων του 90%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Χαίρε κόσμε του i-school!
Γνωρίζετε εάν οι υποψήφιοι που δίνουν ξανά, απευθύνονται στη γενική σειρά των θέσεων του 90%;

Ναι, έτσι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Η έκθεσή μου είναι 3-3,5 σελίδες. Κανονικά γράμματα. Λέτε να μου κοστίσει αυτό;;;

Τι να σου κοστισει; Κανονικη μου φαινεται. Εγω εγραψα 4 σελιδες. Να ξερεις οτι το παραπανω ισα ισα επιβραβεβεται. Συνηθως μεγαλυτερη εκταση, σημαινει μεγαλυτερο πληθος επιχειρηματων αρα καλυτερο βαθμο στο περιεχομενο. Βεβαια μπορει να εινα καιι σκετη φλυαρια. Παντως δεν χανεις βαθμους αν εχεις ξεπερασει το οριο αλλα αντιθετως. Ειμαι σιγουρος για αυτο, εχω ρωτησει 3 διορθωτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά για την έκθεση από ότι έχω ακούσει από καθηγητές εως 750 λέξεις δεν κόβουν τίποτα και μετά για κάθε 100 (ή 50, δεν θυμάμαι ακριβώς) κόβουν 1 μόριο στα 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Στο βαθμολογικό του Ηρακλείου είναι διαφορετικά τα πράγματα. Ανά 50 λέξεις που γράφεις παραπάνω σου κόβουν 1 μόριο.
Αν κάποιος όμως γράψει πάρα πολλές λέξεις του κόβουν και πολύ παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Έτσι και μου πουν μια λέξη ακόμα για τις βάσεις ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ!

:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Έτσι και μου πουν μια λέξη ακόμα για τις βάσεις ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ!

:verymad:

PhotoFunia Keep Calm Regular 2014-06-21 12 16 57.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχει πλακα που κατι δημοσιευματα γραφουν ''Απιαστες οι περιζητητες σχολες λογο εκτιναξης των βασεων''. Ειναι τοσο γελοιοι και καραγκιοζηδες που δεν μπορουν να καταλαβουν οτι η βαση ειναι στην ουσια ο βαθμος του υποψηφιου που μπηκε τελευταιος (με τον μικροτερο βαθμο) στην σχολη του. Το λενε σαν να ενοουν οτι ξερω'γω το υπουργειο θα βγαλει (επειδη ετσι του ηρθε) μια βαση και θα λεει οσοι ειχατε παραπανω απο αυτο περνατε:P Φετος επειδη τους εχει πιασει το κακο τους θα τις ανεβασουν πολυ ωστε να μην μπει κανενας και να ειναι ''απιαστες'' :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
καταφεραν να μας αγχωσουν ξανα με τις βασεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ευχαριστώ notis_19, προσπαθώ, αλλά οι γονείς μου έχουν άλλη άποψη και έρχονται κάθε μέρα και μου λένε για ''εκτίναξη των βάσεων''. Τους έχω πει επανειλημένα ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε, και για ποιους λόγους, αλλά αυτοί το χαβά τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Όταν είναι να βγουν οι βαθμοί θα ενημερωθούμε από το ίντερνετ για να πάμε στο σχολείο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ευχαριστώ notis_19, προσπαθώ, αλλά οι γονείς μου έχουν άλλη άποψη και έρχονται κάθε μέρα και μου λένε για ''εκτίναξη των βάσεων''. Τους έχω πει επανειλημένα ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε, και για ποιους λόγους, αλλά αυτοί το χαβά τους...

το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να μην ακους κανεναν και να εχεις εμπιστοσυνη στον ευατο σου.....ολοι οι γονεις αυτη την περιοδο συνεχως για αυτο το θεμα μας μιλανε....

παντως το αγχος για τα αποτελεσματα μερα με τη μερα γινεται μεγαλυτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εχει πλακα που κατι δημοσιευματα γραφουν ''Απιαστες οι περιζητητες σχολες λογο εκτιναξης των βασεων''. Ειναι τοσο γελοιοι και καραγκιοζηδες που δεν μπορουν να καταλαβουν οτι η βαση ειναι στην ουσια ο βαθμος του υποψηφιου που μπηκε τελευταιος (με τον μικροτερο βαθμο) στην σχολη του. Το λενε σαν να ενοουν οτι ξερω'γω το υπουργειο θα βγαλει (επειδη ετσι του ηρθε) μια βαση και θα λεει οσοι ειχατε παραπανω απο αυτο περνατε:P Φετος επειδη τους εχει πιασει το κακο τους θα τις ανεβασουν πολυ ωστε να μην μπει κανενας και να ειναι ''απιαστες'' :whatever:

ειλικρινα απορω πως γινεται να ακουω-διαβαζω απο μεγαλους ανθρωπους οτι φετος θα μπουν περισσοτεροι (λογω βασεων εννοω και οχι λογω αριθμου εισακτεων) ή οτι περισυ μπηκαν λιγοτεροι.
ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβει κανεις τι ακριβως ειναι οι βασεις; :confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Άγχος για το τι θα γράψουμε, άγχος για αποτελέσματα, άγχος για βάσεις...Και έτσι φεύγει το καλοκαίρι γεμάτο με άγχος.

Η γνώμη μου : Αφήστε τα όλα στην άκρη, τον αγώνα μας τον δώσαμε και περιμένουμε να ανταμειφτούμε για αυτό.

Οι βάσεις διαμορφώνονται κατά το πλείστον από εμάς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Όταν είναι να βγουν οι βαθμοί θα ενημερωθούμε από το ίντερνετ για να πάμε στο σχολείο ;

λογικα θα μας ενημερωσουν δυο μερες νωριτερα για το ποτε ακριβως θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top