Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
τον έχω λιώσει τον υπολογιστή μορίων :ermm:
χαχα ισχύει
άλλο βαθμό για την καλύτερη περίπτωση,άλλο για τη χειρότερη,άλλο για τη φυσιολογική περίπτωση,άλλο για το αν δεν είχα κάνει εκείνη τη μαλακία στο τάδε μάθημα,κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χαχα ακριβως αυτο 20 διαφορετικοι υπολογισμοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Aν βγάλω γύρω στα 16.500 στη χειρότερη-17.000 και γράψω τουλάχιστον 3000 στο σχέδιο, λογικά δεν θα περνάω βόλο που πέρσι είχε βάση 17.100 περίπου; :cry_x: Tι στο καλό,3000 μόρια θα ανεβεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Θεωρητικα δεν βαζουν σχετικα ευκολα θεματα?
Ναι ρε 'συ, αλλά αν εσύ δεν ξέρεις την τύφλα σου (πχ στα κείμενα γενικής παιδείας), όσο εύκολα και να βάλουν, πάλι δε θα γράψεις.
Σ' αυτό την πατάνε οι μαθητές, γιατί συνήθως οι καθηγητές για τις ενδοσχολικές της Γ' δίνουν πολύ συγκεκριμένη ύλη, ώστε να γράψουν όλοι έναν ικανοποιητικό βαθμό (>16). ΔΥΣΤΥΧΩΣ, όμως, οι μαθητές τούς γράφουν με αποτέλεσμα να παραδίδουν λευκή κόλλα ή να παίρνουν κάτω απ' τη βάση :P
Όπως είπα τσάμπα χαλάει το απολυτήριο, γιατί με ένα διαβασματάκι μίας ή δύο ωρών θα έγραφες μια χαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Δεν μπορω να κρινω απο τωρα αλλα πιστευω δυο ωρες στο κρεβατι να διαβασω τι στο καλο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
τα κείμενα είναι το πιο εύκολο :P δύσκολα είναι μαθήματα όπως η κοινωνιολογία γιατί πρέπει να γράψεις συγκεκριμένα πράγματα ενώ πχ κειμενα, θρησκευτικά κτλ μπορείς να γράψεις από μόνο σου τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
τα κείμενα είναι το πιο εύκολο :P δύσκολα είναι μαθήματα όπως η κοινωνιολογία γιατί πρέπει να γράψεις συγκεκριμένα πράγματα ενώ πχ κειμενα, θρησκευτικά κτλ μπορείς να γράψεις από μόνο σου τίποτα :P
Το point είναι το ίδιο :P
Δε νομίζω να σας έδωσαν για εξεταστέα ύλη αυτή που προβλέπεται από την εγκύκλιο του υπουργείου. Έστω και άτυπα θα σας είπαν τι να διαβάσετε.
Αν όχι, πάσο :P Στο σχολείο μου τους είπαν πολύ συγκεκριμένα πράγματα τόσο φέτος, όσο και πέρυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Το point είναι το ίδιο :P
Δε νομίζω να σας έδωσαν για εξεταστέα ύλη αυτή που προβλέπεται από την εγκύκλιο του υπουργείου. Έστω και άτυπα θα σας είπαν τι να διαβάσετε.
Αν όχι, πάσο :P Στο σχολείο μου τους είπαν πολύ συγκεκριμένα πράγματα τόσο φέτος, όσο και πέρυσι.

Δεν έχω ιδέα γιατί δεν πατούσα σχολείο :hehe: στα αρχαία έχουμε μετάφραση 6 κείμενα όμως :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα γιατί δεν πατούσα σχολείο :hehe: στα αρχαία έχουμε μετάφραση 6 κείμενα όμως :mad:
6 κείμενα μπορεί να είναι αυτά που πρέπει να βρίσκονται στην εξεταστέα ύλη. Μπορεί ο καθηγητής στην τάξη να είπε άτυπα να διαβάσετε μόνο το 1, πχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Άμα στην Κοινωνιολογία ζητηθεί κομμάτι που θυμίζει ΕΛΑΧΙΣΤΑ παράγραφο του ΑΟΔΕ, αντιγράψτε την ολόκληρη.
Η σπουδαιότητα του σχολείου ως θεσμός (Η επιχείρηση ως θεσμός), η ανάγκη του ανθρώπου για κοινωνικοποίηση (Maslow), πώς αναπτύσσει ο άνθρωπος την προσωπικότητα του (Προβλήματα επικοινωνίας: Διαφορετικές αντιλήψεις), είναι μερικά παραδείγματα.
Ξεκινάς από αυτά που γνωρίζεις από το ΑΟΔΕ και συμπληρώνεις με ό,τι πιο χειροπιαστό μπορείς να σκεφτείς.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
6 κείμενα μπορεί να είναι αυτά που πρέπει να βρίσκονται στην εξεταστέα ύλη. Μπορεί ο καθηγητής στην τάξη να είπε άτυπα να διαβάσετε μόνο το 1, πχ:P
δεν ξέρω,μπορεί να μας βάλει αυτό που έβαλε στο διαγώνισμα :hmm:

Άμα στην Κοινωνιολογία ζητηθεί κομμάτι που θυμίζει ΕΛΑΧΙΣΤΑ παράγραφο του ΑΟΔΕ, αντιγράψτε την ολόκληρη.
Η σπουδαιότητα του σχολείου ως θεσμός (Η επιχείρηση ως θεσμός), η ανάγκη του ανθρώπου για κοινωνικοποίηση (Maslow), πώς αναπτύσσει ο άνθρωπος την προσωπικότητα του (Προβλήματα επικοινωνίας: Διαφορετικές αντιλήψεις), είναι μερικά παραδείγματα.
Ξεκινάς από αυτά που γνωρίζεις από το ΑΟΔΕ και συμπληρώνεις με ό,τι πιο χειροπιαστό μπορείς να σκεφτείς.:clapup:
Αυτή που μας κάνει κοινωνιολογία μας κάνει και ΑΟΔΕ :P καλή ιδέα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
τον έχω λιώσει τον υπολογιστή μορίων :ermm:

Τσάμπα τον παιδεύεις. Πέρυσι και εγώ σαν εσένα έβαζα περιπτώσεις, ανώτερα κατώτερα όρια κλπ. Τελικά έβγαλα 600 μόρια παραπάνω απ'όσα περίμενα.

Υ.Γ. Ο χάρης και το παράπονο του... δε ξεχνιέται χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Πραγματικά χαίρομαι που τελειώσαμε, άσχετα με τα αποτελέσματα.Για τα ενδοσχολικά υπάρχουν κάτι κολλημένοι στην Κοινωνιολογία (117 σελίδες)! Βιολογία (περίπου 50) και Ιστορία (147)! Σε αυτά δεν έχω ιδέα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αυτό ήταν οι πανελλαδικές! Μία στάση ονείρων, τώρα <<ταξίδι>>!

Υ.γ: Στον ορισμό της αγροτικής μεταρρύθμισης γράψατε και από...Το αποφασιστικό βήμα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Υ.γ: Στον ορισμό της αγροτικής μεταρρύθμισης γράψατε και από...Το αποφασιστικό βήμα...?

εγω την πρωτη παραγραφο εγραψα μονο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εγω την πρωτη παραγραφο εγραψα μονο... ;)

Εγώ που απάντησα μόνο άπο...Καθώς η κατοχή γης...συνθήκες! ;(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Εγώ που απάντησα μόνο άπο...Καθώς η κατοχή γης...συνθήκες! ;(
νομιζω ειναι σωστο και απο εκει απ ο,τι μας ειχαν πει στο φρο!! :) απλα εγω το εγραψα ολο για να μαι σιγουρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
νομιζω ειναι σωστο και απο εκει απ ο,τι μας ειχαν πει στο φρο!! :) απλα εγω το εγραψα ολο για να μαι σιγουρη!

Ναι και γω έτσι πιστεύω... Απλώς δε ξέρω αν όντως ήταν απαραίτητο να γράψουμε και την άλλη παράγραφο με τον Βενιζέλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Ναι και γω έτσι πιστεύω... Απλώς δε ξέρω αν όντως ήταν απαραίτητο να γράψουμε και την άλλη παράγραφο με τον Βενιζέλο...
οχι δεν ηταν απαραιτητο!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top