Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ετοιμάζομαι για να βγω κ νιώθω οτι κατι έχω να κανω.Μη σας τύχει ! :P

Λέτε Ψυχολογία ΑΠΘ να ανέβει πάνω από 18300; Με αυτα που ακούω τρομοκρατούμαι.
Σιγά μην πάει και πάνω απο 19000 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ουφ!Βγήκε η θεωρία του αοθ.Μου φυγε ένα βάρος.
Πάμε για ασκήσεις τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
μπραβο σου ελπιζω ομως να μη το μετανιωσεις στο τελος

Εγώ πάντως ρίσκαρα και κέρδισα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ουφ!Βγήκε η θεωρία του αοθ.Μου φυγε ένα βάρος.
Πάμε για ασκήσεις τώρα.

Τι πάει να πει την έβγαλες τη θεωρεία? :P

Εννοείς από το 1ο κεφάλαιο? :eek: :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aννουλι

Νεοφερμένος

Η Aννουλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια τελειωσαμεεεε!:D πως τ πηγατε?εγω οχι τοσο καλα κ μ αγχωνει πολυ τ θεμα το να ξαναδωσω!τησ θεωρητικησ πωσ πηγατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Τέλος! Εγώ δεν ξέρω, νιώθω περίεργα τώρα που δεν έχω να διαβάσω τίποτα, αλλά νομίζω ότι το βράδυ θα μου φύγει τελειώς. (χαχα)
Είναι υπέροχο να ανταμείβονται οι κόποι σου πάντως.

Η γενιά του '97 να μην αγχώνεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
παιδια τελειωσαμεεεε!:D πως τ πηγατε?εγω οχι τοσο καλα κ μ αγχωνει πολυ τ θεμα το να ξαναδωσω!τησ θεωρητικησ πωσ πηγατε?
Καλά δεν τα πήγα, αλλά δίνω κουράγιο στον εαυτό μου γιατί μου έχει μείνει και το αοθ :D:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aννουλι

Νεοφερμένος

Η Aννουλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμένα τα αγγλικά αλλα τι να τα κάνω πλέον; Πόσο υπολογίζεις περίπου στα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τέλος! Εγώ δεν ξέρω, νιώθω περίεργα τώρα που δεν έχω να διαβάσω τίποτα, αλλά νομίζω ότι το βράδυ θα μου φύγει τελειώς. (χαχα)
Είναι υπέροχο να ανταμείβονται οι κόποι σου πάντως.

Η γενιά του '97 να μην αγχώνεται!!

Νομίζω οτι μπορείς να αλλάξεις την υπογραφή σου, τελειώσαμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Το είχα ξεχάσει! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Τι πάει να πει την έβγαλες τη θεωρεία? :P

Εννοείς από το 1ο κεφάλαιο? :eek: :eek:
Όχι εννοώ ότι την έβγαλα όλη.Τη μισή την έβγαλα την Παρασκευή και την άλλη μισή σήμερα.Πάντως αν δεν την έχεις βγάλει μην αγχώνεσαι.Εχεις χρόνο μπροστά σου μέχρι την Πέμπτη.Εγώ ξεσκίστηκα να την βγάλω γιατί θέλω να κάνω ασκήσεις που νομίζω ότι τις έχω ξεχάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Όχι εννοώ ότι την έβγαλα όλη.Τη μισή την έβγαλα την Παρασκευή και την άλλη μισή σήμερα.Πάντως αν δεν την έχεις βγάλει μην αγχώνεσαι.Εχεις χρόνο μπροστά σου μέχρι την Πέμπτη.Εγώ ξεσκίστηκα να την βγάλω γιατί θέλω να κάνω ασκήσεις που νομίζω ότι τις έχω ξεχάσει.

Ωραίος φίλε..ήδη ξεκίνησα τη θεωρεία..δεν θα διαβάσω μόνο τα κομμάτια που μπήκαν οεφε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Παλι αντι για Σωστό Λάθος έβαλα Σ - Λ.Μπορεί να μου τα πάρουν λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ε δεν νομίζω πως δεν έχουμε να διαβάσουμε τίποτα..
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ λέω να κάτσω να διαβάσω σοβαρά από αύριο για ενδοσχολικές..
Ε 8-9 μαθήματα είναι ας τους ρίξουμε μια ματιά να πάρουμε ένα καλό απολυτήριο...
Ένα χρόνο διαβάσαμε, για 10 μέρες θα κωλόσουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
^καλά λέει.

Ένα καλό απολυτήριο σίγουρα θα σου χρησιμεύσει κάποια στιγμή στη ζωή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
τον έχω λιώσει τον υπολογιστή μορίων :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
τον έχω λιώσει τον υπολογιστή μορίων :ermm:

Όταν δεις τα αποτελέσματα θα ξέρεις κατευθείαν πόσα μόρια έγραψες σε κάθε πεδίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
^καλά λέει.

Ένα καλό απολυτήριο σίγουρα θα σου χρησιμεύσει κάποια στιγμή στη ζωή σου.
Θεωρητικα δεν βαζουν σχετικα ευκολα θεματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θεωρητικα δεν βαζουν σχετικα ευκολα θεματα?

Βάζουν αλλά όταν κάποιοι σε βάζουν να διαβάσεις όλο το βιβλίο και ειδικά όταν αυτό είναι θεωρία τα πράγματα σκουραίνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top