Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Όσο σκέφτομαι ότι έχω και το ΑΟΘ μετά τη Φυσική με πιάνει τρέλααααααα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω τελειώσει ακόμη την ύλη στην ιστορία! Βλέπω και οτι εσείς την έχετε τελειώσει και έχω απελπιστεί! Οοουυυφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ; ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πάντως δεν νομίζω να βάλουν πολύ δύσκολα στη φυσική.

ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ; ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ;;;;
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! (Όχι για όλους βέβαια,αλλά σχεδόν ναι!!) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πάντως δεν νομίζω να βάλουν πολύ δύσκολα στη φυσική.


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! (Όχι για όλους βέβαια,αλλά σχεδόν ναι!!) :clapup:

Ότι και να βάλουν εγώ είμαι καταδικασμένος σε αυτό το μάθημα, πραγματικά...
Διάβασα τους τύπους μπας και αλλά δεν αρκεί... Δεν την μπορώ..
Την μισώ την μισώ την μισώ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,803 μηνύματα.
Πάντως δεν νομίζω να βάλουν πολύ δύσκολα στη φυσική.
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! (Όχι για όλους βέβαια,αλλά σχεδόν ναι!!) :clapup:

Θα βρεθούν κάποιοι εδώ μέσα και θα έχουν γράψει το λιγότερο 100! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ότι και να βάλουν εγώ είμαι καταδικασμένος σε αυτό το μάθημα, πραγματικά...
Διάβασα τους τύπους μπας και αλλά δεν αρκεί... Δεν την μπορώ..
Την μισώ την μισώ την μισώ !!!
Και εγώ δεν την μπορώ καθόλου..!

Θα βρεθούν κάποιοι εδώ μέσα και θα έχουν γράψει το λιγότερο 100! :P
Το λιγότερο 120,γιατί θα πάρουν επιπλέον μορια λόγω καλής εικόνας γραπτού :D
(Πάντως εντάξει, πιστεύω ότι υπάρχουν κάποια άτομα εδώ μέσα που οντως είναι πολύ καλοί!)
Και φυσικά,όλοι όσοι έδιναν πέρσι θα λένε πόσο γελοία ήταν τα δικά μας θέματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θα βρεθούν κάποιοι εδώ μέσα και θα έχουν γράψει το λιγότερο 100! :P

Και κάποιοι άλλοι που θα λένε "Βατά τα θέματα, πολύ πιο εύκολα από τα περσινά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ; ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ;;;;

μακαρι :D οσο σκεφτομαι οτι απο αυριο (οι περισσοτεροι) τελειωνουμε,πεταω!!! (εγω εχω βεβαια εχω και τα αγγλικα αλλα τα δυσκολα τελειωνουν!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ένας φίλος μου δίνει 9 μαθήματα, τα 6 κανονικά + ΑΟΘ + 2 ειδικά μουσικής :P (αρμονία+σύνθεση ή κάτι παρόμοιο). Τον λυπάμαι που θα σέρνεται μέχρι τις 25-30 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πραγματικα λυπαμαι οποιον/οποια εχει να διαβαζει ολη μερα ιστορια σημερα. Την συχαινομαι τοσο που ουτε μια σελιδα δεν θα μαθαινα απεξω :P Απορω πως τα καταφερνετε..
Φυσικη τι λετε να πεσει 3ο ρε παιδια? Κανα στασιμο λογικα? Εχετε ακουσει τιποτα συγκεκριμενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ένας φίλος μου δίνει 9 μαθήματα, τα 6 κανονικά + ΑΟΘ + 2 ειδικά μουσικής :P (αρμονία+σύνθεση ή κάτι παρόμοιο). Τον λυπάμαι που θα σέρνεται μέχρι τις 25-30 :P

και εγώ 27-28 δίνω σχέδιο,και μάλιστα αρχίζω πάλι μαθήματα μεθαύριο,που θα έχουν τελειώσει οι πανελλήνιες,μέχρι τις 26,κάθε μέρα... τέλειο; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ένας φίλος μου δίνει 9 μαθήματα, τα 6 κανονικά + ΑΟΘ + 2 ειδικά μουσικής :P (αρμονία+σύνθεση ή κάτι παρόμοιο). Τον λυπάμαι που θα σέρνεται μέχρι τις 25-30 :P

αρμονια και ντικτε :P (εκανα κι εγω μουσικη παλιοτερα και τα ξερω, δε σε νοιαζει αλλα ειπα να πεχταχτω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πραγματικα λυπαμαι οποιον/οποια εχει να διαβαζει ολη μερα ιστορια σημερα. Την συχαινομαι τοσο που ουτε μια σελιδα δεν θα μαθαινα απεξω :P Απορω πως τα καταφερνετε..
Φυσικη τι λετε να πεσει 3ο ρε παιδια? Κανα στασιμο λογικα? Εχετε ακουσει τιποτα συγκεκριμενο?

Αρμονικό κύμα ή στάσιμο.Μπορεί και συμβολή αλλά δεν νομίζω..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εχει κανεις θεματα ιστοριας ΟΕΦΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Φυσική θα πέσει στερεό. :Ρ ( δε ξέρω τί είναι. Το ακούω όλη τη χρονια)


Το μόνο που συζητάω σήμερα είναι που θα βγω αυτές τις μέρες, τί θα φορέσω στη γιορτή μου, ποιους θα καλέσω κλπ :D.
Δεν το πιστεύω οτι αύριο θα γυρίσω σπίτι κ δε θα έχω να κανω ΤΊΠΟΤΑ! Επιτέλους ελευθερία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Το χειρότερο κεφάλαιο της φυσικής είναι αυτό...
Μακριά μας !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
γιατί πήρα ΑΟΘ θεέ μου? γιατί?!?!?!?! χD σας ζηλεύω πάρα πολύ, καθαρματάκια, που αύριο τέτοια ώρα θα αράζετε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
γιατί πήρα ΑΟΘ θεέ μου? γιατί?!?!?!?! χD σας ζηλεύω πάρα πολύ, καθαρματάκια, που αύριο τέτοια ώρα θα αράζετε! :P

Το αοθ για εμάς του τεχνολογικούς είναι πληγή..ειδικά η θεωρεία του..:(

Οι άλλοι θα χαίρονται που τελειώνουν αύριο κι εμείς θα διαβάζουμε για αοθ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Το αοθ για εμάς του τεχνολογικούς είναι πληγή..ειδικά η θεωρεία του..:(

Οι άλλοι θα χαίρονται που τελειώνουν αύριο κι εμείς θα διαβάζουμε για αοθ..

Πραγματικά, αυτη η θεωρία στο λαιμό μου κάθεται >.> Ελπίζω να βγει η επανάληψη σε 1,5 μέρα!
Btw, ξέρεις αν βγήκαν θέματα OEΦΕ για το ΑΟΘ? Γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top