Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Οι παππούδες αν σ'ακούσουν να λες "πέρασα στο τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στο Εθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο", θα σου πουν "ααα, ηλεκτρολόγος, ε; Δεν πειράζει, καλά είναι":hehe:
Στο σχολείο!!! (Μη μας κάνει το Internet ακοινώνητους). Θα είναι σαν μια μικρή γιορτή. Στο σχολείο μαζί με τους συμμαθητές μας που είμασταν μαζί τόσα χρόνια. Όλοι μαζί να έχουμε κατσικωθεί από νωρίς στην αυλή. Να περιμένουμε όλοι μαζί με την ίδια αγωνία. Να προσπαθούμε να γεμίσουμε το χρόνο λέγοντας μαλακίες. Και όταν οι βαθμοί ανακοινωθούν να τρέξουμε όλοι μαζί για να τους μάθουμε. Και ύστερα, να συγχαρούμε ή να μας συγχαρούν, είτε να παρηγορήσουμε ή να μας παρηγορήσουν. Τέλος, φεύγοντας να χαιρετήσουμε το σχολείο, τους συμμαθητές, τους καθηγητές και το κεφάλαιο της ζωής μας που κλείνει, προχωρώντας στο καινούργιο που ξεκινά.
(Ναι, έχω περάσει αυτό το στάδιο πριν μερικά χρόνια, όμως έγραψα σε πρώτο πρόσωπο, καθώς ανακάλεσα τις μνήμες και τα συναισθήματα που έζησα εκείνη τη μέρα).



Τι λε ρε;:P

Οι περισσότεροι θα σε βλέπουν με μισό μάτι αν έβγαλες "καλό" βαθμό:P Αν, μάλιστα, έπιασες πάτο, θα χαίρονται με την αποτυχία σου. Μουαχαχαχαχαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Δία,εγώ θέλω να μάθω τη γνώμη της Ίριδας για τη μέρα των αποτελεσμάτων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν επιτρέπεται να κάνεις τα σχήματα στο καθαρό με μολύβι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Aυτό που με αγχώνει πιο πολύ απ' όλα είναι πως απο αυτό το μάθημα που δίνουμε την Τρίτη κρίνονται πολλά, και σε περίπτωση που δεν τα πάω καλά... δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι :'(

Αααααααααχ,άστα :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν επιτρέπεται να κάνεις τα σχήματα στο καθαρό με μολύβι;

Όπου και αν χρειαστεί θα ζητείτε πίσω στις οδηγίες..
Αλλιώς τα κάνεις με μολύβι και μετά τα περνάς με το στυλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μπορουμε να βρουμε καπου τα στατιστικά των βαθμολογιων των προηγούμενων ετών στην φυσική; Θα με ενδιέφερε πολύ να δω ποσοστά κάτω από τη βάση, ποσοι αριστευουν και ποιο ποσοστό κυμαινεται στο 12-15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλά μου παιδιά..δεν έχω καθόλου όρεξη για διάβασμα..:( Πείτε μου ότι κι εσείς δεν διαβάζετε για να νιώσω λίγο καλύτερα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ναι δεν διαβαζω. δεν την παλευω :/:
δεν ξερω αν πρεπει να νιωσεις καλυτερα ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Καλά μου παιδιά..δεν έχω καθόλου όρεξη για διάβασμα..:( Πείτε μου ότι κι εσείς δεν διαβάζετε για να νιώσω λίγο καλύτερα..:P

Διαβάζει αυτός που έχει βάλει στόχο τη σχολή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
ναι δεν διαβαζω. δεν την παλευω :/:
δεν ξερω αν πρεπει να νιωσεις καλυτερα ομως :P

Για πλάκα το είπα το 'να νιώσω καλύτερα' :P . Ούτε εγώ την παλεύω..με τίποτα όμως..Έχω και το τρολ τον άλλον..με το τζόκερ που μου φτιάχνει λίγο τη διάθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Για πλάκα το είπα το 'να νιώσω καλύτερα' :P . Ούτε εγώ την παλεύω..με τίποτα όμως..Έχω και το τρολ τον άλλον..με το τζόκερ που μου φτιάχνει λίγο τη διάθεση..

το καταλαβα βρε γι αυτο και το εμοτικον :D
ελα μια μερα και κατι λιγο εμεινε και τελος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Μπορουμε να βρουμε καπου τα στατιστικά των βαθμολογιων των προηγούμενων ετών στην φυσική; Θα με ενδιέφερε πολύ να δω ποσοστά κάτω από τη βάση, ποσοι αριστευουν και ποιο ποσοστό κυμαινεται στο 12-15.

https://www.methodiko-frontistirio.gr/exams/sxoles/stats.htm :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ας πέσει κάτι που να λύνεται...ας πέσει ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Για να λένε μετα εδώ οτι ήταν γελοιο? Να πέσει τιποτα που να μην αγγίξουμε θέμα για να πουν "επιτελους και κάτι δυσκολο στις φετινες πανελληνιες!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Για να λένε μετα εδώ οτι ήταν γελοιο? Να πέσει τιποτα που να μην αγγίξουμε θέμα για να πουν "επιτελους και κάτι δυσκολο στις φετινες πανελληνιες!"

Ο,τι κι αν πέσει οι μισοί θα λένε ότι έγραψαν τουλάχιστον 100, οι άλλοι μισοί θα λένε ότι ήταν μακράν πιο εύκολα από πέρσι.
Bad habits never change.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αμα ηταν οπως τα λενε, απο το ischool πρεπει να εβγαιναν μαθητες κατευθειαν για τη NASA...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Αμα ηταν οπως τα λενε, απο το ischool πρεπει να εβγαιναν μαθητες κατευθειαν για τη NASA...

Εμμμ πως...αφού ΗΜΜΥ πάνε. Το ίδιο είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια πως τα πατε με την ιστορια? εγω την εβγαλα μια φορα και τωρα αλλη μια αναγνωση χαλαρα και τελος.. αρχιζω αοθ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
παιδια πως τα πατε με την ιστορια? εγω την εβγαλα μια φορα και τωρα αλλη μια αναγνωση χαλαρα και τελος.. αρχιζω αοθ!


Εγώ τώρα κανω το τελευταίο μαθημα γιατι χθες βαρέθηκα. Μετά κι εγώ θα την κάνω καλή ανάγνωση κ θα επιμείνω στα σημεία που κολλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
μια παραγραφος μου εμεινε :P εγω λεω να προσπαθησω να την πω απεξω ολη την ιστορια μια φορα κι οπου κολλησω να το ξανακανω αναγνωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top