Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ παπαγαλία την μαθαίνω...
Αλλά υπάρχει μια διαφορά..
Στο αοδε τα μαθαίνω παπαγαλία χωρίς να καταλαβαίνω τι λέει και στο αεππ τα μαθαίνω παπαγαλία αλλά ξέρω τι θέλει να πεί...

Και τις σελίδες 53,54(αρχή) και 219;:hmm: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
οταν λετε οτι γραψατε 5-6 σελιδες στη λογοτεχνια εννοειται και μπρος και πισω, γεματες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τώρα είδα ότι κάποια πράγματα στο ΑΟΔΕ τα έγραψα λίγο διαφορετικά, δηλαδή με δικά μου λόγια.. Δεν ξέχασα να αναφέρω τίποτα, απλά τα είπα λίγο αλλιώς. Πωωωω μπορεί να μου κόψουν τίποτα. Άι στο καλό :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Κι εγώ με δικά μου λόγια τα έγραψα κάποια πραγματα. Ε τώρα άμα είναι τόσο πολύ μ@λακες που θα τους ενοχλήσει το "έτσι" πχ αντί του "επομένως" δεν μπορώ να κάνω κάτι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
οταν λετε οτι γραψατε 5-6 σελιδες στη λογοτεχνια εννοειται και μπρος και πισω, γεματες?

Οχι :Ρ εγω εννοώ σύνολο μπρος πίσω εξι. Αν θυμάμαι καλα. Μπορεί κ παραπάνω γιατι κανω μεγάλα γράμματα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Παιδιά για πείτε για χημεία κατεύθυνσης περιμένουμε κάτι διαφορετικό φέτος ;πιστεύετε ότι θα βάλουν δύσκολα σε σχέση με το 2013 βιολογία πως σας φάνηκαν σε σχέση με του 13;
Χημεία πιστέυω ότι θα πέσουν πιο δύσκολα από πέρσι.
Βιολογία έπεσαν πιο δύσκολα από πέρσι.
Η φυσική θα μείνει στα ίδια επίπεδα πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Έριξα έναν ύπνο 2 ώρες και τώρα είμαι λίγο ζαλισμένος.Και ακόμα δεν έχω ξεκινήσει θεωρία ΑΕΠΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Τώρα είδα ότι κάποια πράγματα στο ΑΟΔΕ τα έγραψα λίγο διαφορετικά, δηλαδή με δικά μου λόγια.. Δεν ξέχασα να αναφέρω τίποτα, απλά τα είπα λίγο αλλιώς. Πωωωω μπορεί να μου κόψουν τίποτα. Άι στο καλό :mad:

Ο πατερας μου δεν κοβει μοναδες οταν το νοημα δεν αλλοιωνεται. Αυτο κανουν και οι περισσοτεροι βαθμολογητες. Don't worry δεν θα χασεις, αρκει να εχεις πει το ζουμι.

Η θεωρια στο ΑΕΠΠ ειναι απο τα πιο ευχαριστα τελικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εγω δεν νομιζω να διαβασω ΑΕΠΠ σημερα, ολη τη χρονια ελυνα παντα οτι ασκησεις ειχα και διαβαζα θεωρια, μονο αυριο θα κανω ενα ξεσκονισματακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θέλω να διαβάσω ΑΕΠΠ... αλλά η νύστα μου και το λαπτοπ μου δεν μ'αφήνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ρε παιδια για αμαρτημα της μητρος μου ο αλλος εγραψε 14 σελιδες....τι μπορει να πει σε 14 σελιδες; :P παντως οι περισσοτεροι που ειδα γιατι καθομαι μπροστα απο την εδρα 5 με 8 σελιδες εγραψαν

Και στα αρχαία μια κοπέλα εγραψε 12 σελίδες στο γνωστό (τι έγραφε ένας θεός ξέρει, μάλλον θα ανέλυσε όλο το κείμενο) και στο τέλος δεν πρόλαβε να κάνει το άγνωστο! Πιστεύω πως επειδή διορθώνουν πολλά γραπτά δεν τους αρέσουν ούτε τα πάρα πολλά, αλλά και ούτε τα πολύ λίγα! Πάντως οτι και να λέμε στη θεωρητική τουλάχιστον τα αρχαία και η λογοτέχνία ειναι τελείως υποκειμενικά και στην κρίση των εξεταστών! Πήρατε κι εσεις διευκρύνηση σήμερα για το παράλληλο που σε ένα σημείο είχαν άνω και κάτω τελεία αντί για ερωτηματικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
απογοητευση:/:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
τι μπορει να εγραφε 12 σελιδες στο αγνωστο? :worry:
επισης θα μπορουσε να γραψει και 15 σελιδες στην εκθεση για να ναι σιγουρη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Έβγαλα 30 ερωτήσεις στο ΑΕΠΠ σήμερα !!!
Μου μένουν άλλες 50 !!

Και τις σελίδες 53,54(αρχή) και 219;:hmm: ;)

Από το σχολικό βιβλίο είναι αυτά; Δεν το έχω ανοίξει ποτέ... Διαβάζω από βοήθημα και μόνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κ σε μας ήρθε διευκρίνιση. Είπα κ γω τί εστειλαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Κ σε μας ήρθε διευκρίνιση. Είπα κ γω τί εστειλαν :P
Και σε μας εστειλαν. Κριμα στο χαρτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Οχι :Ρ εγω εννοώ σύνολο μπρος πίσω εξι. Αν θυμάμαι καλα. Μπορεί κ παραπάνω γιατι κανω μεγάλα γράμματα. :Ρ

ααα εγω κανω μικρα γραμματακια και μου πηρε λιγοτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στο ΑΕΠΠ, η ολίσθηση (σελ 45) δεν νομίζω να πέσει σαν θεωρία ε; Την εχετε μάθει απ'εξω; Γιατι εγώ έχω τη γενική ιδέα αλλα δεν ξέρω αν θα το αποδώσω καλά αν ζητηθει. Τι σας έχουν πει στο φροντ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Στο ΑΕΠΠ, η ολίσθηση (σελ 45) δεν νομίζω να πέσει σαν θεωρία ε; Την εχετε μάθει απ'εξω; Γιατι εγώ έχω τη γενική ιδέα αλλα δεν ξέρω αν θα το αποδώσω καλά αν ζητηθει. Τι σας έχουν πει στο φροντ;
είναι θέμα ανάπτυξης σαν του πολλαπλασιασμού αλα ρωσικά, και λογικά δεν θα μας στο ζητήσουν. Ελπίζω τουλάχιστον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Η απο πανω προς τα κάτω σχεδίαση προγράμματος.. Η σαφήνεια και η ακρίβεια στη διατύπωση ενός προβλήματος... Το ΑΟΔΕ μας κατατρεχει ακόμα :hehe:
Τον πολλαπλασιασμό αλά ρωσικά έχω καιρό να τον διαβάσω, πρέπει να του ρίξω μια ματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top