Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Για μαθηματικά αναφέρομαι..
Η ψυχολογία μου σήμερα είναι πολύ άσχημη..
Μου είπε η μάνα μου να πάω να πάρω φρυγανιές και γύρισα με κρεμμύδια :oops: Σοβαρά !
Βέβαια αυτή η κατάσταση θα μείνει ως έχει μόνο για σήμερα, από αύριο ξεκινάει το τελικό στάδιο προετοιμασίας για τα μαθηματικά.
Αν, λέμε αν, αποτύχω και εκεί(κάτω από 15) τότε πραγματικά δεν ξέρω πως θα αντιδράσω... Μετά τα πράγματα θα είναι πάρα πολύ δύσκολα για την συνέχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Για μαθηματικά αναφέρομαι..
Η ψυχολογία μου σήμερα είναι πολύ άσχημη..
Μου είπε η μάνα μου να πάω να πάρω φρυγανιές και γύρισα με κρεμμύδια :oops: Σοβαρά !
Βέβαια αυτή η κατάσταση θα μείνει ως έχει μόνο για σήμερα, από αύριο ξεκινάει το τελικό στάδιο προετοιμασίας για τα μαθηματικά.
Αν, λέμε αν, αποτύχω και εκεί(κάτω από 15) τότε πραγματικά δεν ξέρω πως θα αντιδράσω... Μετά τα πράγματα θα είναι πάρα πολύ δύσκολα για την συνέχεια...

Εγώ μετά την έκθεση πήγα να πάρω κάρτα για το κινητό, μου έδωσαν την απόδειξη,νόμιζα ότι ήταν η κάρτα και σηκώθηκα και έφυγα :hehe: μετά με φώναξε η κυρία που ήταν εκεί και γύρισα πίσω :P ήμουν πολύ κουρασμένη,σερνόμουν, σήμερα είμαι καλύτερα... συμβιβάστηκα πλέον με τις δύο βλακειούλες που έκανα γιατί είδα ότι και άλλοι έκαναν χαζομάρες και τώρα πάω παρακάτω για μαθηματικά κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Για μαθηματικά αναφέρομαι..
Η ψυχολογία μου σήμερα είναι πολύ άσχημη..
Μου είπε η μάνα μου να πάω να πάρω φρυγανιές και γύρισα με κρεμμύδια :oops: Σοβαρά !
Βέβαια αυτή η κατάσταση θα μείνει ως έχει μόνο για σήμερα, από αύριο ξεκινάει το τελικό στάδιο προετοιμασίας για τα μαθηματικά.
Αν, λέμε αν, αποτύχω και εκεί(κάτω από 15) τότε πραγματικά δεν ξέρω πως θα αντιδράσω... Μετά τα πράγματα θα είναι πάρα πολύ δύσκολα για την συνέχεια...

κοίτα αρκετοί σε νοιώθουμε...ας πούμε και γω χρειάζομαι πάνω από 17 χιλιάρικα μόρια...εε με κλανιές (σορρυ κιόλας) δεν πιάνονται...να είσαι χαρούμενος γτ δεν έχει νόημα..σκέψου αυτό αν πέσει η ψυχολογία χάνεις από τα άλλα μαθήματα..κρίμα δεν είναι?βάλτο πείσμα...αυτό κάνουμε όλοι γτ όντως η πίεση των ημερών είναι μεγάλη...αλλά θέλει "τακτ", διατήρηση της ψυχραιμίας, πρωτοτυπία, και να γράψεις αυτά που ξέρεις και αυτά που έχει μάθει μέσα στη χρονιά...σ εύχομαι καλή επιτυχία και πραγματικά να μν σ χαλάσει ένα ή και δύο μαθήματα τη συνολική απόδοση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Για μαθηματικά αναφέρομαι..
Η ψυχολογία μου σήμερα είναι πολύ άσχημη..
Μου είπε η μάνα μου να πάω να πάρω φρυγανιές και γύρισα με κρεμμύδια :oops: Σοβαρά !
Βέβαια αυτή η κατάσταση θα μείνει ως έχει μόνο για σήμερα, από αύριο ξεκινάει το τελικό στάδιο προετοιμασίας για τα μαθηματικά.
Αν, λέμε αν, αποτύχω και εκεί(κάτω από 15) τότε πραγματικά δεν ξέρω πως θα αντιδράσω... Μετά τα πράγματα θα είναι πάρα πολύ δύσκολα για την συνέχεια...

οταν εδινα τα ειχα σκατωσει φυσικη γενικης (διναμε 9 μαθηματα τοτε). κλαμα και κακο...
φυσικα τα σκατωσα και στα αρχαια (δυστυχως αναμενομενο :whistle: )
δεν ηθελα και πολυ να καταρρευσω και να αποφασισω να τα σκατωσω και στα υπολοιπα. τελικα μετα το κλαμα μισης μερας αποφασισα να συνεχισω γιατι ειχα προετοιμαστει για τις εξετασεις και ηθελα να γραψω στα υπολοιπα. δεν θα πεταγα ετσι απλα τον κοπο ενος χρονου. τελικα εσκισα στα υπολοιπα και πετυχα αυτο που ηθελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
O μαθηματικός μου σήμερα μας έλεγε για μια κοπέλα που νόμιζε ότι έγραψε χάλια στα μαθηματικά γενικής... οπότε στα επόμενα μαθήματα πήγαινε τουρίστρια, έπαιρνε κάτι 10αρια,11αρια κτλ και... τελικά στα μαθηματικά γενικής είχε γράψει 100 :whistle: Ένας άλλος πάλι, έγραψε τρεις λύσεις για το β θέμα στα μαθ κατ, νόμιζε ότι ήταν λάθος (ήταν σωστές και οι τρεις), και σκέφτηκε ότι αφού δεν μπορούσε να γράψει το β θέμα, δεν θα μπορούσε να γράψει και τα υπόλοιπα και παρέδωσε το γραπτό. Ηθικό δίδαγμα: δεν τα παρατάμε ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forsak3n

Νεοφερμένος

Ο forsak3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Που θα επικεντρωθείτε στο διάβασμα για τα μαθηματικά?Εκτός από θεωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
για πειτε τι πιστευετε ότι θα μπει μαθηματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι μαθηματικά θα μπουν αρκετά απαιτητικά θέματα,καθώς στην βιολογια γ.π. τα θέματα ήταν βατά δηλαδή εγώ που διάβαζα όλη τη χρονιά εγραψα 19-20 κι μια φίλη μου υπολογίζει 18-19 με εντατικό διάβασμα τον τελευταίο μήνα..Τεσπα καλή επιτυχία να έχουμε και μακάρι να περάσουμε στη σχολή που επιθυμούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Τι είναι αυτό; :hmm:
Αν θυμαμαι καλα ειναι το αντοιστιχο ΘΕΤ για την f',η το βολζανο.Ακομα darboux ειναι ιδιοτητα συναρτησεων,λεμε "H συναρτηση ειναι darboux",ειναι εκτος υλης μην σε απασχολει,εγω απλα το χα δει μια φορα καπου τυχαια και το θυμαμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
οταν εδινα τα ειχα σκατωσει φυσικη γενικης (διναμε 9 μαθηματα τοτε). κλαμα και κακο...
φυσικα τα σκατωσα και στα αρχαια (δυστυχως αναμενομενο :whistle: )
δεν ηθελα και πολυ να καταρρευσω και να αποφασισω να τα σκατωσω και στα υπολοιπα. τελικα μετα το κλαμα μισης μερας αποφασισα να συνεχισω γιατι ειχα προετοιμαστει για τις εξετασεις και ηθελα να γραψω στα υπολοιπα. δεν θα πεταγα ετσι απλα τον κοπο ενος χρονου. τελικα εσκισα στα υπολοιπα και πετυχα αυτο που ηθελα.

Αυτό το κλάμα που λες μισής μέρας θα είναι και θα περάσει.
Εξάλλου ο χρόνος δεν γυρνάει πίσω αλλά στο χέρι μας είναι να "φτιάξουμε" τον επόμενο.
Όμως όλη αυτή η προετοιμασία τσάμπα πήγε με ένα κρύο 17-18 που θα πάρω πιθανών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Έχασα το 20 σήμερα στα μαθηματικά από λάθος στις πράξεις...:mad:
Μόνο εγώ νιώθω πως δεν αντέχω άλλο??Είμαι απογοητευμένη κ απλά θέλω να τελειώσουμε!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
θανατος στην 4η ενοτητα του πρωταγορα !!πιο πολλα σχολια δεν μπορουσε να εχει?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Έχασα το 20 σήμερα στα μαθηματικά από λάθος στις πράξεις...:mad:
Μόνο εγώ νιώθω πως δεν αντέχω άλλο??Είμαι απογοητευμένη κ απλά θέλω να τελειώσουμε!!:(

και εγώ το έχασα από βλακεία όπως και πολλοί άλλοι :fool:
υπομονή και πάρε τα πάνω σου γιατί έχουμε άλλα 4(ή 5) μαθήματα να δώσουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
θανατος στην 4η ενοτητα του πρωταγορα !!πιο πολλα σχολια δεν μπορουσε να εχει?:mad:
Εγώ την 2 κ την 3 δε μπορώ. Η 4 καλή ειναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Εγώ την 2 κ την 3 δε μπορώ. Η 4 καλή ειναι ;)
η δευτερη και η τριτη επεσαν οεφε οποτε δεν παιζει να πεσουν:) . αν μας ρωτησουν για αιδω και δικη θα πρεπει να πουμε το στορυ με δια και γενικα τα μυθολογικα ? εσυ τα εχεις μαθει αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
η δευτερη και η τριτη επεσαν οεφε οποτε δεν παιζει να πεσουν:) . αν μας ρωτησουν για αιδω και δικη θα πρεπει να πουμε το στορυ με δια και γενικα τα μυθολογικα ? εσυ τα εχεις μαθει αυτα?

Έχω μάθει περιληπτικά κάποια πράγματα για τη μυθολογία από το study4exams . Λίγα ομως.
Δίνω περισσότερο βάση στο σημασιολογικο περιεχόμενο κ στην αξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top