Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Απογευματάκι μάθημα και το βράδυ έξοδο με το φροντιστήριο.:clapup:

Πάντως, η αλήθεια είναι, οι Πανελλήνιες έχουν ξεπέσει πολύ στα μάτια μου.
Μαθητής είδε τα θέματα στα Μαθηματικά και αγχώθηκε, ζήτησε να πάει τουαλέτα. Όταν πάει στις τουαλέτες βγάζει αναπτήρα και κάνει ένα τσιγάρο, μπροστά στον επιτηρητή-συνοδό. Και ο επιτηρήτης του λέει να πάει σε μια τουαλέτα να καπνίσει, αλλιώς θα τον συνοδεύσει στην αίθουσα.:whatever:

Τίποτα, οι Πανελλήνιες είναι παραφουσκωμένες ενδοσχολικές και τίποτα παραπάνω. Με την διαφορά ότι, άμα στα Ενδοσχολικά γράψεις το όνομα σου με κεφαλαία, θα σε περάσουν για μ****α. Στις Πανελλήνιες θα ξεσηκώσουν το κτήριο στο πόδι, να βρουν άλλο τετράδιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Απογευματάκι μάθημα και το βράδυ έξοδο με το φροντιστήριο.:clapup:

Πάντως, η αλήθεια είναι, οι Πανελλήνιες έχουν ξεπέσει πολύ στα μάτια μου.
Μαθητής είδε τα θέματα στα Μαθηματικά και αγχώθηκε, ζήτησε να πάει τουαλέτα. Όταν πάει στις τουαλέτες βγάζει αναπτήρα και κάνει ένα τσιγάρο, μπροστά στον επιτηρητή-συνοδό. Και ο επιτηρήτης του λέει να πάει σε μια τουαλέτα να καπνίσει, αλλιώς θα τον συνοδεύσει στην αίθουσα.:whatever:

Τίποτα, οι Πανελλήνιες είναι παραφουσκωμένες ενδοσχολικές και τίποτα παραπάνω. Με την διαφορά ότι, άμα στα Ενδοσχολικά γράψεις το όνομα σου με κεφαλαία, θα σε περάσουν για μ****α. Στις Πανελλήνιες θα ξεσηκώσουν το κτήριο στο πόδι, να βρουν άλλο τετράδιο.:P

...εμάς μας είπαν με κεφαλαία να τα γράφουμε όλα τα στοιχεια! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
με ο,τι θες τα γραφεις.
απο την στιγμη που στις οδηγιες δεν υπαρχει σαφης οδηγια δεν παιζει τετοιο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εμας παντως μας επρηξαν να τα γραψουμε με κεφαλαια. Πιο πολυ αγχωθηκα μηπως κανω καποιο λαθος στα στοιχεια παρα για τα θεματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμάς με μικρά μας είπαν :Ρ
Όντως τελικά δεν ειναι κατι τραγικό οι Πανελλήνιες.
Οι επιτηρητές ειναι φλου... Στο σχολείο μου εχει πέσει η αντιγραφή σύννεφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εμάς με μικρά μας είπαν :Ρ
Όντως τελικά δεν ειναι κατι τραγικό οι Πανελλήνιες.
Οι επιτηρητές ειναι φλου... Στο σχολείο μου εχει πέσει η αντιγραφή σύννεφο.

και αυτο παιζει.. στην εκθεση ηταν πολυυυ χαλαροι, σημερα ηταν πολυ αυστηροι, βεβαια ολο και κατι αντεγραφες αλλα περιορισμενα.
και που να δειτε στα πανεπιστημια πως ειναι οι επιτηρητες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μόνο σε μας οι επιτηρητές ήταν αυστηροί και δε μπορούσες να πεις κουβέντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μόνο σε μας οι επιτηρητές ήταν αυστηροί και δε μπορούσες να πεις κουβέντα;

Στο δικο μου το τμήμα είπα όλο το Δ4 σε μια κοπελα. Δεν κατάλαβαν τίποτα.
Στα μαθηματικά γενικής τους έβλεπαν που αντεγραφαν, ο επιτηρητης χαμογελούσε, τους έκλεισε το μάτι κ τους έκανε νόημα να κάνουν ησυχία. :whistle:
Τον συγκεκριμένο τον είχαμε στην Α λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Απογοητευση και σημερα...γυρω στο 88 απο χαζα λαθη..αρχιζει να απομακρυνεται ο στοχος( επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου)

Τι να κανουμε .....παμε για αρχαια..πρεπει να γραψουμε οπωσσηποτε 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Απογοητευση και σημερα...γυρω στο 88 απο χαζα λαθη..αρχιζει να απομακρυνεται ο στοχος( επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου)

Τι να κανουμε .....παμε για αρχαια..πρεπει να γραψουμε οπωσσηποτε 15

μν το πέρνεις ως απογοήτευση...88 δεν είναι καθόλου μικρός βαθμός...και τι μάθημα είχες παρεμπιπτόντως?επιπλέον μπορεί να βαθμολογηθείς με επιείκεια ποτέ δεν ξέρεις...και μην κάνεις το λάθος προς Θεού να αγχωθείς για το επόμενο μάθημα...όποιο και αν είναι αυτό...πάμε να γράψουμε αυτά που ξέρουμε και να "κεντήσουμε" αν με πιάνεις...τα δίνεις όλα και δεν σε νοιάζει τίποτα μα τίποτα...και εσύ και πολλά άλλα παιδιά που νομίζουν ότι δεν τα πήγαν καλά...υπάρχουν άλλα 4 (ή 5 για κάποιους) μαθήματα που θα δώσεις και οφείλεις να τα πας όσο καλύτερα μπορείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Απογοητευση και σημερα...γυρω στο 88 απο χαζα λαθη..αρχιζει να απομακρυνεται ο στοχος( επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου)

Τι να κανουμε .....παμε για αρχαια..πρεπει να γραψουμε οπωσσηποτε 15

Στην ίδια φάση βρίσκομαι..
Με την διαφορά πως εγώ πρέπει στα μαθηματικά κατεύθυνσης να γράφω τουλάχιστον 15...

μν το πέρνεις ως απογοήτευση...88 δεν είναι καθόλου μικρός βαθμός...και τι μάθημα είχες παρεμπιπτόντως?επιπλέον μπορεί να βαθμολογηθείς με επιείκεια ποτέ δεν ξέρεις...και μην κάνεις το λάθος προς Θεού να αγχωθείς για το επόμενο μάθημα...όποιο και αν είναι αυτό...πάμε να γράψουμε αυτά που ξέρουμε και να "κεντήσουμε" αν με πιάνεις...τα δίνεις όλα και δεν σε νοιάζει τίποτα μα τίποτα...και εσύ και πολλά άλλα παιδιά που νομίζουν ότι δεν τα πήγαν καλά...υπάρχουν άλλα 4 (ή 5 για κάποιους) μαθήματα που θα δώσεις και οφείλεις να τα πας όσο καλύτερα μπορείς!

Προφανώς και είναι μικρός βαθμός..
Μιλάμε για ένα μάθημα γενικής στο οποίο έπεσαν πολύ εύκολα.
Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι έχασα το 20ρι από @#%&..

Τι να πω, βλακεία μου, στα μαθηματικά κατεύθυνσης δεν θα κάνω το ίδιο λάθος, στενεύουν οι κλοιοί πλέον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μήπως κάποιος μπορεί να απαντησει στην παραπάνω ανάρτηση μου? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
μήπως κάποιος μπορεί να απαντησει στην παραπάνω ανάρτηση μου? :/

οι προβλεψεις για τις βασεις παντα ειναι επιφοβες, αλλα οταν δεν εχουν καν τελειωσει οι πανελληνιες ωστε να δουμε τα επιπεδα ολων των μαθηματων και ειδικα οταν δεν εχουν καν τελειωσει τα μαθηματα αυξημενης βαρυτητας, ειναι απλα ανυπαρκτες.
δεν ειναι ωρα τωρα να σκεφτομαστε τις βασεις. (Ασε που δεν εχει καμμια ουσια μιας και δεν ξερεις τα μορια σου, οι προβλεψεις σου δεν σημαινει οτι θα εχουν σχεση με την πραγματικοτητα και δεν το λεω για κακο). τωρα ειναι η ωρα να δωσεις το καλυτερο σου εαυτο στα υπολοιπα μαθηματα.
καλη συνεχεια και καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απαντηση!!Όσο για τα λάθη που εχω κάνει στα μαθ γεν θα μου κοστισουν αρκετά? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
O μαθηματικός μου λέει ότι δεν περιμένουν πολύ δύσκολα στα μαθηματικά κατεύθυνσης...
Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις,αλλά βλέπω οι βάσεις να ανεβαίνουν στον θεό :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απαντηση!!Όσο για τα λάθη που εχω κάνει στα μαθ γεν θα μου κοστισουν αρκετά? :/

σορρυ αλλα δεν εδινα μαθηματικα και δεν εχω ιδεα. ασε και ενα μηνυμα στο τοπικ με τα μαθηματικα παιδειας που συζητανε τα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
O μαθηματικός μου λέει ότι δεν περιμένουν πολύ δύσκολα στα μαθηματικά κατεύθυνσης...
Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις,αλλά βλέπω οι βάσεις να ανεβαίνουν στον θεό :book:
Μηπως ειναι στην επιτροπη ο καθηγητης σου?Κατευθυνσης δεν χαριζονται,αντε να βαλουν λιγο πιο ευκολα αλλα παντα θα υπαρχουν τα τα τα δυσκολα ερωτηματα,και αυτα που αναδυκνυουν τουσ καλυτερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Μηπως ειναι στην επιτροπη ο καθηγητης σου?Κατευθυνσης δεν χαριζονται,αντε να βαλουν λιγο πιο ευκολα αλλα παντα θα υπαρχουν τα τα τα δυσκολα ερωτηματα,και αυτα που αναδυκνυουν τουσ καλυτερους.

ετσι ακριβως. ο καλος θα φανει. τωρα αν ενας καλος τα σκατωσει απο πανικο, μπλακ αουτ ή οτιδηποτε ειναι αλλο θεμα. εχουμε 6 μαθηματα. δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωση να μην βρει ο καλος ευκαιρια να ξεχωρισει απο τον μετριο και ο μετριος απο τον κακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ετσι ακριβως. ο καλος θα φανει. τωρα αν ενας καλος τα σκατωσει απο πανικο, μπλακ αουτ ή οτιδηποτε ειναι αλλο θεμα. εχουμε 6 μαθηματα. δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωση να μην βρει ο καλος ευκαιρια να ξεχωρισει απο τον μετριο και ο μετριος απο τον κακο.

Mακάρι να είναι έτσι.. Προτιμώ δύσκολα στα μαθηματικά και πιο εύκολα στη φυσική, παρά παλούκια στη φυσική... Στο ΑΟΔΕ και στο ΑΕΠΠ ας κάνουν ό,τι θέλουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Στην ίδια φάση βρίσκομαι..
Με την διαφορά πως εγώ πρέπει στα μαθηματικά κατεύθυνσης να γράφω τουλάχιστον 15...



Προφανώς και είναι μικρός βαθμός..
Μιλάμε για ένα μάθημα γενικής στο οποίο έπεσαν πολύ εύκολα.
Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι έχασα το 20ρι από @#%&..

Τι να πω, βλακεία μου, στα μαθηματικά κατεύθυνσης δεν θα κάνω το ίδιο λάθος, στενεύουν οι κλοιοί πλέον...

μιλάς για βιολογία γενικής ή μαθηματικά?κοίτα αν δεν ρίξεις την ψυχολογία σου για αυτό το λάθος ας πούμε είσαι κομπλε...και μν ξεχνάς ότι η βιολογία γενικής ας πούμε έχει πολύ μικρό συντελεστή...όπως είπες δεν θα πας μ.κ. και θα πεις αα θα τα σκατώσω...εε τότε θα τα σκατώσεις...δεν θα πεθάνουμε ρρ σεις κιόλας για τις εξετάσεις...σήμερα που έκοψα μία βόλτα στο σχολ είδα τη μισή περσινή 3η λυκείου να ξαναδίνει ας πούμε..μέσα σε αυτούς κ ο αδερφός μ...θα υπάρξουν πολλές ευκαιρίες από εδώ και πέρα να κατα΄φερεις αυτό που θες..άσχετα με τις κωλοπανελλήνιες που έχουν γίνει ψύχωση πλέον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top