Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πρόβλεψη:
Θα πέσει υγεία ή παιδεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Πρόβλεψη:
Θα πέσει υγεία ή παιδεία.

Παιδεία σχεδόν κάθε χρόνο πέφτει. Ας κάνω κι εγώ προβλέπεις. Θα πω 5 θέματα


  • Παιδεία
  • Διαδίκτυο
  • Βιβλίο
  • Πολιτισμός
  • Περιβάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Η δική μου πρόβλεψη:
νέοι-γηρατειά :P

Καλή σας επιτυχία, παιδιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Σοβαρά έτσι το γράφουμε..; Παιδιά, δεν θυμάμαι να έχω γράψει ποτέ επιστολή :worry: Δηλαδή πάνω δεξιά ημερομηνία, από κάτω πόλη και στο τέλος με σεβασμό;

Κι εγώ πήγα μια βόλτα στα μαγαζιά, και όπως γυρνούσα έπεσα πάνω σε μια πολύ καλή μου φίλη που θα δίνουμε μαζί αύριο και στην καθηγήτρια των μαθηματικών μου στο σχολείο :console: Νιώθω μια αγωνία, κάπως περίεργα αλλά πιστεύω ότι αύριο που θα δω και τους άλλους θα περάσει (ή θα γίνει χειρότερα... :hehe: )

Με τις ευχές μου:)

Ε όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
καλή αρχή παιδιά :)
καλή επιτυχία σε όλους


να ευχηθώ κ εδώ δημόσια καλή επιτυχία
στην αδερφή μου και ας μην είναι μέλος εδώ
μη μασας μπες μέσα κ σκισε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Η intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους!!!:clapup:

Δυνατα! :strong::boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αν συνεχίσουν να το πηγαίνουν εναλλάξ, μάλλον ήρθε η ώρα για τα παλούκια φέτος στην έκθεση. Καλή επιτυχία πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αν συνεχίσουν να το πηγαίνουν εναλλάξ, μάλλον ήρθε η ώρα για τα παλούκια φέτος στην έκθεση. Καλή επιτυχία πάντως :P

Ευχαριστούμε πολύ για το ενθαρρυντικό σου μήνυμα. :Ρ

Εγώ μόλις ξύπνησα. Από άγχος αρκετό.


Καλή επιτυχία σε όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
κατι ακουγεται για μπαμπινιωτες και γλωσσα γλωσσομαθεια..λετε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
κατι ακουγεται για μπαμπινιωτες και γλωσσα γλωσσομαθεια..λετε? :P

Βασικά αυτό ήταν το τελευταίό που διάβασα. Το είδε ο καθηγητής μου στον ύπνο του.
Θα δούμε. Ο, τι κάτσει έκατσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους σας. Διαχειριστειτε σωστα το αγχος σας και ολα θα πανε καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ρε παιδιά τα θέματα ακόμα δεν έχουν βγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλημέρα!!!Δίνω ενδοσχολικές εξετάσεις μέσω των οποίων μπορώ να περάσω σε όποια σχολή θέλω(λόγω παλιού προβλήματος υγείας).Πρέπει να γράψω 19-20 σε όλα τα μαθήματα και για αυτό η προετοιμασία μου ήταν παρόμοια με τους άλλους υποψηφίους!Ανυπομονώ να μάθω το θέμα έκθεσης,να δω τι θα έγραφα αν έδινα πανελλήνιες!Κάτι για ανθρωπισμό άκουσα σε ένα κανάλι.Να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ναι και εγώ αυτό διάβασα... Τα θέματα πουθενά ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι απαράδεκτο να συμβαίνουν τέτοια πράγματα.

Η κοινωνία πρέπει επιτέλους να διορθώσει αυτό το πρόβλημα της ατελείωτης πίεσης πάνω στα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Είναι απαράδεκτο να συμβαίνουν τέτοια πράγματα.

Η κοινωνία πρέπει επιτέλους να διορθώσει αυτό το πρόβλημα της ατελείωτης πίεσης πάνω στα παιδιά.

Είναι απαράδεκτο να συμβαίνουν τέτοια πράγματα.

Η κοινωνία πρέπει επιτέλους να διορθώσει αυτό το πρόβλημα της ατελείωτης πίεσης πάνω στα παιδιά.

δεν εχω λογια για αυτο το συμβαν. και συντηρουν ολοι αυτοι την κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Τραγικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχω μαθηματικα γενικής στις 3.. :(
Νιώθω ότι έχω ξεμπερδέψουν επιτέλους με την εκθεση, τι υπέροχο συναίσθημα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top