Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΒrendanRodgers

Νεοφερμένος

Ο ΒrendanRodgers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια, αυριο πρεπει να ειμαστε στο εξεταστικο μεχρι τις 8 και 8.30 ξεκιναμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια, αυριο πρεπει να ειμαστε στο εξεταστικο μεχρι τις 8 και 8.30 ξεκιναμε?

Ναι, έτσι είπαν και στην τηλεόραση :P
(εγώ θα σας δώσω τις ευχές μου το βράδυ :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια, αυριο πρεπει να ειμαστε στο εξεταστικο μεχρι τις 8 και 8.30 ξεκιναμε?
Χτυπάει το κουδούνι σας λένε σε ποια τάξη θα μπείτε. Μετά καλή υπομονή γιατί γύρω στις 9 έρχονται τα θέματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Το καλοκαιρι που ερχεται θα ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!

ευτυχως οχι!! θα ερθουν πολλα υπεροχα καλοκαιρια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Τέλος το διάβασμα για σήμερα.
Λοιπόν, παίδες εύχομαι σε όλους σας καλή επιτυχία και δικαίωση των προσπαθειών σας!!!.Ψυχραιμία και προπάντων όχι άγχος.Είναι καταστροφικό.
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒrendanRodgers

Νεοφερμένος

Ο ΒrendanRodgers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χτυπάει το κουδούνι σας λένε σε ποια τάξη θα μπείτε. Μετά καλή υπομονή γιατί γύρω στις 9 έρχονται τα θέματα. :P

ναι αυτο δυστυχως το γνωριζω γιατι δινω για δευτερη φορα, απλως τσεκαρω μην αλλαξε κατι :P (καλα ντε μην βαρατε ειμαι και λιγο αγχωμενος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ναι αυτο δυστυχως το γνωριζω γιατι δινω για δευτερη φορα, απλως τσεκαρω μην αλλαξε κατι :P (καλα ντε μην βαρατε ειμαι και λιγο αγχωμενος)

α καλα κι εγω εχω αγχωθει με το θεμα.... αντι να αγχωνομαι τι θα γραψω αγχωνομαι αν θα βρω την αιθουσα γιατι δεν θα παω στο δικο μου λυκειο, νορμαλ πραγματα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geodark

Νεοφερμένος

Ο geodark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συμβουλή για αύριο για την Εκθεση.
Προσεξτε την εμφανιση του γραπτου αλλα και να γραψετε οσο καλυτερα μπορειτε οτι εχετε στην 1η και στην τελευταια σελιδα του τετραδιου.
Μην κοιταξετε να πεταξετε ο,τι σας κατεβει στο τελος επειδη θα βιαζεστε, ρολογακι να εχετε και μολις δειτε οτι πλησιαζετε στο τελεταιο εικοσαλεπτο κλειστε με εναν καλο επιλογο ακομη και αν πιστευετε οτι πρεπει να προσθεσετε και αλλο περιεχομενο. Δεν προκειται να το σωσετε τελευταια στιγμη ειναι βεβαιο, ειναι προτιμοτερο να γραψεις ο,τι εχεις γραψει σωστα και με λογικη σειρα παρα να πετας ο,τι σου ρθει απλα για να συμπληρωσεις περιεχομενο!
Βοηθαει πολυ ψυχολογικα αλλα ειναι και πολυ πιο ξεκουραστο στο ματι(θα δωσει καποια + ο διορθωτης).

Καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι αυτο δυστυχως το γνωριζω γιατι δινω για δευτερη φορα, απλως τσεκαρω μην αλλαξε κατι :P (καλα ντε μην βαρατε ειμαι και λιγο αγχωμενος)
Χαχαχα έτσι συμπαράσταση άγχους εμείς οι απόφοιτοι xD
Άντε καλή επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Χτυπάει το κουδούνι σας λένε σε ποια τάξη θα μπείτε. Μετά καλή υπομονή γιατί γύρω στις 9 έρχονται τα θέματα. :P

Εκεί νιώθεις πεταλούδες στο στομάχι! Αισθάνεσαι ότι δεν ξέρεις, δεν θυμάσαι τίποτα από όλη τη χρονιά. Το συναίσθημα είναι ακριβώς ίδιο όπως με τις γραπτές εξετάσεις για τα proficiency στα αγγλικά. :P Βλέπεις τριγύρω φάτσες λες και τις βλέπεις πρώτη φορά στη ζωή σου. Οι κοπέλες συνήθως είναι πιο ψύχραιμες από τα αγόρια. :D Τα μαγκάκια / αλάνια της χρονιάς, εκείνα τα λεπτά έχουν μετατραπεί σε κότες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στην επιστολη βαζουμε πολη και ημερομηνια κανονικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ που θα γούσταρα να πέσει πάλι Αρβελέρ, να το κοιτάξω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Στην επιστολη βαζουμε πολη και ημερομηνια κανονικα;

οχιιιιιιι!!!!προσοχη κατι τετοια απ ο,τι ξερω μπορει να τα μηδενισουν γιατι θεωρουνται προσωπικα στοιχεια!!ποτε ονοματα κτλ,βαζεις απλα πανω δεξια "πόλη,ημερομηνία" :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στην επιστολή στο τέλος γράφεις πχ με.εκτίμηση και από κάτω (ονοματεπώνυμο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Λοιπόν αλάνια, εγώ την κάνω..πάω να κάνω μια βόλτα να ξεσκάσω λίγο και τις 10 θα πέσω για ύπνο..Επειδή δεν θα μπω μετά, θέλω να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία να έχουμε στις πανελλήνιες, καλή αρχή αύριο..να ξεκινήσουμε δυναμικά και χωρίς άγχος.

Να δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό και ότι θέλει ας γίνει..Φιλιά πολλά. :* :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλη επιτυχια παιδια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Βαθμούς εννοείς; Στο σχολειο η καθηγήτρια μου έβαζε σε όλες τις περιλήψεις και εκθέσεις άριστα :jumpy: αλλά ενταξει, δεν είναι να την εμπιστεύεσαι αυτή. Στο φροντιστήριο παίρνω πολυ καλούς βαθμούς.
Αυτό που με αγχώνει είναι το πώς θα κανω τις παραγράφους μου.. Έχω συνηθίσει να κανω 2+2 παραγράφους στο κύριο θεμα, αρκετά μεγάλες. Αλλά μάλλον θα ήταν καλύτερα να κανω 3+3 όμως φοβάμαι ότι θα ξεπεράσω το όριο των λέξεων.. Πόσο σας έχουν πει να γράφετε,2 η δυόμιση σελίδες;
Εμας στο σχολειο η καθηγητρια λεει να γραφουμε προλογο,επιλογο και 8 παραγραφους για οτι ζηταει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παιδιά απο ψυχολογία πως πάτε; Έχουν ξεκινήσει παρέλαση οι πεταλούδες στο στομάχι ή όχι ακόμα; :P

Συμβουλή:αύριο μόλις τελειώσετε μην κατσετε σχολείο να συζητάτε με τους φίλους-συμμαθητές σας τις απαντήσεις.Αυτό τις περισσότερες φορές έχει δυσάρεστα αποτελέσματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία λοιπόν!!!

Υ.Γ.
Ελπίζω να πέσει Ε.Ε. ή τουρισμός, τα μόνα που διάβασα :whistle:
Θα υπολόγιζα την πιθανότητα αλλά τα ενδεχόμενα δεν είναι ισοπίθανα και έχει δύσκολες πράξεις :hmm: (μέρα που έτυχε να χαλάσει το κομπιουτεράκι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εμας στο σχολειο η καθηγητρια λεει να γραφουμε προλογο,επιλογο και 8 παραγραφους για οτι ζηταει.

8 παράγραφοι είναι πολύ για κύριο μέρος..Το καλύτερο είναι 2 παράγραφοι ( 7 με 10 σειρές ο καθένας) για το κάθε ζητούμενο ή 3 αλλά πιο σύντομοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top