Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ απλά ανάγνωση κάνω τα θέματα. Όντως κάποια κολλάνε παντού. Δεν έχω δει πχ θέμα χωρίς Παιδεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Οσον αφορα τα θεματα θα κατσει κανεις να μαθει επιμερους επιχειρηματα για καθε θεμα απεξω; Εμας μας εχει δωσει καποια γενικα που κολανε παντου με καποιες προσαρμογες και εγω αυτα εχω διαβασει.

Προσωπικά έκατσα έκανα μια ανάγνωση όλες τις ενότητες..Αύριο θα δω μία επιπλέον φορά μόνο τις sos ή και 2 άμα προλαβαίνω και από τα γενικά που λες που κολλάνε παντού θα προσπαθήσω να μάθω τίποτα..Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω γενικά την φοβάμαι την έκθεση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Τουρισμό ή εθελοντισμό πώς το βλέπετε?γτ αυτά πολύ τα ακούω ως προτεινόμενα για φέτος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τι ζέστη κάνει ρε παιδιά??!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και γω αυτά ακούω. Μπορεί να τα βάλουν σε συνδυασμό.

Ή μπορεί να βάλουν εντελώς άκυρο θέμα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ωπ, δικια μου εισαι εσυ!:D Mπα, για φετος νομιζω δε προβλεπεται κανενα τουρ προς Ευρωπη εκτος απο ενα φεστιβαλ στην Αγγλια
Ωωωω άχτι το έχω να πάω σε μια γκράντε συναυλία τους..:inlove: Μμμ θα βολευτώ με τα εγχώρια.. Θα ήθελα να πάω Μαραβέγια π.χ. :whistle:

Ούτε εγώ θέλω επαγωγικό συλλογισμό. Τα ψιλοχάνω στην αξιολόγηση.Στο φρο απλά μας το έχει πει σαν θεωρία.Δεν έχω κάνει πρακτική.
Ελπίζω να μην ξεφύγουν απο αυτά που βάζουν τόσα χρόνια.
Ρε παιδιά τί καύσωνας είναι αυτός.Έχω λιώσει. Έτσι μου έρχεται να βουτήξω στο ποτάμι δίπλα :P Με τί όρεξη θα διαβάζω μέσα στον Ιούνιο Ιστορία...


Ούτε εγώ μπορώ τις αξιολογήσεις.
Και εδώ έχει πολλή ζέστη!! Σήμερα θα ήθελα να ήμουν σε μια παραλία... :(

Το χειρότερο δεν είναι η ζέστη. Είναι να φοράς τζιν με τη ζέστη γιατί το ποδαράκι είναι πιθηκάκι..:P
Τέρμα, θα πάω να κάνω χαλάουα.
Πάντως πάλι ήρθε κρουαζιερόπλοιο και οι πρώτοι τουρίστες με την επική κάλτσα μέσα από το σανδάλι έχουν καταφτάσει.. Δεν αντέχω άλλο!! Θέλω να γίνω μια από αυτούς!!!!
Γαμώ το μπαλκόνι με τη θέα θάλασσα!! :mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ωωωω άχτι το έχω να πάω σε μια γκράντε συναυλία τους..:inlove: Μμμ θα βολευτώ με τα εγχώρια.. Θα ήθελα να πάω Μαραβέγια π.χ. :whistle: :
Δεν πηγες ουτε εσυ οταν ειχαν ερθει αθηνα ε; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ωωωω άχτι το έχω να πάω σε μια γκράντε συναυλία τους..:inlove: Μμμ θα βολευτώ με τα εγχώρια.. Θα ήθελα να πάω Μαραβέγια π.χ. :whistle:
Δεν πηγες ουτε εσυ οταν ειχαν ερθει αθηνα ε; :/:


Όχι δυστυχως ήμουν μικρή τότε και δεν μπορούσα να πάω μόνη μου Αθήνα..
Με τη μαμά ΔΕ ΛΕΕΙ να πας οπότε γιοκ.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και γω αυτά ακούω. Μπορεί να τα βάλουν σε συνδυασμό.

Ή μπορεί να βάλουν εντελώς άκυρο θέμα. :Ρ

εε ναι απλά συζητάμε τι θα θέλαμε ουσιαστικά..αυτά τα δύο είναι καλούτσικα ας πούμε...τα χαζά που ακούω είναι για δημοκρατία...θα ξενερώσω αν πέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εε ναι απλά συζητάμε τι θα θέλαμε ουσιαστικά..αυτά τα δύο είναι καλούτσικα ας πούμε...τα χαζά που ακούω είναι για δημοκρατία...θα ξενερώσω αν πέσει...

Και εγω. + ΕΕ
Θα ήθελα θανατική ποινή, επιστήμη κ ανθρωπισμός, εθελοντισμός, παγκοσμιοποίηση, ανθρώπινα δικαιώματα, ποιότητα ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το χειρότερο δεν είναι η ζέστη. Είναι να φοράς τζιν με τη ζέστη γιατί το ποδαράκι είναι πιθηκάκι..:P
Τέρμα, θα πάω να κάνω χαλάουα.
Πάντως πάλι ήρθε κρουαζιερόπλοιο και οι πρώτοι τουρίστες με την επική κάλτσα μέσα από το σανδάλι έχουν καταφτάσει.. Δεν αντέχω άλλο!! Θέλω να γίνω μια από αυτούς!!!!
Γαμώ το μπαλκόνι με τη θέα θάλασσα!! :mad::mad::mad::mad:
Ασε χθες έβαλα τζιν και έσκασα, από εδώ και πέρα σορτσακια 8)
Όσο για τους τουρίστες, από τον Μάρτιο έρχονταν εδώ, όταν έτρεχα με τις τσάντες από φροντιστήριο σε φροντιστήριο μεσημεριατικα θα με έβλεπαν και θα απορούσαν

Για την εκθεση ο καθηγητής μου περιμένει δημοκρατία ή ΕΕ αλλά εμενα μου φαίνονται εξαιρετικά πιθανά και ο τουρισμός ή ο αθλητισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Και εγω. + ΕΕ
Θα ήθελα θανατική ποινή, επιστήμη κ ανθρωπισμός, εθελοντισμός, παγκοσμιοποίηση, ανθρώπινα δικαιώματα, ποιότητα ζωής.
και εγω αυτα θα ηθελα καθως και τουρισμο αλλοτριωση και πνευματικοι ανθρωποι αλλα επεσε οεφε οποτε δεν νομιζω ... μακαρι να μην βαλουν καμια κλωνοποιηση και αλλα συναφη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ρε παιδια αυριο γραφουμε τελικα (27); Όχι 28; :eek: Ετσι γραφει η αντιστροφη μετρηση του σαιτ

https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=countdown

Τεταρτη δεν γραφουμε; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Τετάρτη 28
https://www.mathepilogi.gr/36-panellinies-2014/52-panellinies-2014-programma-odigies-yli.html
(με λίγη αναζήτηση στο ιντερνετ βλέπει κάτι Τρίτη 27 η έναρξη αλλά σίγουρα Τετάρτη ξεκινάμε κ βρήκα κ αυτό το άρθρο που το επιβεβαιώνει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ρε παιδια αυριο γραφουμε τελικα (27); Όχι 28; :eek: Ετσι γραφει η αντιστροφη μετρηση του σαιτ

https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=countdown

Τεταρτη δεν γραφουμε; :whistle:
Αποφασίστηκε απο το υπουργείο παιδείας οι πανελληνιες εξετάσεις να αρχισουν τελικά αύριο.


Μην το παρει σοβαρά κανείς και παει να δώσει αύριο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ωραια, πείτε κι αλλά τέτοια να με αγχωσετε :worry:
28 ξεκινάμε, μπες στη σελίδα του υπουργείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τι λέτε να πέσει θεωρεία έκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Τι λέτε να πέσει θεωρεία έκθεση?

Από σημεία στίξης και λοιπά ελπίζω να μπουν ερωτήσεις ή ασύνδετο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Είναι εκτός η σελιδα. Πωωω θα παω αυριο πρωι πρωι στο σχολειο για σιγουρια :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ρε τη Τετάρτη δίνουμε.
Μη με τρομάζετε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top