Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ρε παιδιά, γιατί να χαλάμε τις καρδιές μας;
Εγω και μπουζούκια παω, και placebo και kasabian και manu Chao ( :cry_x: καταραμένες ενδοσχολικες) και παντου πάω.
Το ξαναειπα αλλα δεν έιδα ανταπόκριση, το ξαναλέω γιατι δεν εχω θεμα με το να τρωω απορριψεις, χυλοπιτες και χι.
Να μη χάθουμε, να βρεθούμε, να κερασετε κατι τέλως πάντων βρε αδέρφια! :P

Ναι,αν θέλετε μπορούμε να βρεθούμε :P

Άσχετο,έχετε καποιο πρόγραμμα για αυτές τις μέρες που δεν θα δίνουμε; Μας έχει δώσει ο καθηγητής στην έκθεση ένα αλλά λέει ξύπνημα στις 8 και δεν τα'χω καλά με τα πρωινά ξυπνήματα :P Εσείς τι ώρα ξυπνάτε συνήθως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ναι,αν θέλετε μπορούμε να βρεθούμε :P

Άσχετο,έχετε καποιο πρόγραμμα για αυτές τις μέρες που δεν θα δίνουμε; Μας έχει δώσει ο καθηγητής στην έκθεση ένα αλλά λέει ξύπνημα στις 8 και δεν τα'χω καλά με τα πρωινά ξυπνήματα :P Εσείς τι ώρα ξυπνάτε συνήθως;

Συμπάσχω!Έχω ξυπνητήρι στις 7,πατάω αναβολή μέχρι τις 8 παρα και στο τέλος το απενεργοποιω και ως δια μαγείας ξανακοιμάμαι και ξυπνάω στις 9-9 και.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ναι να βρεθουμε..θα γραψουμε ολοι τις τοποθεσιες μας.. θα βγαλουμε τον μεσο ορο των αποστασεων και θα συναντηθουμε καπου ενδιαμεσα:)


(:offtopic: :loltooth:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axenik

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε παιδιά, γιατί να χαλάμε τις καρδιές μας;
Εγω και μπουζούκια παω, και placebo και kasabian και manu Chao ( :cry_x: καταραμένες ενδοσχολικες) και παντου πάω.
Το ξαναειπα αλλα δεν έιδα ανταπόκριση, το ξαναλέω γιατι δεν εχω θεμα με το να τρωω απορριψεις, χυλοπιτες και χι.
Να μη χάθουμε, να βρεθούμε, να κερασετε κατι τέλως πάντων βρε αδέρφια! :P

οπαα...έρχονται οι kasabian Ελλάδα?!?!?! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
οπαα...έρχονται οι kasabian Ελλάδα?!?!?! :yahoo:

Βεβαίως, 25 Ιουνίου στο ejekt festival. Να πας και για μενα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλή εβδομάδα και καλή επιτυχία να έχουμε..

Πάμε να τους πάρουμε τα σώβρακα ρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axenik

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Βεβαίως, 25 Ιουνίου στο ejekt festival. Να πας και για μενα! :P

Μετά τις ενδοσχολικές κιόλας..ΘΑ ΠΑΩ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πότε έρχονται οι Placebo Αθήνα;;;;

Το καλό είναι ότι είμαστε εντός θέματος όλοι :P

8 αυγουστουυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μετά τις ενδοσχολικές κιόλας..ΘΑ ΠΑΩ :D

Καλά να περάσεις.. :cry_x:, "χτυπήσου" και για μένα!

Ε ρε ενας κάδος που χει να πέσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axenik

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλά να περάσεις.. :cry_x:, "χτυπήσου" και για μένα!

Ε ρε ενας κάδος που χει να πέσει. :P
Έλα μωρέ θα σου κάνω βιντεοκλήση καί θα είναι σαν να είσαι εκεί :P

Καλή εβδομάδα και καλή επιτυχία να έχουμε..

Πάμε να τους πάρουμε τα σώβρακα ρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμεις στις 24 τελειώνουμε τις ενδοσχολικές, αν εμενα Αθήνα, θα πήγαινα. 26-28 όμως θα είμαι Θεσσαλονίκη για το σχέδιο, θα παίζει τίποτα τότε λέτε; :hmm: τεεελος πάντων, καληνυχτιζω το φόρουμ :P άντε και όνειρα γλυκά, ελπίζω να μην δω τίποτα εκθέσεις στον ύπνο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Καλά να περάσεις.. :cry_x:, "χτυπήσου" και για μένα!

Ε ρε ενας κάδος που χει να πέσει. :P
εσυ πηγαινε στις παραλιες
κ εκει καλα θα περασεις :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εμ κι εγω, χωριστοπουλα γαρ οι μόνες συναυλίες που εχω παει ειναι κάτι χατζηγιαννηδες, παπαριζου και αν μας θυμηθεί έρχεται ο Θηβαίος, ο Χαρούλης και η πρωτοψαλτη..
Αν μάθετε τιποτα για red hot chili peppers, γιατι placebo ακούω ελάχιστα, ενημερώστε με please..
Θα ειναι εμπειρία ζωής!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμ κι εγω, χωριστοπουλα γαρ οι μόνες συναυλίες που εχω παει ειναι κάτι χατζηγιαννηδες, παπαριζου και αν μας θυμηθεί έρχεται ο Θηβαίος, ο Χαρούλης και η πρωτοψαλτη..
Αν μάθετε τιποτα για red hot chili peppers, γιατι placebo ακούω ελάχιστα, ενημερώστε με please..
Θα ειναι εμπειρία ζωής!! :P
Δεν έχω ακούσει τίποτα.
Εγώ μόνο Stavento- Χατζηγιάννη-Πυξ Λαξ έχω πάει.

Καλημέέρα!Πάμε δυνατά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλημέρα! Διαβάζω σημειώσεις για την εκθεση, τη θεωρία θα τη διαβάσω το απόγευμα και πιο πολυ αύριο...
Δεν πιστεύω να αγχωνεστε; :P πάμε με θετικές σκέψεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Καλημέρα! Διαβάζω σημειώσεις για την εκθεση, τη θεωρία θα τη διαβάσω το απόγευμα και πιο πολυ αύριο...
Δεν πιστεύω να αγχωνεστε; :P πάμε με θετικές σκέψεις :)

Θετική είμαστε, τι σκέψεις θα κάναμε, θεωρητικές? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλημέρα! Διαβάζω σημειώσεις για την εκθεση, τη θεωρία θα τη διαβάσω το απόγευμα και πιο πολυ αύριο...
Δεν πιστεύω να αγχωνεστε; :P πάμε με θετικές σκέψεις :)
:clapup:
Θετική είμαστε, τι σκέψεις θα κάναμε, θεωρητικές? :P
Κρυάδες...Και μεις με θετικές πάμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
καλημερα παιδια :) γινεται στην εκθεση να πεσει ως θεωρια η πειθω στην διαφημιση ? επισης γνωριζετε καποιο site με απαντημενες ασκησεις στην βιολογια γενικης ? πως νιωθετε που μεθαυριο γραφουμε εχετε αγχος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μαθηματικά γενικής έχω ένα προαίσθημα για αριθμητική πρόοδο ή διάγραμμα με τρίγωνο συχνοτήτων/σχετικών συχνοτήτων :hmm:

:crazy: νομιζω πως επαθα εγκεφαλικο. Με κανετε να φρικαρω τελευταιες μερες. Εχω να δω προοδους απο την πρωτη λυκειου και φετος δεν εχουμε κανει καμια ασκηση στα μαθηματικα γενικης. Ωωωωωω... Εχετε κανα δυο ασκησεις να μου προτεινετε ααα και τυπους και τετοια .

καλημερα παιδια :) γινεται στην εκθεση να πεσει ως θεωρια η πειθω στην διαφημιση ? επισης γνωριζετε καποιο site με απαντημενες ασκησεις στην βιολογια γενικης ? πως νιωθετε που μεθαυριο γραφουμε εχετε αγχος?

Γτ να μην πεσει πειθω στην διαφημιση;;; βεβαια δεν το κοβω να πεσει κειμενο σχετικο με διαφημιση και να την βαλουν ετσι ακυρη θεωρω ειναι τραβηγμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Σεν ξερΩ για σας πάντως εγώ θα πάω να δω τον / την Conthita (αν γράφεται έτσι δλδ...) στη Μύκονο... Χαχα δεν τη παλεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top