Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το παρακάτω βίντεο να το βάζετε πριν φύγετε για να γράψετε..Μπορεί να βοηθήσει πολλούς.

https://www.youtube.com/watch?v=03Rkx9xHpnY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν ξερω τίποτα. Δε γράφω τίποτα. Officially πλέον.
:mad:

Δε θέλω τετοια. Δεν αφήνουμε το άγχος να μας καταβάλλει. Φυσικά κ ξέρεις. Τόσο διάβασμα έριξες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Το παρακάτω βίντεο να το βάζετε πριν φύγετε για να γράψετε..Μπορεί να βοηθήσει πολλούς.

https://www.youtube.com/watch?v=03Rkx9xHpnY

πραγματικα δειτε το..ειναι τελειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω πρεπει 2ο,3ο και επαναληψη το 3ο..ελπιζω να σε εμψυχωσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
methexys κι εγώ την έχω αυτή την απορία!

Εσείς πώς νιώσατε φέτος που ψηφίσατε πρώτη φορά; Δε σας φάνηκε εκείνη τη στιγμή ότι έχετε δύναμη και αξία; Ανυπομονώ για αύριο που θα επαναληφθεί, αν και δεν έχω αποφασίσει τι να ψηφίσω στις ευρωεκλογές :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια τι κανετε αυτες τις τελευταιες μερες;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Πραγματικά δε καταλαβαίνω τί ειναι αστείο σε ένα νεκρό μωρό. Κ μόνο που τα διαβάζω ανατριχιάζω. Ειναι διεστραμμένα
Διεστραμμενα ειναι. Αλλα ειναι γαματα. Το οτι γελας με κατι διεστραμμενο δεν σημαινει οτι το ασπαζεσαι κιολας.

Το παρακάτω βίντεο να το βάζετε πριν φύγετε για να γράψετε..Μπορεί να βοηθήσει πολλούς.
https://www.youtube.com/watch?v=03Rkx9xHpnY

οσο περισσοτερο δινετε σημασια στις πανελληνιες και οσο περισσοτερο βλεπετε τετοια βιντεο τοσο περισσοτερο θα ανχωνεστε. ο καλυτερος τροπος να παραμεινεις ψυχρεμος ειναι να κατανοησεις τι κρινεται πραγματικα απο τις πανελληνιες. Στην πραγματικοτητα τιποτα. Απλως υπαρχει η πεποιθηση οτι πρεπει να "προκοψουμε" να παμε στα πανεπηστημια κτλπ. Οτι και να γραψατε πανελληνιες οπου και να περασετε να ρωτησετε τον εαυτο σας τι πραγματικα σας αρεσει να κανετε. Οτιδιποτε και να ειναι αυτο. Τι ειναι αυτο που μπορει να σε κρατησει καθηλομενο για ωρες χωρις να το βαρεθεις; Για καποιους ειναι η μπαλα, για αλλους τα μαθηματικα, για αλλους η κομμωτικη. Μολις το σκεφτειτε αυτο, σκεφτειτε τροπο να βγαλετε λεφτα απο αυτο.
Αν κανετε πραγματικα αυτο που θα σας αρεσει θα βρειτε τροπο να βγαλετε λεφτα. Πιστευω οτι το 60% που δινει πανελληνιες το κανει με το ζορι ή διοτι ετσι του εμαθε η κοινωνια. Πραγματικα αφου γραψετε σκεφτητε διπλα τι σχολες θα δηλωσετε στο μηχανογραφικο. Τα υψηλα μορια δεν συμβολιζουν οτι ειναι και καλη η σχολή.



παιδια τι κανετε αυτες τις τελευταιες μερες;;;;;;
ξυπναω, διαβασμα, λιγη ξεκουραση το μεσημερι , διβασμα και το βραδακι καμια βολτουλα. σημερα βγηκα και περασα πολυ κομπλε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
παιδια τι κανετε αυτες τις τελευταιες μερες;;;;;;

1. Όλη τη μέρα:



2. Τα βράδια:



3. Μόλις πιάνω βιβλίο στα χέρια μου:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
1. Όλη τη μέρα:



2. Τα βράδια:



3. Μόλις πιάνω βιβλίο στα χέρια μου:


Χαχαχα φοβερό! :D Btw αυτό που τρώει η κοπελιά φαίνεται νόστιμο..Αχ πεινασα τώρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εχω τελειωσει την ιστορια τα λατινικα την λογοτεχνια τα αρχαια την οικονομια και τα μαθηματικα γενικης. μου μενουν 5-6 ενοτητες στη θεματογραγια. θα τα τελειωσω σημερα και θα καταπιαστω με τα μαθηματικα γενικης. καμια καλη συμβουλη ή κανενα προαισθημα για αρχαια λατινικα λογοτχνια μαθηματικα οικονομια??? :) καλη μας επιτυχιααα θα σκισουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
εχω τελειωσει την ιστορια τα λατινικα την λογοτεχνια τα αρχαια την οικονομια και τα μαθηματικα γενικης. μου μενουν 5-6 ενοτητες στη θεματογραγια. θα τα τελειωσω σημερα και θα καταπιαστω με τα μαθηματικα γενικης. καμια καλη συμβουλη ή κανενα προαισθημα για αρχαια λατινικα λογοτχνια μαθηματικα οικονομια??? :) καλη μας επιτυχιααα θα σκισουμε!!

Μαθηματικά γενικής διάβασε όλη τη θεωρεία(αποδείξεις,ορισμούς) και κοίτα λυμένες ασκήσεις που σου φάνηκαν λίγο δύσκολες κατά τη διάρκεια της χρονιάς.
Οικονομία,θεωρεία διάβασε(για β θέμα) και κοίτα την μεθοδολογία των ασκήσεων από όλα τα κεφάλαια.

Αυτά..για τα άλλα δεν μπορώ να πω κάτι διότι είμαι από τεχνολογική κατεύθυνση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εχω τελειωσει την ιστορια τα λατινικα την λογοτεχνια τα αρχαια την οικονομια και τα μαθηματικα γενικης. μου μενουν 5-6 ενοτητες στη θεματογραγια. θα τα τελειωσω σημερα και θα καταπιαστω με τα μαθηματικα γενικης. καμια καλη συμβουλη ή κανενα προαισθημα για αρχαια λατινικα λογοτχνια μαθηματικα οικονομια??? :) καλη μας επιτυχιααα θα σκισουμε!!

Μαθηματικά γενικής έχω ένα προαίσθημα για αριθμητική πρόοδο ή διάγραμμα με τρίγωνο συχνοτήτων/σχετικών συχνοτήτων :hmm:
Στα άλλα επίσης δεν μπορώ να σου πω γιατί είμαι Θετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Όλοι στο φβ ανεβάζουν φωτογραφίες από διάφορες παραλίες ή πισίνες, δεν μπορωωω...!
Έχω βαρεθεί τη ζωή μου αυτές τις ημέρες, το μόνο που κανω είναι να διαβάζω, άντε να πάω και για κανένα καφέ, αλλά απλά περιμένω να έρθει η Τετάρτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Παιδιά της θεωρητικής, σας έχουν πει κανένα σος για τα Αρχαία; Δουλεύω, πηγαίνω σχολή και διαβάζω για πανελλήνιες ταυτόχρονα και δεν προλαβαίνω να κάνω επανάληψη όλη την ύλη.... Σκέφτομαι να μην δώσω σημασία στα Ηθικά Νικομάχεια και στα κείμενα που έπεσαν πέρσι στα Πολιτικά, παρά μόνο να διαβάσω την εισαγωγή του Αριστοτέλη και το 20 των Πολιτικών. Εσείς τι λέτε; Πλάτωνα εννοείται θα κάνω επανάληψη, λογικά κάτι από εκεί θα πέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Παιδιά της θεωρητικής, σας έχουν πει κανένα σος για τα Αρχαία; Δουλεύω, πηγαίνω σχολή και διαβάζω για πανελλήνιες ταυτόχρονα και δεν προλαβαίνω να κάνω επανάληψη όλη την ύλη.... Σκέφτομαι να μην δώσω σημασία στα Ηθικά Νικομάχεια και στα κείμενα που έπεσαν πέρσι στα Πολιτικά, παρά μόνο να διαβάσω την εισαγωγή του Αριστοτέλη και το 20 των Πολιτικών. Εσείς τι λέτε; Πλάτωνα εννοείται θα κάνω επανάληψη, λογικά κάτι από εκεί θα πέσει.

αφου εχεις ηδη δωσει μια φορα πανελληνιες, ξερεις οτι δεν υπαρχουν σος :hmm: παντως πολλοι λενε οτι θα πεσει φετος ο Πρωταγορας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μαθηματικά γενικής έχω ένα προαίσθημα για αριθμητική πρόοδο ή διάγραμμα με τρίγωνο συχνοτήτων/σχετικών συχνοτήτων :hmm:
Στα άλλα επίσης δεν μπορώ να σου πω γιατί είμαι Θετική.

εννοεις ομοιοτητα τριγωνων για ευρεση διαμεσου???
αριθμη και γεωμετρικη προοδο το θεωρω πλεον δεδομενο οτι θα πεσει κτ.!!! ελπιζουμε...χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πρόοδοι δεν παίζει να πέσουν για κανένα λόγο..το 90% των μαθητών θα πατώσει αν βάλουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πρόοδοι δεν παίζει να πέσουν για κανένα λόγο..το 90% των μαθητών θα πατώσει αν βάλουν..
Η επιτροπη δεν δινει δεκαρα,αυτη ειναι η αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εννοεις ομοιοτητα τριγωνων για ευρεση διαμεσου???
αριθμη και γεωμετρικη προοδο το θεωρω πλεον δεδομενο οτι θα πεσει κτ.!!! ελπιζουμε...χαχα

Συγνώμη, ήθελα να γράψω και ''πολύγωνο'' αλλά πού με το μυαλό που μου έμεινε! :P
Δηλαδή σου δίνει το διάγραμμα με το πολύγωνο συχνοτήτων ή σχετικών συχνοτήτων(ανάλογα την άσκηση) το οποίο είναι τρίγωνο και τα 2 άκρα του πολυγώνου-τριγώνου..τις κλάσεις και πόσες είναι δεν στο δίνει..Και μετά σου ζητάει τον αριθμό τον κλάσεων, το πλάτος και συνεχίζει..σε αυτό ήθελα να αναφερθώ..

Άμα πέσει α.π ή γ.π ελπίζω να πέσει με πιθανότητες γιατί στην στατιστική δεν μπορώ καθόλου :(

Πρόοδοι δεν παίζει να πέσουν για κανένα λόγο..το 90% των μαθητών θα πατώσει αν βάλουν..
Πιστεύω ένα ερώτημα,στο 4ο θέμα θα μπορούσε να μπει..έτσι κι αλλιώς δεν τους ενδιαφέρει πόσοι θα πατώσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top